Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Γυναικολόγος καθηγητής (αφαιρέθηκε το επώνυμο)

Recommended Posts

Διαφημίσεις

Ηταν ο γυναικολογοσ μου μεχρι κ τον 7ο μηνα... του ελεγα οτι ποναω κ μου ελεγε :"εγκυοσ εισαι μεγαλωνει η μητρα σου".

κ οταν τελικα μετα απο δικεσ μου πιεσεισ πολλων ημερων με εστειλε στο διαβαλκανικο να μου κανουν καρδιοτοκογραφο, καταγραφηκαν συσπασεισ ανα 10 λεπτα.Κ παλι ομωσ δεν μου εδωσε σημασια.με εστειλε σπιτι μου χωρισ να μου πει τπτ.κ οταν οι πονοι χειροτερευσαν κ τον πηρα τηλ (αφου τον εψαχνα 2 μερεσ στα τηλεφωνα) μου ειπε να παω σ ενα νοσοκομειο.Σα να μην ηθελε να ασχοληθει μαζι μου.ουτε καν τα βασικα δεν μου ειπε.να παω να ξαπλωσω κτλ..μαλιστα με ειρωνικο υφοσ οταν τον ρωτησα αν χρειαζεται να μεινω ξαπλα μου ειπε να σηκωνομαι να κανω κ κανενα φαγακι τον αντρα μου.Τελικα κατεληξα να γεννησω μετα απο λιγεσ μερεσ προωρα στισ 32 εβδομαδεσ με αλλο γιατρο.αυτα για τον καθηγητη edit admin.

i55Ip3?r=1285530151

Απαράδεκτος.....Απαράδεκτος!!!!Τελικά γέννησες το μωράκι σου? και όλα καλά??Μερικοί γιατροί ειναι απαράδεκτοι....και εγώ έχω άσχημη εμπειρία από γυναικολόγο!!Δεν μπορείς να έχεις εμπιστοσύνη σε κανεναν!!!

απαράδεκτος...είναι δυνατόν μια τέτοια συμπεριφορά;;;

Όλα καλά με το νινάκι τελικά;

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Διαφημίσεις

Τελικα η μπεμπα μου γεννηθηκε 27/12/2009 μονο 1700γρ...Εμεινε ενα μηνα θερμοκοιτιδα με διαφορα προβληματα που ευτυχωσ ξεπεραστηκαν. Τωρα το μονο που μενει ειναι να ξεπεραστουν κ καποια ¨"κινητικα προβληματα".

με φυσικοθεραπειεσ.

Αν μου εδινε περισσοτερη σημασια ισωσ να μην περνουσαμε ολα αυτα ουτε εγω ουτε το παιδακι μου.

i55Ip3?r=1285530151

καλη δυναμη κι ευχομαι να ξεπερασετε κι τα κινητικα θεματακια,κι ας ειναι τα τελευταια προβληματα που θα αντιμετωπισετε!

children=world:D

happy children=better world:wink:

Να έχεις πίστη στο Θεό κι αυτός θα στα φέρει όλα καλά για το παιδάκι σου και για σένα την ίδια που ταλαιπωρηθήκατε άδικα. Από καρδιάς σας εύχομαι τα καλύτερα.

Οσο για τον παπάρα... να το λες παντού. Μπορεί να σώσεις κόσμο από τα χέρια του.

Διαφημίσεις

Διαφημίσεις

Ηθελα να αναφερω το ονομα του για να "προλαβω" τυχον προβληματα με αλλεσ κοπελεσ που εχουν τον συγκεκριμενο "καθηγητη" γυναικολογο... Να ειναι λιγο υποψιασμενες ως προς τη συμπεριφορα του στισ εγκυεσ που τις θεωρει ολες κατα τη δικη του βεβαια γνωμη, ¨γκρινιαρες¨.

Τα θυμηθηκα παλι και αναστατωθηκα.Ποτε δεν θα ξεχασω, ποτε δεν θα τον συγχωρησω!

i55Ip3?r=1285530151

Να ρωτησω κατι?? Ποιο το νοημα να υπαρχει υποκατηγορια ευχαριστιες/καταγγελιες, οταν εντελει δεν μπορουμε να ξερουμε ποιος καταγγελεται. Και θα μου πειτε δεν μπορει να δυσφημειται ετσι ενας ανθρωπος χωρις αποδειξεις μονο απο καποια κοπελα που λεει την εμπειρια της (mariazei δεν απευθυνεται σε εσενα). Επομενως ποιο το νοημα της υποκατηγοριας??????????? Αν εχω καταλαβει κατι λαθος, παρακαλω διαφωτιστε με.

mariazei ελπιζω τα προβληματα σας να τελειωσαν εδω κοριτσι μου κι ολα να κυλησουν ηρεμα απο δω και μπρος για την οικογενεια σας.

LQvip2.png

Ευχαριστουμε zouzounel, διαβασα και συμφωνω απολυτα. Επισης κατανοω οτι ειναι ανεξελεγκτο να αναφερει ο οποιοσδηποτε απο εμας ονοματα επαγγελματιων και επιχειρησεων, ομως απο την αλλη θα ηταν κι ενας τροπος για να προστατευθει ο επομενος... Αφου ομως δεν γινεται, υπομονη...

LQvip2.png

To βγάλανε και απο εκεί. Το forum αυτό νόμιζα οτι ήταν και για να προστατεύει η μία την άλλη απο κάτι τέτοιους γιατρούς.

Edited by TWINMAMA
υπάρχει απάντηση

Βρε κοριτσια λογικο δεν ειναι να μην βαζουνε το επωνυμο , ο καθενας θα μπορουσε να τους κανει μυνηση , εννοειτε οτι δεν ειμαι με το μερος τετοιων αχρηστων γιατρων ομως οι διαχειριστες του φορουμ προστατευουνε το site τους και τα μελη τους απο μυνησεις οπου θα μπορουσε ο καθενας να κανει .

Βρε κοριτσια λογικο δεν ειναι να μην βαζουνε το επωνυμο , ο καθενας θα μπορουσε να τους κανει μυνηση , εννοειτε οτι δεν ειμαι με το μερος τετοιων αχρηστων γιατρων ομως οι διαχειριστες του φορουμ προστατευουνε το site τους και τα μελη τους απο μυνησεις οπου θα μπορουσε ο καθενας να κανει .

Συμφωνω απολυτως μαζι σου grafistria...

Ο μονος λογος που "¨κατηγγειλα" τον συγκεκριμενο γιατρο ειναι για να "προλαβω" οσο κ αν γινεται τυχον παρομοια περιστατικα με το δικο μου...

Ευχαριστω πολυ ολες σας!!!

i55Ip3?r=1285530151