Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Γειά σας! Ψάχνω να βρω κάποιον γιατρό στο Ηράκλειο για εξωσωματική κ πρέπει να πάρω μια απόφαση αυτές τις μέρες. Στην Αθήνα μου έχουν πει καλούς γιατρούς αλλά λέω μήπως υπάρχει κ κάποιος άλλος στην Κρήτη..Ξέρω τον μακρυγιαννακη, φραιδακη κ ζερβομανωλακη (που κατεβαίνει απ αθηνα). Υπάρχει κάποιος άλλος? Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ενδιαφερομαι οχι αμεσα βεβαια για εξωσωματικη....θελω την βοηθεια σας αμα γινετε οσο αφορα τ κοστος οσο και την γνωμη σας για το που θα ηταν η καλητερη ισως επιλογη....ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια κλαησπερα καινουργια στι δικια σας παρεα εγω παω στο μακρυγιννακη μετα απο πολλα χρονια προσπαθειας για ενα μωρακι με παρακολουθη εδω και δυο μηνες μα εβαλε καναμε εξετασεις και βρικαμε ολιγοσπερμια τερατισπερμια εγω εχω θυροιδη και ανανβεσμενη τη προλακτινη ου απο την αρχη μας ειπε οτι με τετοιο σπερμα παμε για εξωσωματικη αρχες ιουλιου περναω επιτροπη του ικα 29/6 εχω ραντεβου παλι με το γιατρο για ενα καινουργιο σπερματοδιαγραμμα με κατι βιταμινες που πεινη ο αντρας μου για να δουμε .εχω πολυ ανχος και αλλες φορες σκεφτομαι οτη σηγουρα θα μεινω εγκυος και αλλες φορες οτι αυτο δεν θα γινει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

κορίτσια καλησπέρα και εγω είμαι λίγο πολύ στην ίδια φάση, είμαι 38 σε λίγο 39, είμαι στη νότια Κρήτη και δε ξέρω που να απευθυνθώ. αρχικά θα πρέπει να κάνω κάποιες εξετάσεις? που? και τα ταμεία τις δικαιολογούν? επίσης ο μακρυγιαννάκης που αναλαμβάνει τις εξωσωματικές? νομίζω εκλεισε το κέντρο στο ΠΑΓΝΗ. thank you girls!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Δημοσιεύουμε συνδέσμους που σχετίζονται με την διακοπή και την επαναλειτουργία της κλινικής εξωσωματικής του ΠΑΓΝΗ

http://www.neakriti.gr/?page=newsdetail&DocID=854879 (αρχική είδηση περι χρηματισμού)

http://www.neakriti.gr/?page=newsdetail&DocID=854597 (Ξηλώθηκε ο διευθυντής της Εξωσωματικής στο ΠΑΓΝΗ)  

 

Επαναλειτουργία το 2015

Δικαίωση για τον καθηγητή Μακρυγιαννάκη:

http://www.docmed.gr/pagni-dikeosi-gia-ton-kathigiti-ant-makrigiannaki/   

Βίντεο:

 

 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει κάνει πρόσφατα εξωσωματική γονιμοποίηση στο Ηράκλειο η' που ψαχνει αυτήν την περίοδο για να κάνει όπως εγώ??

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα,

είμαι καινούρια στα φόρουμ. Θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποια μπορεί να μου δώσει πληροφορίες για εξωσωματική στην Κρήτη. ειμαι 34 ετων αλλα δυστυχώς πρέπει νά ακολουθήσω την διαδικασία της εξωσωματικής. Προσπαθώ 4 χρόνια και είναι καιρός να το πάρω απόφαση να προχωρήσω.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, dariaa said:

Καλησπέρα,

είμαι καινούρια στα φόρουμ. Θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποια μπορεί να μου δώσει πληροφορίες για εξωσωματική στην Κρήτη. ειμαι 34 ετων αλλα δυστυχώς πρέπει νά ακολουθήσω την διαδικασία της εξωσωματικής. Προσπαθώ 4 χρόνια και είναι καιρός να το πάρω απόφαση να προχωρήσω.

Καλημέρα! Για Κρήτη ξέρω πως έχει στα χανιά ένα καλό κέντρο. Κάνε μία έρευνα και για αυτό, κάτι μπορεί να βρείς.

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, dariaa είπε:

Καλησπέρα,

είμαι καινούρια στα φόρουμ. Θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποια μπορεί να μου δώσει πληροφορίες για εξωσωματική στην Κρήτη. ειμαι 34 ετων αλλα δυστυχώς πρέπει νά ακολουθήσω την διαδικασία της εξωσωματικής. Προσπαθώ 4 χρόνια και είναι καιρός να το πάρω απόφαση να προχωρήσω.

 

Καλησπέρα, εγώ ξεκινάω τον επόμενο μήνα με τον Φραιδακη στο Ηράκλειο. Αλλά δεν ξέρω ακόμη κ πολλά για να μπορώ να σε βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και τους δυο για τις πληροφορίες. Πράγματι, έχω ακούσει και παίρνω πληροφορίες και για τα δύο κέντρα.xrys σου εύχομαι καλή επιτυχία.Εάν θέλεις γράψε μου πώς θα πάει και τις εντυπώσεις σου. Καλή Επιτυχία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα,

είμαι νεα στο φόρουμ. Δυστυχώς ο γιατρός μου μου σύστησε να κάνω εξωσωματική . Είμαι 37 χρωνων. Μενω Αγιο Νικολαο. Κάποια κοπέλα εχει εμπειρία από εξωσωματική στην Κρήτη;

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 χρόνο μετά...
  • 8 months later...

Γειά σας κορίτσια,  ζητάω τη βοήθεια σας. Μένω κρήτη , θελω να κανω εξωσωματικη ...ποιοσ ειναι ο καλυτεροσ γυναικολογοσ για εξωσωματικ η στην κρητη? δεν θελω να χανω χρονο ε χω χαμηλη αμη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...
  • 2 months later...
On 9/11/2018 at 2:21 ΜΜ, xrys1988 είπε:

 

Καλησπέρα, εγώ ξεκινάω τον επόμενο μήνα με τον Φραιδακη στο Ηράκλειο. Αλλά δεν ξέρω ακόμη κ πολλά για να μπορώ να σε βοηθήσω.

Καλησπέρα σου, ξεκίνησα τώρα και εγώ την διαδικασία της εξωσωματικής στον κ. Φραιδάκη και ήθελα να σε ρωτήσω αν πέτυχε η δική σου προσπάθεια. Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...