Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts

Εγω ειμαι 22 και ο συντροφος μου 33.

Επισης πολυ πολυ ευτυχισμενοι :D:D:D

Θελουμε κι εμεις καποια στιγμη ενα παιδακι, ειπαμε στα επομενα 2 χρονια να εχουμε ενα μπεμπε.

Ευχομαι ολοι να εχετε μια ευτυχισμενη οικογενεια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας! Είμαι νέα στο forum, 39 χρονών , ο σύζυγός μου 54 και έχουμε ένα κοριτσάκι που γίνεται 5 ετών τώρα τον Μαιο! Μάλλον ανήκω στο group των γιαγιάδων, αν κρίνω από τους μέσους όρους ηλικίας! Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας! Αυτά που έχετε και αυτά που με το καλό περιμένετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 month later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγω τον ωκτοβρι θα κλεισω τα 35 και οσυντροφος μου τα 41 του. Φετος προεκειψε η πρωτη μου εγκυμοσινη, δεν πειγε καλα και τωρα παμε για δευτερη με το καλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβω σας, χαιρομαι που και σε αυτες της ηλικειες καποιες μπορουν να νιωσουν μανουλες. Ο χρονος τοσο γρηγορα περναει, ας ειμαστε ευτυχισμενει με αυτα που μας ευλογη ο θεος σε ολες τις ηλικειες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα! ε

ιμαι νέα στο φορουμ, με λένε Ελένη και είμαι σχεδόν 37, ο καλός μου 34 και παντρευομαστε τον οκτωβρη

Παιδακι δεν εχουμε ακομη αν και προσπαθουμε ηδη 4 μηνες...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

:) Γεια σας και απο μενα ειμαι 30 και ο συζηγος 35 ακομα δεν εχουμε παιδακι το παλευουμε! Ας ευελπιστουμε οτι Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ! ;):)

μικρο μου καραμελακι σε περιμενουμε ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπέρα. Εμείς είμαστε κι οι δύο 33 στα 34 και αυτό το μήνα αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες μιας και με τον καλό μου είμαστε μόνο 6 μηνες μαζί αλλά πολύ πολύ ερωτευμένοι!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...