Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ: Ποιά γεννάει, πότε & που ?


Recommended Posts

μη σου πω οτι θα γενναμε πλαι-πλαι! 30-8 ειχαμε ραντεβου, και το καναμε 2-9 γιατι ο γιατρός μου κυριος Ε.Α. θα λειψει εκτακτως.....φυσικα αν δεν εχουμε κανενα απροοπτο νωριτερα. ....

s-age.png[/img]Z7Txp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 459
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μη σου πω οτι θα γενναμε πλαι-πλαι! 30-8 ειχαμε ραντεβου, και το καναμε 2-9 γιατι ο γιατρός μου κυριος Ε.Α. θα λειψει εκτακτως.....φυσικα αν δεν εχουμε κανενα απροοπτο νωριτερα. ....

 

λες να ήμαστε παρεα;;;χιχιχιχι

 

εύχομαι με έναν πόνο!!! αγορακι ή κοριτσάκι περιμένεις;;;

aIcEp2.png

rDT8p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλους.

Περιμένω μωράκι με ημερομηνία τοκετού 17-1-2012:lol::lol:. Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος αυτού του γκρουπ και θα θελα να έχω επικοινωνία με κοπέλες που βρίσκονται σε όμοια κατάσταση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι evelkor ανυπομονώ η αλήθεια είναι! Έχω και μια κορούλα 3,5 χρονών οπότε η κούραση είναι διπλή και μπαίνω στο μήνα μου την άλλη εβδομάδα όπου θα έχουν κλείσει και τα σχολεία!

Η Δαναη μου ήρθε 16-2-2008

Αντίο μεμπάκι 28-7-2010

Ο Τάσος μου ήρθε 22-8-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι evelkor ανυπομονώ η αλήθεια είναι! Έχω και μια κορούλα 3,5 χρονών οπότε η κούραση είναι διπλή και μπαίνω στο μήνα μου την άλλη εβδομάδα όπου θα έχουν κλείσει και τα σχολεία!

Ωραία έχουν και καλή διαφορά μεταξύ τους, να σου ζήσουν. Εμείς περιμένουμε το 1ο μας και είναι όλα πρωτόγνωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Περιμένω μωράκι με ημερομηνία τοκετού 17-1-2012:lol::lol:. Χαίρομαι πολύ που έγινα μέλος αυτού του γκρουπ και θα θελα να έχω επικοινωνία με κοπέλες που βρίσκονται σε όμοια κατάσταση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ=)ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ=)ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ

 

Χαίρομαι που έχουμε κοντινές ημερομηνίες. Σου εύχομαι ότι καλύτερο:P:grin: Να σε ρωτήσω κάτι;Το έχεις νιώσει το μωράκι; Εγώ όχι ακόμη. Βέβαια τελευταία φορά ήταν όλα μια χαρά και την Δευτέρα έχω το Β επιπέδου και θα το ξαναδώ αλλά θέλω πολύ ν'αρχίσω να το καταλαβαίνω για να ξέρω ότι όλα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Rena_d πριν ένα χρόνο ακριβώς, είχα την ίδια ΠΗΤ. 15/11/2010.

Ο μικρουλης μας γεννήθηκε τελικά στις 12/11/10!

Εύχομαι με το καλο! Σύντομα θα κρατάς στα χέρια σου το πιο γλυκό πλασματακι. το γιο σου!

Απόλαυσε μια απο τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής σου.

Με τις καλύτερες ευχές!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στο κλάμπ!!!! ΠΗΤ 21/01/2012 αλλά επειδή είναι δεύτερη καισαρική ,και πολύ συντομα από την πρώτη, υπολογίζουμε για αρχές του χρόνου... ακόμα δεν αποφάσισα ημερομηνία αλλά σκεφτομαι για 5 του μήνα.....!!


 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ στο club γεννάω στις 19/9 στο γέννεσις, το δεύτερο αγοράκι μου. Μήπως ξέρει καμία για τις τιμές για μονόκλινο, δίκλινο λουξ και απλό - γιατί είμαι σίγουρη ότι θα έχουν αλλάξει από το 2009 που είχα κάνει εκεί τον πρώτο μου! Έχω ΤΕΒΕ και μας πληρώνουν ψίχουλα σε σύγκριση με το ΙΚΑ..Πήρα τηλέφωνο στην κλινική για να πάρω πληροφορίες, αλλά μάλλον πρέπει να πάω από εκεί, γιατί δεν κατάφερα να μιλήσω με κανέναν! Με το καλό σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! εχουμε πιθανη ημ/νια τοκετου 07/02/12 αλλα λογω δευτερης καισαρικης παμε για 20-25 ιανουαριου στο ρεα την δευτερη πριγκηπισσα μας!!!!!!!!!

url=http://lilypie.com]d9cfp2.png[/url]

[u4Ft1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...