Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Bασιλικος πολτος απο ποτε?


Recommended Posts

Vicky, καμιά αλλεργία δεν έχει. Ούτε στο μέλι φυσικά. Απορώ γιατί οι παιδίατροι δεν ακολουθούν κοινή γραμμή. Ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο; Φυσικά έχω ρωτήσει παραγωγό μελιού και βασιλικού πολτού ο οποίος είναι υπέρ του βασιλικού πολτού στα μικρά παιδιά, αλλά δεν ξέρει δοσολογία και παραπέμπει στον παιδίατρο. Ο παιδίατρός μας δεν τον θέλει, οπότε, κι εγώ δεν αναλαμβάνω την ευθύνη να δώσω...

 

Σε τπτ δ ακολουθουν κοινη γραμμη...ασε..

Αν τον ρωτησεις για καποια βιτ τον παιδιατρο;

Εγω δ εχω αποφασισει ακομη.θα δω πως θα παει ο χειμωνας.ευτυχως μεχρι τωρα δ εχουμε αρρωστησει ουσιαστικα ποτε

Προσωπικα αν δωσω θα ρωτησω την παιδιατρο,αν δ ξερει τον παραγωγο,καμια εμπειρη μαμα που εχει δωσει κ θα κρινω.αλλα ευθυνη μονο για το παιδι μου μπορω να παρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτςια εγω πάντως ρώτησα μια που ειναι σούπερ σε αυτά και ο βασιλικός πολτός δεν ειναι για αγοράκια:-(

 

Σαν να το ακουσα κ αυτο.αλλα γτ σου ειπε;ισχυει κ για γυρη-προπολη;εσεις περνετε κτ για το ανοσοποιητικο;

Αλλα στους αντρες γτ λενε ειναι δυναμωτικο;

Προς το παρον ρωταω για την κορη

Link to comment
Share on other sites

Τον ξεκίνησα πριν λίγες μέρες στα παιδιά μου ,3 και 7 ετών, μετά από σύσταση του ολιστικού ιατρού που τα παρακολουθεί. Δεν τον ρώτησα δοσολογία εκείνη την ώρα, μου είπε η φαρμακοποιός μας (πολύ ψαγμένη) ότι έχει ένα πολύ πολύ μικρό κουταλάκι μέσα και από αυτό να δίνω ένα κάθε πρωί πριν το πρωινό τους.

Link to comment
Share on other sites

Σαν να το ακουσα κ αυτο.αλλα γτ σου ειπε;ισχυει κ για γυρη-προπολη;εσεις περνετε κτ για το ανοσοποιητικο;

Αλλα στους αντρες γτ λενε ειναι δυναμωτικο;

Προς το παρον ρωταω για την κορη

 

Σορυ για την καθυστέρηση (μου την είπανε που άργησα:-) )

Για τους άντρες ειναι καλο γιατι ανεβάζει την τεστοστερονη οποτε ειναι και για body building και για γονιμοποίηση

Αλλα δυστυχώς ανεβάζει και το οιστρογόνα που σιγουρα δεν το θες στους άντρες αλλα ουτε και στα κοριτσάκια

Αυτο ειναι καλο μονο για κλιμακτήριο η σε αρρώστιες όπως καρκίνος κλπ

Προσωπικά δεν θα έπαιρνα ρίσκο με τιποτα!

 

http://www.bee-pollen-power.com/royal-jelly-benefits/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...