Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Κάνω έρευνα αγοράς από το σπίτι, καθώς είμαι στο κρεβάτι,λόγω επαπειλούμενης κύησης.Πόσο κοστίζουν οι nannys στη συσκευασία 2-5 και 4-9 κιλά από το alex-pak?Ευχαριστώ!

και μενα θα μ ενδιεφερε η τιμη τους?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εψαξα παντού να βρώ πάνες σε καλή τιμή και σταθερή γιατί καλό είναι να πέρνεις με εκπτωτικά κουπόνια αλλά δεν έχουμε πάντα.

Και έτσι βρήκα για μένα την καλύτερη, φθηνότερη και ελληνική εταιρία με πάνες και όχι μόνο.

edit admin

Οι τιμές που πέρνω για τον μικρό μου το νούμερο 4 είναι 10.85? τα 50τμχ. και για τον μεσαίο μου το νούμερο 5 11,81? τα 50τμχ. και σου πέρνουν 1? την μεταφορά μόνο και τα πληρώνεις μόλις στα φέρουν.

Εγώ πήρα και την κρέμα για τα συγκάματα που έχουν και τα 125ml. τα έχουν περίπου 2,5?.Μπέιτε στο site θα δείτε και μωρομάντηλα και απορρυπαντικά και σερβιέτες της εταιρίας αλλα τιμές δεν ξέρω , ρωτηστε τους και θα σας πουν.

Link to comment
Share on other sites

και εγω τετοιες πανες παιρνω για την μπεμπα μου και τισ βρισκω στο σουπερ μαρκετ και ομολογω οτι ειναι αρκετα καλες και οικονομικες πολυ....τωρα θα ξερω και την εταιρεια γιατι καμια φορα δεν βρισκω το νουμερο που θελω....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια και οι nannys Ελληνικες ειναι! Εχουν και κρεμα για το συγκαμα και μωρομαντηλα και απορυπαντικο βρεφικο και μαλακτικο! Τωρα εχουν λιγο αλλαξει, εχει σχεδια ελαστικη μεσουλα και τα παλινα ειναι λιγο διαφορετικα.. Αν καποια θελει πληροφοριες κτλ ας μου στειλει μηνυμα να της πω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 χρόνια μετά...

Μου έδωσαν μια συσκευασία 22 πανεσ, και τις χρησιμοποιώ την ημέρα που τον αλλάζω συχνά. Εγω περνώ pamper. Καλούτσικα είναι, είναι λίγο ογκώδης, έχουν και άσχημο σχέδιο πάνω :P, αλλά τον μικρό τον βρίσκω στεγνό. Επισης τα κακά τα κράτησε όλα μέσα, σημαντικο μιας και κάνει κακά κάθε 3-4 μερες όποτε όταν κάνει γίνεται λίγο πανικός. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...