Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΤΕΛΙΚΑ?


desperate_mary

Recommended Posts

αχ μην ασχολείσαι άλλο μαζί της...τέρμα και τα δώρα και όλα.αυτή έδιξε το χαρακτήρα της......

 

Να την αφησω να παει στο γιατρο δηλαδη, και οταν τελειωσει να το παιξω κινεζα???

 

Αυτο εννοεις Λιζακι μου??

Χμμμμμμ, ενδιαφερον!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 270
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν συνεχισει παντως αυτο το βιολι θα νευριασω παρα πολυ και οταν νευριαζω (παρα πολυ σπανια) γινεται μεγαλος χαμος!

 

 

ακου κουκλα μου οτι εγινε ...εγινε....δεν υπαρχει κανενας λογος να τα παρεις και να γινει χαμος...και να χαλαστεις με τον αντρα σου....στο κατω-κατω ειχατε σκοπο να κανετε ατο το δωρο.....είσαι ηδη ΠΟΛΥ ψηλα ''στα ματια'' του αντρα σου....ξερει και καταλαβαινει ο ανθρωπος τι εισαι , ποια εισαι κτλ...οπως επισης καταλαβε τι ''γαιδουρα'' ειναι η αδερφη του....

 

γνωμη μου ασε τα πραγματα ως εχουν...καντε το δωρο (θα το εκανες αλλωστε με την ψυχη σου)...τωρα θα το κανεις (βαρυγκομωντας) ....

 

εσυ μεσα σου ξερεις ποια εισαι και οτι εκανες καλοπροαιρετα την προταση αυτη !!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τελείως αψυχολόγητη συμπεριφορά ......... όλοι έχουμε κόμπλεξ. Αλλα αυτό παραείναι αψυχολόγητο. Καλά τώρα δηλαδή θα τα φτιάξει τα δόντια της και δεν σε εχει παρει ενα τηλέφωνο? Τώρα αυτή την στιγμή αν την πάρεις τηλέφωνο θα το σηκώσει ? Αν όχι τότε ΓΛΥΚΗΤΑΤΗ ΜΟΥ κοπέλα γιατί μόνο καλό έκανες εσύ στην όλη υπόθεση τότε χ......ν πατόκορφα. Εφόσον ο άντρας σου είναι μαζί σου δεν θα κάτσεις να χάσεις και τον ύπνο σου και να στενοχωριέσαι για μια κακομαθημένη. Γιατί τελικά αποδείχτηκε πολύ κακομαθημένη. Την έχετε παραχαιδέψει μου φαίνεται..... και για άλλη μια φορά ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ κάθόλου

Link to comment
Share on other sites

Να την αφησω να παει στο γιατρο δηλαδη, και οταν τελειωσει να το παιξω κινεζα???

 

Αυτο εννοεις Λιζακι μου??

Χμμμμμμ, ενδιαφερον!!!!!!!

να το συζητήσεις με τον άντρα σου.χωρίς να τσακωθείται εννοείται!αφου η κοπέλα παρεξηγήθηκε και δεν ήθελε τώρα τι το ψάχνει και χωρίς να κάνει προσπάθεια επενασύνδεσης.άσε τον άντρα σου να καθαρίσει μην γίνεις και η κακιά της υπόθεσης δεν χρειάζεται.και σιγά μη της φτιάξετε και τα δόντια μετά από όλα αυτα!στο τέλος θα σας αναγκάσει να της πείτε ευχαριστώ που δέχτηκε το δώρο!κράτα τα λεφτά σου και αστην να κρατήσει την αχαριστία της.και όλα αυτά προτείνω να της τα πει ο άντρας σου.δεν ξέρω αν διάβασες για την δικιά μου κουνιάδα λίγο πιο πάνω....!αν ήταν σωστή και εντάξει και όντως θα εκτιμούσε το δώρο θα επικοινωνούσε αυτή μαζί σου.άποψή μου όλα αυτά

