Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

GOLDEN WORLD ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ


Recommended Posts

AN EIMAI H IΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ????

ΤΟΣΗ ΨΥΧΕΔΕΛΕΙΑ?

ΔΕΝ ΛΕΓΟΜΑΙ ΠΡΙΤΣΟΥ ΟΠΩΣ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΦΙΛΙΚΕΣ ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!

ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΙΟΣ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ?

Η ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΛΗΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ 2 ΕΦΟΔΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΚΟΛΟΓΟΥΝ ΚΑΘΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ?

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΩ ΕΓΩ 2 ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ 2 ΖΕΥΓ.ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ Ν ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΠΙΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ?

ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΠΟ ΟΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΣΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΝ Η ΣΥΝΟΔΟΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΜΒΑΝΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ Η ΣΥΝΟΔΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

 

Με συγχωρείς, αλλά δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις έναν άνθρωπο αντιδραστικό επειδή έκανε αρνητικό σχόλιο για κάτι. Όπως επίσης δεν είσαι σε θέση να ξέρεις αν βασίζονται σε πραγματικούς λόγους. Έχεις το δικαίωμα να πεις τα καλύτερα αφού είσαι ευχαριστημένη, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αποσκοπείς κάπου, έχουν όμως το δικαίωμα και όσοι είδαν κάτι αρνητικό να το πουν...χωρίς να αποσκοπούν κι αυτοί κάπου. Απλά ο καθένας εκφράζει την άποψή του κι αυτό που έχει εισπράξει..θετικό ή αρνητικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


AN EIMAI H IΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ????

ΤΟΣΗ ΨΥΧΕΔΕΛΕΙΑ?

ΔΕΝ ΛΕΓΟΜΑΙ ΠΡΙΤΣΟΥ ΟΠΩΣ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΦΙΛΙΚΕΣ ΟΥΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!

ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΙΟΣ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ?

Η ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΛΗΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ 2 ΕΦΟΔΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΚΟΛΟΓΟΥΝ ΚΑΘΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ?

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ...ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΩ ΕΓΩ 2 ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ 2 ΖΕΥΓ.ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ Ν ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΠΙΟΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ?

ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΠΟ ΟΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΣΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΑΝ Η ΣΥΝΟΔΟΣ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΜΒΑΝΕ Η ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕ ΟΤΙ Η ΣΥΝΟΔΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

 

Πω,πω,πω!! Εδώ κολλάει το "όποιος έχει τη μύγα..." Κι επειδή μάλλον σ' εμένα αναφέρεσε, να εξηγήσω ότι το σχόλιό μου το έκανα μόνο και μόνο επειδή διάβασα ένα απίστευτο εγκώμιο από ένα μέλος που γράφει στο πάρεντς για 1η φορά!! και μάλιστα με κεφαλαία που στην γλώσσα των foroum δείχνουν ότι βροντοφωνάζει και φυσικά απαγορεύεται απ' τους κανόνες... Παρακαλώ πολύ τους admin να επέμβουν γιατί δεν δέχομαι ένα καινούριο μέλος να με λέει ψυχεδελική και αντιδραστική. Και το πως λέγεσαι δεν μπορούμε και δεν χρειάζετε να το ξέρουμε..

 

Ποτέ δεν αμφισβήτησα ότι ο σταθμός αυτός μπορεί να είναι πολύ καλός, αν και εμένα δεν μου άφησε την καλύτερη εντύπωση από 2 επισκέψεις αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό.

5dyVp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΧΟΛΙΟ/ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ , ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΚΑΛΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ! ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

 

ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΩΣ ΨΥΧΕΔΕΛΙΚΟ Η ΚΑΧΥΠΟΠΤΟ Η ΠΟΝΗΤΟ Η ΚΑΚΕΝΤΡΕΧΗ Η ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΤΑΣΗ ΦΩΝΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ! MHN ΚΡΙΝΕΙ ΕΞ ΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΨΙΘΥΡΙΖΕΙ...ΧΕΧΕΧΕΧΕ!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΕΝΟΣ ΓΟΝΙΟΥ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!

ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ PARENTS ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΙΟΤΙ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ GOOGLE ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ SITE ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟ fORUM ΣΑΣ, ΕΤΣΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΩΣ ΓΟΝΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΝΤΩΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ...ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ/ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ.....MAΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΟΥN OI ΑDMIN!!!!

ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

line_feet_beg_boy_time_1063944000_text_cf20cdd4c9cdd4c9cdcfd320cccfd521.gif
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία παιδιά,

Οι περισσότεροι εδώ είμαστε γονείς και ψάχνουμε τα καλύτερο για τα παιδιά μας. Εγώ προσωπικά παρακολουθώ το forum, αλλά δεν συμμετείχα ενεργά. Τώρα που την μικρή θέλαμε να την γράψουμε σʼ ένα σχολείο (και αφού μετά από 4 αιτήσεις στον Κολωνό / Σεπόλια δεν τη πήραν στους δημοτικούς σταθμούς) πήρα την ευκαιρία να γράψω και να μάθω τι παίζει με τον συγκεκριμένο. Ο λόγος είναι καθαρά η πληροφορία και η κοινοποίηση της. (για να δικαιολογήσω ότι και μένα τα πρώτα μηνύματα είναι εδώ).

 

 

Πάντως για να επιστρέψω στο θέμα μας, την Κυριακή ο σταθμός οργανώνει Χριστουγεννιάτικο θεατρικό (σε θέατρο του Περιστερίου) και θα πάμε να καμαρώσουμε τα παιδιά μας.

Clown DODOS

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας,

Πηγα και ειδα τον παραπάνω σταθμό στην Ανθούπολη. Να σας πω την αλήθεια μου αρεσε η ευελιξια τους στα ωραρια και η εξωτερικη αυλή τους. ειχα κλεισει ραντεβου για τις 5.30 και εφτασα εκεί 5.33 ακριβως ( κοιταξα το ρολόι μήπως εχω αργησει .Μου αρεσει να είμαι τυπικη). Μπηκα μέσα και μου είπα η υπεύθυνη αν ειμαι το ραντεβου και μετα χαριτολογώντας μου ανεφερε ετσι απλα και χαλαρα ....α!! ευτυχως με προλαβατε , μολις ετοιμαζομουν να φυγω γιατι πηγε εξι παρα εικοσι πεντε!!!!.....τα σχολια δικα σας για την πρωτη μου επαφη για τον σταθμο.

Το κτιριο αρκετα παλιό αλλά η αυλη για παιδακια μικρα 2.5 -3.5 ενα μικρό ταρατσακι στον πρωτο οροφο ( πάει η μεγαλη αυλή που εβλεπα κατω ...ειναι για μεγαλυτερα παιδια ) . δεν μου αρεσε καθόλου και το κακό είναι οτι όταν ζητησα μηπως μπορώ αφου είμαι συνορα για το σταθμό που πηγαίνει ο μικρος ( αναμεσα στην Ανθουπολη και στο Ατρόμητο που ειναι το αλλο) , μου ειπαν οτι το σχολικο δεν μπορει να τον παίρνει και ας εχουμε διαφορα ενα στενο με τα ορια που εχουν ....μονο να τον πηγαίνω εγω!

Τι να πω απογοητεύτηκα για την αντιμετώπιση ( αλλά πες οτι είναι θεμα ατόμου ) , για τις εγκαταστάσεις και για την μη ευελιξια αφου εγω κανονικα είμαι στα ορι πάνω!!! απλα μου ειπαν πως είμαι ατυχη για ενα στενο!!!!

Δεν ξέρω .....από εγκαταστάσεις προτιμότερες του Ατρομητου αλλά και αυτη η τιμη για αυτές τις εγκαταστάσεις......δεν νομιζω πολλά για την Ανθούπολη!!!! Ειπα απλά την εμπειρία μου και τελικά θα προτιμήσω ένα συνοικειακο ...μου φαινονται πιο ανθρωπινοι και ας μην εχουν τρομερες εγκαταστασεις ( παντως είναι καλυτερες από αυτές του σταθμου της Ανθούπολης.

Link to comment
Share on other sites

vanilia pragmatika den exw apopsi gia ton stathmo stin anthoupoli, oute gia tis egatastaseis tous..den exw paei pote..pantws tou atromitou exei wraia avli gia ola ta paidia...mipws na milages me ton idioktiti? an theleis mporw na se ferw se epafi giati opws anefera kai pio prin pigainei to paidi mou sto dimotiko tous....nomizw oti den tha yparxei thema gia ena steno...eleos! egw menw kolwno kai ton pairnoun apo ekei apo 3 etwn...an theleis efxaristws...anyway efxomai na volefteis opou kai an pasa to paidaki sou

line_feet_beg_boy_time_1063944000_text_cf20cdd4c9cdd4c9cdcfd320cccfd521.gif
Link to comment
Share on other sites

vanilia pragmatika den exw apopsi gia ton stathmo stin anthoupoli, oute gia tis egatastaseis tous..den exw paei pote..pantws tou atromitou exei wraia avli gia ola ta paidia...mipws na milages me ton idioktiti? an theleis mporw na se ferw se epafi giati opws anefera kai pio prin pigainei to paidi mou sto dimotiko tous....nomizw oti den tha yparxei thema gia ena steno...eleos! egw menw kolwno kai ton pairnoun apo ekei apo 3 etwn...an theleis efxaristws...anyway efxomai na volefteis opou kai an pasa to paidaki sou

 

Αν την γνωριζεις , θα ηθελα να μαθω αν μπορώ να τον παω στον Ατρόμητο γιατι αληθινα εχω ακουσει καλά λογια για τον σταθμό αλλά για 410 ευρω είναι πολλά με αυτή την υποδομη στην Ανθουπολη. Θα ήθελα να δω αυτόν του Ατρομήτου αλλά να μπορούν να μου το παίρνουν και να τον γυρίζουν με το σχολικό . Το όριο είναι η Κωνσταντινουπόλεωσ και εγώ είμαι δεύτερο στενό πιο μέσα . Αν μπορείς στείλε μου pm να πάω συστημένη να συζητησω για αυτό το θέμα και να δω και αυτόν του Ατρομήτου.Αλήθεια εκτος από την αυλή στον Ατρόμητο εχει και εσωτερικο παιδότοπο μια και τον πήγαινες ?

ευχαριστω για την βοήθεια σου

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις εσωτερικο παιδότοπο? τις πολυ κρυες η βροχερες μερες εμεναν στις ταξεις οι οποιες ειναι αρκετα ευρυχωρες, τωρα μετα απο 3 χρονια που εχουμε φυγει απο τον παιδικο δεν ξερω αν εχουν διαμορφωσει καποιο εσωτερικο χωρο στις ταξεις που ηταν το νηπιαγωγειο, το οποιο εχει συστεγαστει πλεον με το δημοτικο σχολειο. Παντως στο δημοτικο υπαρχει εσωτερικος χωρος που κανουν διαλειμματα και γυμναστικη οταν οι καιρικες συνθηκες δεν επιτρεπουν να βγουν εξω. Θα τους τηλεφωνησω και θα σου στειλω μηνυμα με ποιον να επικοινωνησεις.

line_feet_beg_boy_time_1063944000_text_cf20cdd4c9cdd4c9cdcfd320cccfd521.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις εσωτερικο παιδότοπο? τις πολυ κρυες η βροχερες μερες εμεναν στις ταξεις οι οποιες ειναι αρκετα ευρυχωρες, τωρα μετα απο 3 χρονια που εχουμε φυγει απο τον παιδικο δεν ξερω αν εχουν διαμορφωσει καποιο εσωτερικο χωρο στις ταξεις που ηταν το νηπιαγωγειο, το οποιο εχει συστεγαστει πλεον με το δημοτικο σχολειο. Παντως στο δημοτικο υπαρχει εσωτερικος χωρος που κανουν διαλειμματα και γυμναστικη οταν οι καιρικες συνθηκες δεν επιτρεπουν να βγουν εξω. Θα τους τηλεφωνησω και θα σου στειλω μηνυμα με ποιον να επικοινωνησεις.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....θα επανελθω για νεότερα!!!! Ελπίζω να πανε ολα καλά !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 χρόνια μετά...

Καλησπέρα!! Επαναφερω το θέμα μιας και ψαχνω σταθμο για την κορη μου!!! Θα μπορουσαν μαμαδες που μενουν γυρω απο τ Περιστέρι ομου προτεινουν (ή να μου πουν να αποφυγω) καποιο σταθμό?? 

Ευχαριστώ πολύ!!! :) 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εγώ τον δικό μου τον πήγα στον ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΎ στη οδό Χίου. Κτιριακά μεγάλες αίθουσες και μεγάλη αυλή , πολύ ευχαριστημένη από τις δασκάλες και την ιδιοκτήτρια. Πάει και η αδερφή μου τις μικρές της τώρα εκεί. Κάνουν πολύ καλή δουλειά!!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...