Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ


Recommended Posts

Εγώ πατάω πάνω στο όνομα μου, εκει πάνω που λέει "Welcome vickoulina"μετά κάνω κλικ στο

statistics

 

και έπειτα στο Δειτε όλα τα μυνήματα απο vickoulina

See all posts by vickoulina ή κάπως έτσι το γράφει, και μου βγάζει ολα τα μηνυματα που έχω απαντησει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 611
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ πατάω πάνω στο όνομα μου, εκει πάνω που λέει "Welcome vickoulina"μετά κάνω κλικ στο

statistics

 

και έπειτα στο Δειτε όλα τα μυνήματα απο vickoulina

See all posts by vickoulina ή κάπως έτσι το γράφει, και μου βγάζει ολα τα μηνυματα που έχω απαντησει.

 

 

geia sas mhpws mporeite na me kafodhghsete gia to pws tha ksekhnhsw monh mou ena post? euxaristw

:confused::roll:

Link to comment
Share on other sites

Πας στην ενότητα που σε ενδιαφέρει, είδα ότι σε ενδιαφέρει η ενότητα της βάπτισης, βλέπεις τα θέματα (όχι τις απαντήσεις) και "κατεβαίνεις"...

Κάτω από το τελευταίο post (που στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι "απορία για βαφτιστικά") είναι ένα γκρι πλαίσιο που γράφει "νέο θέμα".

:)

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, στην αναζήτηση δε βρήκα ανάλογη ερώτηση. Αν γράφω σε λάθος θέμα, παρακαλώ να μεταφερθεί.

Έγινα μέλος πριν μία εβδομάδα περίπου και χθες έφτιαξα την υπογραφή μου. Είδα πως εμφανίζεται μόνο στα μηνύματα που έστειλα αφού τη φτιάξω και όχι στα μηνύματα που είχα στείλει πριν. Είναι δεδομένο αυτό; Θα ήθελα να εμφανίζεται και στα προηγούμενα, μπορώ να κάνω κάποια ρύθμιση; Σήμερα έφτιαξα και το avatar και είδα πως εμφανιζόταν σε όλα τα μηνύματα. Δεν μπορεί να γίνει αυτό και με την υπογραφή; :confused:

Ευχαριστώ

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μyrna η υπογραφή σου δε φαίνεται ούτε στο μήνυμά σου, ούτε στο προφίλ σου, μάλλον δεν την έχεις φτιάξει σωστά. Πας στον πίνακα ελέγχου, πας στην επεξεργασία υπογραφής και γράφεις το κείμενό σου. Αν θέλεις να βάλεις τίκερ, δες εδώ οδηγίες:

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας! :) θέλω να μετονομάσω ένα νέο θέμα που άνοιξα πρόσφατα για να είναι πιο σαφής ο τίτλος, πως μπορώ να το κάνω να φαίνεται στο κεντρικό θέμα και όχι μόνο στο μήνυμα μου; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για σας κοριτσια,,,ηθελα να ρωτησω κατι ....που μπορω να γραψω ενα καινουργιο θεμα που με απασχολει??μολις εκανα εγγραφει στο forum δεν ξερω που να γραψω και που να διαβασω χιιχιιχιχιχ help please,,,σας διαβαζω απο την εγκυμοσυνη μου αλλα τωρα που εγινα μανουλα εχω πολλα που θελω να ρωτησω:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα,

 

Εχω ένα θέμα εκεί που βλέπεις τα επιβεβαιωμένα ή όχι προσωπικά μηνύματα σου.

 

Αναλυτικά:

 

Όταν επιλέγω από τη σελίδα των προσωπικών μηνυμάτων μου:

 

"http://parents.org.gr/forum/private.php"

 

το παρακάτω:

 

"Έχετε 7 επιβεβαιωμένες και 0 ανεπιβεβαίωτες λήψεις μηνυμάτων."

 

"http://parents.org.gr/forum/private.php?do=trackpm"

 

Μου βγάζει αυτό:

 

"Rasta, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως δεν πατήσατε με αριστερό κλίκ, πάνω στον σύνδεσμο που εστάλει στο εμαιλ σας μετά την εγγραφή σας? Αν δεν πατήσετε σε αυτό το σύνδεσμο δεν ..."

 

... :confused:

 

Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή.

 

Σας ευχαριστώ.

λοιπόν τωρα που το θυμήθηκα

:D

ΑΝ εχεις σβήσει τα προσωπικά σου μηνύματα

αυτα δηλαδή που ειχες ζητήσει να σου επιβεβαιωθούν

οταν θα κάνεις κλικ στις επιβεβαιώσεις θα σου βγάλει αυτο το mύνημα !

το χεις ;;

κρατάει σαν δεδομένο το οτι ζήτησες επιβεβαιώσω αλλα όταν το αρχικό μύνημα έχει χαθεί δεν μπορέι να σε οδηγήσει

σε αυτο

και σου βγάζει το στανταρακι default μύνημα η vbulletin !

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει γιατι βλεπω την σελιδα του φορουμ στο κεντρο της οθονης με μεγαλα κενα δεξια και αριστερα.Και η σελιδα του φορουμ ειναι συρρικνωμενη."Αγαπη μου συρρικνωσα το φορουμ".

 

Και αν ξερει κανεις τι να κανω,εκτος απο μεγενθυνση που την κανω ετσι και αλλιως καθε φορα για να μπορω να διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=83257

 

δες εδώ μπουμπου

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα ν'αλλαξω το nickου ,ειδα καπου οτι υπαρχει ξανα το θεμα αλλα δοκιμαστα να στειλω στην διευθυνση που δινετε εκει αλλα μου το βγαζει σφαλμα.

Αν υπαρχει καποιο αλλο email να στειλω πειτε μ

ευχαριστω!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

το email είναι administrator(at)parents.gr αλλά θα χρειαστεί όταν στείλετε το email σας

να αντικαταστήσετε το (at) με το @

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα δεν ξερω εαν εβαλα σε σωστη ενοτητα την απορια μου αλλα παρακαλω απαντηστε μου!

Εχω εναν γνωστο μου που φτιαχνει μονος του τσιπουρο,γλυκα του κουταλιου,λικερ κ.ά

Μπορουμε να βαλουμε αγγελια εδω στο φορουμ σας ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...