Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Δεν κατεβαινουν.... :cry:

Ουτε καν ξεκινουν

:shock::?

 

Πατα πανω στο αρχειο που θες να κατεβασεις

π.χ. http://rapidshare.de/files/38690994/baby1.avi.html

στον πινακα που θα βγαλει πατα δεξια που λεει free

θα ανοιξει σελιδα με αντιστροφη μετριση δευτερολεπτων

περιμενεις να τελειωσει και ανοιγει σελιδα με ενα κουτακι καο διπλα ενα κωδικο το γραφεις πατας download και εισαι ετοιμη :D

 

Δεν χρειαζομαι τον Free λογαριασμο γιατι εχω ηδη λογαριασμο προπληρωμενο στο rapidshare και το κατεβαζω με αλλον τροπο.

Θα δοκιμασω ομως και ετσι :?

 

:?:? δεν θα πρεπε να χεις προβλημα αφου εχεις και λογαριασμο....

δοκιμασε το εμενα το κατεβασε ετσι.

καλη τυχη :D

Link to comment
Share on other sites

stammoul μπραβο !!!!!!!!!αν και δεν σας ειδα χαιρομαι πολυ που το παρουσιασατε μηπως επιτελους σταματησουν να με κοιταζουν περιεργα στον δρομο με το sling!!!!!!!!θελω να φορανε ολοι! :D

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stammoul μπραβο !!!!!!!!!αν και δεν σας ειδα χαιρομαι πολυ που το παρουσιασατε μηπως επιτελους σταματησουν να με κοιταζουν περιεργα στον δρομο με το sling!!!!!!!!θελω να φορανε ολοι! :D
ναι!! εχουμε κάνει πολλά βήματα προς αυτήν την κατεύθυνση!! Σε λίγο όλες οι μαμάδες θα κυκλοφορούν με sling :)

Με το να φοράμε καθημερινά τα μωρά μας γινόμαστε κοινωνοί της ιδεας!

Εμένα κάποιες μαμάδες που μου ζητησαν να τους φτιάξω μου είπαν ότι είδαν μια μαμά στο δρόμο να φοράει ένα κοριτσάκι με ένα χρυσό sling και μετά κατάλαβα οτι εννούσαν εμένα!!

Είναι μικρός ο κόσμος και το αξιοπερίεργο μεταδίδεται (καλό είναι αυτό!)

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι φαν του sling...Αν και το ανακάλυψα σχετικά αργά (5,5 μηνών) πλέον δεν το αλλάζω με ΤΙΠΟΤΑ...Τι και αν ο μικρός βάρυνε και μόνο που τον βάζω μέσα και καμαρώνει και χαμογελάει σε όλο τον κόσμο μου αρκεί...Από την μέρα που μου δώσανε εντελώς απρόσμενα το sling μας δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει καρότσι....!Το ευχαριστιόμαστε και οι δύο μας πολύ!!!

 

Χάρηκα που παρουσιάστηκε στο κοινό γιατί και εμένα με ρωτάνε συνέχεια αν είναι δικιά μου ανακάλυψη και όταν λέω όχι αλλά είναι διαδεδομένο με κοιτάνε με έκπληξη...Μπράβο και ευχαριστώ προσωπικά την sstamoul για τις εκπληκτικές οδηγίες της!!!!

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

Από την μέρα που μου δώσανε εντελώς απρόσμενα το sling μας δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει καρότσι....!Το ευχαριστιόμαστε και οι δύο μας πολύ!!!

 

...Μπράβο και ευχαριστώ προσωπικά την sstamoul για τις εκπληκτικές οδηγίες της!!!!

 

:oops::oops::oops:

Χαίρομαι πάρα πολύ που βολεύεστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stammoul μπραβο !!!!!!!!!αν και δεν σας ειδα χαιρομαι πολυ που το παρουσιασατε μηπως επιτελους σταματησουν να με κοιταζουν περιεργα στον δρομο με το sling!!!!!!!!θελω να φορανε ολοι! :D

 

Εμένα πλέον δεν με κοιτάζουν όλοι περίεργα. Υπήρξαν και κάποιες κοπέλες που τις άκουσα να λένε στις διπλανές τους "να αυτός είναι ο μάρσιπος που σου έλεγα" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σας είχα δει κι εγώ κορίτσια (έτυχε να είμαι σπίτι λόγω πνευμονίας) και έπαθα πλάκα! Πριν από αυτό, είχα μπει στο site, όμως δεν έδωσα πολύ σημασία. Όταν σας είδα όμως live να "φοράτε" τα μωρά σας, ζήλεψα και σίγουρα θα το κάνω κι εγώ όταν κάνω δεύτερο! Πάντως μου 'χει μείνει στο μυαλό η κουκλίτσα που γέλαγε όλη την ώρα, έπαιζε με τα κλειδιά του Οικονομέα και αυτός έλεγε ότι θα την κάνει παρουσιάστρια! Αυτή είναι η Ρέα; Να σας ζήσουν τ' αγγελούδια σας κορίτσια!

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Στο Marie Claire αυτού του μήνα (Μαΐου), στο ένθετο "Παιδί", υπάρχει ένα όμορφο αρθράκι για το babywearing (φαίνεται πως η δημοσιογράφος, Γιώτα Ταχταρά, το έψαξε αρκετά!).

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...