Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.377

1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

• εώς 20
        19
      • 20- 25
        158
      • 25-30
        400
      • 30-35
        504
      • 35-40
        233
      • 40-45
        59
      • 45-50
        10
      • 50-55
        2
      • 55-60
        1
      • 60-65
        0

Recommended Posts

14 hours ago, ΧρύσαΜ said:

Μετά από ενάμιση χρόνο το είδα τυχαία χαχαχαχαχαχα ναι έχω και τώρα πρώτα ο Θεός το Δεκέμβριο θα έχω και το 2ο 

οοο μπραβο πας και για δευτερο!!!θυμαμαι οτι γεννησαμε με 2 μηνες διαφορα!αγορακι η κοριτσακι?με το καλο σου ευχομαι!!!

Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Nefeli2014 είπε:

31 κλεισμένα, μπήκα στην 4 δεκαετία :/

Πολύ μπούρδα... Δε μου αρέσει που μεγαλώνω, ΚΑΘΌΛΟΥ. 

Σε νιώθω απόλυτα.33 κλεισμένα και πριν λίγο καιρό βρήκα 2 άσπρες τρίχες στο κεφάλι μου.Νομιζω ότι το πήρα πολύ βαριά γιατί νιώθω 23 και όχι 33.Πφφ ακόμα και τώρα που σκέφτομαι τις άσπρες τρίχες με πιάνει άγχος.

19 ώρες πρίν, vanessaki4 είπε:

Σε νιώθω απόλυτα.33 κλεισμένα και πριν λίγο καιρό βρήκα 2 άσπρες τρίχες στο κεφάλι μου.Νομιζω ότι το πήρα πολύ βαριά γιατί νιώθω 23 και όχι 33.Πφφ ακόμα και τώρα που σκέφτομαι τις άσπρες τρίχες με πιάνει άγχος.

Σταμάτα να αγχώνεσαι γιατί όσο το κάνεις τόσο θα βρίσκεις άσπρες τρίχες. Σίγουρα παίζει ρόλο και ο οργανισμός εγώ ας πούμε την έχω δύο άσπρες τρίχες που τις έβγαλα στα 40 σίγουρα όμως το άγχος δεν βοηθάει 

• Χαχαχα 1

On 2/9/2019 at 2:43 ΠΜ, sweety** είπε:

οοο μπραβο πας και για δευτερο!!!θυμαμαι οτι γεννησαμε με 2 μηνες διαφορα!αγορακι η κοριτσακι?με το καλο σου ευχομαι!!!

Ναιιι όντως. Και τώρα τα μωρά μας έγιναν θηριακια χαχαχαχαχαχα. Σε ευχαριστώ πολύ! Δεν ξέρω τι είναι, θέλω να το μάθω στη γέννα 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα