Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Λοιπόν το club service ήταν απλά υπέροχο!!!!!!!!!!!

 

Το φαγητό ήταν υπέροχο, οι υπηρεσίες τους ανεπανάληπτες.

 

Το μυστήριο ήταν 13.00 και στείσανε από τις 11 τις ροτόντες. Ξεκίνησε καταιγίδα μετά,

και τα έκανε όλα χάλια.

 

Δεν με πήραν να μου πούνε τίποτα. Πήγαν, φέρανε άλλα, ομπρέλες και τέντες.

 

Όταν έφτασα εγώ μέσα στον πανικό γιατί έλεγα ότι όλα θα πάνε στράφι. Τελικά, έβρεξε ξανά την ώρα του μυστηρίου αλλά μετά έβγαλε ήλιο, ο κόσμος σερβιρίστηκε,

έκατσε γιατί είχαμε καρέκλες και ροτόντες και το διασκέδασαν όσοι μείνανε.....

 

Ενα μεγάλο μπράβο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και επειδη κι εγω ξεχαστηκα να γραψω, η βαπτιση εγινε το περασμενο σαββατο 19/6. το club service ηταν αψογο.

εμειναν ολοι ευχαριστημενοι.

Τα φαγητα τελεια, η εξυπηρετηση απιστευτη!

αν κ τους ευχαριστησα προσωπικα, τους ευχαριστω κ δημοσια απο εδω!

πηγαν ολα καλυτερα απο οτι περιμενα!

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Παρακαλώ όποια κοπέλα έχει συνεργαστεί ή δοκιμάσει το catering tasty planet ας μας πει τις εντυπώσεις της γιατί προβλημαστίστηκα από το παραπάνω posts για αδιάφορες γεύσεις και καθαριότητα!

Link to comment
Share on other sites

Το tasty planet το χρησιμοποιησαμε και στις δυο βαφτίσεις των παιδιών μας το 2010 και 2013 με μπουφε έξω από την εκκλησια.

Ολοι οι καλεσμένοι έμειναν ευχαριστημένοι από την ποικιλία, την ποσότητα και την ποιότητα των φαγητών. Μας διέθεσαν τέντες και τραπέζια (όχι για όλους) με καρέκλες.

Μετέφεραν τον στολισμό (λουλουδια και μπαλόνια) από την είσοδο της εκκλησιας στον χώρο της δεξιώσης.

Ούτε με την καθαριότητα είχαμε θέμα..

Εγώ θα τους πρότεινα ανεπιφύλακτα, εκτος και αν από τότε έχουν αλλάξει τα πράγματα τι να πω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...

Καλημερα σας,

Υπαρχει καποιος/α που να εχει προσφατη εμπειρια απο tastyplanet;

 Μας εχουν δωσει προσφορα απο τα εξης catering tastyplanet, lariva και μπεγνης.

Επειδη λογω περιορισμενου χρονου δεν προλαβαινουμε να κανουμε γευστικη δοκιμη σε ολα, ποιο προτεινετε;

Please...help us. Θελουμε να κανουμε ομορφο για τη γαμοβαφτιση,αλλα & να μην χρειαστει να δωσουμε το νεφρο μας για το τραπεζι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...