Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Από ενα ενδιαφέρον κάλεσμα ΙΘΑΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!


Recommended Posts

Αν ειδες το ανηρτησε και το zougla. Και στο ποστ του garvias δεν ειδα απο που προερχετε αλλα δεν σταθηκα εκει. Ολο τα ιδια και τα ιδια, τα αρθρα που μας αρεσουν απο οπου και να προερχονται τα σχολιαζουμε, αυτα που δεν μας αρεσουν εχουμε προβλημα με την πηγη δημοσιευσης. Αλλωστε το σχολιο που εκανες ηταν πριν σχολιασεις την πηγη του αρθρου και αυτο με καλυπτει.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 382
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • foulina

    foulina 113 δημοσιεύσεις

  • UFO

    UFO 43 δημοσιεύσεις

  • elenik

    elenik 36 δημοσιεύσεις

  • mamina

    mamina 32 δημοσιεύσεις

Ξερεις οτι υπαρχουν ανθρωποι που λογω αυτου του αναλγητου συστηματος δεν μπορεσαν να πανε στην κηδεια της μανας τους ή στο αρρωστο παιδι τους??

τι μου λες τωρα?

και τι θα μπορουσαν να κανουν σε αυτα τα παιδακια στη Σπαρτη πουνα δικαιολογει μια τετοια πραξη που δεν την επικροτεις αλλα την κατανοεις?

Κοιτα να δεις εμενα πριν μερες 2 αλλοδαποι πηγαν να μου σκωτωσουν τον πατερα μες το μαγαζι του (το εχω ξαναπει αλλα σας φανηκε μελο και μεμονομενη περιπτωση). Θα το δικαιολογουσες αν μαθαινες οτι 32χρονη εβαλε φωτια σε σπιτι ρουμανων? Απλη ερωτηση

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites

Αν ειδες το ανηρτησε και το zougla. Και στο ποστ του garvias δεν ειδα απο που προερχετε αλλα δεν σταθηκα εκει. Ολο τα ιδια και τα ιδια, τα αρθρα που μας αρεσουν απο οπου και να προερχονται τα σχολιαζουμε, αυτα που δεν μας αρεσουν εχουμε προβλημα με την πηγη δημοσιευσης. Αλλωστε το σχολιο που εκανες ηταν πριν σχολιασεις την πηγη του αρθρου και αυτο με καλυπτει.

 

το σχολιο μου θα ηταν το ιδιο ανεξαρτητως πηγης γιατι αντιτασομαι στη λογικη σου.(ναι το εκαναν αυτο ΑΛΛΑΑΑΑ κοιταχτε και τι εκαναν και αυτοι)

 

Τις πηγες παντα τις κοιταω αλλα η σημερινη σου εβγαζε ματι.Απο εκει ενημερωνεσαι για τους κακους αλλοδαπους?Να βγαλουμε δελτιο για τα Δυτ.Προαστια να δεις τι θα γινει?εδω να δεις κακους (ειμαι αιγαλιωτισα και εχω βιωσει και τον ταξικο ρατσισμο)

υ.γ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΧΑΧΑ

hGbPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις εμενα πριν μερες 2 αλλοδαποι πηγαν να μου σκωτωσουν τον πατερα μες το μαγαζι του (το εχω ξαναπει αλλα σας φανηκε μελο και μεμονομενη περιπτωση). Θα το δικαιολογουσες αν μαθαινες οτι 32χρονη εβαλε φωτια σε σπιτι ρουμανων? Απλη ερωτηση

 

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ.

hGbPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ.

Α μαλιστα οχι φυσικα, αλλα για τον αλλοδαπο με το τσεκουρι φαντασου τι του καναμε, η υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο. Δηλαδη του κυριου με το τσεκουρι του σκωτωσαν τη μανα και επιτεθηκε κατα αυτον τον τροπο. Αν το θεματακι ειναι οτι σε ενοχλουν οι αποψεις μου γενικοτερα και βρισκεις αφορμη σε οτι γραφω να μου τη πεις ειναι αλλο θεμα. Παντως ο gavrias το καταλαβε αμεσως.... Δες λιγο τι εγραψε ο ανθρωπος πραγμα που δειχνει τις προθεσεις του για διαλογο....Όχι δεν ειρωνέυομαι καθόλου.

Απλός δεν κατάλαβα αν με το ένα περιστατικό δικαιολογείς το άλλο.

Ευχαριστώ που διευκρίνησες τι ενοέις και συμφωνώ μαζί σου σ'αυτό.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α μαλιστα οχι φυσικα, αλλα για τον αλλοδαπο με το τσεκουρι φαντασου τι του καναμε, η υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο. Δηλαδη του κυριου με το τσεκουρι του σκωτωσαν τη μανα και επιτεθηκε κατα αυτον τον τροπο. Αν το θεματακι ειναι οτι σε ενοχλουν οι αποψεις μου γενικοτερα και βρισκεις αφορμη σε οτι γραφω να μου τη πεις ειναι αλλο θεμα. Παντως ο gavrias το καταλαβε αμεσως.... Δες λιγο τι εγραψε ο ανθρωπος πραγμα που δειχνει τις προθεσεις του για διαλογο....Όχι δεν ειρωνέυομαι καθόλου.

Απλός δεν κατάλαβα αν με το ένα περιστατικό δικαιολογείς το άλλο.

Ευχαριστώ που διευκρίνησες τι ενοέις και συμφωνώ μαζί σου σ'αυτό.

 

1.δεν επιτεθηκε, απειλησε

 

2.με λενε Ολγα και ειμαι καλα και δεν ταυτιζομαι με ΚΑΝΕΝΑ.Η gavrias σε καταλαβε και εγω οχι.μπορει να ειμαι ηλιθια. Καληνυχτα (αυριο δινω μαθ. και πρεπει να κοιμηθω)

 

Εις αυριον

hGbPp3.png
Link to comment
Share on other sites

1.δεν επιτεθηκε, απειλησε

 

2.με λενε Ολγα και ειμαι καλα και δεν ταυτιζομαι με ΚΑΝΕΝΑ.Η gavrias σε καταλαβε και εγω οχι.μπορει να ειμαι ηλιθια. Καληνυχτα (αυριο δινω μαθ. και πρεπει να κοιμηθω)

 

Εις αυριον

Καλη σου επιτυχια ολγα.

Οι έλληνες είναι ρατσιστες....δυστηχως με τους υπόλοιπους έλληνες......

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...