Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Να βγάζουν οι επισκέπτες τα παπούτσια;


Recommended Posts

Μια και είναι αφτερ αουαρς,

ποιό ανδρικό μοντέλο βρίσκετε πιο θελκτικό

 

1. Σπιτίσιος, παντόφλα νωχελική και ήρεμη, ξηλωμένη στα πλάγια, τη μια την πάτησε το μικρό με το ποδήλατο και λίγο έχει κάτσει

2. Ξυπόλυτος, περπατά στο σπίτι με αυτοπεποίθηση, εκπέμπει ανδρισμό, βγαίνει και στη βεράντα να ατενίσει τον ορίζοντα με θεληματικό πηγούνι, ξαπλώνει και το πόδι είναι κατράμι μαύρο και βαθύ

3. Αθλητικός, καθαρός, περιποιημένος, με κάλτσα ξέξασπρη πετσετέ, τουλάχιστον όταν την έπλενε η μαμά του, τώρα που την ανέλαβες εσύ γάριασε λίγο

 

4. Εκείνος ο συνάδελφος/γείτονας που δεν τον έχεις δει ποτέ μες στο σπίτι του.

 

Λοιποοον...για εμενα, ΔΕΝ προτιμω τα παρακατω γιατι:

1) δεν εχουμε ακομα ποδηλατο, μια βεσπα ηλεκτρονικη πηραμε αλλα δεν φτανουμε τα πενταλ, οποτε δεν μπορουμε να κανουμε "ζημια".

2) δεν υπαρχει περιπτωση να περπαταει ξυπολυτοσ ο συζυγος και εν συνεχεια να βγει στη βεραντα χωρις παντοφλες η σαγιοναρες ;):D (αλλες μεσα αλλες εξω), οχι επειδη θα "φαει" παντοφλα απο εμενα αλλα επειδη εχουμε τον ιδιο τροπο ζωης και εχουμε θεσπισει τους δικους μας κανονες υγιενης.

4) δεν εχω κανεναν γειτονα...

 

Οποτε προτιμω το (3) γιατι μαζι με αυτον η μανα του μου εδωσε και το λευκαντικο :oops::D!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω που εχω δει τον γειτονα σπιτι του οταν πηγα να πληρωσω κοινοχρηστα και ειναι κουστουματος, κουκλος, νεος, με καλη δουλεια, ρετιρε δικο του, μερσεντες, ευγενικος, συνεννοησιμος και..................................................... σπιτι του φορουσε παντοφλες;;; αλλα εξακολουθω να προτιμω το α; ειμαι σοβαρα γιατρε ;

 

Παντως αντε οι λεφτερες τρεχατε τετοιους δυσκολα βρισκει καμμια μπιλιβ μι.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

το θέμα κλειδώνεται προσωρινά.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση!

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...