Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ποσο συχνα επικοινωνητε?


korinakii

Recommended Posts

εγω συνηθως τρεχω με τα 3 ζουζουνια μου κ ολο λεω σε λιγο θα παρω κ παει μετα,το ξεχναω!:oops:η πεθερουλα μου ομως με παιρνει 3-4 φορες τη βδομαδα κ δεν παραπονεθηκε ποτε που δεν την παιρνω πρωτη εγω,ισα-ισα λεει οτι καταλαβαινει οτι τρεχω!!!:Dκαμια φορα που μιλαμε στο τηλεφωνο,κανουμε να το κλεισουμε κ 1 ωρα!!!!εχει τυχει να μιλησουμε κ 2 μερες συνεχομενα!!!:lol:ειναι πολυ καλη!!

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν και δεν έχουμε μαλώσει ποτέ δεν επικοινωνούμε ποτέ. συνήθως παίρνει το γιόκα της τηλέφωνο και μιλάνε ή καμιά φορά αν πάρει ο άντρας μου μπορεί να μιλήσω κι εγω. σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης δε με πήρε ούτε μια φορά τηλέφωνο να με ρωτήσει αν ήθελα βοήθεια ακόμα και τότε που έπρεπε να μαι ξάπλα.να σημειώσω οτι μένουμε πολύ κοντά.αντίθετα, στην άλλη νύφη της ξεσηκωνόταν και πήγαινε κάθε λίγο και λιγάκι απο το ηράκλειο στην αθήνα για να τη βοηθάει όταν ήταν έγκυος. τώρα που γέννησα βέβαια θέλει ντε και καλά να της πάω το παιδί στο σπίτι και να της το αφήσω και κάποιο βράδυ αλλά εγώ δεν πρόκειται να ξεβολέψω το παιδί απο το κρεβατάκι του για να της κάνω το χατήρι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Eμείς κάθε μέρα!!! Βέβαια δεν παίρνω τηλέφωνο εγώ, αλλά ο άντρας μου. Ειδικά τώρα με το μωρό μπορεί και 2 φορές μέσα στην ημέρα! Τηλέφωνο δεν παίρνω, όχι από αδιαφορία αλλά γιατί συνήθως με προλαβαίνουν εκείνοι. Το πρωί κατά τις 9:30 το 'χει στανταρ η πεθερά μου και μας τηλεφωνεί. Εγώ ίσως πάρω κανένα απογευματάκι. Εξάλλου, δε μένουμε και μακριά, οπότε κι οι επισκέψεις τους είναι πολύ τακτικές!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν έχουμε μαλώσει ποτέ δεν επικοινωνούμε ποτέ. συνήθως παίρνει το γιόκα της τηλέφωνο και μιλάνε ή καμιά φορά αν πάρει ο άντρας μου μπορεί να μιλήσω κι εγω. σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης δε με πήρε ούτε μια φορά τηλέφωνο να με ρωτήσει αν ήθελα βοήθεια ακόμα και τότε που έπρεπε να μαι ξάπλα.να σημειώσω οτι μένουμε πολύ κοντά.αντίθετα, στην άλλη νύφη της ξεσηκωνόταν και πήγαινε κάθε λίγο και λιγάκι απο το ηράκλειο στην αθήνα για να τη βοηθάει όταν ήταν έγκυος. τώρα που γέννησα βέβαια θέλει ντε και καλά να της πάω το παιδί στο σπίτι και να της το αφήσω και κάποιο βράδυ αλλά εγώ δεν πρόκειται να ξεβολέψω το παιδί απο το κρεβατάκι του για να της κάνω το χατήρι

 

ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝΣΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ 4 ΦΟΡΕΣ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗ!!! ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΙΣΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΥΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΛΕΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ - ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΚΑΝΑ- ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΤΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΘΥΜΩΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΥΛΑΩ.

rYWUp3.png?PFNMbDcb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοιταξτε να δειτε κοριτσια..

Μεχρι πριν μεινω εγκυος επικοινωνουσαμε -τηλεφωνικα παντα γιατι μενουν στην Πατρα- γυρω στη 1 με 2 φορες το μηνα. Γενικα δεν ειχαμε καλες σχεσεις ποτε, αλλα για τα ματια του αντρα μου επαιρνα μια εγω και μια εκεινη.

Οταν εμεινα εγκυος, τους το ανακοινωσαμε τον 3ο μηνα (αφου τοτε το πηραμε πρεφα) και μουτρωσαν γιατι πιστεψαν πως τους το κρυψαμε για 2 μηνες. Πηγαμε λοιπον στην Πατρα οταν ημουν 5 μηνων να τους δειξουμε "φωτογραφιες" απο το υπερηχογραφημα και να τους δουμε λιγακι. Ολοι οι γειτονες και οι συγγενεις του αντρα μου με ρωτουσαν με εκπληξη "εισαι εγκυος?" Κι οταν τη ρωτησε ο αντρας μου γιατι δεν το εχει πει (δεν ειπαμε να βγει με ντουντουκα να το φωναξει, αλλα στους κοντινους της συγγενεις θα μπορουσε να το αναφερει), απαντησε πως αν παει κατι στραβα, θα ντρεπεται να το πει (δηλαδη αν συμβει κατι με το μωρο αυτην την ενδιεφερε το τι θα πει ο κοσμος :evil:) Με πηρε μονο ενα τηλ. οταν μπηκα στον 7ο για να ρωτησει αν εκανα τη καμπυλη σακχαρου και οταν της ειπα πως θα κανω ινσουλινη ειπε πως οταν γεννηθει το παιδι και το πολυ μεχρι να φτασει τα 5 του χρονια "θα τρυπιεται" γιατι θα εχει ζαχαρο εξαιτιας μου.. :twisted:

Οταν γεννησα τους πηρε ο αντρας μου, ηρθανε μια φορα επανω και οταν μπηκε η μαια στο δωματιο και ειπε " για την κυρια <<ταδε>>?" η πεθερα μου γουρλωσε το ματι και ειπε "ε, οχι και κυρια <<ταδε>>".. :shock: Η μαια με κοιταξε με βλεμα συμπονοιας, μου εδωσε το μωρο και εφυγε.. Δεν με πηρε ποτε ενα τηλεφωνο να με ρωτησει πως τα παω με το μωρο, τι κανει το εγγονι της κτλπ.

Φτανουμε στις τελετες (καναμε γαμο και βαφτιση μαζι). Δεν εδωσαν ουτε ενα φραγκο για τιποτα (για τι-πο-τα ομως!) και ειχαν και την απαιτηση να τους στειλουμε 50 προσκλητηρια για να καλεσουν στο γαμο οποιον ηξεραν και δεν ηξεραν.. Ενα τηλεφωνο δεν μας πηρανε να μας ρωτησουν για τις ετοιμασιες.. Η γαμο-βαφτιση γινοταν Κυριακη στις 12:30 το μεσημερι και εκεινοι ηρθαν απο την Πατρα Κυριακη στις 12:00. Ο αντρας μου ντυθηκε μονος του γαμπρος.. Αυτη ηταν και η τελευταια φορα που μιλησαμε.

Και το τελειωτικο ηρθε στα πρωτα γενεθλια της μικρης.. Στα οποια δεν ανεβηκαν γιατι η πεθερα μου -λεει- ζαλιζεται με το ΚΤΕΛ :rolleyes: και δεν ειχαν λεφτα για βενζινη.. Ηρθε μονο η γιαγια του αντρα μου -δηλαδη η μανα της πεθερας μου- και μας ειπε ενα σωρο πραγματα (οπως το οτι εχουν ξοδεψει ενα σκασμο λεφτα για τραπεζομαντηλα και αλλα τετοια για να τραπεζωσουν τους γονεις της αρραβωνιατικιας του κουνιαδου μου, ενω το αποκορυφωμα εφτασε οταν μας ειπε πως η πεθερα μου μοιραζε τον αριθμο του αντρα μου σε 2 - 3 επιδοξες νυφες, λεγοντας τους πως ζει σε εναν δυστυχισμενο γαμο και να τον γλιτωσουν απο αυτο το μαρτυριο.. Για την ιστορια, καμμια δεν πηρε αλλα εμεις αλλαξαμε αριθμο και δεν τους δωσαμε τον καινουριο). Πηραν τηλεφωνο αργα το βραδυ να ευχηθουν χρονια πολλα στη μικρη και ηταν ψυχροι μεχρι αηδιας.

Τα τελευταια τους χαϊρια ηταν οταν τους ανακοινωσε ο αντρας μου πως πουλαμε το σπιτι μου για να ξεχρεωσει και να παρουμε καποιο αλλο στην επαρχεια.. Η απαντηση τους ηταν "αντι να πουλατε το σπιτι σας (??? :confused: ???) να κοιταξει να βρει καμμια δουλεια να σε βοηθησει"..

Οπως σας ειπα και παραπανω, εχω να μιλησω μαζι τους απο τις 20/09/2009 που καναμε τη γαμο-βαφτιση.. Μετα απο ολα αυτα, δεν βρισκω το λογο για να εχω επικοινωνια μαζι τους..

Αφηστε που αν μιλησω μαζι τους θα ακουσουν οσα εχω μαζεψει τοσα χρονια και μετα...

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝΣΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ 4 ΦΟΡΕΣ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗ!!! ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΙΣΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΥΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΛΕΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ - ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΚΑΝΑ- ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΤΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΘΥΜΩΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΥΛΑΩ.

αν ειναι δυνατον....!!!:evil::evil:μελι σταζει το στομα της....

αντι να ντραπουνε και να φυγουνε θυμωσαν κιολας...

τι σκας καλυτερα οχι πολλα πολλα...

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε να δειτε κοριτσια..

Μεχρι πριν μεινω εγκυος επικοινωνουσαμε -τηλεφωνικα παντα γιατι μενουν στην Πατρα- γυρω στη 1 με 2 φορες το μηνα. Γενικα δεν ειχαμε καλες σχεσεις ποτε, αλλα για τα ματια του αντρα μου επαιρνα μια εγω και μια εκεινη.

Οταν εμεινα εγκυος, τους το ανακοινωσαμε τον 3ο μηνα (αφου τοτε το πηραμε πρεφα) και μουτρωσαν γιατι πιστεψαν πως τους το κρυψαμε για 2 μηνες. Πηγαμε λοιπον στην Πατρα οταν ημουν 5 μηνων να τους δειξουμε "φωτογραφιες" απο το υπερηχογραφημα και να τους δουμε λιγακι. Ολοι οι γειτονες και οι συγγενεις του αντρα μου με ρωτουσαν με εκπληξη "εισαι εγκυος?" Κι οταν τη ρωτησε ο αντρας μου γιατι δεν το εχει πει (δεν ειπαμε να βγει με ντουντουκα να το φωναξει, αλλα στους κοντινους της συγγενεις θα μπορουσε να το αναφερει), απαντησε πως αν παει κατι στραβα, θα ντρεπεται να το πει (δηλαδη αν συμβει κατι με το μωρο αυτην την ενδιεφερε το τι θα πει ο κοσμος :evil:) Με πηρε μονο ενα τηλ. οταν μπηκα στον 7ο για να ρωτησει αν εκανα τη καμπυλη σακχαρου και οταν της ειπα πως θα κανω ινσουλινη ειπε πως οταν γεννηθει το παιδι και το πολυ μεχρι να φτασει τα 5 του χρονια "θα τρυπιεται" γιατι θα εχει ζαχαρο εξαιτιας μου.. :twisted:

Οταν γεννησα τους πηρε ο αντρας μου, ηρθανε μια φορα επανω και οταν μπηκε η μαια στο δωματιο και ειπε " για την κυρια <<ταδε>>?" η πεθερα μου γουρλωσε το ματι και ειπε "ε, οχι και κυρια <<ταδε>>".. :shock: Η μαια με κοιταξε με βλεμα συμπονοιας, μου εδωσε το μωρο και εφυγε.. Δεν με πηρε ποτε ενα τηλεφωνο να με ρωτησει πως τα παω με το μωρο, τι κανει το εγγονι της κτλπ.

Φτανουμε στις τελετες (καναμε γαμο και βαφτιση μαζι). Δεν εδωσαν ουτε ενα φραγκο για τιποτα (για τι-πο-τα ομως!) και ειχαν και την απαιτηση να τους στειλουμε 50 προσκλητηρια για να καλεσουν στο γαμο οποιον ηξεραν και δεν ηξεραν.. Ενα τηλεφωνο δεν μας πηρανε να μας ρωτησουν για τις ετοιμασιες.. Η γαμο-βαφτιση γινοταν Κυριακη στις 12:30 το μεσημερι και εκεινοι ηρθαν απο την Πατρα Κυριακη στις 12:00. Ο αντρας μου ντυθηκε μονος του γαμπρος.. Αυτη ηταν και η τελευταια φορα που μιλησαμε.

Και το τελειωτικο ηρθε στα πρωτα γενεθλια της μικρης.. Στα οποια δεν ανεβηκαν γιατι η πεθερα μου -λεει- ζαλιζεται με το ΚΤΕΛ :rolleyes: και δεν ειχαν λεφτα για βενζινη.. Ηρθε μονο η γιαγια του αντρα μου -δηλαδη η μανα της πεθερας μου- και μας ειπε ενα σωρο πραγματα (οπως το οτι εχουν ξοδεψει ενα σκασμο λεφτα για τραπεζομαντηλα και αλλα τετοια για να τραπεζωσουν τους γονεις της αρραβωνιατικιας του κουνιαδου μου, ενω το αποκορυφωμα εφτασε οταν μας ειπε πως η πεθερα μου μοιραζε τον αριθμο του αντρα μου σε 2 - 3 επιδοξες νυφες, λεγοντας τους πως ζει σε εναν δυστυχισμενο γαμο και να τον γλιτωσουν απο αυτο το μαρτυριο.. Για την ιστορια, καμμια δεν πηρε αλλα εμεις αλλαξαμε αριθμο και δεν τους δωσαμε τον καινουριο). Πηραν τηλεφωνο αργα το βραδυ να ευχηθουν χρονια πολλα στη μικρη και ηταν ψυχροι μεχρι αηδιας.

Τα τελευταια τους χαϊρια ηταν οταν τους ανακοινωσε ο αντρας μου πως πουλαμε το σπιτι μου για να ξεχρεωσει και να παρουμε καποιο αλλο στην επαρχεια.. Η απαντηση τους ηταν "αντι να πουλατε το σπιτι σας (??? :confused: ???) να κοιταξει να βρει καμμια δουλεια να σε βοηθησει"..

Οπως σας ειπα και παραπανω, εχω να μιλησω μαζι τους απο τις 20/09/2009 που καναμε τη γαμο-βαφτιση.. Μετα απο ολα αυτα, δεν βρισκω το λογο για να εχω επικοινωνια μαζι τους..

Αφηστε που αν μιλησω μαζι τους θα ακουσουν οσα εχω μαζεψει τοσα χρονια και μετα...

φαιη μου τι να σου πω καλη μου....

ειναι απαραδεκτοι...πολυ κριμα...χανουν και το εγγονακι τους με αυτη την συμπεριφορα...

ευτυχως που ζουνε μακρια σας.....

Link to comment
Share on other sites

H ερώτηση, να είμαι ειλικρινής, μου φαίνεται σαν επιστημονικής φαντασίας.

Δεν μου περνάει ποτέ από το μυαλό να πάρω την πεθερά μου τηλέφωνο από μόνη μου. Έχει τον γιο της για αυτά. Όταν παίρνει αυτή, και το σηκώσω εγώ, θα της πω δυο κουβέντες και στη συνέχεια θα της δώσω τον άντρα μου. Εάν το σηκώσει εκείνος ούτε που θα μιλήσουμε.

κι εγώ τα ίδια...

και η σχέση με τα πεθερικά μου είναι στ' αλήθεια μια χαρά.

Με το τηλέφωνο έχω ένα θεματάκι. Αν με παρεξηγούσαν φίλοι και συγγενείς θα την είχα πατήσει άσχημα:mrgreen:

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝΣΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΗΛ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΓΓΥΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ 4 ΦΟΡΕΣ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΚΤΡΩΣΗ!!! ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΩΡΟ ΜΕ ΜΙΣΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΥΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ. ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΛΕΣΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΕΓΧΕΙΡΙΣΜΕΝΗ - ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΚΑΝΑ- ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΤΩ ΚΙΟΛΑΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΘΥΜΩΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΥΛΑΩ.

Α, καλά.....Ακόμη δε την έχεις στείλει στο :evil::evil::evil: ;;;;;;

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

H ερώτηση, να είμαι ειλικρινής, μου φαίνεται σαν επιστημονικής φαντασίας.

Δεν μου περνάει ποτέ από το μυαλό να πάρω την πεθερά μου τηλέφωνο από μόνη μου. Έχει τον γιο της για αυτά. Όταν παίρνει αυτή, και το σηκώσω εγώ, θα της πω δυο κουβέντες και στη συνέχεια θα της δώσω τον άντρα μου. Εάν το σηκώσει εκείνος ούτε που θα μιλήσουμε.

Δεν ξέρω αν έχει παράπονα και δεν μ' ενδιαφέρει κι όλας. Δεν έχω τίποτα να συζητήσω μαζί της ούτε εκείνη μαζί μου, άρα γιατί να την πάρω;;;;

 

Συμφωνώ απολύτως!!! :P:p:p

Ακόμα και θεματάκι να έχουμε... αν θα έρθουν ή για το πότε θα πάμε εμείς, γιατί μένουμε σε άλλη πόλη, θα το συζητήσουν με τον γιό τους που θα το έχει συζητήσει μαζί μου.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να συζητήσω τίποτα μαζί της, αν δεν είχα παντρευτεί τον γιό της δεν θα μιλάγαμε καν, γιατί τώρα να προσποιηθώ ότι είμαι φίλη της? :twisted:

Γενικά όμως έχουμε καλές σχέσεις, μακρυα και αγαπημένες :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

παντως κοριτσια εχω να πω να πραγμα...δεν ειμαστε μονες. λιγο η μια λιγο η αλλη βοηθιομαστε με το να μαθαινουμε τα καμωματα των αλλων πεθερικων!!!!!!!

rYWUp3.png?PFNMbDcb
Link to comment
Share on other sites

Καμια επικοινωνια,πρακτικα κ μεταφορικα.

Στους αρραβωνες ηταν μουτρωμενη γιατι δεν ηθελε να της ευχονται καλα στεφανα.2 χρονια που μενμε μαζι με τον αντρα μου δεν ηρθε ποτε να μας δει ουτε πηρε τηλ.

Στον γαμο ηταν μουτρωμενη γιατι οι γονεις μου δεν πηγαν πανεπιστημιο κ δεν κλεισαμε το κεντρο που εκεινη ηθελε.

Οταν γεννησα ηταν μουτρωμενη γιατι δεν δεχομουν επισκεψεις μεχρι να σαραντησω κ πως θα το ελεγε στις φιλες της που ηθελαν να ερθουν?

Οταν γεννησα αποφασισε οτι επρεπε να ερχεται 3 φορες την μερα για να την γνωρισει το παιδι απροειδοποιητα φυσικα.κα περιμενε να της παω κ τον καφε εγχειρισμενη καθως ημουν.

Στην βαφτιση ηταν μουτρωμενη,οχι για το ονομα οπως φανταζεστε αλλα γιατι την καναμε κλειστη σε μοναστηρι κ τι θα ελεγαν οι φιλες της?

εξαφανιστηκε εντελως για 2 χρονια,ουτε τηλ.οταν της ζητησαμε να ερχεται να κραταει το παιδι σπιτι μας 1 φορα την βδομαδα που δεν βολευε για να παω για δουλεια γιατι το ηθελε σπιτι της αποκλειστικα να κοιμαται σε ενα αθλιο παρκοκρεβατο κ να παιζει με τα κηροπηγια.

Οταν ξαναεμεινα εγκυος το εμαθε οταν με ειδε στον δρομο κ το μονο πραγαμα που ρωτησε ηταν το φυλό.Ηθελε κοριτσι κ μουτρωσε γιατι περιμενα διδυμα αγορια.Τοτε αποφασισε να κανει κ επισκεψη κ ολη την ωρα ανεφερε για μια γνωστη της που εχασε τα διδυμα στον 5ο μηνα.Τρομαξε να με συνεφερει ο αντρας μου απο την ταραχη που πηρα.

Και φυσικα τωρα ειναι παλι μουτρωμενη ,για να μην ξεχνιωμαστε,γιατι δεν της κανουμε ομαδικως επισκεψεις,ενω εμεις εχουμε τρελαθει στην κουραση με διδυμακια 2 μηνων,με ατελειωτα ξενυχτια κ προβληματα.Τα εχει δει 1 φορα κ δεν το κοβω να τα ξαναβλεπει γιατι οπως εμαθα ξαναμουτρωσε που τα διδυμα μοιαζουν εμενα...

Οπως καταλαβαινετε ουτε τηλ.παιρνω,ουτε θα ξαναπαω σπιτι της.Κλα να περναει...οταν δεν ειναι μουτρωμενη:):):)

Link to comment
Share on other sites

Καμια επικοινωνια,πρακτικα κ μεταφορικα.

Στους αρραβωνες ηταν μουτρωμενη γιατι δεν ηθελε να της ευχονται καλα στεφανα.2 χρονια που μενμε μαζι με τον αντρα μου δεν ηρθε ποτε να μας δει ουτε πηρε τηλ.

Στον γαμο ηταν μουτρωμενη γιατι οι γονεις μου δεν πηγαν πανεπιστημιο κ δεν κλεισαμε το κεντρο που εκεινη ηθελε.

Οταν γεννησα ηταν μουτρωμενη γιατι δεν δεχομουν επισκεψεις μεχρι να σαραντησω κ πως θα το ελεγε στις φιλες της που ηθελαν να ερθουν?

Οταν γεννησα αποφασισε οτι επρεπε να ερχεται 3 φορες την μερα για να την γνωρισει το παιδι απροειδοποιητα φυσικα.κα περιμενε να της παω κ τον καφε εγχειρισμενη καθως ημουν.

Στην βαφτιση ηταν μουτρωμενη,οχι για το ονομα οπως φανταζεστε αλλα γιατι την καναμε κλειστη σε μοναστηρι κ τι θα ελεγαν οι φιλες της?

εξαφανιστηκε εντελως για 2 χρονια,ουτε τηλ.οταν της ζητησαμε να ερχεται να κραταει το παιδι σπιτι μας 1 φορα την βδομαδα που δεν βολευε για να παω για δουλεια γιατι το ηθελε σπιτι της αποκλειστικα να κοιμαται σε ενα αθλιο παρκοκρεβατο κ να παιζει με τα κηροπηγια.

Οταν ξαναεμεινα εγκυος το εμαθε οταν με ειδε στον δρομο κ το μονο πραγαμα που ρωτησε ηταν το φυλό.Ηθελε κοριτσι κ μουτρωσε γιατι περιμενα διδυμα αγορια.Τοτε αποφασισε να κανει κ επισκεψη κ ολη την ωρα ανεφερε για μια γνωστη της που εχασε τα διδυμα στον 5ο μηνα.Τρομαξε να με συνεφερει ο αντρας μου απο την ταραχη που πηρα.

Και φυσικα τωρα ειναι παλι μουτρωμενη ,για να μην ξεχνιωμαστε,γιατι δεν της κανουμε ομαδικως επισκεψεις,ενω εμεις εχουμε τρελαθει στην κουραση με διδυμακια 2 μηνων,με ατελειωτα ξενυχτια κ προβληματα.Τα εχει δει 1 φορα κ δεν το κοβω να τα ξαναβλεπει γιατι οπως εμαθα ξαναμουτρωσε που τα διδυμα μοιαζουν εμενα...

Οπως καταλαβαινετε ουτε τηλ.παιρνω,ουτε θα ξαναπαω σπιτι της.Κλα να περναει...οταν δεν ειναι μουτρωμενη:):):)

Η χαρά της ζωής πρέπει να 'ναι η πεθερά σου! :lol: Μήπως τη λένε Χαρά ;

Να σου πω επειδή ανέφερες περί πανεπιστημίου....Η πεθέρα σου είναι ακαδημαΐκής μόρφωσης κι όσοι δεν είναι πανεπιστημιακοί είναι απλά παρακατιανοί ; Όχι για να ξέρω δηλαδή.... Δηλαδή η πεθερά σου ήθελε τα συμπεθέρια να είναι πρύτανεις ; Τί θα πού οι φίλες της ;;;; Η ευτυχία ενός ζευγαριού από πότε εξαρτάται από το μορφωτικό επίπεδο των γονιών του ;

Η βάφτιση του μωρού σας έπρεπε να οργανωθεί σύμφωνα με το πρόγραμμα της Κίτσας, της Κούλας, της Σούλας και της Κατίνας ( των φιλενάδων της δηλαδή ), πού πας κι εσύ κοπελιά χωρίς αυτές να βαφτίσεις σε μοναστήρι ;;;; Μας προέκυψες κουλτουριάρα, ε;;;:lol:

Επιπρόσθετα, πας και κάνεις δίδυμα.....και τί δίδυμα ΑΓΟΡΙΑ!!!! Ο εφιάλτης της πεθεράς σου εις το τετράγωνο. ( Η πεθερά σου παίζει να ήταν ο Ηρώδης στην προηγούμενη ζωή της ). Επιεικώς απαράδεκτη σε βρίσκω...

Όσο δε για το καφέ που δε της προσέφερες επί χαρίς, σε βρίσκω δύστροπη και ιδίοτροπη... Υπάρχει καλύτερο πράγμα βρε από το να βλέπεις το χαμογελαστό προσωπάκι της τρείς φορές την ημέρα ; ( κάτι σαν αντιβίωση Πρωί-Μεσημέρι-Βράδυ ).

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η χαρά της ζωής πρέπει να 'ναι η πεθερά σου! :lol: Μήπως τη λένε Χαρά ;

Να σου πω επειδή ανέφερες περί πανεπιστημίου....Η πεθέρα σου είναι ακαδημαΐκής μόρφωσης κι όσοι δεν είναι πανεπιστημιακοί είναι απλά παρακατιανοί ; Όχι για να ξέρω δηλαδή.... Δηλαδή η πεθερά σου ήθελε τα συμπεθέρια να είναι πρύτανεις ; Τί θα πού οι φίλες της ;;;; Η ευτυχία ενός ζευγαριού από πότε εξαρτάται από το μορφωτικό επίπεδο των γονιών του ;

Η βάφτιση του μωρού σας έπρεπε να οργανωθεί σύμφωνα με το πρόγραμμα της Κίτσας, της Κούλας, της Σούλας και της Κατίνας ( των φιλενάδων της δηλαδή ), πού πας κι εσύ κοπελιά χωρίς αυτές να βαφτίσεις σε μοναστήρι ;;;; Μας προέκυψες κουλτουριάρα, ε;;;:lol:

Επιπρόσθετα, πας και κάνεις δίδυμα.....και τί δίδυμα ΑΓΟΡΙΑ!!!! Ο εφιάλτης της πεθεράς σου εις το τετράγωνο. ( Η πεθερά σου παίζει να ήταν ο Ηρώδης στην προηγούμενη ζωή της ). Επιεικώς απαράδεκτη σε βρίσκω...

Όσο δε για το καφέ που δε της προσέφερες επί χαρίς, σε βρίσκω δύστροπη και ιδίοτροπη... Υπάρχει καλύτερο πράγμα βρε από το να βλέπεις το χαμογελαστό προσωπάκι της τρείς φορές την ημέρα ; ( κάτι σαν αντιβίωση Πρωί-Μεσημέρι-Βράδυ ).

πωπω βρε κοπελιά τι τραβάς κι εσύ!έλεος δηλαδή !δωσε της ξιδάκι να της φύγει η τόση τσατίλα! πάντως αυτό με τις ομαδικές επισκέψεις τό χουν όλοι μάλλον.δεν υπολογίζουν ούτε την κούραση μας ,ούτε το τρέξιμο μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το θέμα εχει εξελιχθει σε "Τρομερές πεθερές"!!:lol::lol::lol:

Εγώ δεν προλαβαίνω να πάρω τηλ την πεθερά.....παίρνει εκείνη σχεδον καθε μερα!Δεν με πειραζει ,γιατι εχω κι εγω λερωμενη την φωλιά μου!Μενει η μαμα μου στον κατω όροφο, οπότε δεν μπορω να πώ στην μητερα του αντρα μου να μην παιρνει εστω τηλ!

Μονο που συχνα-πυκνα κάνει παραπονα που εμεις δεν τηλεφωνούμε αλλά.....πως να προλαβουμε????!!!:lol:

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα πεθερικά μου είναι πολύ τυπικά στην επικοινωνία.Μας τηλεφωνούν εκείνοι κάθε μέρα,συνήθως απόγευμα.Δεν τους ξεχνάμε ποτέ και αν αργήσουν να πάρουν τους παίρνουμε εμείς.

Pcump3.png
Link to comment
Share on other sites

Η χαρά της ζωής πρέπει να 'ναι η πεθερά σου! :lol: Μήπως τη λένε Χαρά ;

Να σου πω επειδή ανέφερες περί πανεπιστημίου....Η πεθέρα σου είναι ακαδημαΐκής μόρφωσης κι όσοι δεν είναι πανεπιστημιακοί είναι απλά παρακατιανοί ; Όχι για να ξέρω δηλαδή.... Δηλαδή η πεθερά σου ήθελε τα συμπεθέρια να είναι πρύτανεις ; Τί θα πού οι φίλες της ;;;; Η ευτυχία ενός ζευγαριού από πότε εξαρτάται από το μορφωτικό επίπεδο των γονιών του ;

Η βάφτιση του μωρού σας έπρεπε να οργανωθεί σύμφωνα με το πρόγραμμα της Κίτσας, της Κούλας, της Σούλας και της Κατίνας ( των φιλενάδων της δηλαδή ), πού πας κι εσύ κοπελιά χωρίς αυτές να βαφτίσεις σε μοναστήρι ;;;; Μας προέκυψες κουλτουριάρα, ε;;;:lol:

Επιπρόσθετα, πας και κάνεις δίδυμα.....και τί δίδυμα ΑΓΟΡΙΑ!!!! Ο εφιάλτης της πεθεράς σου εις το τετράγωνο. ( Η πεθερά σου παίζει να ήταν ο Ηρώδης στην προηγούμενη ζωή της ). Επιεικώς απαράδεκτη σε βρίσκω...

Όσο δε για το καφέ που δε της προσέφερες επί χαρίς, σε βρίσκω δύστροπη και ιδίοτροπη... Υπάρχει καλύτερο πράγμα βρε από το να βλέπεις το χαμογελαστό προσωπάκι της τρείς φορές την ημέρα ; ( κάτι σαν αντιβίωση Πρωί-Μεσημέρι-Βράδυ ).

:D:D:DΝαι ειμαι απαραδεκτη το ομολογω!Το αστειο ειναι οτι εχουμε το ιδιο πτυχίο με την χαριεστάτη,αλλα τελικα επρεπε να εχουν κ οι γονεις μου για να ειμαι οκ...Εγω παντως στην αρχη τα εκανα τα τυπικα μου,τωρα πια κανουμε οτι μας αρεσει με τον ανδρα μου ο οποιος ντρεπεται για την συμπεριφορα της κ την αφηνουμε να τραγουδαει...'Χαρα΄θα μπορουσε να την ελεγαν μονο που οταν δεν γινεται το δικο της αγνοείται!!:wink:

¨οντως το θεμα εξελιχθηκε σε τρομερες πεθερες μιας κ πρεπει να δικαιολογησουμε την μη επικοινωνια.

Κριμα ομως γιατι τα χρονια περνουν κ δεν εχουμε να μοιρασουμε τιποτα,απλως εκεινοι χανουν τις πιο τρυφερες στιγμες των εγγονων τους...

Link to comment
Share on other sites

:D:D:DΝαι ειμαι απαραδεκτη το ομολογω!Το αστειο ειναι οτι εχουμε το ιδιο πτυχίο με την χαριεστάτη,αλλα τελικα επρεπε να εχουν κ οι γονεις μου για να ειμαι οκ...

Οκ, τα πεθερικά μου δεν είναι νομικάριοι σαν κι εμένα... Συμπέρασμα: Ή τους αποκληρώνουμε ή τους λιθοβολούμε δημόσια ή προχωρώ σε διαζύγιο... Απλοί υπαλληλίσκοι ήταν τα ανθρωπάκια! Όσο δε για τους γονείς μου, απόφοιτοι οικονομικού πανεπιστημίου, θα πρέπει να σηκώσουν τη μυτώγκα τους και να τους κοιτάνε με οίκτο.... Εξάλλου ποιά τα κοινά τους σημεία ;;;; Ουφφφφφφφ ζω ένα δυστυχισμένο γάμο, γιατί οι γονείς του άντρα μου είναι απόφοιτοι λυκείου...:lol:

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν επικοινωνώ καθόλου τηλεφωνικά και είναι το μεγάλο της παράπονο.

Γενικά όμως δεν έχω καλή σχέση με τα τηλέφωνα. Βαριέμαι να το έχω σκουλαρίκι.

Βέβαια θα μου πεις αυτή θέλει μόνο την παίρνω που και που να δω και καλά τι κάνει, αλλά ούτε αυτό μπορώ να κάνω. Δεν μου βγαίνει. Γιατί να προσποιούμαι την καλή νύφη λοιπόν???

Η ειλικρίνεια είναι το καλύτερο πράγμα. Ούτε θέλω να τσακώνομαι (γιατί στεναχωριέται και ο άντρας μου και δεν μ' αρέσει), αλλά ούτε θέλω να δίνω δικαιώματα να έρθει πιο κοντά μου, γιατί όταν το έκανα στο παρελθόν (από αφέλεια φυσικά) κοντέψαμε να χωρίσουμε. Είχε άποψη για τα πάντα και την έλεγε και με επιτακτικό τρόπο. Στεναχωριόμουν, έκλαιγα, θύμωνα και στο τέλος κατάλαβα ότι εγώ έχω δώσει το δικαίωμα με την γλυκανάλατη συμπεριφορά μου. Οι πολλές οι γλύκες και οι καλοσύνες σε ανθρώπους που το εκμεταλλεύονται, δυστυχώς εκεί οδηγούν...

Τώρα έχουμε περιοριστεί στα τυπικά και είμαι πιο ήρεμη. Έχω ήδη πολλά προβλήματα που με απασχολούν και δεν σκοπεύω να προσθέσω και άλλα...

I LOVE LOVE LOVE MY LOVEs!!!

kk3v338aind9kxn9.png

 

kk3v94dfbst5o12x.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είχα τυπικές σχέσεις...τώρα έχουν σχεδόν εκλείψει...δεν τους αντέχω άλλο πια!!!μία φορά της ζήτησα να μου κρατήσει τα δύο μεγαλύτερα παιδιά να πάω και εγώ ένα ταξιδάκι με τον αντρούλη μου...αλλά τίποτες!ευτυχώς που έχω τους γονείς μου και με ξεκουράζουν που και που με τα τρία:)

Όταν πάλι έμεινα έγκυος στο δεύτερο και της το ανακοίνωσα τηλεφωνικώς το μόνο που είπε "τόσο σύνβτομα?"δηλ σε 3 χρόνια φανταστείτε..και αυτής δεν της πέφτει λόγος!!!αυτή πότε τα κοίταξε...και στο τρίτο τσατίστηκε σχεδόν που το μαθε..όταν δε άκουσε πως είναι πάλι αγόρι μου κάνει με ύφος από το τηλ"τι πάλι αγόρι έχεις?και τι το θελες το τρίτο .."κλπ...τώρα θέλει να πηγαίνουμε να τρώμε κυριακές...όποτε θέλει αυτή , όπως τη βολεύει και όποτε έχει κέφι!Ε οχιιιιιιι

Λατρεύω τα τρία μου αγγελούδια...:D...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
H ερώτηση, να είμαι ειλικρινής, μου φαίνεται σαν επιστημονικής φαντασίας.

Δεν μου περνάει ποτέ από το μυαλό να πάρω την πεθερά μου τηλέφωνο από μόνη μου. Έχει τον γιο της για αυτά. Όταν παίρνει αυτή, και το σηκώσω εγώ, θα της πω δυο κουβέντες και στη συνέχεια θα της δώσω τον άντρα μου. Εάν το σηκώσει εκείνος ούτε που θα μιλήσουμε.

Δεν ξέρω αν έχει παράπονα και δεν μ' ενδιαφέρει κι όλας. Δεν έχω τίποτα να συζητήσω μαζί της ούτε εκείνη μαζί μου, άρα γιατί να την πάρω;;;;

ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟΝ!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Ήρθες στη Ζωή και μας άνοιξες δρόμους Ευτυχίας!

Μας δώρισες Χαμόγελο και ομόρφηνες κάθετί ολόγυρα!

Σε ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

μιλαμε μέρα παρα μέρα και επικοινωνουμε και μεσω skype για να βλεπουν το μωρο γιατι 6 μήνες το χρόνο λειπουν Αθήνα. τους υπόλοιπους 6 ειναι εδω και βρισκόμαστε καθε σκ. ειμαι πολυ αλοκοτη? νιωθω πως μ αγαπάει και αγαπάει και τον μικρό οπότε αυτο μου αρκεί. καλα μη φανταστειτε πως εχω βοηθεια οικονομικη η με το παιδί.τιποτα απο αυτα αλλα δεν μου χουν κανει και κατι κακο. Να φανταστεις πως 1 φορα ζήτησα βοήθεια για το μωρο και αρνηθηκε γιατι εχει θεμα. οποτε της αφησαμε το μωρο για κανα 2ωρο στο χωριο να παμε για ενα καφε οταν γυρισαμε ηταν με το πιεσομετρο. απο τον φοβο της να μην παθει κατι ο μικρος της βγαινει σε αγχος και ταχυπαλμια. τεσπα ομως δεν την παρεξηγω...νομιζω πως ο αντρας μου δεν τα παει τοσο καλα μαζι της οσο τα παω εγω

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...