Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΑΤΕ


Κ61207

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 484
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μια όμορφη καλησπέρα σε όλες τις γλυκές μανούλες του φόρουμ!

Είπα να ξεκινήσω από αυτό το ποστ τη συμμετοχή μου εδώ μέσα, καθώς αποτελεί ένα είδος συστάσεως...

Εγώ, λοιπόν, υπήρξα φοιτήτρια θεολογίας, συνέχισα με 3d animation και γραφιστική, εργάστηκα ως καθηγήτρια Αγγλικών και πλέον, τα τελευταία χρόνια, εργάζομαι ως συντάκτρια σε ειδησεογραφική ιστοσελίδα (κοινώς, ό,τι να'ναι!!!). :mrgreen:

tt19cdb2.aspx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας μανούλες!! Εγώ είμαι δασκάλα δημοτικού αλλά τώρα είμαι σε άδεια ανατροφής ενός γλυκύτατου κοριτσιού!!

2-4-13... Η νεραϊδούλα μας ήρθε και μας άλλαξε τη ζωή ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σας, με λένε Πηνελόπη και ασχολούμαι με τη κατασκευή χειροποίητων κεριών αρωματικών και ειδικά τα τελευταία χρόνια εχω επεκταθεί στη κατασκευή χειροποίητων μπομπονιέρων γάμου και βαπτσης με χειροποίητα κεράκια αρωματικά απολύτως σοταρισμένα με το εκάστοτε θέμα , επάνω στα κεριά αφηρημένη ζωγραφική, πετραδάκια και φυσικά ασημένια ή χρυσά τα ονόματα του ζεύγους ή το όνομα του παιδιού αν πρόκειται για βάπτιση. Πρόκειται για μια μοναδική και χρηστική ιδέα μέσα σε όλο αυτό το κορεσμό που υπάρχει ...

Παρόλο που όλες μου οι σπουδές ηταν οικονομικής φύσεως εγω αφού τις ολοκλήρωσα ακολούθησα διαφορετικό δρόμο. Η δημιουργία ειναι η αναπνοή μου γιαυτό και λατρεύω αυτό που κάνω! Α ν θέλετε να δείτε δείγμα της δουλειάς μου

 

https://www.facebook.com/pages/Pinelopi-Candles-Handmade/311842875533229

 

Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γεια σας μαμάδες και μπαμπάδες!

Με λένε Ρένα , έχω ένα κοριτσάκι επτάμιση μηνών και είμαι πολιτικός μηχανικός .

Σαν νεα μαμά παρακαλώ όσες μαμάδες πολιτικούς μηχανικούς θέλουν να μοιραστούν μαζί μου τις εμπειρίες τους και τις συμβουλές τους να έρθουν σε επαφή. Εσείς πώς τα βγάζετε πέρα μέσα στην κρίση;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Παρόλο που έχει πιάσει αράχνες το θέμα, έτυχε να κάνουμε παρόμοια δουλειά με τη Ρένα που ήταν η τελευταία που έγραψε... Κι εγώ του ίδιου χώρου ειμαι, αρχιτεκτόνισσα... Δουλεύω μαζί με ένα συνάδελφο τα τελευταια 8 χρόνια, αυτός πήρε σύνταξη πρόσφατα οπότε τώρα υπογράφω εγώ τις δουλειές, απλά είναι απειροελάχιστες και προς το παρόν δε βγαίνουμε με τίποτα, καθώς τα έξοδα του ταμείου μας είναι αβάσταχτα. Το γραφείο που στεγαζόμασταν ήταν της γυναίκας του συναδέλφου και το πούλησε, οπότε έδρα έχουμε... το σπίτι μου. :P Έλα όμως που τώρα το σωμάτιο αυτό θα γίνει παιδικό! Θα ήθελα, όταν πάει ο μπέμπης 2-3 μηνών, να ανοίξω ένα κανονικό μικρό γραφείο εδώ στον Πειραιά που μένω, αλλά να δούμε πώς θα είμαστε ως τότε. :)

IjoZp3.png6zCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα σε ολες

 

πρωτη μου φορα εδω

 

 

εγω ειμαι οδηγος βαρεων οχηματων

 

λεωφορεια ,φορτηγα κλπ

υπαρχει καποια αλλη συναδελφος εδω??????? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...