Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ποσο συχνα επικοινωνητε?


korinakii

Recommended Posts

εγώ δεν τους μιλάω καθόλου! μόνον ο άντρας μου.....έχουν ένα χρόνο να έρθουν να δουν την μικρή........σιγά μην τους πάρω τηλέφωνο κιολας......

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν οχι καθε μερα τοτε καθε δευτερη.Ή θα με παρει ή θα την παρω.Πιο συχνα με παίρνει αυτη για να δει τι κανει το παιδι ή για να ρωτησει αν μπορει να ερθει να το δει.Εγω την παίρνω οταν χρειαζομαι να της ζητησω κατι π.χ να μου φυλαξει για καμια ωρα το παιδι ή να μου φτιαξει κανενα φαγητο για καμια συγκεντρωση φιλων στο σπιτι μας.Γενικα καλες σχεσεις εχουμε, βεβαια αφηνω και εγω καμια κουβεντα να πεσει κατω. Εφοσον τα βρισκω με τον αντρα μου κανω λιγο το κοροιδο για να περναμε ολοι καλα και κυριως εγω. Να σημειωσω οτι εκτος απο πεθερικα εχω και την θεια του αντρα μου που υπολογιζεται και αυτη για πεθερα λογο ειδικων συνθηκων.Η τελευταια ειναι λιγο του χωσιματος αλλα ειπαμε οσο μπορουμε κανουμε το κοροιδο αρκει στο τελος να περναει το δικο μας.:wink:

"Ο φανατισμός είναι η μόνη μορφή θέλησης που μπορεί να διαπνέει τους αδύναμους"

Link to comment
Share on other sites

Αν οχι καθε μερα τοτε καθε δευτερη.Ή θα με παρει ή θα την παρω.Πιο συχνα με παίρνει αυτη για να δει τι κανει το παιδι ή για να ρωτησει αν μπορει να ερθει να το δει.Εγω την παίρνω οταν χρειαζομαι να της ζητησω κατι π.χ να μου φυλαξει για καμια ωρα το παιδι ή να μου φτιαξει κανενα φαγητο για καμια συγκεντρωση φιλων στο σπιτι μας.Γενικα καλες σχεσεις εχουμε, βεβαια αφηνω και εγω καμια κουβεντα να πεσει κατω. Εφοσον τα βρισκω με τον αντρα μου κανω λιγο το κοροιδο για να περναμε ολοι καλα και κυριως εγω. Να σημειωσω οτι εκτος απο πεθερικα εχω και την θεια του αντρα μου που υπολογιζεται και αυτη για πεθερα λογο ειδικων συνθηκων.Η τελευταια ειναι λιγο του χωσιματος αλλα ειπαμε οσο μπορουμε κανουμε το κοροιδο αρκει στο τελος να περναει το δικο μας.:wink:

 

το παν είναι να σε καταλαβαινει ο αντρας σου:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

βασικά εγω την βαριέμαι απιστευτα επειδή λέει όλο χαζομάρες κ γκρινιάζει όλη την ώρα...παίρνει τηλεφ αυτή 2 φορές την εβδομάδα κ κάθε 2 εβδομάδες περίπου της μιλάω κ εγώ στο τηλεφ οταν παίρνει-μένει μακρυα κ τη βλέπουμε λίγες φορές το χρόνο-3-4.πάντα ρωτάει για εμένα κ παλιότερα μου έλεγε με παράπονο πως η γειτόνισσά της μιλάει κάθε μέρα με την νύφη της.μα δεν έχω κάτι να της πω, οτι κ να της πω γκρινιάζει κ εχει μια μονιμη γκρινια άλλο πράγμα!!!-τι έφαγες? μακαρόνια εεε φάε κάτι καλό για να φάει το παιδί...το παιδί ξέρει κ παίρνει απο εμένα οτι χρειάζεται.. εεεε πως δεν ειναι έτσι.κ να ξεκουράζεσαι, να μη κάνεις δουλειες-κ ποιός θα μου τις κάνει τις δουλειες-εεεε ολο κ κάτι θα βρεθεί...κ πόσο καιρό θα θηλάζεις??? μα δεν ξέρω καν αν θα μπορέσω να θηλάσω μετά...-το καλό είναι να θηλάσεις 1 χρόνο κ δεν δέχομαι κουβέντα σε αυτό- κ εσείς πόσο θηλάσατε τον άντρα μου? αα οχι πολύ, 1μιση μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ να μην απλώνεις ρούχα του μωρού τη νυχτα κ οταν γεννηθεί να βάλεις ενα κίτρινο πανάκι στη κούνια του για να μη κάνει ικτερο(γιατροί σταματήστε να ψάχνετε βρέθηκε το γιατρικό για να μη κάνει το παιδί ικτερο) κ εννοείται πως θα κάτσεις 40 ημερες στο σπίτι....ουφ..πολύ γκρίνια ρε παιδιά δεν παλεύεται...γι'αυτό δεν τη θέλω να έρχεται στο σπίτι μου γιατί λέει όλο βλακείες.είναι απο χωριό κ εχει παλιά μυαλα!!!!!!!

ntRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...