Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπερα!εγω ειμαι 37 και ο καλός μου 40!πριν 2 μηνες παλινδρομησε το μωρο που περιμεναμε,ελπιζουμε συντομα να ερθει ενα γερο μωρο στη ζωη μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γειά σας και από μενα ! Εγώ είμαι στα 23 και ο αντρας μου 34 ! Μεγαλη διαφορα αλλα η αγαπη δεν εχει ηλικια!!! Τον οκτωβρη περιμενουμε με χαρα την μπεμπουλα μας!!

Ευχομαι σε ολες εσας που προσπαθειτε να κανετε παιδακι να το πετυχετε !!!!! :) :)

ieCyp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!

 

Σχετικά καινούργια στο φόρουμ αν και σας έχω διαβάσει αρκετές φορές. Εγώ είμαι 28 και ο άντρας μου 35.

 

Έχουμε ξεκινήσει τις προσπάθειες γιατί θέλουμε και εμείς να αποκτήσουμε ένα μωράκι. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...
On 1/7/2015 at 0:22 ΠΜ, uptight είπε:

Εϊμαι κι εγώ στο κλαμπ των 39, αλλά ο άντρας μου είναι 28 και ρίχνει το μέσο όρο. :) Περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι τον Οκτώβρη! :)

38 εγώ 29 Αυτός 3 χρόνια μαζί 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
9 ώρες πρίν, litsa8b είπε:

kalimera gnorizei kapoia kopela gia ton giatro galazio stin aleksandroupoli einai na xeirourgitho gia  ginomioma 9 cm kai pithani eksomitria kiisi diangosi den mporoun na kanoun logou inomimatos parakalo bnoithiste me 

Ευχομαι να πανε ολα καλα

Δ εχω προσωπικη αποψη,αλλα απο φιλες εχω ακουσει καλα λογια

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2018 at 3:30 ΜΜ, Melinaki26 είπε:

Γεια σας, εγω ειμαι 21 και ο σύντροφος μου 34 και εχουμε ενα κοριτσακι 22 ημερών :)

Μελινάκι συνομήλικες είμαστε!!! Ο έρωτάς μου είναι κι αυτός 21 και ο νινάκος μας είναι 3 μηνών

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 9 months later...

Κοντευω 39 πια,ειχα γραψει πριν καιρο την επιθυμια μου για δευτερο παιδι και το αγχος της ηλικιας.Πλεον κραταω αγκαλια και το λιγων ημερων δευτερο θαυματακι μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

1993!!!!!! Αισιως 26....Μεγαλουμε και παμε. Για ποτε εκανα σχεση,για ποτε αρραβωνιαστηκαμε και αποφασισαμε για παιδι ενα Θεος ξερει.... Την υγεια μας να χουμε και οτι επιθυμει η καθε μια!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

21χρονων εγω 25μισο ο συζηγος και εχουμε μια πανεμορφη κορουλα 8μηνων κ κατι που απο εχθες εχει ονοματακι! Γερα να ειναι ολα τα μωρακια!!!

8Fh7p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/3/2018 at 12:09 ΜΜ, Aygi είπε:

Εχεις μωρακι ; ουαου! Να σας ζησει!!

Μετά από ενάμιση χρόνο το είδα τυχαία χαχαχαχαχαχα ναι έχω και τώρα πρώτα ο Θεός το Δεκέμβριο θα έχω και το 2ο 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...