Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

1η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ (ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Re gamoto ego to eixa sxedon sigouro oti eimai egkuos den ksero giati!!!to Kalo einai oti tin proigoumeni fora pou ekana prospathia adiathetisa Mesa se Mia bdomada,,,tora toulaxiston den exei ginei kati tetoio,,den ksero autes oi 2meres pou emeinan tha me fane laxano apo to agxos.....

 

Αγαπη κανε υπομονη γιατι αν παμε ετσι θα περασουν μαρτυρικα αυτες οι 2 μερες.

Ευτυχως ηρθαν τ'ανηψια του αντρα μου(3 παρακαλω) 3,7 και 9 χρονων ! Σουπερ δηλαδη! Τσακωνονται ποια θα πρωτοπαιξει μαζι μου !!χαχαχαχαχ!εχουν πολυ πλακα !!!

Τουλαχιστον θα ειναι γεματες μερες και θα περασουν γρηγορα.

 

Στο θεμα μας τωρα, θερμοκρασια ψηλη δεν εχω. 36.5.

Αλλα οι θηλες μου με πονανε πολυ..Αυτο πρωτη φορα το παρατηρω.....:oops:

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε μαλώνω Virginaki μου,

 

Απλά στενοχωριέμαι που στενοχωριέστε εσείς χωρίς λόγο... Μεγάλη Δευτέρα θα δείξει σίγουρα... Μακάρι να είναι πραγματικά Μεγάλη Δευτέρα και για σένα και για το Λευκούλι..

 

Φιλιά πολλά!

 

Το ξερω γλυκουλα μου οτι τα λες για το καλο μου !

Να οριστε εχω στεναχωρεθει χωρις λογο,ισως μεθαυριο οπως λες να ειναι ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΕΥΤΕΡΑ. Εχει ο Θεος !:wink:;-)

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπη κανε υπομονη γιατι αν παμε ετσι θα περασουν μαρτυρικα αυτες οι 2 μερες.

Ευτυχως ηρθαν τ'ανηψια του αντρα μου(3 παρακαλω) 3,7 και 9 χρονων ! Σουπερ δηλαδη! Τσακωνονται ποια θα πρωτοπαιξει μαζι μου !!χαχαχαχαχ!εχουν πολυ πλακα !!!

Τουλαχιστον θα ειναι γεματες μερες και θα περασουν γρηγορα.

 

Στο θεμα μας τωρα, θερμοκρασια ψηλη δεν εχω. 36.5.

Αλλα οι θηλες μου με πονανε πολυ..Αυτο πρωτη φορα το παρατηρω.....:oops:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!οι θηλες στο στηθος πονανε και οταν περιμενεις περιοδο...γιατι τωρα που το αναφερατε με πονανε...

Link to comment
Share on other sites

emena pali apo exthes stamatise na me ponaei to stithos mou...tora auto den ksero ti simainei..an einai kalo i kako...exo xasei pleon tin aisthisi ti einai kalo ti kako.to mono sigouro einai oti exei dikio i domnina kanoume kako ston eauto mas me auta ta test...ego exo riksei polu klama apo proxthes k aporo me ton eauto mou pos epitrepo se ena test na gkremizei ton kosmo mou?k na peis oti imoun kana koritsaki pou etroge oti tou serviroun tha elega ok...afou oti mou lene to psaxno.....ksero oti i xoriaki arxizei na paragetai apo ton organismo otan ginetai i emfiteusi i opoia emfiteusi ginetai se 6 1/2 eos 10 meres meta tin sillipsi...pos loipon auto to rimadi einai dunaton na deixnei 5 meres meta tin sullipsi???????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

emena pali apo exthes stamatise na me ponaei to stithos mou...tora auto den ksero ti simainei..an einai kalo i kako...exo xasei pleon tin aisthisi ti einai kalo ti kako.to mono sigouro einai oti exei dikio i domnina kanoume kako ston eauto mas me auta ta test...ego exo riksei polu klama apo proxthes k aporo me ton eauto mou pos epitrepo se ena test na gkremizei ton kosmo mou?k na peis oti imoun kana koritsaki pou etroge oti tou serviroun tha elega ok...afou oti mou lene to psaxno.....ksero oti i xoriaki arxizei na paragetai apo ton organismo otan ginetai i emfiteusi i opoia emfiteusi ginetai se 6 1/2 eos 10 meres meta tin sillipsi...pos loipon auto to rimadi einai dunaton na deixnei 5 meres meta tin sullipsi???????

 

Ε ενταξει , και συ οπως και γω απλα ελπιζαμα να δουμε αυτο το κολοσυν που το βλεπουν αρκετες απο τοσο νωρις.

Δεν πειραζει ας ειναοι η χοριακη μας θετικη και ας ηταν αυτο -.

Εγω το πρωι ζαλιστηκα καποια στιγμη και πηγα και ξαπλωσα για καμια ωρα να συνελθω.

Ευχομαι να ειναι θετικο σημαδι!

Τα πονακια περιοδου εχουν σταματησει παντως.

Και κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι καθαρισε το προσωπο μου απο τα σπυρακια. Συνηθως πριν την περιοδο καμια βδομαδα πριν βγαζω.Τωρα δεν εχω τιποτα!!!:roll::shock::lol::lol:

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

ego ores ores noiotho oti troo sfaliara k gurnaei to kefali mou korona grammata!ponakia periodou den exo k go...genikos autin tin stigmi den noiotho tipota!! liges ores meinane.....kali mas epituxia virgi mou euxomai na eimaste k oi 2 egkuoules gia na min noiothei k to domninaki mou monaksia!!filia!!

Link to comment
Share on other sites

Λευκούλι και Virginaki μου,

 

Μαζί σας μετράω τις ώρες μέχρι αύριο και περιμένω εναγωνίως τα αποτελέσματά σας..

 

Ακόμα πάντως εγώ δεν το πιστεύω ότι είμαι έγκυος... Μόνο το νούμερο της χοριακής το επιβεβαιώνει και ο πόνος στο στήθος που δεν είχα ποτέ και όμως είναι εδώ παρών για να με καθησυχάζει..

 

Σήμερα είχα κοπέλα στο σπίτι και αισθανόμουν άσχημα να κάθομαι κι έτσι έκανα κι εγώ κάτι δουλίτσες. Έχω βάλει και 4 πλυντήρια από το πρωί και τώρα σε λίγο θα πάω στο βαφτιστήρι μου για να του δώσω τη λαμπάδα και το δώρο του.. Πονάει όμως λίγο η μέση μου αλλά σίγουρα από τις δουλειές είναι..

 

Άτιμη κοινωνία.. δεν μπορώ να ησυχάσω με τίποτε..

 

Είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα πάνε για σας και αύριο θα ακούσουμε τα ευχάριστα.. Θέλω παρεούλα...

Link to comment
Share on other sites

kala pas kala???na valo tis fonesssssss?????//edo ego den ksero kan an eimai k exo na akoumpiso skoupa k sfouggaristra edo k 2 bdomades!!!! to mono pou kano einai na vazo pluntirio k auto na fantasteis den to aplono ego...to aplonei i mana mou!!!!!!!katse kala koritsaki mou tora se troei o popos sou mou fainete despoinis!

Link to comment
Share on other sites

kala pas kala???na valo tis fonesssssss?????//edo ego den ksero kan an eimai k exo na akoumpiso skoupa k sfouggaristra edo k 2 bdomades!!!! to mono pou kano einai na vazo pluntirio k auto na fantasteis den to aplono ego...to aplonei i mana mou!!!!!!!katse kala koritsaki mou tora se troei o popos sou mou fainete despoinis!

 

χαχαχαχαχαχα!!!!μια απο τα ιδια! Δεν κανω τιποτα ! Οτι κανει αυτος ο ερμος ο αντρας μου ! 2 βδομαδες τωρα, αντε να εχω μαγειρεψει 3 φορες! Φαντασου !!

 

ΔΟΜΝΙΝΑ ! Ντροπη και αισχος !!!

Ασε κοπελα μου να πας στο γιατρο και μετα κανε οτι σου πει.

Εχεις κοπελα και την πληρωνεις για να κανεις και συ δουλειες??? ΑΑΑΑΑΑΑ.....θα θυμωσω και δεν θελεις !!!

Και καλα εσενα δε σε σκεφτεσαι... Τα μωρακια σου ομως ????

Γιατι ειμαι και σιγουρη οτι ειναι 2 και μαλιστα ενα και ενα !!! Χαχαχαχαχ !!!!!!

 

13 ωρες μου εμειναν μεχρι να παω να τρυπηθωωωωω.......

Θεε μου σε παρακαλω !!! ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ!!!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

oti einai na ginei tha ginei koritsi mou k go thelo na peso na surtho na parakaleso to theo na me lupithei alla an thelei na mou to dosei tha mou to dosei k xoris tis usteries mou!!!!!!euxomai aurio na einai i oraioteri mera tis zois mas k autes tis selides na tis ektuposoume na tis deiksoume sto bebe mas otan megalosei gia na kserei ti pono k agonia traviksame gia auto!!!!tha ta poume loipon aurio ! euxomai me euxarista nea!

Link to comment
Share on other sites

kali epituxia se oles sas....... kserw tin agwnia sas gt tin perasa ki egw prin 5 mines... bebaia proxthes apeballa alla de tha argisei i wra pou tha mpw kai egw sti diadikasia tis anamonis

 

λυπαμαι πολυ...πραγματικα, ευχομαι ο χρονος να ειναι γιατρος και να απαλυνει τον πονο σου....

Μα αν θυμαμαι καλα ησουνα αρκετες εβδομαδες..... εμεινες απο σπερματεγχυση και καποια στιγμη εχασα τα ιχνη σου γιατι σε διαβαζα....

λυπαμαι πολυ, αλλα συντομα θα βρεις δυναμεις και θα προσπαθησεις ξανα..

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Να σας ρωτήσω κάτι. Πόσες μέρες πρέπει να μεσολαβήσουν από την σπερματέγχυση για να κάνεις εξέταση χοριακής γιατί εμένα μου είπε κάτι ο γιατρός αλλά πάνω στην ζάλη μου εκείνη την ημέρα το ξέχασα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Να σας ρωτήσω κάτι. Πόσες μέρες πρέπει να μεσολαβήσουν από την σπερματέγχυση για να κάνεις εξέταση χοριακής γιατί εμένα μου είπε κάτι ο γιατρός αλλά πάνω στην ζάλη μου εκείνη την ημέρα το ξέχασα.

 

13 me 14 meres!;);)

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλεξάνδρα μου πολύ λυπάμαι γι' αυτό που συνέβη. Ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα και σιγά σιγά να ανασυγκροτήσεις τις δυνάμεις σου και να μπεις δυναμικά στο παιχνίδι..

 

Λευκούλι και Virginaki μου, Η Μεγάλη Δευτέρα επιτέλους ξημέρωσε και φαντάζομαι ότι σε λίγο θα τρέξετε σε κάποιο μικροβιολογικό για την πολυπόθητη εξέταση... Καλά αποτελέσματα κοριτσάκια μου και μακάρι η σημερινή μέρα να είναι πραγματικά ΜΕΓΑΛΗ για σας.

 

Τι να κάνω ρε κορίτσια... Δεν μπορώ να κάθομαι συνέχεια.. Κάτι έπρεπε να κάνω κι εγώ μιας και μπήκε για τα καλά η άνοιξη και η βεράντα με καλεί.. Τώρα που είπα βεράντα θυμήθηκα ότι πρέπει να αλλάξω τα μαξιλάρια... ύστερα από 10 χρόνια... καιρός τους είναι..

 

Θα περιμένω με μεγάλη αγωνία τα νέα σας... με το καλό κοριτσάκια μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες !!!!

Δομνινααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!! Κατσε στ αυγα σου και ασε τη βεραντα! Αν σε φωναζει γυρνα της την πλατη !!! Ασε βρε κουκλιτσα να τα δεις πρωτα να σου πει κ ο γιατρος τι μπορεις να κανεις,με μετρο παντα και μετα βλεπουμε!

Κανονισε γιατι αμα κανεις ετσι απο τωρα θα σου κρατανε μουτρα τα μωρα σου οταν γεννηθουν! χαχαχα !!

 

Λευκουλι !!!! ΤΡΕΜΩ !!! ΕΣΥ ????

παω να ετοιμαστω και κατα τις 5.30 θα ξερω κοριτσια !!!

Καλες ηταν οι 14 μερες...σαν ονειρο.... που σημερα ισως τελειωσει και ισως μολις τωρα αρχιζει... θα δειξει !!!

 

Καλη μας επιτυχια λοιπον !!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα και καλη επιτυχια με ενα θετικο νουμερακι σας ευχομαι ολοψυχα και περιμενουμε με αγωνια νεα σας:D:D:D Δομινακι μου μην κανεις δουλειες και κουραζεσαι εισαι εγκυος μην το ξεχνας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λοιπόν.. έκλεισα τα αυτιά μου στις σειρήνες της βεράντας που με καλούσαν και ούτε έξω δεν βγήκα..

