Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καλος γυναικολογος??? (με συνχρονο εξοπλισμο)


Recommended Posts

θα ηθελα να κανω μια ερωτηση βρε κοριτσια.

Μηπως ξερετε να μου προτεινει καποιο-α γυναικολογο που να εμπιστευεστε και που να εχει συνχρονο ιατρειο?

Ειχα παει σε εναν στην Λ. Αλεξανδρας που ειχε τα παντα μεσα. δηλαδη σου επαιρνε το υγρο και το εβαζε κατευθειαν στο μικροσκοπιο!!!! μπροστα σου και φαινοταν σε μια καμερα η μεγενθυση του υγρου. Απλα ηταν αποτομος σαν γιατρος και δεν ενιωθα οτι μου δινει πολυ σημασια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα ηθελα να κανω μια ερωτηση βρε κοριτσια.

Μηπως ξερετε να μου προτεινει καποιο-α γυναικολογο που να εμπιστευεστε και που να εχει συνχρονο ιατρειο?

Ειχα παει σε εναν στην Λ. Αλεξανδρας που ειχε τα παντα μεσα. δηλαδη σου επαιρνε το υγρο και το εβαζε κατευθειαν στο μικροσκοπιο!!!! μπροστα σου και φαινοταν σε μια καμερα η μεγενθυση του υγρου. Απλα ηταν αποτομος σαν γιατρος και δεν ενιωθα οτι μου δινει πολυ σημασια.

 

Μήπως μπορείς να μου πεις ποιος είναι ο γιατρός που είχες πάει? Γιατί κι ο δικός μου έχει ιατρείο στη Λ. Αλεξάνδρας, το οποίο είναι σύγχρονο αλλά δεν έχω δει αυτό με το μικροσκόπιο. Σε ρωτάω γιατί ήθελα να σου προτείνω τον δικό μου και θέλω να τσεκάρω μη τυχόν και είναι ο ίδιος.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου γυναικολογος λεγεται :

Σταμουλης Βαγγελης (210-7797400) για ραντεβου

και εχει το ιατρειο πισω απο την αμερικανικη πρεσβεια.

Ειναι καταπληκτικος , χαλαρωτικος , επικοινωνιακος......τετοιο μικροσκοπιο δεν εχει βεβαια.....αλλα εχει ενα πολυ καλο ιατρειο....εχει και δικη του μαια....απιθανη!!!!!

εχει ενα κακο.....ειναι στο ιασω.....ειναι βεβαια και στο λητω αλλα μικρη διαφορα!!!

εγω επειδη των εχω χροοοονια δεν τον αλλαζω ....γιαυτο και μου τα εφαγε το ιασω!

 

ελπιζω να βοηθησα!

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι το ονομα του ρε γμτ....Ηταν απο Γερμανια ομως.

Θα ηθελα να βρω εναν γιατρο με συνχρονο εξοπλισμο επειδη εχω συχνα ενοχλησεις μολυνσουλες ειμαι γενικα πολυ ευαισθητη αλλα και επειδη θελω να κανω ενα παιδι σχετικα συντομα αν ειμαι και τυχερη...Εχω δοκιμασει διαφορους γιατρους αλλα ακομα δεν εχω βρει αυτο που θελω. θα ηθελα γιατρο που να ειναι στο Ελενα αν ξερετε :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Δεδούλης Ευάγγελος, Μαιευτήρ-Χειρούργος-Γυναικολόγος με ειδικότητα στην εμβρυομητρική ιατρική και υπογονιμότητα, με υπερσύχγρονο ιατρείο.

Ιπποκράτους 6-8, Μαρούσι, τηλ.:210 34 65 945 (απέναντι από το ΜΗΤΕΡΑ βρίσκεται το ιατρείο). Είναι γιατρός και στο ΜΗΤΕΡΑ. Είναι πάρα πολύ καλός και φιλικός κορίτσια, σε κάνει και αισθάνεσαι άνετα, σου δίνει αισιοδοξία και είναι λαμπρός επιστήμονας.... Επίσης έχει πολύ καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

κορίτσια γεια σας

προσπαθώ 11 χρόνια να κάνω παιδι αλλά τζίφος (6 αποτυχημένες εξωσωματικές, 2 παλίνδρομες κυήσεις από φυσική σύλληψη, λαπαροσκόπηση λόγω ενδομητρίωσης, αφαίρεση θυρεοειδούς...). Όπως καταλαβαίνετε χρειάζομαι ενάν καλό γυναικολόγο ως επιστήμονα αλλά επίσης θέλω να'ναι και έντιμος γιατί περιπτώσεις σαν τη δική μου τις εκμεταλεύονται για να βγάλουν λεφτά (δυστυχώς σε μπλέκουν σε πανάκριβες θεραπείες και σε παραπέμπει ο ένας στον άλλο -ο γυναικολόγος στον εξωσωματικό στον αιματολόγο στον ανοσολόγο στον ενδοκρινολόγο και τούμπαλιν)

Θα με βοηθούσε πολύ να μου προτείνετε κάποιον

Μου έχουν προτείνει τους: Πετρογιάννη, Κουράκου, Πουρνάρα

Ξερετε κάτι?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 2 months later...

Ειχε σοβαρο προβλημα η θεια μου και εκανε εξωσωματικες ειχε γυρισει ολα τα διασημα κεντρα και επιασε τον μικρουλη της εκει και σε ηλικια....??? 43 :-D:-D

Ο καλυτερος δεν υπαρχουν λογια για να τον περιγραψεις!μεχρι και γω αλλαξα γυναικολογο τρελαθηκα απο την συμπεριφορα του γιατρου και των βοηθων του αυτα τα λιγα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...
Δεδούλης Ευάγγελος, Μαιευτήρ-Χειρούργος-Γυναικολόγος με ειδικότητα στην εμβρυομητρική ιατρική και υπογονιμότητα, με υπερσύχγρονο ιατρείο.

Ιπποκράτους 6-8, Μαρούσι, τηλ.:210 34 65 945 (απέναντι από το ΜΗΤΕΡΑ βρίσκεται το ιατρείο). Είναι γιατρός και στο ΜΗΤΕΡΑ. Είναι πάρα πολύ καλός και φιλικός κορίτσια, σε κάνει και αισθάνεσαι άνετα, σου δίνει αισιοδοξία και είναι λαμπρός επιστήμονας.... Επίσης έχει πολύ καλές τιμές.

 

Καλημερα!!! Επειδη σκεφτομαι να παω στον συγκεκριμενο γιατρο γιατι ειχα δυο παλλινδρομες και διαβασα οτι ειναι κ ειδικος στην υπογονιμοτητα γνωριζεις αν ειναι συμβεβλημενος με εοπυυ;;

Link to comment
Share on other sites

Αστερης Κοραντζης ο καλυτερος γυναικολογος με το ποιο σύγχρονο υπέρηχο Καθε φορα κοιτουσε τα παντα σαν να καναμε Β επιπεδου ξανα και ξανα

RA3Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!! Επειδη σκεφτομαι να παω στον συγκεκριμενο γιατρο γιατι ειχα δυο παλλινδρομες και διαβασα οτι ειναι κ ειδικος στην υπογονιμοτητα γνωριζεις αν ειναι συμβεβλημενος με εοπυυ;;

 

Είναι ο γιατρός μου και στον συστήνω ανεπιφύλακτα. Έχει σύγχρονο ιατρείο, ειδικεύεται στους υπερήχους και είναι φοβερός σαν άνθρωπος. Εμένα μου στάθηκε πολύ τόσο στις εγκυμοσύνες μου όσο και στην απώλεια που είχα στο ενδιάμεσο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο γιατρός μου και στον συστήνω ανεπιφύλακτα. Έχει σύγχρονο ιατρείο, ειδικεύεται στους υπερήχους και είναι φοβερός σαν άνθρωπος. Εμένα μου στάθηκε πολύ τόσο στις εγκυμοσύνες μου όσο και στην απώλεια που είχα στο ενδιάμεσο.

Πηγα ηδη να με δει και πραγματικα επαθα πλακα μαζι του. Οντως φοβερος ανθρωπος και ακεσως ετρεξε για μενα να με δει και να με βοηθησει. Βεβαια δεν ηταν πολυ αισιοδοξος γιατι εχω ενα ινομοιωμα ακριβως πανω στο ενδομητριο και απ πτι καταλαβα μπορει να το ξαναχασω...τωρα ειμαι ταβλα ακολουθω τη φαρμακευτικη αγωγη που δωσε και προσευχομαι να πανε ολα καλα γιατι δε μπορω και τριτη φορα στα καπακια να χασω μωρο...

Link to comment
Share on other sites

Πηγα ηδη να με δει και πραγματικα επαθα πλακα μαζι του. Οντως φοβερος ανθρωπος και ακεσως ετρεξε για μενα να με δει και να με βοηθησει. Βεβαια δεν ηταν πολυ αισιοδοξος γιατι εχω ενα ινομοιωμα ακριβως πανω στο ενδομητριο και απ πτι καταλαβα μπορει να το ξαναχασω...τωρα ειμαι ταβλα ακολουθω τη φαρμακευτικη αγωγη που δωσε και προσευχομαι να πανε ολα καλα γιατι δε μπορω και τριτη φορα στα καπακια να χασω μωρο...

 

Ευχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα καλά και σύντομα να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!

Να σαι καλα μακαρι και γω το ευχομαι πραγματικα!!!! Σε ευχαριστω για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Γεια σας! θα ήθελα αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τον συγκεκριμένο γυναικολόγο να μας παραθέσει την εμπειρία της. Ειδικότερα αν έφτασε μαζί του στον τοκετό να μας πει λίγα λόγια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...