Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!Είμαι σχεδόν 2 μηνών στο δεύτερο κ ψάχνω γιατρό στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Έτυχε καποιες φορές να επισκευτώ τον Ανεσίδη Νικόλαο και μου φάνηκε πολύ ευγενικός και άνετος. Μήπως κάποια τον γνωρίζει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


My little prince καλησπέρα! Είδα το post σου σχετικά με τον κ.Πανουλή, τελικά εκεί πήγες? αν ναί, μπορείς να μου δωσεις παραπανω πληροφορίες?

 

Καλησπέρα κορίτσια "απο τα ποστ πρέπει να έχετε γεννήσει οπότε εύχομαι να σας ζήσουν τα μωρακια σας!!! Ρε κορίτσια πως ειναι ο γιατρός ; Πήγατε στο ιατρείο του η κάνατε ραντεβού στο νοσοκομείο ;;; Είχα γιατρό το κο χασιακο ,και στις 20/12 απεβίωσε και σε είκοσι μέρες γεννάω και έχω μείνει χωρίς γιατρό !!!! Σας παρακαλώ κάθε πληροφορία θα με έσωζε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Χαιρετώ την ομάδα! Είμαι καινούρια στο φόρουμ, μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος για πρώτη φορά και σκέφτομαι να απευθυνθώ στον κ Ατζέμογλου Ιωάννη (Ρέα & Ιασω), το γιατρό στον οποίο είχα κάνει πέρυσι τον καθιερωμένο έλεγχο (τεστ παπ κτλ), επειδή μου είχε κάνει πολύ καλή εντύπωση. Όμως δεν έχω καμία σύσταση από μητέρα που να έχει γεννήσει με αυτόν... Μήπως τον ξέρει κάποια? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! !

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!! Μπορειται να μου πειτε εναν καλο ιατρο στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?? ΓΙατι εχω εναν μπεμπη 5 μηνων κ υποψιαζομαι οτι ειμαι παλι εγκυος κ θεοω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ γιατρο.. :confused:

 

 

έχω χρόνια το κ. Χα'ί'νογλου Δημήτρη κ μαζί του γέννησα κ τα διδυμάκια μου! είμαι υπέρευχαριστημένη, άριστος επιστήμονας με τεράστια εμπειρία!

z4WZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια!!! Εγω έχω εδώ και 4 χρόνια τον κ. Σπ. Βλάχο με τον οποίο γέννησα την κόρη μου και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Δεν θα τον άλλαζα με τπτ. Και φυσικά υπερ το φυσιολογικού τοκετού!!!!

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο εμένα

 

Εγώ έχω τον κ Μπάρδη Νικολαο και είμαι πανευτυχής που γνώρισα έναν τόσο εξαίρετο άνθρωπο και λαμπρό επιστήμονα. Το αγοράκι μου σε λίγο...κλείνουμε χρόνο ... Σε ευχαριστούμε ιατρέ!:-)

Link to comment
Share on other sites

Πετρογιαννης Νικος εκανα εξωσωματικη και απεκτησα μια κορουλα!😊😊 Πολυ ψειρας και καλος επαγγελματιας και ανθρωπος. Σε λιγους μηνες θα κανω και τη δευτερη προσπαθεια για ενα ακομα παιδακι😉

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλημέρα και από μένα από την πανέμορφη Ξάνθη!Σήμερα γράφτηκα στο forum γιατί μόλις έκανα τεστ και είμαι έγκυος στο 2ο μωράκι μου και πήρα αμέσως το γυναικολόγο μου που με παρακολουθούσε και στην πρώτη γέννα !!! τον είχα βρει εντελώς τυχαία πριν 2,5 χρόνια συζητώντας στο φροντιστήριο αγγλικών που πήγαινα και έχει το ιατρείο του στην πλατεία της Ξάνθης στο εμπορικό Astron center.Είναι πολύ σχολαστικός και λεπτομερής και έχει υπομονή.Η κοπέλα που μου τον σύστησε στο φροντιστήριο προσπαθούσε 4 χρόνια να κάνει παιδί αλλά κανένας γυναικολόγος δεν είχε διαγνώσει ότι είχε σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών,γιατί δεν έδιναν σημασία στον υπέρηχο των ωοθηκών της.Τέσπα για να μην τα πολυλογώ μέσα σε ένα χρόνο με ειδική διατροφή και άθληση έμεινε έγκυος χάρη στον κ.Μάντρατζη.Πριν κάποια χρόνια έμενα στη θεσσαλονίκη αλλά δεν είχα μείνει ευχαριστημένη από κάποιο γυναικολόγο συν ότι αρκετοί είχαν άσχημη φρασεολογία και ένιωθα άβολα. :(

Link to comment
Share on other sites

Γειά και Χαρά σας κορίτσια! Καταλαβαίνω ότι ο γυναικολόγος μας είναι κάτι πολύ σημαντικό και επιστημονικά και ψυχολογικά μα φυσικά είναι και υποκειμενικό το πόση ασφάλεια κι ανθρωπιά μας χαρίζει. Εγώ έχω την τύχη να έχω τον Σακκά Γρηγόρη στο ΡΕΑ. Με έχει "σώσει" θεωρώ με προληπτικές του ενέργειες (πολύποδας-περίδεση...). Τώρα είμαι στην 31 εβδομάδα κύησης... Καλή συνέχεια σε όλες.! ;)

:D
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα ο γιατρος μου ειναι ο Ατζεμογλου Ιωαννης...εχω ηδη ενα αγορακι με μια πολυ καλη εμπειρια φυσιολογικου τοκετου ,παρολο που ειχα μια δυσκολη εγκυμοσυνη οπου με βοηθησε πολυ.τωρα ειμαι εγκυος στο δευτερο....και φυσικα συνεχιζω με τον ιδιο.

