Recommended Posts

Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια,αν και παλιό το θέμα εύχομαι κάποια κοπέλα να με βοηθήσει..

Εγώ έχω κλείσει πλέον τον 4 μήνα κ προχωράμε.Έχω γιατρό τον κύριο Σπύρο Μεσογίτη ο οποίος είναι στο Αλεξάνδρα & Λητώ.Έως τώρα είμα πάρα πολύ ευχαριστημένη γιατί είναι πραγματικά εξαιρετικός επιστήμονας κ όποτε τον χρειάζομαι τον βρίσκω, είναι λεπτομερέστατος κ αυτό που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση είναι ότι με παρέπεμψε να γεννήσω στο Αλεξάνδρα που είναι δημόσιο & όχι στο Λητώ που είναι ιδιωτικό. Έχει καμιά σας προσωπική εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό?

γεια σας κοριτσια . ειμαι 22 εβδομαδων και αναγκαζομαι να αλλαξω γιατρο. μου συστησαν τον Αλεξοπουλο και ειναι στο Αλεξανδρα. εχει καποια απο σας εμπειρια απο αυτον τον γιατρο. αν ναι ειναι καλος ειναι λογικος σε αυτα που ζηταει για τον τοκετο?

Τι έχετε ακούσει για τους κυρίους Τσαγκά και Βεργέτη;; Είναι και οι 2 στο Ιασώ..Αν κάποια έχει εμπειρία μαζί του ας με ενημερώσει.. :)

Διαφημίσεις

Τι έχετε ακούσει για τους κυρίους Τσαγκά και Βεργέτη;; Είναι και οι 2 στο Ιασώ..Αν κάποια έχει εμπειρία μαζί του ας με ενημερώσει.. :)

Εγω εχω τον Τσαγκα Τρυφων... τι να λεμε γι αυτον τον ανθρωπο.Με το χαμογελο στα χειλη παντα.σου λυνει καθε απορια χωρις βιασυνη και ανχος και ας γινετε εξω στο σαλονι της τρελης απο ραντεβου.Ηρεμος ανθρωπος.καθε φορα μου δινει δυναμη και αισιοδοξια.

6zhGp3.png?t=1&g4Roj8gf

Εγω εχω τον Τσαγκα Τρυφων... τι να λεμε γι αυτον τον ανθρωπο.Με το χαμογελο στα χειλη παντα.σου λυνει καθε απορια χωρις βιασυνη και ανχος και ας γινετε εξω στο σαλονι της τρελης απο ραντεβου.Ηρεμος ανθρωπος.καθε φορα μου δινει δυναμη και αισιοδοξια.

Και εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα από όλες! Ο σύζυγος επιμένει βέβαια να πάμε και στον Βεργέτης καθώς είναι ο γυναικολόγος της μαμάς και της αδερφής του. .Θα πάω τι να κάνω; Πώς να του πω όμως ότι έχω αποφασίσει ήδη να πάω στον Τσαγκά; Ππππφφφ μπλέξιμο αυτοί οι άντρες!

Τον Μπερμπέρογλου σαν ιδιώτη γυναικολόγο και τον Σο'ι'λετζίδη στο Νοσοκομείο Καβάλας. Και οι δύο είναι εξαιρετικοί στη δουλειά τους και υπέροχοι σαν άνθρωποι!

Καλημέρα κορίτσια.Θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες που είναι από Θεσσαλονίκη αν γνωρίζει κάποια το γυναικολόγο Χρήστο Φαρμάκη,έχει το ιατρείο του στην πλατεία Ναυαρίνου.Όποια έχει κάποια πληροφορία θα την παρακαλούσα να με ενημερώσει.Ευχαριστώ.:)

Και εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα από όλες! Ο σύζυγος επιμένει βέβαια να πάμε και στον Βεργέτης καθώς είναι ο γυναικολόγος της μαμάς και της αδερφής του. .Θα πάω τι να κάνω; Πώς να του πω όμως ότι έχω αποφασίσει ήδη να πάω στον Τσαγκά; Ππππφφφ μπλέξιμο αυτοί οι άντρες!
    πηγενε στον Βεργετη και αν σου κανει το κλικ μεινε.Κι εγω αλλον ειχα και αλλαξα και αμεσως μολις γνωρισα τον Τσαγκα εμεινα ικανοποιημενη με την πρωτη.

6zhGp3.png?t=1&g4Roj8gf

Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι καινούργια στο χώρο και θα ήθελα να ρωτήσω εαν εχετε καμία πληροφορία για τον γυναικολογο Χαράλαμπο Γρηγοριαδη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλησπέρα εγκυουλες! Μήπως γνωρίζει κάποια κοπέλα κανέναν αξιόλογο μαιευτηρα στο νοσοκομείο Βόλου?

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ

Γεια σας.

Το ξέρω ότι υπάρχουν στο τόπικ πολλές πληροφορίες, αλλά είναι τόσες οι σελίδες που δεν γίνεται να τις ψάξω όλες. Θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε κάποιον (ή κάποια, ακόμα καλύτερα) γυναικολόγο κοντά σε Γαλάτσι, Περισσό, Πατήσια, Νέα Ιωνία (Γαλάτσι-Λαμπρινή προτιμότερα).

Ευχαριστώ.

Καλησπέρα, είμαι νέα στο forum και θα ήθελα πληροφορίες για την γυναικολόγο Δελαστίκ Δέσποινα (Ιασώ + Μητέρα), έχει ιατρείο στη Βάρη. Έχει κάποια εμπειρία με την συγκεκριμένη γιατρό? Παρακαλώ όποια γνωρίζει κάτι ας με ενημέρωσει. Ευχαριστώ.

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει κάτι για τον Αντώνη Νικολουδάκη στο Ρέα;;;;;;

Ευχαριστώ προκαταβολικά και θα εκτιμούσα τις απαντήσεις σας

καλησπερα κοριτσια! Γνωριζει μηπως καποια απο Θεσσαλονικη το γυναικολογο Σαραβελο Χαρη? Αν εχετε οποιαδηποτε πληροφορηση ειτε απο οικογενειακο— φιλικο περιβαλλον θα εκτιμουσα τη γνωμη σας... σας ευχαριστωωω

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς τους γιατρούς μαιευτήρες Εμμανουήλ Δουλγερακη ή Δημητριάδη Ιωάννη ?? γιατ είμαι ανάμεσα σε αυτούς τους 2....γνωρίζει κάποιος κάτι γι αυτούς??

ευχαριστω εκ των προτέρων!!

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς τους γιατρούς μαιευτήρες

Εμμανουήλ Δουλγερακη ή Δημητριάδη Ιωάννη??

γιατ είμαι ανάμεσα σε αυτούς τους 2....

γνωρίζει κάποιος κάτι γι αυτούς??

ευχαριστω εκ των προτέρων!!

Καλημέρα σε ολες τις φιλες του φόρουμ. Ειμαι ολοκαίνουρια στο φόρουμ και θα ήθελα τα φωτα σας! Ειμαι 31 και σκεφτόμαστε με τον άντρα μου για παιδάκι.Η γυναικολογος μου φανταστηκη Μαρια Βλητακη αλλα στο μητερα και δυστυχώς δεν το αντέχουμε οικονομικα (θεωρώ οτι ειναι πολλα τα χρήματα για το ξενοδοχειακό κομμάτι)εχω ακούσει για τον Νικόλαο Σαλάκο στο αρεταιειο απο μια συνάδελφο και απο μια φίλη τον γιατρο Παπαζευκο στο Αλεξάνδρα θα εκτιμούσα πολύ και την δική σας γνωμη! Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα