Recommended Posts

εγω εχω τον Τοσουνιδη Ισαακ ,πολυ καλος μεχρι στιγμης, ελπιζω να μην αλλαξει στηνπορεια, ξεγενναει Θεσσαλονικη Διαβαλκανικο,Γεννεσις, Αγιο Λουκά

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Διαφημίσεις

Χριστοφοράτος Απόστολος, έχει ιατρείο στη Σαλαμίνα και στην Αγία Παρασκευή και συνεργάζεται με το "Μητέρα".

h71pf2r0z.png

Φασουλίωτης , Κλινική Ισις , Λευκωσία. ΠΟΛΥ καλος γιατρός και ΥΠΕΡΟΧΟΣ άνθρωπος, μου χάρισε 2 αγγελούδια. Ο θεός να τον έχει καλά

Κανέλλος Παναγιώτης στο Μητέρα. Γέννησα πριν 4 μήνες, είχα ακούσει γι αυτόν τα καλύτερα και τελικά έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Πολύ καλός σαν άνθρωπος, δε σε κοιτάει στην τσέπη, τον βρίσκεις όποτε θες ότι ώρα θες, σχολαστικός, ΗΡΕΜΟΣ, αυστηρός με το φαγητό κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης και καλά κάνει. Είχα δύσκολο τοκετό 10 ωρών, δε με έβαζε για καισαρική. Είχα τελεία διαστολή, το παιδί τυλιγμένο με το λώρο και δεν κατέβαινε με τίποτα. Κάποια στιγμή, κουράστηκα, απελπίστηκα, πέρασε η επίδραση της επισκληριδίου, ανέβηκαν οι παλμοί μου από τα κλάμματα και τους πόνους και δε με έβαλε για καισαρική. Μου έστειλε 3 μαίες να με βοηθήσουν στις ωθήσεις, μου είπε εφόσον το παιδί είναι καλά θα το παλέψουμε μέχρι αύριο (Παναγίτσα μου σκέφτηκα. Δεν πρόκειται να κάνω άλλο παιδί) και τελικά γέννησα με ΦΤ και παρόλο ότι είχα 4,5 βαθμούς μυωπία. Δεν τον αλλάζω με τίποτα και τον συστήνω ανεπιφύλακτα. Η καλύτερη επιλογή σε μαιευτήρα που θα μπορούσα να κάνω. Συγνώμη για το μεγάλο ποστ

Διαφημίσεις

Ζαμπάς Αντρέας = alex4 - ΜΗΤΕΡΑ

Περιττό να πω ότι είμαι κατευχαριστημένη. 4 παιδιά :wink:

8jPDp3.pngmAB8p3.png

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ

arti geia sou??exoume ton idio giatro..gia pes mou pws einai sth genna?k genika thelw na mou peis th gnwmi sou..!!!!

Kορίτσια να συμπληρώνετε στη τελευταία αναφορά! Γιατί αλλιώς θα λείπουν κάποιοι γιατροί και μετά τσάμπα ο κόπος!

Και όχι ραφαελ, ο γιατρός σου δεν είναι στη λίστα, μην ανησυχείς! Αλήθεια κοριτσάκι μου τί τράβηξες και δε θες ούτε να βλέπεις το όνομά του?

8jPDp3.pngmAB8p3.png

Διαφημίσεις

Kορίτσια να συμπληρώνετε στη τελευταία αναφορά! Γιατί αλλιώς θα λείπουν κάποιοι γιατροί και μετά τσάμπα ο κόπος!

Και όχι ραφαελ, ο γιατρός σου δεν είναι στη λίστα, μην ανησυχείς! Αλήθεια κοριτσάκι μου τί τράβηξες και δε θες ούτε να βλέπεις το όνομά του?

μολις γεννησω κ κρατησω το μωρο μου στην αγκαλια θα τα γραψω ολα...θα σοκαριστειτε κ εσεις οσο εγω...

ΕΧΩ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!!!! ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΟ POST

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Cyan][B][COLOR=Lime]Τ[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Lime]Π[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Δ[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR] [COLOR=Lime]Ε[/COLOR][COLOR=Magenta]Ι[/COLOR][COLOR=Lime]Ν[/COLOR][COLOR=Magenta]Α[/COLOR][COLOR=Lime]Ι[/COLOR] [COLOR=Magenta]Η [/COLOR][COLOR=Lime]Ζ[/COLOR][COLOR=Magenta]Ω[/COLOR][COLOR=Lime]Η[/COLOR] [COLOR=Magenta]Μ[/COLOR][COLOR=Lime]Ο[/COLOR][COLOR=Magenta]Υ[/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][COLOR=Lime]![/COLOR][COLOR=Magenta]![/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
    [/CENTER]

βοσνακης χριστος . θεσσαλονικη

ειναι και στο ιπποοκρατειο θεσσαλονικης . εχει και ιατριο δικο του

Κοριτσια μηπως τυχαινει να εχετε ακουσει κατι για τον γιατρο

Μιχαλη Παχακη (ΙΑΣΩ και πιο παλια ΜΗΤΕΡΑ) ????

Επειδη δεν τον ειδα στη λιστα..

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ

ARTY ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ..!!!!:D:D:D

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα