Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

AΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ''ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ''


pwlina

Recommended Posts

κανενας δεν σε εβρισε

απλα μας κανει εντυπωση που η κοπελα προσπαθησε να βοηθησει με αυτο τον τροπο το κοριτσακι σας και εσυ μονο μυνηση που δεν της εκανες!!!!!ακομα:shock::shock:

εδω κολαει η παροιμια

του χαριζανε ενα γαιδαρο και τον κοιταζε στα δοντια:?

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ειμαστε καλα βαζει διφημηση με αριθμουσ τραπεζικουσ και υπογραφει με το ονομα του παιδιου και λετε οτι παει να βοηθησει ημαρτον παναγια μου αρκετα ασχοληθηκα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σασ ειμαι ο φαρσαρακησ ο δημητρης επειδη ενα μελοσ του φορουμ σασ εβαλε καποια στοιχεια προσωπικα μασ που αφορουσανε την περιπετεια τησ υγειασ τησ κορησ μου χωρισ να μας ρωτησει και τα οποια σβυστηκανε μετα απο παρεμβαση τησ συζηγου μου θα ηθελα οτι και οπου αναφερεται το ονομα τησ κορησ μου να σβυστει,πρωτον γιατι δεν το θεωρω λογικο να αναγραφεται λογαριασμοσ τησ αγροτικησ τραπεζασ ασχετωσ με τουσ δικουσ μασ και να αναφερεται το ονομα τησ κορησ μου μαζυ με αυτον τον λογαριασμο,και δευτερον γιατι το υπουργειο υγειασ μασ καθοδηγησε για την χρηση των λογαριασμων αυτων που ανοιχτηκαν για την κορη μου με χρηση οχι παραπανω ημερων απο τισ μερεσ του ραδιωμαραθωνιου.τωρα για καποιεσ και για καποιουσ που μασ θεωρουνε κολημενα μυαλα η που λενε οτι μασ χαριζουνε τον γαιδαρο και τον κοοιτζαμε στα δοντια θα τουσ πω οτι απο την αμερικη εποικηνωνησανε μαζυ μασ για να ανοιξουν σελιδεσ για την κορη μου ζητωντασ την αδεια μασ για αυτο και ενημερωτικα σασ το λεω πωσ οποιοσ εχει παρη το ονομα τησ κορησ μου και το χη κολλησει σε οποιοδηποτε λογαριασμο θεωρουμε οτι το εκανε σκοπιμα για καθαρα θεμα εκμεταλευσησ αφου δεν ρωτηθηκαμε για να δωσουμε την αδεια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σασ ειμαι ο φαρσαρακησ ο δημητρης επειδη ενα μελοσ του φορουμ σασ εβαλε καποια στοιχεια προσωπικα μασ που αφορουσανε την περιπετεια τησ υγειασ τησ κορησ μου χωρισ να μας ρωτησει και τα οποια σβυστηκανε μετα απο παρεμβαση τησ συζηγου μου θα ηθελα οτι και οπου αναφερεται το ονομα τησ κορησ μου να σβυστει,πρωτον γιατι δεν το θεωρω λογικο να αναγραφεται λογαριασμοσ τησ αγροτικησ τραπεζασ ασχετωσ με τουσ δικουσ μασ και να αναφερεται το ονομα τησ κορησ μου μαζυ με αυτον τον λογαριασμο,και δευτερον γιατι το υπουργειο υγειασ μασ καθοδηγησε για την χρηση των λογαριασμων αυτων που ανοιχτηκαν για την κορη μου με χρηση οχι παραπανω ημερων απο τισ μερεσ του ραδιωμαραθωνιου.τωρα για καποιεσ και για καποιουσ που μασ θεωρουνε κολημενα μυαλα η που λενε οτι μασ χαριζουνε τον γαιδαρο και τον κοοιτζαμε στα δοντια θα τουσ πω οτι απο την αμερικη εποικηνωνησανε μαζυ μασ για να ανοιξουν σελιδεσ για την κορη μου ζητωντασ την αδεια μασ για αυτο και ενημερωτικα σασ το λεω πωσ οποιοσ εχει παρη το ονομα τησ κορησ μου και το χη κολλησει σε οποιοδηποτε λογαριασμο θεωρουμε οτι το εκανε σκοπιμα για καθαρα θεμα εκμεταλευσησ αφου δεν ρωτηθηκαμε για να δωσουμε την αδεια

Συγνωμη κ Φαρσαρακη επειδη δεν καταλαβα καλα εννοειται οτι ο αρ. λογαριασμου (που εχει τωρα σβηστει) δεν αντιστοιχουσε σε εσας κ οτι θα τα εισεπραττε καποιος παρανόμως(!!!!?) ή οτι εχει παψει να ισχυει? γινετε λιγο πιο σαφης για να καταλαβουμε τον λογο που απαιτειτε την αδεια σας σε ηδη δημοσιευμενα θεματα.(το μελος δεν ανοιξε νεα σελιδα αλλα παρεθεσε μια ηδη δημισιευμενη, μεσω της υπογραφης της) δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σας,:-) απλα προσπαθω να καταλαβω, εαν το εγινε κατι εν αγνοια του μελους(για καλο ομως):rolleyes: ή κατι εσκεμμενο ωστε να επωφεληθει καταστασεις:? κ κατα ποσο ισχυουν οι αλλες φιλανθρωπικες οργανωσεις που εχει την καλη διαθεση(?) να μας ενημερωσει για την υπαρξη τους....

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη φιλη με ειδοπιισαν οτι σε αναφορα stoGOOGLE ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Ο ΣΥΛΟΓΟΣ ΓΕΛΑΣΤΟ παιδ και μιλα για την μαρια η πωλινα εχει κανει διαφημηση τον συλογο στο φορουμ και υπογραφει με το ονομα τησ σελιδας του παιδιου.οταν εγινε ο ραδιομαραθωνιοσ υπεγραψα στο υπουργειο υπευθηνη δηλωση οτι πουθενα μα μπουθενα μετα το περας του ρσδιωμαραθωνιου δεν θα υπαρχει το ονομα τησ μαριασ καπου οπου θα εχει τραπεζικουσ λογαριασμουσ.η πωλινα δεν μιλισε ποτε μαζι μας οτι εβλεπε στη σελιδα του παιδιου το περνουσε στο φορουμ,οσο για τον εν λογω συλογο αμφιβαλω οτι υπαρχει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αγαπητη φιλη με ειδοπιισαν οτι σε αναφορα stoGOOGLE ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ Ο ΣΥΛΟΓΟΣ ΓΕΛΑΣΤΟ παιδ και μιλα για την μαρια η πωλινα εχει κανει διαφημηση τον συλογο στο φορουμ και υπογραφει με το ονομα τησ σελιδας του παιδιου.οταν εγινε ο ραδιομαραθωνιοσ υπεγραψα στο υπουργειο υπευθηνη δηλωση οτι πουθενα μα μπουθενα μετα το περας του ρσδιωμαραθωνιου δεν θα υπαρχει το ονομα τησ μαριασ καπου οπου θα εχει τραπεζικουσ λογαριασμουσ.η πωλινα δεν μιλισε ποτε μαζι μας οτι εβλεπε στη σελιδα του παιδιου το περνουσε στο φορουμ,οσο για τον εν λογω συλογο αμφιβαλω οτι υπαρχει

Α! ΟΚ. αν εχετε υπογραψει τετοια υπ.δηλωση τοτε εχετε καθε δικιο να διαμαρτηρεστε. σας ευχαριστω για τη διευκρινηση, γιατι ξερετε σε ολους εμας που δεν ξερουμε τα διαδικαστικα για τετοιους φιλανθρωπικους σκοπους, κ εχουμε συμμετασχει απ'εξω ,φανηκε καπως (συχγωρεστε μου την λεξη) αχαριστη η εναντιωση σας.:oops:

μαλλον πρεπει να ειμαστε πιο υποψιασμενοι για τους σκοπους ορισμενων:rolleyes:

να ειστε παντα καλα κ το Μαρακι σας, και ολοι σας:-)

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

θα ειμασταν τρελοι αν ζητουσαμε ολα αυτα χωρισ κανεναν λογω και χωρισ να υπαρχει καποιο προβλημα αλλα σκεφτητε αν απο το υπουργειο μασ πουνε κυριε και κυρια φαρσαρακη εχετε υπογραψη καποια εγγραφα τα οποια ειναι σχετικα με την χρηση των λογαριασμων και βλεπουμε οτι οι λογαριασμοι ηδη χρεισημοποιουνται ακομα κια τωρα εμεισ τι απαντηση θα δωσουμε στο υπουργειο και ιδιωσ τωρα που ο λογαριασμοσ αυτοσ δεν ειναι δικοσ μασ σασ ευχσαριστω ολουσ οσουσ μασ σδτηριξαν στον γολγοθα που ανεβαινη το κοριτσακι μασ να στε ολοι καλα

Link to comment
Share on other sites

Αν το είχατε αυτό πει από την αρχή τα πράγματα θα ήταν πολύ πιο εύκολα! Επειδή το μέλος pwlina έχει να μπει από τις 28.10.10 στο φόρουμ (ή τουλάχιστον να γράψει από τότε) και είναι πιθανό να μην δει το μήνυμά σας ώστε να αφαιρέσει το όνομα από την υπογραφή της καλό θα είναι να επικοινωνήσετε με κάποιον Administrator του φόρουμ και να του ζητήσετε να απομακρύνει από την υπογραφή του το όνομα του παιδιού καθώς και από το σχετικό θέμα του παιδιού σας τον αριθμό λογαριασμού ώστε να αποφύγετε οποιοδήποτε νομικό κώλυμμα. Είναι τόσο απλό και οι Administrators δεν θα αρνηθούν να κάνουν τα δέοντα.

 

Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου τα καλύτερα για την οικογένειά σας και για τη μικρή Μαρία.

 

Επίσης να συμπληρώσω ότι είναι πιθανό το ίδιο να συμβαίνει και σε άλλα φόρουμς ή σάιτ ενημέρωσης. Να έχει μπει δηλαδή ο λογαριασμός και να μην έχει απομακρυνθεί εφόσον δεν γνωρίζουν το νομικό πλαίσιο στο οποίο κινηθήκατε.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...