Recommended Posts

αυτό σκέφτομαι και εγώ γιατί και για το δεύτερο αγχωνόμουν πως θα τα καταφέρω, τα οικονομικά θα είναι δύσκολα και τα λοιπά και τελικά και την Αγγελική έκανα και δεν δουλεύω τώρα και δόξα το Θεό όλα καλά μας πάνε. Υγεία να έχουμε. Πάντως σε ευχαριστώ και να χαίρεσαι τα παιδιά σου.:-D:)

Διαφημίσεις

ειμαι εγκυος το 3 μου παιδι 38 ετων παρακαλω!!!!οταν το εμαθα τρελλαθηκα ελεγα το κλασσικο

εγω εκλεισα τελος τα παιδια 2 ειναι αρκετα!!!! τα εξοδα μας πολλα ,τραπεζες ιστοριες και εχει και 2 παιδια απο τον πρωτο γαμο!!! η πρωτη σκεψη να μην το κρατησω , θα ηταν ανευθυνο να το φερω στον κοσμο με τοσα στο κεφαλι μας!!!!! οσο περνανε οι μερες γμτ το σκεφτομαι διαφορετικα δεν ξερω τι να κανω!!! ο αντρας μου φυσικα και το θελει εγω ειμαι που το σκεφτομαι. δεν ξερω εχω πελαγωσει !!!! βλεπω και τα εξοδα απο τις μεγαλες του 2800 δωσαμε περυσι σε φροντηστηρια !!!!!!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ !

ΓΙΑΝΝΗΣ 28/08/2004

ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16/09/2006

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ συγχαρητηρια!

Οφ τοπικ, αλλα πρεπει να δειξω στον αντρα μου το μηνυμα σου που αγχωνεται οταν του λεω για δευτερο παιδι (τεταρτο στην ουσια γιατι εχει κι εκεινος δυο παιδια απο προηγουμενο γαμο)

ειμαι εγκυος το 3 μου παιδι 38 ετων παρακαλω!!!!οταν το εμαθα τρελλαθηκα ελεγα το κλασσικο

εγω εκλεισα τελος τα παιδια 2 ειναι αρκετα!!!! τα εξοδα μας πολλα ,τραπεζες ιστοριες και εχει και 2 παιδια απο τον πρωτο γαμο!!! η πρωτη σκεψη να μην το κρατησω , θα ηταν ανευθυνο να το φερω στον κοσμο με τοσα στο κεφαλι μας!!!!! οσο περνανε οι μερες γμτ το σκεφτομαι διαφορετικα δεν ξερω τι να κανω!!! ο αντρας μου φυσικα και το θελει εγω ειμαι που το σκεφτομαι. δεν ξερω εχω πελαγωσει !!!! βλεπω και τα εξοδα απο τις μεγαλες του 2800 δωσαμε περυσι σε φροντηστηρια !!!!!!

Γλυκιά μου Ζαχαρένια,

αυτό το παιδάκι έρχεται για κάποιο λόγο....Δώστου την ευκαιρία να σου τον αποκαλύψει.... Συγνώμη για το θάρρος μου, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα σας δώσει μεγάλη χαρά!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Βάλτε με και εμένα στο club Με τις μανούλες που θέλουν τρίτο παιδάκι! Τα αγόρια μου είναι 27 μηνών και 12 μηνών και ήδη μου λείπει η "μωρουδίλα" Νομίζω ότι ξεπετάχτηκε και ο μικρός μου .....

Από την άλλη, είναι μέρες που περνάνε τόσο δύσκολα και τότε το αποκλείω.

Λύστε μου και μενα μία απορία: Στο αυτοκίνητο πώς χωράτε?

Χωράνε τρία καρεκλάκια στο πίσω κάθισμα?

Σορρυ για την ηλίθια ερώτηση, αλλά πραγματικά το σκέφτομαι!

• Μπερδεμένη/-ος 1

Όταν με ρωτούσαν πόσα παιδιά θέλεις έλεγα τρία.. όταν όμως έκανα και το δεύτερο, τα είδα όλα... Με τον άντρα μου, συνειδητά, αποφασίσαμε να κόψουμε την ιδ. ασφάλεια που είχα, λόγω οικονομικών δυσκολιών, και είπαμε ο.κ. 2 παιδάκια είναι καλά. Πριν δύο χρόνια έμεινα έγκυος και...έκανα έκτρωση...για οικονομικούς λόγους..συν τοις άλλοις. Η απόφαση πάρθηκε άμεσα, βάσει λογικής. Το κλάμα πολύ..περισσότερο που άφησα τον εαυτό μου να βρεθεί σε αυτή τη θέση. Δύο χρόνια μετά, δεν έχω βάλει σπιράλ (διακόσια ευρώ, αν θυμάμαι καλά) και σκέφτομαι....σκέφτομαι ότι εάν συνέβαινε κάτι αντίστοιχο τώρα, δε θα έπαιρνα αυτήν την απόφαση...ΑΛΛΑ...τώρα είμαι μία ήρεμη μαμά, καθώς τα παιδάκια μου έχουν μεγαλώσει και έχω τα χέρια μου ελεύθερα. Μερικές φορές βρίσκω τον εαυτό μου να θέλει ένα τρίτο παιδί, αλλά είναι καθαρά συναισθηματικό, τα οικονομικά μας είναι χειρότερα και οι σχέσεις δυστυχώς δεν είναι ρομαντικές (λόγω παιδιών, δουλειάς και βασικά οικονομικών δυσχερειών). Απλά είχα την ανάγκη να μιλήσω κάπου, είναι το μυστικό μου...η αμαρτία μου...

On 2/9/2010 at 3:10 ΜΜ, MARIAEVA είπε:

Βάλτε με και εμένα στο club Με τις μανούλες που θέλουν τρίτο παιδάκι! Τα αγόρια μου είναι 27 μηνών και 12 μηνών και ήδη μου λείπει η "μωρουδίλα" Νομίζω ότι ξεπετάχτηκε και ο μικρός μου .....

Από την άλλη, είναι μέρες που περνάνε τόσο δύσκολα και τότε το αποκλείω.

Λύστε μου και μενα μία απορία: Στο αυτοκίνητο πώς χωράτε?

Χωράνε τρία καρεκλάκια στο πίσω κάθισμα?

Σορρυ για την ηλίθια ερώτηση, αλλά πραγματικά το σκέφτομαι!

Κ εγώ την έχω αυτήν την απορία,κ θέλω κ εγώ 3ο Γιατί κ εγώ αγορομανα κ σκέφτομαι κ να είχα κ ενα κοριτσάκι..

hiEW.pngpFRip3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα