Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι ηλικίες μας!


Στέλλα

Ποιά είναι η ηλικία σας?  

1.380

  1. 1. Ποιά είναι η ηλικία σας?

    • εώς 20
      19
    • 20- 25
      158
    • 25-30
      401
    • 30-35
      504
    • 35-40
      234
    • 40-45
      59
    • 45-50
      10
    • 50-55
      2
    • 55-60
      1
    • 60-65
      0


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ANDEDANTINOS εχουμε 2 ημερες διαφορα!!!!εγω 29/7/73!!!!!!

 

εισαι μεγαλυτερη 2 ημερες!!!!!!! :lol::lol::lol:

 

και εχω κανει κι εγω διδυμα!!!!! :roll::roll::roll:

 

με το καλο σου ευχομαι!!!!

 

παρεπιπτοντως το ψευδωνυμο σημαινει κατι??!!!πολυ περιεργο ...κι εχει μεσα και το ονομα του αντρουλη μου!! :roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

ELENA 73

 

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ( ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ? ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΧΩΣΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ...............ΠΟΛΥ ΞΕΝΥΧΤΙ , ΚΟΥΡΑΣΗ ,...........ΚΛΠ.)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΜΟΥ .....ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟ . ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΜΟΥ .....ΓΙΩΡΓΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ. Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΝΗΨΙΑ ( ΣΗΜΕΡΑ 7 ΕΤΩΝ ) ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΑΝΤΕΝΤΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη μου.............εμενα ειναι 10 μηνων και 2 εβδομαδων!!το εχει και η υπογραφη απο κατω!! :wink::wink:

οντως ειναι μεγαλη η κουραση, και το ξενυχτι πηγαινε συννεφο!!!να ξυπνανε καθε 1 ωρα ο καθενας και οχι ταυτοχρονα!!!και να πινουν 10 ml!!!!ελεγα δεν ειναι δυνατον!!

αλλα με το τρεξιμο εχασα και τα κιλα της εγκυμοσυνης αμεσως -18 παρακαλω!!

υπηρχαν φορες που κοιμομουν 2 ωρες την ημερα!!!!!!!!!!!!

 

μιλαμε υπηρχαν στιγμες που εφτανα τα ορια μου!!!!ηθελα να ουρλιαξω!!!!

αλλα......μετα το 5μηνο ,για μενα τουλαχιστον, ειναι ολα τελεια!!!!!

τωρα πεταω!!!!

δες κι εδω.....http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=61049&highlight=#61049

ζω την απολυτη ευτυχια!!!!

(αυτη την στιγμη πληκτρολογω με το ενα χερι.....στο αλλο εχω αγκαλια τον εναν κι αλλος πηγαινοερχεται απο την κουζινα σε μενα και τουμπαλιν!!! ):lol::lol::lol: )

τωρα θελω κι αλλα!!!!!!!!!και διδυμα!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ . ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ .ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΧΕΡΙ.....ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΗΜΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΡΟΟΠΤΟ....( ΛΕΣ ΝΑ ...) ΆΛΗΘΕΙΑ ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γλυκια μου!!

λοιπον, εμενα μου ειχε δωσει ημερομηνια τοκετου ο γιατρος 1/5/2007 και γεννησα 6/4/2007!!!!ευτυχως μια χαρα!!ειχα μπει μολις στο μηνα μου....

μιλαμε τις τελευταιες 3 ημερες πριν γεννησω, ελεγα θα πεθανω απο την δυσπνοια!!ειχαν αλλαξει θεση στην κοιλια, και ενιωθαν κι αυτα κι εγω δυσφορια!!ο ενας ηταν ορθιος με το κεφαλι αναμεσα στο στηθος μου(γεννηθηκε 2740 κιλα), κι ο αλλος ηταν οριζοντιος ενα κουβαρακι στα ποδια του πρωτου μωρου(αυτος γεννηθηκε 2490 κιλα)......

η εγκυμοσυνη μου ολη εκπληκτικη(πολυ ανεκτικη στους πονους),και ο τοκετος φοβερος!!!καισαρικη εννοειται!!!

ολα μια χαρα!!

οπως εχω ξαναπει, αν ειχαμε οικονομικη δυνατοτητα, σε ολη μου την ζωη θα εκανα παιδια!! :lol::lol::lol::lol::lol:

παντως αν θελεις οποιαδηποτε βοηθεια ,γνωμη , εμπειρια , ειμαι εδω!!!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

28...07-07-79 :D... γεννηθηκα την ημερα της αγιας κυριακης, κυριακη επισις λενε την μαμα μου...ωραιο δωρο δεν της εκανα :D:D ...

 

καρκινακι στο ζωδιο, και απο οτι ειδα εχω γεννεθλια μαζι με 2 αλλες κοπελες...

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock::shock:

Καλά έχεται ξεφύγει. Μάλλον είμαι απο τις μεγαλύτερες αλλά το διασκεδάζω. Εχω και τα 3 κουκλιά μου. Τα δυο αγόρια μου και ο τρίτος είναι ο άντρας μου ο Κυριάκος.

Γεννημένη στις 30 10 1970 Σκορπιός 382561ai7h9zeppn.gif

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας

 

ειμαι 36 χρονων και δεν με πειραζει καθολου,γιατι παρατηρω οσο περνουν τα χρονια νιωθω ολο και πιο ομορφη μεσα μου και πιο δυνατη.

οποτες φορτσααααα

και μη ξεχναμε και την ολοκληρωση που νιωθουμε εχοντας παιδι ...

 

φιλουρες (οπως λεγαμε στη θεσσαλονικη οπου περασα τα αξεχαστα φοιτητικα μου χρονια!!)

 

ναστε καλα

ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...