Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορίτσια ποιόν γιατρό έχετε ;


Recommended Posts

σινδος στο αλεξανδρα. τον εχει καμια αλλη??

 

Είναι ήρεμος και χαμογελαστος. Ξεγεννα σε δημοσιο άρα πολλη δουλεια. Εγω ήμουν ευχαριστημενη. Ειχα καλή εγκυμοσύνη. Με το καλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η δική μου γυναικολογος λέγεται κουιρουκιδου Νενα και εχει το ιατρείο της στο Κολωνάκι. Συνεργάζεται όμως και με Λητω κ ρεα κ γαια. Για μένα είναι εξαιρετική γιατρός και είναι υπέρ του φυσιολογικου τοκετού, πράγμα ιδιαίτερα σημαντικό στις μέρες μας που έχουν γίνει όλοι οι γιατροί υπέρμαχοι της καισαρικης!!!

RWScp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου γυναικολογος λέγεται κουιρουκιδου Νενα και εχει το ιατρείο της στο Κολωνάκι. Συνεργάζεται όμως και με Λητω κ ρεα κ γαια. Για μένα είναι εξαιρετική γιατρός και είναι υπέρ του φυσιολογικου τοκετού, πράγμα ιδιαίτερα σημαντικό στις μέρες μας που έχουν γίνει όλοι οι γιατροί υπέρμαχοι της καισαρικης!!!

 

 

Καλημέρα! ψάχνοντας μεσα στο χαος των ιστοσελίδων σας βρηκα !! Εχω πελαγωσει γενικα και ψαχνχ να βρω ενα γυναικολόγο σε δημοσιο νοσοκομείο..εχω ακουσει για τον Σταφανιδη και τον Ροδολακη στο Αλεξανδρας....???? Εχετε καμια ιδεα ???

 

ευχαριστω πολύ...

skyfall

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εμένα ο γιατρός μου είναι ο Μητσάκος - Μπαρμπαγιάννης Κυριάκος από το ΡΕΑ.

Είναι πολύ καλός στη δουλειά του.:D

Πήγα συστημένη από φίλες μου, που τον έχουν γιατρό χρόνια τώρα..

Τον ξέρει καμιά σας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! ψάχνοντας μεσα στο χαος των ιστοσελίδων σας βρηκα !! Εχω πελαγωσει γενικα και ψαχνχ να βρω ενα γυναικολόγο σε δημοσιο νοσοκομείο..εχω ακουσει για τον Σταφανιδη και τον Ροδολακη στο Αλεξανδρας....???? Εχετε καμια ιδεα ???

 

ευχαριστω πολύ...

skyfall

Καλημέρα!δεν ξέρω καποιον απ αυτούς τους δύο,εγώ είχα τον Σίσκο Κωνσταντίνο στο Αλεξανδρας και θεωρώ οτι ήταν άψογος.

Link to comment
Share on other sites

Για όσες μανούλες θέλουν να γεννήσουν στο Μητέρα θα ήθελα να τις ενημερώσω πως υπάρχει ενάς πολύ καλός γιατρός και ονομάζεται Κατσακος Ιωάννης. Εμενα με ξεγέννησε στο Ελενα, την ημέρα της εφημερίας του. Ηταν μια από τις ομορφοτερες στιγμές της ζωής μας ο τοκετός και χρωστάμε ενα ευχαρστώ σε αυτό το γιατρό.

Πληροφοριες υπάρχουν εδώ

http://www.med-professionals.gr/Katsakosiw.html

Τωρα θα γεννήσουμε με το καλό όταν έρθει η ώρα με τον κυριο Παπαδή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες.

Όσον αφορά το θέμα του γυναικολόγου, κατά τη γνώμη μου, πρέπει η γυναίκα να πηγαίνει στον γιατρό της με κλειστά τα μάτια.

Εγώ τώρα στην τρίτη μου εγκυμοσύνη, σκέφτηκα να αλλάξω γιατρό γιατί ο δικός μου είναι μακριά όμως γύρισα πάλι σε αυτόν.

Βασίλειος Ζιώγας.

Εδρεύει απέναντι απ'το ξενοδοχείο President.

Δεν είναι ιατρείο.

Είναι μια διόροφη κλινική.

Έχει μέσα 7 κοπέλες και κάθε φορά που πάω για υπέρηχο κτλ αφήνω ούρα, μου παίρνουν την πίεση, μου παίρνουν αίμα απ'το δάχτυλο για το σάγχαρο και σε λίγο που θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη, θα με βάζουν στο μηχάνημα για να ακούμε την καρδιά του μωρού.

Την αυχενική την έκανα στο ιατρείο, δεν έτρεξα σε κανένα μαιευτήριο και όλες οι εξετάσεις αίματος γίνονται επίσης εκεί γιατί υπάρχει ενσωματομένο και μικροβιολογικό.

Είναι άψογοι επαγγελματίες και η κάθε κοπέλα έχει την προσωπική της μαία που οτιδήποτε θελήσει την παίρνει τηλέφωνο.

Τους εμπιστεύομαι 100% γι'αυτό και γύρισα εκεί κι ας είναι μακριά.

nnZSp2.pngo2vbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καράμ Παύλος - ΜΗΤΕΡΑ...Άψογος επαγγελματίας και πάνω απ'όλα ένας γιατρός που θα κάτσει να ακούσει όλες τις απορίες που έχεις χωρίς να σε αγχώνει.Με έχει κάνει να πιστεύω ότι ο τοκετός ειναι παιχνιδάκι.:P

Και το πιο σημαντικό είναι οτι δεν είναι υπέρ της καισαρικής...φυσικά αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που να επιβάλει να γεννήσει μια γυναίκα με καισαρική.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολοες..ποσο χαιρομαι που πριν λιγο καιρο ειχα την αγωνια να μεινω εγκυος και τωρα που πηγαν ολα καλα να μπαινω στο επομενο σταδιο..

θα ηθελα να ρωτησω proudmam για την κλινικη που λες..φανταζομαι οτι ειναι ολα μαζι οποτε δεν υπαρχει θεμα τρεξιμο μικροβιλογικο γιατρο κτλπ. απο την αλλα τιμες που κυμαινονται? ειναι ιδιεσ με εξω ή επειδη σε παρακολουθει ο γιατρος εχει κ καλυτερες τιμες? στο ικα σου γραφουν προγεννητικο ελεγχο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!εγω εχω τον Μπαταλια Λαμπρο που ειναι στο Ατττικο.Μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενη , ειναι πολυ καλος.Βεβαια εχω και μια πολυ φυσιολογικη εγκυμοσυνη.Τον ξερει καμια?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μιλησα με τον γιατρο μου και δυστυχως δεν μπορω να ανταπεξελθω οικονομικα στο ιδιωτικο νοσοκομειο που ξεγενναει..αν μπορειτε να μου προτεινετε καποιον σε δημοσιο νοσοκομειο.Πανω απο ολα να ειναι ανθρωπος και εννοειται επιστημονας .Είναι σημαντικο να σε βλεπει σαν ανθρωπο οχι σαν ενα κομα περιστατικο.αν εχετε καποια εμπειρία θα ηθελα την βοηθεια σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με τον γιατρο μου δεν εχω κανενα θεμα αντιθετως ειναι πολυ δυσκολο να τον αλλαξω .Ομως επειδη ειναι σε ιδιωτικο νοσοκομειο εκει υπαρχει το προβλημα.Ειναι πολυ ακριβα τωρα πλεον που ειμαι ανεργη αδυνατω να τα πληρωσω, γιαυτο ηθελα την βιηθεια σας. Οταν ειναι συμβεβλημενος με εοππυ και στο νοσοκομειο καλυπτει καποιο ποσο?

Link to comment
Share on other sites

vasilikouda καλύπτεις την διαφορά από το επιδομα τοκετού που παίρνεις δηλαδή εγώ έδωσα 700 στο νοσοκομείο και 900 που κράτησαν για τον τοκετό ο γιατρός μου μου πήρε αμοιβή στο λητώ 1200ε αλλά τώρα θα γεννήσω στο ρέα με τον γιατρό μου που είναι και εκεί

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΠΑΓΑΚΗ κορυδαλλο ειναι στο ιασω και ρεα και λητω. με βοηθησε παρα πολυ και στις 3 εγκυμοσυνες μου. ειχα πολυ δυσκολες εγκυμοσυνες, αποκολλησεις αιμοραγιες παιδια που μετα τον 5ο μηνα (30 εβδομαδων) δεν τρεφοντουσταν καλα απο εμενα iugr ενδομητρια καθυστεριση αναπτυξης. εμεναν πισω στις μετρησεις και αντι να τα παρει νωριτερα και να ξεμπερδευει με παρακολουθουσε μαζι με την εμβρυολογο απο το προγεννεσις στον πειραια καθε εβδομαδα ΧΩΡΙΣ λεφτα και φτασαμε να γεννησω στις 36 εβδομαδες γερα παιδια.ειχα απο εκεινον ψυχολογικη υποστιριξη σε ολα.

mamax4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Είμαι 9 εβδομάδων και ψάχνω γιατρό που να αναλαμβάνει τοκετό στο πανεπιστημιακό της Πάτρας.

Μου είπαν για τον κ. Οικονομόπουλο αλλά δεν έχω πάει ακόμα, γνωρίζετε κάτι παραπάνω; όποια πληροφορία καλοδεχούμενη, ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εμένα ο γιατρός μου είναι ο Μητσάκος - Μπαρμπαγιάννης Κυριάκος από το ΡΕΑ.

Είναι πολύ καλός στη δουλειά του.:D

Πήγα συστημένη από φίλες μου, που τον έχουν γιατρό χρόνια τώρα..

Τον ξέρει καμιά σας;

 

Γεια σας κοριτσια! Ειμαι σχετικα καινουρια στο forum. Ειναι η πρωτη φορα που γραφω. Μαρουλη κ εμενα ο γιατρος μου ο Μητσακος ειναι. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη/ Εχω κανει μια σπερματεγχυση μαζι του η οποια δεν πετυχε αλλα αυτα συμβαινουν. Ειναι πολυ καλος και επιστημονας και καλος ανθρωπος και καθολου φιλοχρηματος. Σαν τον πατερα μου τον βλεπω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα στα κοριτσια της παρεας:-D Μενω στο Βολο μηπως γνωριζει καμια ''γειτονοπουλα'' κανενα αξιολογο γυναικολογο-μαιευτηρα?Για τον Αλεξανδρο Δαφερερα εχετε ακουσει τιποτα?Ειναι στη κλινικη ''Κωνσταντινοπουλος'' στον Αγιο Νικολαο Βολου.Καθε προταση η εμπειρια σας ευπροσδεκτη ευχαριστω πολυ εκ των προτερων:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα.

 

Θα ήθελα πληηροφορίες για τον συγκεκριμένο γυναικολόγο.

Έχω ακούσει αρκετά καλά και κακά με αποτέελσμα να έχω μπερδευτεί:(.Όποια κοπέλα γνωρίζει κάτι ας μου πεί.

 

Ευχαριστώ πολύ!:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

με τον σαλαμαλεκη στο αττικο ηταν διευθυντης εκει αλλα λογω συνταξης εχει φυγει ειναι πλεον στο γαια ειναι 13 χρονια γιατρος μου και τον εμπιστευομαι με κλειστα ματια !!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...