Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κοριτσομανούλες!


Recommended Posts

εγω εχω κοριτσακι, αλλα ειναι ανταρτης... μεγαλο αλανι..................

 

αναρωτιεμαι αν φταινε τα utrogestan...

 

μιλαμε τρωμε πολυ ξυλο, μονο οταν της αλλαζουμε πανα και βλεπουμε το πουλερικακι της θυμομαστε οτι εχουμε θηλυκακι....

Fystikaki μου να ηξερες πως σε νιωθω.. Τα ιδια ακριβως κανει κι η δικια μου (κι αν δεν κανω λαθος εχει και το ιδιο ονομα με την κορουλα σου)!

Το πρωι οταν ξυπναει, ακουμε απο το παιδικο δωματιο "μπαμπαααα" -παυση- "μπαμπααααααα" -παυση- "μααααμ".. Αν αργησουμε πανω απο 5 λεπτα να παμε μεσα, τοτε αρχιζει με επιβλητικο τονο "ΝΤΑΝΤΑΑΑ" :lol::lol:

Μιλαμε για μεγαλο μουτρο!!:D

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι κι εγώ.Ντάξει,μιας κάποιας ηλικίας βέβαια,αλλά Μαράκι :lol:

Έχει μια ιδιαίτερη αδυναμία στα παπούτσια μου.Πως το φοβάμαι αυτό το σπόρ!:roll:

Στα μαλλάκια δεν θέλει να της φοράμε τίποτα.Όταν το θυμηθεί έρχεται και μου φέρνει κανένα λαστιχάκι και τα πιάνουμε όλα ''κεφτεδάκι'':lol:Έχω εναποθέσει όλες μου τις ελπίδες στα δίδυμα ,χαχα!

Μαρίλια 18/2/08

dev183pr___.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

έχουμε κι μείς θέμα με τα μαλλιά, δε θέλει ΄να έχει τίποτα στο κεφάλι της

αλλά όταν θα θυμηθεί θα μου φέρει

κρέμα, κολώνια και κοκαλάκια για να καλωπιστεί(ψώνιο σα τη μαμα):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ κορούλα 'εχω,3,5 ετών....μέχρι 5 μηνων εγκυος ο γιατρός μας έλεγε οτι είναι αγοράκι...τελικά έκανε λάθος!!!! Ευτυχώς..γιατι δεν την αλλάζω με τίποτα στο κόσμο..και γιατί όπως και να το κάνουμε τα κοριτσάκια είναι το κάτι άλλο!!!!!!!!!!!!!!

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπαίνω κι εγώ στο κλαμπ με πολύ χαρά...

Η Έλλη μου είναι 14 μηνών.

πάντα κορίτσι ήθελα κι αν κάνω δεύτερο επίσης,κι ο άντρα μου το ίδιο,τρελή χαρά όταν μάθαμε τι ήταν.

χαίρεται όταν της βάζω τσιμπιδάκια στα μαλλιά.

ακόμα δεν μου κάνει πολλά κοριτσίστικα,αλλά με παρακολουθεί όταν χτενίζομαι και βάφομαι...

εμείς στο σόι έχουμε παράδοση...ο παπούς μου έχει 3 κόρες, 4 εγγονές,1 εγγόνι και 3 δισέγγονες.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δυο κοριτσάκια έχω και είμαι πνιγμένη στο ροζ και στο τούλι!! Εντωμεταξύ, κι η μικρή μες στην κοκεταρία!! Μόνο ρούχα που εγκρίνει φοράει, όχι παντελόνια, όχι φόρμες, όχι πυτζάμες (!).... μόνο κολάν, φούστες, φορέματα και καλσον, γοβάκια και μπότες.... και μόνο ροζ, φούξια και λιλά (ευτυχώς που είναι στη μόδα δηλαδή)... Από κολώνιες, τσιμπιδάκια, κολιέ, τσάντες, κούκλες, Μπάρμπι κλπ...χαμός στο δωμάτιο....Έχει επηρεάσει και τη μεγάλη που δεν ήταν έτσι...Αλλά, όσο και να με εκνευρίζει με τις παραξενιές της, μ' αρέσει που είναι φιλάρεσκη...Μπορεί στη συμπεριφορά να είναι αγοροκόριτσο (ζωηρή) στην εμφάνιση πάντως δεν είναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μονο για τα ρουχα? εμεις εχουμε αποψη για ολα!!! οταν ειναι να βγουμε εξω θελει κορδελα στα μαλλια -κραγιον και κολωνια;) για κραγιον βεβαια βαζουμε liposan αλλα εχει πολυ γελιο γιατι πολλες φορες φοραει και κολιε και δακτυλιδι και ειναι σαν καρναβαλακι:lol::lol:

 

 

Μα τι μου θυμίζει αυτό...τι μου θυμίζει??:roll::lol::lol:

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω πολυ οπως εισλεθουμεν και ημεις εις το κλαμπ σας....παρουσιαζομαστε ως εξης:μαμα τρελη-ελενη 3 χρονων -μαργαριτα 4 μηνων...και τα μυαλα του μπαμπα στα καγκελα....

 

ενα θεμα και η μεγαλη μου με τα μαλλια το εχει,,,,ουτε κοκαλακια θελει ουτε καν να τα χτενιζω και τωρα τελευταια αρχιζει πολυ εντονα να τσακωνομαστε για τα ρουχα της...ολο μαμα δε θελω αυτη τη μπλουζα ειναι στενη.....(ενω το ζιβαγκο δεν ειναι....)...να δω τις σερβιετες πως θα τις προλαβαινουμε....η κολωνα του σπιτιου μου το εχει δηλωσει...οταν θα αδιαθετειτε εγω θα την κανω μια βδομαδα αν παρουν απο εσενα....(τσιτα τα νευρα και γκαζωνω )

 

και ναι εγω στραβωσα και εκλαιγα οταν εμαθα οτι θα εχω κορη (ναι βριστε με ) ..ηθελα πρωτα γιο τρομαρα μου....φοβομουνα οτι δε θα με αγαπαει (ειπαμε ηλιθια ειμαι) και οτι ολο θα τσακωνομαστε (αυτο το κανουμε)...και η δευτερη φαινεται και αυτη απο τωρα τσαουσα σα τη πρωτη...τα δυο μικρα μου ταλιμπανακια.....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...