Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts

Γεννήθηκα 25/02/1975 οπότε είμαι 33 ετών και κάτι μήνες. Αν και στη δεκαετία των 20 φοβήθηκα οτι δεν είναι η τύχη με το μέρος μου, ήρθε η μέρα που γνώρισα τον άνθρωπο που λάτρεψα (και με λατρεύει) σε λίγες μέρες έχουμε τον γάμο μας και μέσα σε όλα αυτά, έρχεται και το μωρό μας. Φτου φτου φτου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 27/03/1977 ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΤΑ 31 :( ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ 25 ! :wink: ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ) ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ 60 ΚΙ ΟΤΙ ΓΕΡΑΣΑ :shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ 27/03/1977 ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΧΑΛΑΡΑ ΤΑ 31 :( ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ 25 ! :wink: ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ (ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ) ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ 60 ΚΙ ΟΤΙ ΓΕΡΑΣΑ :shock:

 

Πσο συμφωνω μαζί σου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω στα αλήθεια σοκαριστεί! Νόμιζα ότι οι γεννήσεις είχαν σταματήσει από το 1973!!!

Διαβάζω κάτι 1980κάτι και παθαίνω πανικό! Υπάρχουν τέτοια νούμερα? Τί να πω... δεν υπάρχει φιλότιμο πλέον... Σου πετάνε το 20κάτι στη μούρη και όποιον πάρει ο Χάρος!

Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι τουλάχιστον, έστω και στα γεράματα πρόλαβα να γίνω μαμά! Έτσι καταφέρνω ακόμη να νιώθω 20 χρονών...

Link to comment
Share on other sites

Να το πω να μην το πω με έχετε κομπλεξάρει βρε κορίτσια ... είμαι 35 γεννημένη το 1973, :oops::oops: οι περισσότερες το 1973 θα το ξέρουν από το Πολυτεχνείο που σας διδάσκαν στο σχολέιο αλλα ..ναι υπάρχουν κάποιες από μας που γεννήθηκαν τότε. Ο αντρας μου εξι μηνες μικρότερος και ο πάπινος μου 6 μισυ μηνών Να είστε όλες καλά

ντινα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

GENITHIKA TO 1979 OPOTE SE LIGO THA EIMAI 29!!!ALMODOBAR EXEIS KAMIA SXESI ME ISPANIA??FILIA SE OLES KAI GRIGORA MANOULES!!!!

 

Όχι.Απλώς εγώ και ο άντρας μου έχουμε τρέλα με τον σκηνοθέτη.Επίσης ..η δουλειά μας. λέγεται έτσι. Μακάρι να είχα σχέση, με Ισπανία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια! 13/9/1978 σε λίγο δηλαδή πατάω πρώτα άντα και χαίρομαι πολύ γιατί οι ζωντανοί μεγαλώνουν...ξέρετε για ποιούς σταματάει ο χρόνος έτσι; :)

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...