Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ


nania

Recommended Posts

Μήπως πίσω από το nick nania κρύβεται, γνωστή tvpersona με σύζηγο μέλος του κοινοβουλίου :lol::lol:

 

nania μόνο τα ίδια μην αρχίσεις τό ίδιο γνωστό τροπάριο...

το δηλώνω δημόσια...ΔΕΝ ΈΧΩ ΑΡΙΣΤΕΡΕΣ ΤΑΣΕΙΣ..

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μήπως πίσω από το nick nania κρύβεται, γνωστή tvpersona με σύζηγο μέλος του κοινοβουλίου :lol::lol:

 

nania μόνο τα ίδια μην αρχίσεις τό ίδιο γνωστό τροπάριο...

το δηλώνω δημόσια...ΔΕΝ ΈΧΩ ΑΡΙΣΤΕΡΕΣ ΤΑΣΕΙΣ..

 

ποιά είναι; ποιά;:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

μιτακι εγω δεν ξερω τιποτα..ειμαι απο τον μελιγαλα!!! :ppppp

 

η Πηγάδα μία άλλη πλευρά της ιστορίας ...

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άντε να σου δώσω το 50%

 

μικρό όνομα

α) Μαριγούλα

β) Ευγενία

 

 

έγινε τόσο γνωστή η Μαριγούλα;Και συζυγος βουλευτή;;;;:P:p:p

 

Εμένα πάντως μου αρέσει η Αφρούλα (είμαστε από το ίδιο χωριό):wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

ποιά είναι; ποιά;:P:p:p:p

ελα μου ντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

ποια αραγε???????????????????????????????:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαρακτηριστε με οπως θελετε.πραγματικα γελω με κατι ανθρωπους που απλως βαζουν ταμπελες χωρις να δινουν απαντησεις. χαιρομαι πολυ πραγματικα που δεν εχετε επιχειρηματα

 

κοπελα μου ισως να ηταν καλυτερα αν διαβαζες αυτα που εγραφες

αν διαβαζες ιστορια

αν ηξερες σε γενικες γραμμες τι λες

κι οχι απλα να αντεγραφες

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΜΑ!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ 6/8/04 ΝΙΚΟΛΑΣ 23/9/05

ΕΚΤΟΡΑΣ 2/2/09

Link to comment
Share on other sites

http://epanellinismos.blogspot.com/search?updated-min=2007-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&updated-max=2008-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&max-results=50

 

Μα μπείτε στο σάιτ! Επιμένω!!! Είναι πολύ επιστημονικό!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να μπείτε, μπας και ξεστραβωθείτε..

άντε

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

http://epanellinismos.blogspot.com/search?updated-min=2007-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&updated-max=2008-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&max-results=50

 

Μα μπείτε στο σάιτ! Επιμένω!!! Είναι πολύ επιστημονικό!

 

Μπήκα για λίγο αλλά το pc άρχισε να βγαζει προειδοποιητικούς ήχους ανατίναξης αν δεν απομακρυνθώ εγκαίρως από την συγκεκριμένη ιστοσελίδα.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

εγω μπηκα και μολισ ηρ78α σε επαφη με το περιεχόμενο μου φυτρωσαν πτερυγια στην πλάτη..ουαααααααααααααααααααααααααααααααααα

Ενώ είναι γραπτός λόγος, νιώθω ότι ακούγεται. Έχει χροιά! - Marcella - http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=84479

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nania πες μας τωρα απο που εκανες copy paste ολο αυτο;

γιατι ειμαι σιιιιιιιιιγουρη οτι ουτε εσυ η ιδια ξερεις τι θελει να πει ο ποιητης χαχαχαχαχχα

 

Αν μπεις στο site που γράφει η μυρτώ θα δεις από που έκανε copy paste. Υπάρχει εκεί ολόκληρο το κείμενό της. :P :p :P

 

Ντάλια τι κερδίζω ΑΝ λέω ΑΝ το βρώ????

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δεν το χα πάρει είδηση αλλά βλέπω ότι δεν αρκέστηκες στο ένα θέμα;;; Η χρυσή αυγή ανακάληψε το πάρεντς κι αποφάσισε να στρατολογήσει!!! Ενδιαφέρον...

Ξέρω ότι δεν είναι σωστό αλλά δεν μπορώ να μη ρωτήσω... Αλήθεια το μαγαζι που έχεις στα εξάρχεια τι ακριβώς είναι; Μήπως είναι βιβλιοπωλείο; Μήπως εκδόσεις Γεωργιάδης;

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δεν το χα πάρει είδηση αλλά βλέπω ότι δεν αρκέστηκες στο ένα θέμα;;; Η χρυσή αυγή ανακάληψε το πάρεντς κι αποφάσισε να στρατολογήσει!!! Ενδιαφέρον...

Ξέρω ότι δεν είναι σωστό αλλά δεν μπορώ να μη ρωτήσω... Αλήθεια το μαγαζι που έχεις στα εξάρχεια τι ακριβώς είναι; Μήπως είναι βιβλιοπωλείο; Μήπως εκδόσεις Γεωργιάδης;

ετσι πρεπει...τετοια ατομα να τα παιρνουμε στην πλακα..τα βαζω με τον εαυτο μου που εκνευριζομαι χωρις λογο...;)

Link to comment
Share on other sites

ετσι πρεπει...τετοια ατομα να τα παιρνουμε στην πλακα..τα βαζω με τον εαυτο μου που εκνευριζομαι χωρις λογο...;)

Μη νομίζεις έχω κουμπώσει δύο υπογλώσσια για να απαντήσω!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

http://epanellinismos.blogspot.com/search?updated-min=2007-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&updated-max=2008-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&max-results=50

 

Μα μπείτε στο σάιτ! Επιμένω!!! Είναι πολύ επιστημονικό!

 

χαχαχαχα!!!!:lol::lol::lol: κορυφαιο!!!

 

γεια σου ρε νανια με τα ωραια σου, μας διασκεδαζεις!!!!:lol::lol::lol:

 

κι εψαχνα πηγες να υποστηριξω την ελευση των ελληνων απο το διαστημα...τωρα ΜΟΡΦΩΘΗΚΑ ευχαριστω!!θα κανω ενα power point με υποκρουση την ελληνοκεντρικη Αντζελα !!!!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καταγγελω την νανια γιατι με τα κουλα της, δεν μου απαντανε στο ντιλιβεραδικο και 8ελω οπσδωηποτε να φαω κλαμπ σαντουιτσ!!

 

ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΕΙΠΑ!

Ενώ είναι γραπτός λόγος, νιώθω ότι ακούγεται. Έχει χροιά! - Marcella - http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=84479

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...