Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts

sophie07 ειμαι σιγουρη. το διαβαζα καιρο το φορουμ και επαιρνα πληροφοριες. να σου ζησει η κορη.Miranda να σου ζησει το κοριτσακι σου. ευχαριστω για το καλοσωρισμα!:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

sophie07 ειμαι σιγουρη. το διαβαζα καιρο το φορουμ και επαιρνα πληροφοριες. να σου ζησει η κορη.Miranda να σου ζησει το κοριτσακι σου. ευχαριστω για το καλοσωρισμα!:-)

 

Και εσένα να σου ζήσει ο γιός!

 

Το πρώτο 3-μηνο (το δυσκόλοτερο κατα την προσωπική μου εμπειρία)

το περάσατε!

Τώρα, απο εδώ και πέρα θα δείς πως θα καλυτερεύουν τα πράγματα για εσένα και το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

AYTO EINAI ALITHIA. META TON 3o TA PRAGMATA KALYTEREYOUN. OSO MEGALONOUN TOSO PIO EYKOLO EINAI KAI GIA MAS. BRISKOUME TOUS RYTHMOUS MAS, KATALABENOUME PIO EYKOLA TI ZITANE TA NINAKIA MAS KAI GENIKA KSEPSAROMOUME... ASE POU META TON EKTO OLO KAI KATI KAINOURGIO THA KANOUN KAI THA MAS KATAPLIKSOUN KAI OLES OI DISKOLIES PANE PERIPATO. YPOMONI!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια, καλωσορίσατε.

Είμαι η Στέλλα και μέχρι 18 Ιανουαρίου περιμένω να μας σκάσει μύτη ο Μικρός μας Πρίγκιπας...

Χρόνια πολλά,με το καλό ο νέος χρόνος και να μας φέρει υγεία,ειρήνη,αγάπη,χαρά και ευτυχία στα σπιτικά όλων μας....

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!

Εύχομαι ένα ευτυχισμένο 2010! Εγώ είμαι η Άρτεμισ και φέτος με το καλό παίρνω το πτυχείο της λογοθεραπείας. Να χαίρεστε όλοι τα παιδάκια σας!!!!

:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη Χρονια σε ολους. Ειμαι η Αγγελικη και ειμαι σχεδον 6 εβδομαδων στο πρωτο μου μωρακι...[/QU

αγγελικη καλη χρονια ! αν κ σιγουρα θε ειναι μια απ'τις καλυτερες χρονιες σου φετος μιας κ διαβασα οτι φετος με το καλο θα γεννησεις το πρωτο σου μωρακι! σου αυχομαι μια καλη ηρεμη εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

:?:

καλημερα κοριτσια τι κανετε? πως τα περασατε τα χριστουγεννα? τα μωρακια σας τι κανουν? ( κατερινακι τι κανεις? ολα καλα? ειχαμε κανενα νεο?)φιλια σε ολες:D

kalhspera kalh xroniaaaaa xronia polla me ygeia!!!tsika exw shkwsei ta xeria pshla!ekana 2 test kai mia xoriakh kai htan arnhtika prin mia evdomada kai lew ok perimenw thn akatanomasth!!alla pou einai oeo???

den kserw ti allo na kanw!edw kai 3meres twra me ponaei to sththos mou..auta ta nea mou...:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:?:

kalhspera kalh xroniaaaaa xronia polla me ygeia!!!tsika exw shkwsei ta xeria pshla!ekana 2 test kai mia xoriakh kai htan arnhtika prin mia evdomada kai lew ok perimenw thn akatanomasth!!alla pou einai oeo???

den kserw ti allo na kanw!edw kai 3meres twra me ponaei to sththos mou..auta ta nea mou...:rolleyes::rolleyes:

κατερινακι καλημερα.βασικα αν εγινε η συλληψη πολυ συντομα λιγο πριν ρθει η περιοδος σου τοτε ειναι λογικο να βγεινουν τα τεστ αρνητικα. για να δουμε.....:lol: περιμενω νεα!!

Link to comment
Share on other sites

xristina den kserw alla thelw na mou peis th gnwmh sou!!prin 4xronia eixa kanei ektrwsh gia pollous logous!twra prospathoume me ton arravwniastiko mou oxi poly kairo oute systhmatika alla me poly agxos!les na ftaiei auto h na exei ginei kana lathos apo ton giatro sthn epemvash?pou to apeuxomai....epishs kapnizw poly kai egw kai o antras mou!ti na ftaiei arage?einai poly nwris na skeftomai arnhtika??

Link to comment
Share on other sites

xristina den kserw alla thelw na mou peis th gnwmh sou!!prin 4xronia eixa kanei ektrwsh gia pollous logous!twra prospathoume me ton arravwniastiko mou oxi poly kairo oute systhmatika alla me poly agxos!les na ftaiei auto h na exei ginei kana lathos apo ton giatro sthn epemvash?pou to apeuxomai....epishs kapnizw poly kai egw kai o antras mou!ti na ftaiei arage?einai poly nwris na skeftomai arnhtika??[/quote

κατερινακι μου κ εγω εχω κανει εκτρωση κ μετα απο εναμιση χρονο εκανα τη μπουμπου μου. οσον αφορα το καπνισμα κ εγω κ ο αντρας μου καπνιζουμε κ ολα καλα.για εμενα το αγχος παιζει τον πιο σημαντικο ρολο δεν γινεται αγαπη μου να σκεφτεσαι κανω ... ξερεις τι:oops: κ μετα σκεφτομαι λες να εμεινα να μην εμεινα κ αν δεν ξαναμεινω τι θα κανω? λες να υπαρχει καποιο προβλημα? λοιπον χαλαρωσε ηρεμησε κ συ κ ο συντροφος σου αν ειχε γινει κανενα λαθος στην επεμβαση θα το ειχες καταλαβει πιστεψε με! απολαυστε αυτες τις στιγμες σας κ ολα θα πανε καλα κ οπως ειπες δεν προσπαθειτε πολυ καιρο ειναι πολυ νωρις να απογοητευεσαι ολα θα παρουν το δρομο τους αλλα χωρις αγχος:!:(θυμαμε ειχα ακουσει εναν γιατρο που ελεγε οτι το πολυ καπνισμα αδυνατιζει το σπερμα του ανδρα μηπως ειναι καιρος να ελαττωθει λιγο τωρα το τσιγαρο? δεν ξερεις καμια φορα αν κ πιστευω οτι στη δικη σου περιπτωση το μονο που σου χρειαζεται ειναι να εισαι ηρεμη κ οχι αρνητικη)α! κ κατι ακομη μια φιλη μου ειχε μυκητες λιγους κ αυτο την δυσκολευε να μειναι εγκυος οσο περιεργο κ αν σου ακουγεται.ολα θα πανε καλα κατερινακι να εισαι σιγουρη δεν θα καταλαβεις για ποτε θα μινεις εγκυος ποτε θα γεννησεις κ ποτε θα ερθει η μεγαλη ωρα που θα κρατας το μωρακι σου στην αγκαλια σου:-Dθα τα πουμε φιλια να μην ανησυχεις:!:

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους και εγω τζενη ειμαι καινουρια και δεν ξερω και πολλα γιαυτο το φορουμ τυχαια το ειδα τωρα που εχω προβληματα με την κορη μου

πριν 2 μηνες γεννησα το γιο μου και η κορη μου που ειναι σχεδον 4 εχει βγαλει πολυ κακια οχι στο μωρο αλλα σε ολους μας και δεν ξερω πως να την αντιμετωπισω

ουφ............

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους και εγω τζενη ειμαι καινουρια και δεν ξερω και πολλα γιαυτο το φορουμ τυχαια το ειδα τωρα που εχω προβληματα με την κορη μου

πριν 2 μηνες γεννησα το γιο μου και η κορη μου που ειναι σχεδον 4 εχει βγαλει πολυ κακια οχι στο μωρο αλλα σε ολους μας και δεν ξερω πως να την αντιμετωπισω

ουφ............

τζενη καλημερα! εδω χριστινα.ξερω απο την ξεδερφη μου τι παιρνας γιατι κ αυτη αντιμετωπιζε το ιδιο προβλημα μεχρι που τωρα τα δυο τους ταδερφακια ειναι πολυ δεμενα κ αχωριστα.ειναι φυσιολογικο να παιρναει τετοια φαση η κορη σου γιατι απο εκει που ολοι διναν σημασια σαυτην μονο ξαφνικα ασχολουνται με τον μπεμπη πιο πολλη κοιταξτε να μην πεφτετε με τα μουτρα μονο στον μπεμπη αλλα κ σαυτην για να μην ζηλευει κ να καταλαβει οτι την αγαπατε το ιδιο οπως πριν την γεννηση του μικρου θα περασει απλα θελει λιγο χρονο να συνηθισει η μικρουλα σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ηρθα κι εγω στην παρεα σας ειμαι εγκυος στην 13η εβδομαδα και εχω ανησυχησει με λιγο αιμα που ειδα πριν 2 μερες.εκανα αυχενικη τη Δευτερα και δεν υπηρχε αποκολληση πλακουντα και ο γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι αποκολληση υμενων. αν καποιος γνωριζει κατι ας με ενημερωσει.. αρχισα να παιρνω utrogestan salospir και trofocard αλλα εχω πολυ αγχος..

dev198pfs__.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...