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τελείως αψυχολόγητη συμπεριφορά ......... όλοι έχουμε κόμπλεξ. Αλλα αυτό παραείναι αψυχολόγητο. Καλά τώρα δηλαδή θα τα φτιάξει τα δόντια της και δεν σε εχει παρει ενα τηλέφωνο? Τώρα αυτή την στιγμή αν την πάρεις τηλέφωνο θα το σηκώσει ? Αν όχι τότε ΓΛΥΚΗΤΑΤΗ ΜΟΥ κοπέλα γιατί μόνο καλό έκανες εσύ στην όλη υπόθεση τότε χ......ν πατόκορφα. Εφόσον ο άντρας σου είναι μαζί σου δεν θα κάτσεις να χάσεις και τον ύπνο σου και να στενοχωριέσαι για μια κακομαθημένη. Γιατί τελικά αποδείχτηκε πολύ κακομαθημένη. Την έχετε παραχαιδέψει μου φαίνεται..... και για άλλη μια φορά ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ κάθόλου

 

Την πηρα την Πεμπτη μολις εφυγε η πεθερα, γιατι πιστεψα οτι εληξε το θεμα, αλλα για αλλη μια φορα δεν το σηκωσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε συ μήπως έχει πρόβλημα το τηλέφωνο ?

 

και έτσι να μην είναι ίσως θέλει λίγο το χρόνο της...εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις όταν καταφέρεται να τα πείτε από κοντά είναι να είσαι απόλυτα ειλικρινής μαζί της και για τα συναισθήματα σου.

 

όσο αναφορά αυτό που λένε τα κορίτσια ξεγραψε την , ή μη δίνεις σημασία θα συμφωνούσα, αλλά μερικές φορές στη ζωή μας και για κάποια ελάχιστα άτομα αξίζει να το παίζουμε και μ___ες...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

ρε συ μήπως έχει πρόβλημα το τηλέφωνο ?

 

και έτσι να μην είναι ίσως θέλει λίγο το χρόνο της...εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις όταν καταφέρεται να τα πείτε από κοντά είναι να είσαι απόλυτα ειλικρινής μαζί της και για τα συναισθήματα σου.

 

όσο αναφορά αυτό που λένε τα κορίτσια ξεγραψε την , ή μη δίνεις σημασία θα συμφωνούσα, αλλά μερικές φορές στη ζωή μας και για κάποια ελάχιστα άτομα αξίζει να το παίζουμε και μ___ες...

 

Νομιζω οτι το Οσκαρ μου ανηκει φετος, Νταλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν διάβασα όλα τα μηνύματα αλλά από τα πρώτα κατάλαβα περί τίνος πρόκειται. Δεν κρατιέμαι να μην σχολιάσω και να σου πω ότι κι εγώ έχω ένα κενό ανάμεσα στα μπροστινά δόντια (στυλ μαντόνα) και θα ήθελα πολύ να το φτιάξω όμως δεν μου περισεύουν. Δεν μου τα στέλνεις εμένα τα λεφτουδάκια; Όχι όλα, τα μισά μόνο μου φτάνουν!!!!!!!!!!!

Αν η κουνιάδα μου, μου έδινε λεφτά για τα δόντια μου ή οτιδήποτε άλλο θα έλεγα ευχαριστώ και θα την έκανα εικόνισμα. Ζούμε σε δύσκολους καιρούς και αν και ήμουν ακατάδεκτη παλιά, από όταν έμεινα έγγυος σκέφτομαι αλλιώς και δέχομαι κάθε είδους βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Την πηρα την Πεμπτη μολις εφυγε η πεθερα, γιατι πιστεψα οτι εληξε το θεμα, αλλα για αλλη μια φορα δεν το σηκωσε

πλακα κανεις?στον αδερφο της το σηκωνει;αν όχι πες στον αντρα σου να παρει θέση και μην το κάνεις με τιποτα.Αυτο είναι όντως το και κερατας και δαρμένος. παρτε της κατι αλλο ή ακομα καλυτερα ένα ψυγειο που και πιο φθηνο θα σας βγει και θα της ταιριαζει απολυτα στη θερμοκρασία της κρυας για να μην το πω αλλιως. ασε τωρα γιατι και εγω απο κουνιαδα εχω ψωνήσει για τα καλα:evil: και μου ανεβασε το αιμα στο κεφαλι και η δικια σου.