 

Σήμερα έχω μεγάλη αγωνία και για το Virginaki και για το Λευκούλι αλλά και γιατί θα μας πει ο γιατρός πότε θα πάμε να δούμε τι γίνεται.... πόσα σποράκια λέτε να είναι; ας είναι όσα θέλουν φτάνει να μεγαλώσουν και να γίνουν σωστά παιδιά!!! Καλοδεχούμενα είναι όλα... άλλωστε πάνω από 3 αποκλείεται να είναι!!!

 

Λευκούλι και Virginaki θα περιμένουμε με αγωνία!

 

Καλή σας επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λοιπόν.. έκλεισα τα αυτιά μου στις σειρήνες της βεράντας που με καλούσαν και ούτε έξω δεν βγήκα..

 

Σήμερα έχω μεγάλη αγωνία και για το Virginaki και για το Λευκούλι αλλά και γιατί θα μας πει ο γιατρός πότε θα πάμε να δούμε τι γίνεται.... πόσα σποράκια λέτε να είναι; ας είναι όσα θέλουν φτάνει να μεγαλώσουν και να γίνουν σωστά παιδιά!!! Καλοδεχούμενα είναι όλα... άλλωστε πάνω από 3 αποκλείεται να είναι!!!

 

Λευκούλι και Virginaki θα περιμένουμε με αγωνία!

 

Καλή σας επιτυχία!

ασε τα μπαλκονια κ πιασε τα σαλονια κ τους καναπεδες..κ στρωσου κ δες τηλεοραση,διαβασε κανα βιβλιο...σου ευχομαι κι εγω ολοψυχα ολα να πανε καλα,κ να ακουσεις τις καρδουλες των παιδιων σου (ή του παιδιου σου) κ να πεταξεις στα ουρανια απο ευτυχια!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Kriskris μου,

 

έρχομαι κανονικά στη δουλειά μου μιας και κάνω δουλειά γραφείου και δεν είναι ιδιαίτερα κουραστική.. Αν καθόμου σπίτι θα λαλούσα σαν τον κόκορα και όχι μια φορά τη μέρα αλλά πολλές..

 

Εντάξει το παράκανα λιγουλάκι χθες αλλά από τις 9 το βράδυ και μετά ήμουν πάνω σ' έναν καναπέ και σ' ένα κρεβάτι με αποτέλεσμα σήμερα να μην έχω καμία ενόχληση...

 

Άντε βρε κορίτσια... εδώ είμαστε γιατί αργείτε;

 

Φιλιά πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λοιπόν.. έκλεισα τα αυτιά μου στις σειρήνες της βεράντας που με καλούσαν και ούτε έξω δεν βγήκα..

 

Σήμερα έχω μεγάλη αγωνία και για το Virginaki και για το Λευκούλι αλλά και γιατί θα μας πει ο γιατρός πότε θα πάμε να δούμε τι γίνεται.... πόσα σποράκια λέτε να είναι; ας είναι όσα θέλουν φτάνει να μεγαλώσουν και να γίνουν σωστά παιδιά!!! Καλοδεχούμενα είναι όλα... άλλωστε πάνω από 3 αποκλείεται να είναι!!!

 

Λευκούλι και Virginaki θα περιμένουμε με αγωνία!

 

Καλή σας επιτυχία!

 

 

ΔΟΜΝΙΝΑ σε καταλαβαινω !!! Ποπο τι ωραια που θα ειναι οταν θα πας να τα δεις....Την ονειρευομαι και γω αυτη τη στιγμη.....Κλεινω πολλες φορες τα ματια και σκεφτομαι τη στιγμη που θα παω στο γιατρο και θα καταλαβω οτι εχω μωρακι...

αχ...ονειρα...ονειρα........

 

Κοριτσακι μου ειμαι σιγουρη πως εχεις δυο και μαλιστα ενα αγορακι και ενα κοριτσακι !!!

Σου βαζω και στοιχημα αν θες !;););)

 

Αντε περναει η ωρα... σε 4 ωρες περιπου απο τωρα θα ξερω....:roll::roll:

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

virgi mou nai apo spermate emeina eguos kai exases ta ixni mou gt imoun pleon se alli enotita tou forum... imoun sto deutero trimhno tis eggumosinis 18 evdomadwn...

kali epituxia koritsiaaaaaaaaaa

 

ευχαριστουμε κοπελα μου, ευχομαι να σου πανε ολα καλα την επομενη φορα και ο θεουλης να σου στειλει γρηγορα ενα υγειες μωρακι...:wink:

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...