Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts

  • 5 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


On 24/7/2020 at 7:53 ΜΜ, Αννυ_Ηγ είπε:

Πήγα ναι. Δεν έμεινα και ιδιαίτερα ευχαριστημένη βεβαια αυτο είναι καθαρα προσωπικη γνώμη. 

Εσύ κατέληξες??? Εγω αναζητώ γιατρό στο ΡΕΑ. Έχεις κάποιον να ξέρεις??

Είμαι 3 μηνών τώρα και ακόμα δεν έχω καταλήξει σε γιατρό.. έχω δει και κάποιες φορές τον κονδυλιο στο Έλενα και κάποιες τον Αλέκου, και οι δύο μου φαίνονται οκ. Τώρα διαβάζω για τον Δασκαλάκη που είναι στο Αλεξάνδρας ότι είναι κορυφή με τον οποίο έχουν γεννήσει κάποιες γνωστές. Σκέφτομαι να τον επισκεφθώ. Εσύ κατεληξες;

Link to comment
Share on other sites

 

Κορίτσια καλησπέρα!!

Ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζει καμία τον κο Βραχνή Νικόλαο? Έχει καμία εμπειρία που θα μπορούσε να με συμβουλεύσει?

Σας ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας μανούλες, παρούσες και μέλλουσες!

 

Γνωρίζει κάποια σας να μου δώσει πληροφορίες αν είχε πρόσφατη εμπειρία με τον κ. Μαστρομηνά Μηνά

ή με τον κ. Καστόρα Αθανάσιο σε προσπάθειες εξωσωματικής;

Ψάχνω να βρω σε forum αλλα τα περισσότερα σχόλια για τον Μαστρομηνά έχουν γραφτεί αρκετά παλια!

Για τον Καστόρα δε, δεν βρισκω τίποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Myfamily είπε:

Γεια σας μανούλες, παρούσες και μέλλουσες!

 

Γνωρίζει κάποια σας να μου δώσει πληροφορίες αν είχε πρόσφατη εμπειρία με τον κ. Μαστρομηνά Μηνά

ή με τον κ. Καστόρα Αθανάσιο σε προσπάθειες εξωσωματικής;

Ψάχνω να βρω σε forum αλλα τα περισσότερα σχόλια για τον Μαστρομηνά έχουν γραφτεί αρκετά παλια!

Για τον Καστόρα δε, δεν βρισκω τίποτα.

 

Ελα στο parents.cafe , ειναι αλλο φόρουμ , που μας μετέφεραν ενώ ήμασταν εδώ αρχικά κια μπες στο καφε εξωσωματικής. Θα κανεις νεα εγγραφή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
On 3/29/2015 at 5:47 PM, argiroula84 said:

καλησπερα και απο εμενα ο γιατρος μου ειναι ο Ατζεμογλου Ιωαννης...εχω ηδη ενα αγορακι με μια πολυ καλη εμπειρια φυσιολογικου τοκετου ,παρολο που ειχα μια δυσκολη εγκυμοσυνη οπου με βοηθησε πολυ.τωρα ειμαι εγκυος στο δευτερο....και φυσικα συνεχιζω με τον ιδιο.

Καλησπέρα ,

Περιμένω να γεννήσω τον Φεβρουάριο και με παρακολουθεί ο κ.Ατζέμογλου.Επειδή δεν έχω κάποια γνωστή μου που να έχει ξεγεννήσει, και θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικά, μπορείς να μου πεις να σε ενθάρρυνε για φυσιολογικό τοκετό?Επειδή απ οτι μου εχει πει δεν έχει δικιά του μαία ,ήταν μαζί σου σε όλη τη διάρκεια του τοκετού ή ήρθε μόνο όταν ήταν να βγει το μωρό?

Ευχαριστώ πολύ για την βοηθεια!🙂

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...