ccBbp2.png
Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις?στον αδερφο της το σηκωνει;αν όχι πες στον αντρα σου να παρει θέση και μην το κάνεις με τιποτα.Αυτο είναι όντως το και κερατας και δαρμένος. παρτε της κατι αλλο ή ακομα καλυτερα ένα ψυγειο που και πιο φθηνο θα σας βγει και θα της ταιριαζει απολυτα στη θερμοκρασία της κρυας για να μην το πω αλλιως. ασε τωρα γιατι και εγω απο κουνιαδα εχω ψωνήσει για τα καλα:evil: και μου ανεβασε το αιμα στο κεφαλι και η δικια σου.

 

Δεν της τηλεφωνησε ακομη, αλλα κανα δυο φορες που πηγε στην πεθερα μου (μανα και κορη μενουν πανω και κατω) την ειδε τη Νοπη και του μιλησε, μου ειπε, ψυχρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά, τώρα έχεις μπλέξει κοριτσάκι, γιατί αν κάνεις πίσω εσύ θα βρεθείς η κακιά της υπόθεσης και απ' ό,τι καταλαβαίνω είσαι χαμηλών τόνων... Κάνε αυτό που πρέπει να κάνεις και να της στείλεις δώρο και τον οδοντίατρο, που είχε προτείνει ο άντρας σου :D

 

Πέρα απ' τα αστεία, να σκεφτείς πολύ σοβαρά τι σχέση θέλεις να έχεις από εδώ και πέρα με αυτόν τον άνθρωπο... Σου έδειξε πολλά για τον χαρακτήρα της με αυτή τη συμπεριφορά...

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά, τώρα έχεις μπλέξει κοριτσάκι, γιατί αν κάνεις πίσω εσύ θα βρεθείς η κακιά της υπόθεσης και απ' ό,τι καταλαβαίνω είσαι χαμηλών τόνων... Κάνε αυτό που πρέπει να κάνεις και να της στείλεις δώρο και τον οδοντίατρο, που είχε προτείνει ο άντρας σου :D

 

Πέρα απ' τα αστεία, να σκεφτείς πολύ σοβαρά τι σχέση θέλεις να έχεις από εδώ και πέρα με αυτόν τον άνθρωπο... Σου έδειξε πολλά για τον χαρακτήρα της με αυτή τη συμπεριφορά...[/QUOTE]

 

Συμφωνώ! Αλήθεια ο γάμος για πότε είναι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν της τηλεφωνησε ακομη, αλλα κανα δυο φορες που πηγε στην πεθερα μου (μανα και κορη μενουν πανω και κατω) την ειδε τη Νοπη και του μιλησε, μου ειπε, ψυχρα.

στα ειπα εγω η λυση ειναι ψυγειο σαν και αυτη. παντως περα απο την πλακα καν το το δωρο ετσι και αλλιως εσυ θα είσαι η ΚΥΡΙΑ της υποθεσης και δεν θα έχουν να πουν τιποτα. Και αν μετα ντρέπεται να πει οτι ο αδερφος της της εφτιαξε τα δόντια ας πει απλα οτι της εδωσε τοσα λεφτα το πως τα χρησιμοποιει ο καθένας ειναι δικό του προβλημα.εσεις ειχατε απλα την ιδεα να τα αξιοποιησει εκει για να είναι κατι που σίγουρα θα της μεινει μια ζωη!

 

να σκεφτείς πολύ σοβαρά τι σχέση θέλεις να έχεις από εδώ και πέρα με αυτόν τον άνθρωπο... Σου έδειξε πολλά για τον χαρακτήρα της με αυτή τη συμπεριφορά...

συμφωνω απολυτα με την zouzounel προσεχε την πολυ απο εδω και περα γιατι εδειξε τον χαρακτηρα της και όσο καλοπροαίρετη και να είσαι θα βγαινεις εσύ η φταιχτρα γιατι σε αυτούς θα είναι παντα η κορη τους.

ccBbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μετά από όσα έγιναν, εγώ θα έλεγα στην πεθερά:

 

Εδώ και μέρες δεν μου μιλάτε, η Νόπη έφυγε έξαλλη χωρίς να μας πει τίποτα και τώρα μου λες ότι ρώτησε οδοντίατρο και μου στέλνει το λογαριασμό χωρίς να πει ένα ευχαριστώ? Άσε, ξεχάστε το. Δεν ήταν καλή η ιδέα που είχα.

 

Ειλικρινά. Μπορεί καλώς ή κακώς να παρεξηγήθηκε, αλλά δεν μπορεί να δέχεται τελικά και να σου λέει το λογαριασμό δια αντιπροσώπου...

 

Το δικό σου λάθος είναι ότι δεν μιλάς ανοικτά και τελικά σε κατευθύνουν οι άλλοι! Θα δώσεις 4500 ευρώ σε κάτι για το οποίο δεν πρόκειται ποτέ να σου πει ευχαριστώ, αλλά μπορεί στο μέλλον να σου κρατάει μούτρα ή να σε ειρωνεύεται. Αν πράγματι παρεξηγήθηκε δεν έπρεπε να δεχτεί.

 

 

ΕΙΝΑΙ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ (αφού ούτε καν σου μιλάει). ΑΠΟΣΥΡΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ και πάρτης δώρο ένα βάζο να τελειώνουμε...

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για να ήμαστε απόλυτα ειλικρινής δεν συμφωνώ με το ότι σου έδειξε το χαρακτήρα της κ.τ.λ...

είμαι απόλυτα σίγουρη ότι η κοπέλα το έκανα καλοπροαίρετα αλλά για ελάτε για λίγο στη θέση της Νόπης ? ( θα το ξεπεράσει αλλά θέλει το χρόνο του )

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πέρα απ' τα αστεία, να σκεφτείς πολύ σοβαρά τι σχέση θέλεις να έχεις από εδώ και πέρα με αυτόν τον άνθρωπο... Σου έδειξε πολλά για τον χαρακτήρα της με αυτή τη συμπεριφορά...

 

ερχονται ολα μα ολα στο μυαλο μου, τα του παρελθοντος με πεθερα και νυφη και πεθερο....

μαιρουλα οταν περασει κι αλλος καιρος θα σκεφτεσαι οπως και εγω, τι καλα που θα ητανε να ηξερες απο την αρχη με τι ανθρωπους εχεις να κανεις...

χιλιες φορες να μου δειχναν τον πραγματικο τους εαυτο!

ομως κοριτσακι αυτοι οι ανθρωποι δεν γνωριζουν καν το "πραγματικο".

δυστυχως!

εισαι καλα με τον αντρα σου?

το ευχομαι.

κρατα τον λοιπον, γιατι αυτον παντρευτηκες και οχι αυτες,πες του ακριβως τι σου ειπε η μανα του, τα περι" κουμαντων" και ζητα του να αποφασισει ο ιδιος για το δωρο και να τους το ανακοινωσει κιολας!

αρκετα.

κρατα την ηρεμια σου , γιατι θα σου χρειαστει για το παιδι σου...

αυτα:)

uDuOp2.png
Link to comment
Share on other sites

παιδιά για να ήμαστε απόλυτα ειλικρινής δεν συμφωνώ με το ότι σου έδειξε το χαρακτήρα της κ.τ.λ...

είμαι απόλυτα σίγουρη ότι η κοπέλα το έκανα καλοπροαίρετα αλλά για ελάτε για λίγο στη θέση της Νόπης ? ( θα το ξεπεράσει αλλά θέλει το χρόνο του )

 

 

Βεβαίως να έρθουμε στη θέση της. Κι εγώ στην αρχή που διάβασα το αρχικό ποστ της Μαίρης το βρήκα λίγο άκομψο. ΑΛΛΑ... αφού η κοπέλα παρεξηγήθηκε (και δικαίως, το ομολογώ κι εγώ αυτό), γιατί τώρα δέχεται το δώρο και μάλιστα με τέτοιο τρόπο? Θα ήταν κατά τη γνώμη μου πιο λογικό να κρατήσει την αρχική της στάση, ναι ενοχλήθηκα, αφήστε με ήσυχη. Αφού αποφάσισε να δεχθεί, γιατί το κάνει έτσι? Για να τους τιμωρήσει? Αδελφός της είναι, έτσι φερόμαστε στα αδέλφια μας, με εκδικητικότητα? Δεν ξέρω τι να πω, αλλά σίγουρα δε θα ήθελα πολλά-πολλά με έναν τέτοιον άνθρωπο.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

παιδιά για να ήμαστε απόλυτα ειλικρινής δεν συμφωνώ με το ότι σου έδειξε το χαρακτήρα της κ.τ.λ...

είμαι απόλυτα σίγουρη ότι η κοπέλα το έκανα καλοπροαίρετα αλλά για ελάτε για λίγο στη θέση της Νόπης ? ( θα το ξεπεράσει αλλά θέλει το χρόνο του )

 

Τί να ξεπεράσει??? Και παρεξηγήθηκε και δέχεται το δώρο? Σαν πολύ ντάντεμα πέφτει...

Αφού το έκανε ολόκληρο θέμα η κουνιάδα, θα πρέπει να αποσύρει η άλλη κοπέλα το δώρο, να της πει συγγνώμη και ότι το είπε καλοπροαίρετα και μετά να της πάρει ένα δώρο των 100 ευρώ. Εγώ αυτό θα έκανα.

Άκου θίχτηκε η άλλη, δεν βγαίνει στο τηλέφωνο, αλλά ζητάει 4500ευρώ... Δεν πάμε καλά μου φαίνεται. Βασικά αδερφός θα έπρεπε να την βάλει στη θέση της.

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

παιδιά για να ήμαστε απόλυτα ειλικρινής δεν συμφωνώ με το ότι σου έδειξε το χαρακτήρα της κ.τ.λ...

είμαι απόλυτα σίγουρη ότι η κοπέλα το έκανα καλοπροαίρετα αλλά για ελάτε για λίγο στη θέση της Νόπης ? ( θα το ξεπεράσει αλλά θέλει το χρόνο του )

δεν ξέρω εμενα προσωπικα αν με ενοχλουσε τόσο πολυ δεν θα το δεχομουνα τι ειναι αυτα και σου κανω μουτρα δεν σου μιλάω αλλα παω και στον οδοντιατρο μην χάσω την ευκαιρια αν με προσβάλει κατι δεν το δεχομαι γενικα ή ακομα και αν αλλαξω γνώμη ζητάω συγνώμη για το οτι το σκεφτηκα επιπολαια και το πηρα στραβα και μετα θα πηγαινα στον οδοντιατρο όχι με μεσάζων την πεθερα και καντε το κουμαντο σας για να τους προλαβει να μην αλλαξουν και γνώμη.

ασε που τις εχει ζητησει τοσες φορες συγνωμη για το αν την προσβαλε και δεν εχει δεχτει την συγνωμη της ακομα και δεχετε το δωρο.μην τρελαθουμε.

ccBbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μετά από όσα έγιναν, εγώ θα έλεγα στην πεθερά:

 

Εδώ και μέρες δεν μου μιλάτε, η Νόπη έφυγε έξαλλη χωρίς να μας πει τίποτα και τώρα μου λες ότι ρώτησε οδοντίατρο και μου στέλνει το λογαριασμό χωρίς να πει ένα ευχαριστώ? Άσε, ξεχάστε το. Δεν ήταν καλή η ιδέα που είχα.

 

Ειλικρινά. Μπορεί καλώς ή κακώς να παρεξηγήθηκε, αλλά δεν μπορεί να δέχεται τελικά και να σου λέει το λογαριασμό δια αντιπροσώπου...

 

Το δικό σου λάθος είναι ότι δεν μιλάς ανοικτά και τελικά σε κατευθύνουν οι άλλοι! Θα δώσεις 4500 ευρώ σε κάτι για το οποίο δεν πρόκειται ποτέ να σου πει ευχαριστώ, αλλά μπορεί στο μέλλον να σου κρατάει μούτρα ή να σε ειρωνεύεται. Αν πράγματι παρεξηγήθηκε δεν έπρεπε να δεχτεί.

 

 

ΕΙΝΑΙ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙΣ (αφού ούτε καν σου μιλάει). ΑΠΟΣΥΡΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ και πάρτης δώρο ένα βάζο να τελειώνουμε...

 

χαχαχα ναι ναι ναι!!!!!!!!! :cool: Πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

Ελειψα για λιγο, ταιζα το μπεμπουλη.

 

Σας ευχαριστω ολες για την ανταποκριση. Να ειστε παντα καλα.

 

Σκεφτομαι σοβαρα να παω σε ενα ιδρυμα της περιοχης και να δωσω το ποσο. Τουλαχιστον εκει θα πιασουν τοπο

Link to comment
Share on other sites

Καλά, τώρα έχεις μπλέξει κοριτσάκι, γιατί αν κάνεις πίσω εσύ θα βρεθείς η κακιά της υπόθεσης και απ' ό,τι καταλαβαίνω είσαι χαμηλών τόνων... Κάνε αυτό που πρέπει να κάνεις και να της στείλεις δώρο και τον οδοντίατρο, που είχε προτείνει ο άντρας σου :D

 

Πέρα απ' τα αστεία, να σκεφτείς πολύ σοβαρά τι σχέση θέλεις να έχεις από εδώ και πέρα με αυτόν τον άνθρωπο... Σου έδειξε πολλά για τον χαρακτήρα της με αυτή τη συμπεριφορά...[/QUOTE]

 

Συμφωνώ! Αλήθεια ο γάμος για πότε είναι?

 

Το Σεπτεμβριο

Link to comment
Share on other sites

Ελειψα για λιγο, ταιζα το μπεμπουλη.

 

Σας ευχαριστω ολες για την ανταποκριση. Να ειστε παντα καλα.

 

Σκεφτομαι σοβαρα να παω σε ενα ιδρυμα της περιοχης και να δωσω το ποσο. Τουλαχιστον εκει θα πιασουν τοπο

 

Περίμενε βρε γλυκειά μου κοπέλα. Γιατί να τα δώσεις τα λεφτά σου όπως και να ΄χει? Εκτός αν σου περισεύουν που στο εύχομαι να περισεύουν και να έχεις μια οικονομική άνεση. Αλλά αν δεν σου περισεύουν κράτα τα ......... Πάντως ειλικρινά γιατί μέχρι στιγμής είσαι τερας ψυχραιμίας........ τώρα δεν έχεις αρχίσει να φορτώνεις λίγο γιατί όλες εμείς όπως διαπίστωσες έχουμε φορτώσει αρκετά ! :D

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε βρε γλυκειά μου κοπέλα. Γιατί να τα δώσεις τα λεφτά σου όπως και να ΄χει? Εκτός αν σου περισεύουν που στο εύχομαι να περισεύουν και να έχεις μια οικονομική άνεση. Αλλά αν δεν σου περισεύουν κράτα τα ......... Πάντως ειλικρινά γιατί μέχρι στιγμής είσαι τερας ψυχραιμίας........ τώρα δεν έχεις αρχίσει να φορτώνεις λίγο γιατί όλες εμείς όπως διαπίστωσες έχουμε φορτώσει αρκετά ! :D

 

Πιστευω οτι η Νοπη δεν πηγε στο γιατρο. Το ποσο που μου ειπε η πεθερα μου νομιζω οτι δεν ειναι το σωστο, γιατι μενω επαρχια και ολοι οι γιατροι της πολης εχουν ιδια τιμη στις πορσελανες. Ρωτησα γιατρο πριν το προτεινω και μου ειπε αλλο ποσο(μεγαλυτερο)

 

Πιστευω οτι πεθερα και κουνιαδα ηθελαν απλως να δουν αν εχω συνειδητοποιησει ποσο θα κοστιζε αυτο που προτεινα και αν στο τελος θα διεθετα ολα αυτα τα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...