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερα!

Εμενα η Γιατρος μου ειναι η Κα Στελλα Παλεξα (ΡΕΑ-ΜΗΤΕΡΑ), με στο ιατρειο Παλαιο Φαληρο.

Γεννησα μαζι της την κορη μου (σε 5 ωρες) στο ΜΗΤΕΡΑ με φυσιολογικο τοκετο και απολυτη ασφαλεια αν και ερχοταν αναποδα. Γεννησα και τον γιο μου (σε 3 ωρες) στο ΡΕΑ πριν απο 6 και 4 χρονια αντιστοιχα. Περασα και ξεπερασα ευκολα μια παλλινδρομη κυηση μαζι της χωρις κανενα απροοπτο και σωματικο και ψυχολογικο.

Τωρα στην τεταρτη εγκυμοσυνη... εννοειται οτι δεν θα την αλλαζα με τιποτα!

Ειναι καταπληκτικη γιατρος, νοιαζεται (απαντα στα τηλεφωνα) και δεν σε αγχωνει για τιποτα!

καθε μερα ενα θαυμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια στο να γράφω στο pc οπότε κάνω και λάθη. ..Θέλω να αλλάξω γυναικολόγο γιατί αυτός που είχα μου έκανε ζημιά κατά των τοκετό. ..μου είπαν για των Κωνσταντίνο σαλαμπασης. ...των γνωριζη καμιά κοπέλα? ????είναι καλός? ????θέλω Καλές και κακές γνώμες. .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ έχω κλείσει πλέον τον 4 μήνα κ προχωράμε.Έχω γιατρό τον κύριο Σπύρο Μεσογίτη ο οποίος είναι στο Αλεξάνδρα & Λητώ.Έως τώρα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη γιατί είναι πραγματικά εξαιρετικός επιστήμονας κ όποτε τον χρειάζομαι τον βρίσκω, είναι λεπτομερέστατος κ αυτό που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση είναι ότι με παρέπεμψε να γεννήσω στο Αλεξάνδρα που είναι δημόσιο & όχι στο Λητώ που είναι ιδιωτικό. Έχει καμιά σας προσωπική εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ έχω κλείσει πλέον τον 4 μήνα κ προχωράμε.Έχω γιατρό τον κύριο Σπύρο Μεσογίτη ο οποίος είναι στο Αλεξάνδρα & Λητώ.Έως τώρα είμα πάρα πολύ ευχαριστημένη γιατί είναι πραγματικά εξαιρετικός επιστήμονας κ όποτε τον χρειάζομαι τον βρίσκω, είναι λεπτομερέστατος κ αυτό που μου έκανε πολύ θετική εντύπωση είναι ότι με παρέπεμψε να γεννήσω στο Αλεξάνδρα που είναι δημόσιο & όχι στο Λητώ που είναι ιδιωτικό. Έχει καμιά σας προσωπική εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε ολους! Με τον άντρα μου έχουμε ξεκινήσει προσπαθειες για παιδι κ είμαι στο ψάξιμο για γυναικολόγο στο γαία γιατί αυτός που είχα δεν είναι εκεί.. Γνωρίζετε τον Γιώργο Μπούρα? Θα ήθελα γνώμες! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ! κι εγω εχω μπερδευτει με τους γιατρούς αρκετα ...εχω μια μικρη εμπειρία και αποτυχημενες προσπαθειες και θα ήθελα τη γνωμη σας για τον Σ. Βλάχο στο ΡΕΑ....ή τον Παν. Καλλιαντζή (ΡΕΑ) και αυτός ???:roll:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ! κι εγω εχω μπερδευτει με τους γιατρούς αρκετα ...εχω μια μικρη εμπειρία και αποτυχημενες προσπαθειες και θα ήθελα τη γνωμη σας για τον Σ. Βλάχο στο ΡΕΑ....ή τον Παν. Καλλιαντζή (ΡΕΑ) και αυτός ???:roll:

Καλησπέρα skyfall!!! Εγώ έχω γιατρό τον Βλάχο εδώ και 4μιση χρονιά και γέννησα τη κόρη μου με αυτόν. Εάν θες κάτι παραπάνω να σου πω πολύ ευχαρίστως να σου στείλω πμ :wink:

Στη ζωή όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Γι΄αυτό ποτέ μη το βάζεις κάτω για ΤΙΠΟΤΑ!

 

rYmQp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ! σε ευχαριστω για την άμεση ανταπόκριση....ανθέλεις, στειλε μου ενα μηνυματακι με καποια βασικά...ηθελα να κλέισω ραντεβού μέσα στην εβδομάδα...

 

σε ευχαριστω και πάλι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...