Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


maira07

Recommended Posts

Χωρίς να θέλω να μπώ σε λεπτομέρειες, έχω θυμώσει με την παιδίατρο και πρέπει να αλλάξουμε. μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον στη Θεσσαλονίκη γιατί θέλω να πάω άμεσα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πυλαία μένουμε. Γενικά αν δεν υπάρχει δυσκολία με το παρκάρισμα δεν έχω πρόβλημα να πάω και στην αντίθετη πλευρά της πόλης, βέβαια θα προτιμούσα κάποιον ανατολικά για ώρα ανάγκης.

Link to comment
Share on other sites

Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΗ. ΟΤΑΝ ΕΨΑΣΧΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΗ. ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα ήθελα κι εγώ τα στοιχεία της παιδιάτρου, αν σας είναι εύκολο, γιατί μένουμε Πυλαία και δεν έχουμε βρει ακόμα παιδίατρο. Και γεννάμε μέχρι τις 20 Φλεβάρη... :lol:

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πάρα πολυ ευχαριστημενη απο την δικια μας ειναι πρωτα απο ολα παρα πολυ καλος ανθρωπος και αγαπαει αυτο που κανει δεν το κανει για το χρήμα...Πρωτη φορα μου συμβαινει γιατρος να παιρνει καθημερινα τηλεφωνο οταν ειναι κατι σοβαρο για να μαθει νεα απο το παιδι... Ερχεται σπιτι οποτε θελεις και χρειαστεις και ειναι ανατολικα. Οποια θελει ας μου στειλει πμ να δωσω τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Εγω μενω κοντα στην πυλαια και η παιδιατρος μας ειναι εκει ......

 

Πολυ καλη και η ιδια μαμα (πολυ συμαντικο).....

 

Οταν την ζητας ειναι παντα εκει.........Ερχεται και σε σπιτια...............

 

Αν θελεται μπορω να σας δωσω τα στοιχεια της..

στειλτε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

Εγω μενω κοντα στην πυλαια και η παιδιατρος μας ειναι εκει ......

 

Πολυ καλη και η ιδια μαμα (πολυ συμαντικο).....

 

Οταν την ζητας ειναι παντα εκει.........Ερχεται και σε σπιτια...............

 

Αν θελετε μπορω να σας δωσω τα στοιχεια της..

στειλτε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

Emena i paidiatros mou einai Kalamaria, mou thn eixe sustisei o gunaikologos mou kai thn brisko polu kali. Einai kai o antras ths paidiatros. Einai polu proseggisimi kai euxaristi. Panta mou dinei xrono na thn rotiso oti thelo kai nomizo oti den einai akribi. Pernei 30 euro. An thelete ta stoixia ths steilte pm :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΘΑΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΑΠΟ ΔΥΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ Ή ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ, ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΜΟΝΟ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΣΕ ΣΑΣ... HELP :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Sofaki

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ & ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΒΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΠΜ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ & ΕΜΕΙΣ & Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ & ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ.

an1cAcD003-1110MTgzZHwwOTg3NzhwYXxrb25zdGFudGlub3MgayBwYW5hZ2lvdGlzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο παιδιατρος μας ειναι πολυ καλος και παντα προθυμος να σου απαντησει στις ερωτησεις σου.Ειναι στους Αμπελοκηπους.Αν ενδιαφερεσαι στειλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Αν σε ενδιαφέρει ακόμα το θέμα μπορώ να σου προτείνω τον δικό μας.

Είναι στους Αμπελόκοιπους, είμαι υπέ-υπέρ ευχαριστημένη και επίσης τον βρίσκεις 24 ώρες το 24άωρο 7 ημέρες την εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ & ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΣΤΗ ΓΕΝΝΕΣΙΣ ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΒΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΠΜ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ & ΕΜΕΙΣ & Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ & ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ.ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ 3 ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ."

 

 

Στείλε μου πμ με τα στοιχεία της, αν είναι υπέρ του θηλασμού, και πόσο κατατοπιστική και επεξηγηματική είναι, που έχει ιατρείο και τις χρεώσεις της αν είναι εύκολο, γιατί αν είναι αυτή που είχα στο γενεσις ήταν φανταστική και ψάχνω να βρω συστάσεις.

an1cCx0-WmB1210NTJoZHB8Nzc2NjU1ZGF8dG8gYXN0ZXJha2kgbWFzIGVpbmFp.gif

 

as1cJY3003-0000MzAwZG98NzlkfE8gbGV2ZW50YWtvcyBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...