alexandra028

1η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ (ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ)

Recommended Posts

Αχ xouxoulina μην απογοητεύεσαι! :wink: Να μην το βάλεις κάτω και να πείσεις τον εαυτό σου ότι όλα γίνονται. Τώρα διάβαζα ότι υπάρχει η ενδοσαλπιγγική σπερματέγχυση που είναι πιο αποτελεσματική από την απλή σπερματέγχυση. Το ήξερες εσύ αυτό; Έχεις την επιλογή να διαλέξεις ποια θέλεις;

Διαφημίσεις

Απλά τα σπερματοζωάρια τοποθετούνται απευθείας στις σάλπιγγες και έρχονται πολύ πιο γρήγορα σε επαφή με το ωάριο αυξάνοντας έτσι τις πιθανότητες γονιμοποίησης.

θα το συζητησω με τον γιατρο μου,αχ κοριτσια ζηλευω πολυ,το ξερω οτι ειναι ασχημο αλλα ετσι νοιωθω.Τωρα που θα μαζευτουμε το πασχα και θα ερθει ο κουνιαδος μου με τα παιδακια του εγω απο μεσα μου λιγωνομαι λες και βλεπω λουκουμαδες και η πεθερα μου:twisted: να κανακευει την συνυφαδα μου και σε εμενα καθολου σημασια,ποσο ακομα να αντεξω?:-(:mad:

Xouxoulina σήμερα έκανα σπερματέγχυση και όλο το πρωί τρέχαμε. Άντε να δούμε πως θα πάει. Σε καταλαβαίνω πως νοιώθεις γιατί και εγώ μπορεί να μην έχω συνοιφάδες και δεν συμμαζευέται με παιδιά αλλά έχω φίλες και όλες έχουν κάνει από ένα παιδάκι. Σκέψου΄το όμως και έτσι. Τι θα κάνεις θα κλειστείς στον εαυτό σου και μέσα στο σπίτι και θα περνάει η ζωή σου έτσι; Ανέλαβε δράση! Πήγαινε στον γιατρό σου και συζήτησαι μαζί του τι είναι καλύτερο να κάνεις για την περίπτωση σου και οργάνωσέ το.

εχουμε συζητησει και προχωραμε για σπερ/γχυση απλα περιμενω να αδιαθετησω δηλ αυριο-μεθαυριο,καλη επιτυχια σου ευχομαι και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν;)

ηθελα να σας ρωτησω μετα την σπερματεγχυση ειχατε πονους καθολου....γιατι εγω πονουσα πολυ τι ειναι αυτο? ειναι καλο συμπτωμα η οχι?αν ξερει κανεις να μυ πει

Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα !! Και εγω εκανα τη δευτερη μου σπερματεγχυση αυτο το μηνα και την Μ.Δευτερα θα παω για χοριακη.

Δεν νοιωθω τιποτα που να παραπεμπτει σε εγκυμοσυνη δυστυχως !!!:-(:-(:-(

Μας ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες !!!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

MAZI THA MATHOUME TA APOTELESMATA VIRGI....!EMENA PALI PONAEI POLU TO STITHOS MOU K KATA DIASTIMATA EXO PONOUS PERIODOU EIMAI AISIODOKSI..!TO OTI DEN AISTHANESAI TIPOTA NA MIN SE APOGOITEUEI O GUNAIKEIOS ORGANISMOS EINAI DIAFORETIKOS DEN SIMAINEI OTI EPEIDI KAPOIES EXOUNE SUMPTOMATA PREPEI NA EXOUN OLES....KALI EPITUXIA !

lefkouli χαχαχαχαχ!!! πονακια και τα λοιπα εχω παρα πολλα. να και τωρα που γραφω εχω κατω απο τον αφαλο απιστευτα πονακια. στη μεση δηλαδη.ουτε δεξια ουτε αριστερα. Αλλα ολα αυτα τα πονακια τ αεχω παντα και πριν την περιοδο.

Ενταξει με τη μονη διαφορα οτι δεν τα εχω στο κεντρο ποτε. Μονο τωρα. Αλλα δε νομιζω οτι αυτο παραπεμπτει σε εγκυμοσυνη:?:-?

Καλη μας επιτυχια !!!

Καλά αποτελέσματα να έχεις virgi! Να σε ρωτήσω κάτι; Αφού έκανες την σπερματέγχυση την επόμενη είχες κανένα περίεργο σύμπτωμα;

Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια και χρονια πολλα !! Και εγω εκανα τη δευτερη μου σπερματεγχυση αυτο το μηνα και την Μ.Δευτερα θα παω για χοριακη.

Δεν νοιωθω τιποτα που να παραπεμπτει σε εγκυμοσυνη δυστυχως !!!:-(:-(:-(

Μας ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες !!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!

Kοριτσια μολις σημερα εκανα ενα τεστ απο αυτο που δειχνει 5μερες απο τη συλληψη αλλα δυστυχως βγηκε αρνητικο.Γαμωτο..γιατι???

Ενταξει υπαρχει η πιθανοτητα λαθους αλλα ποσο τυχερη να ειμαι τωρα? Σαν λιγο δυσκολο...

Gea μου απο την ημερα της σπερματεγχυσης εχω πονακια και τσιμπηματακια.Αλλα αυτα τα εχω οταν περιμενω περιοδο.ΟΠοτε δεν τα θεωρω συμπτωμα.

Eua εσυ ποτε περιμενεις να μαθεις? θυμισε μου? Καλη επιτυχια βρε κοριτσια να εχετε! Ελπιζω καποια στιγμη να μας ερθει το μωρακι που τοσο θελουμε !

Επισης για εσας κοριτσια που κανατε σπερματεγχυση η θα κανετε υπαρχει θεμα στο http://www.Parentscafe.gr. Εκει ειμαστε περισσοτερες !! Ελατε απο κει να τα λεμε καλυτερα!!

Κοριτσάκια μου,

Όσο δεν βλέπετε ανησυχητικά κόκκινα, ροζ, καφέ υγρά μην αγχώνεστε.. τα πονάκια είναι απολύτως φυσιολογικά... άλλωστε όλες μας έχουμε υποβάλλει τους οργανισμούς μας σε μια ταλαιπωρία που σαφώς δεν ήταν ούτε προετοιμασμένοι αλλά ούτε και συνηθισμένοι να αντιμετωπίζουν... Σε πολλά μπορεί να οφείλονται τα πονάκια και οι ενοχλήσεις και σαφώς τα τεστάκια (Virgi μου για σένα το λέω) δεν ωφελούν.. μόνο απογοήτευση προσφέρουν γιατί δεν είναι έγκυρα!

Να σκέφτεστε θετικά, να είστε χαλαρές και το αποτέλεσμα δεν θ' αργήσει να φανεί!

Η Μεγάλη Δευτέρα θα είναι όντως Μεγάλη για όλες σας!

koritsia geia sas! meta tin proti mou spermategxush irthe kai i periodos!!! dustuxos! ton epomeno mina pao gia deuteri me serpafar kai oxi se fusiko kyklo opos tin proti! Eyxomai se oles sas to kalytero apotelesma,alla na eiste xalares, min viasteite gia to test kai na min exete polles elpides giati an eisai prosgeiomenos ola erxontai kala...eixa poly agxos kai den ksero poso epirease auto...

kala virgi den to pisteuo!!!to idio ekana k go simera k exo faei megali itta!!asta na pane me mazevan apo ta patomata.....vevaia exoume elpida giati i xoriaki prota deixnei sto aima k meta sta oura...den einai apoluta egkura alloste an itan egkura i giatroi den tha mas stelnane gia xoriaki tha mas estelnan sto farmakeio!domninaki mou perimenoume nea!!♥♥♥♥

Κοριτσάκια μου γλυκά,

Θα σας μαλώσω... γιατί υποβάλετε τον εαυτό σας σε αυτό το μαρτύριο; Δεν τον λυπάστε; Για να σας λέει ο γιατρός ότι την τάδε ημέρα πρέπει να κάνετε χοριακή τότε εκείνη και μόνο εκείνη τη μέρα πρέπει να κάνετε χοριακή...

Εγώ είμαι καλά, το νούμερο της επαναληπτικής χοριακής 562!!! Ο γιατρός μου είπε να τον πάρω τηλέφωνο τη Δευτέρα το απόγευμα για να κανονίσουμε τον πρώτο υπέρηχο αμέσως μετά το Πάσχα!

Θέλω να βλέπω χαμόγελα και ηθικό ακμαιότατον!

Δομνινακι μου !!! Μη μας μαλωνεις !!! Ενταξει ειμαστε ξεροκεφαλες!Το ξερουμε.Δεν το ξερουμε leukouli??

AAAA!!!

Καταρχην συγχαρητηρια για το σουπερ νουμερακι σου! Οριστε,θυμωνεις και ουτε να σε συγχαρω δεν με αφηνεις....Μπααααααα........:shock::shock::roll::roll::roll:

Leukouli πες ολα οσα νοιωθεις !Ελα να συγκρινουμε,αντε μπας και περασει η ωρα μας!

Ενταξυ μια απο τις δυο μας θα ειναι τυχερη πιστευω!

Εγω εχω 15% πιθανοτητες μονο να πετυχει η σπερματεγχυση,αρα ο κληρος πεφτει σε σενα !!!:-D:-D:-D:-D

kala virgi den to pisteuo!!!to idio ekana k go simera k exo faei megali itta!!asta na pane me mazevan apo ta patomata.....vevaia exoume elpida giati i xoriaki prota deixnei sto aima k meta sta oura...den einai apoluta egkura alloste an itan egkura i giatroi den tha mas stelnane gia xoriaki tha mas estelnan sto farmakeio!domninaki mou perimenoume nea!!♥♥♥♥

Η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος μου τονισε.Το νωριτερο που πρεπει να κανω χοριακη ειναι Μ.Τριτη. ΟΧΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

Μην αναρωτιωμαστε αν εισαι η δεν εισαι μου λεει.

Αλλα η μικροβιολογος μου κλεινει γιατι γενναει και η τελευταια της μερα ειναι η Δευτερα.

Οποτε θα παω Δευτερα να την κανω.Ε θα δειξει τι στο καλο !!!!

Αντε καλη μας επιτυχια !!!!:wink:

Δεν σε μαλώνω Virginaki μου,

Απλά στενοχωριέμαι που στενοχωριέστε εσείς χωρίς λόγο... Μεγάλη Δευτέρα θα δείξει σίγουρα... Μακάρι να είναι πραγματικά Μεγάλη Δευτέρα και για σένα και για το Λευκούλι..

Φιλιά πολλά!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα