Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα και απο εμενα με λενε Αναστασια και ειμαι καλα...:cool:

Λοιπον ειμαι 30 χρονων και περιμενουμε το πρωτο μας παιδακι :D

 

Καλως σας βρηκα λοιπον και να σας πω και συγχαρητηρια σε ολους και ολες εδω μεσα για την τοσες απιστευτες και σημαντικες πληροφοριες που μπορουμε να βρουμε εμεις οι....καινουριες στο αθλημα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Με λένε Εριέλλα και είμαι μαμά ενός αγοριού 2 μηνών.

Γενικά είναι ήσυχος, τρώει καλά και ποτέ δεν έχει σταματήσει πριν τελειώσει όλο το γάλα στο μπιμπερό του, κοιμάται αρκετά και έκοψε να ξυπνάει τη νύχυα στις 40 μέρες, κάτι που με βοήθησε αρκετά, αφού επέστρεψα στη δουλειά στις 25 ημέρες.

Χαίρομαι που σας γνωρίζω και ελπίζω να τα λέμε συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, με λένε Μαρία και είμαι 12 εβδομάδων έγκυος. Νοιώθω εντελώς χαμένη, δε ξέρω τίποτα για όλο αυτο που με περιμένει και πολλές φορές ψάχνω να βρω απαντήσεις στις δικές σας εμπειρίες.

Καλως σας βρήκα!

Μάφι:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις μανουλες και μελλουσες μανουλες.συγχαρητητρια για τις συμβουλες και την ψυχολογικη υποστιριξη που προσφερεται.την δευτερα θα κανω τον πρωτο υπερηχο,μετα απο την 2η προσπαθεια εξωσκης,οι χοριακες ειναι καλες 81,9-471-1178 ανα 2μερες.εχω λιγο αγχος,αλλα ελπιζω να πανε ολα καλα με την βοηθεια του θεου,και αυτα τα χριστουγεννα να ειναι διαφορετικα.ευχομαι το 2010 να φερει σε ολες υγεια ευτυχια και χαρμοσυνα νεα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα.παρακολουθω το foroum αρκετο καιρο αλλα σημερα βρηκα ελαχιστο χρονο να ασχολειθω οπως πραγματικα θα ηθελα!συγχαρητηρια λοιπον για την καταπληκτικη δουλεια που εχετε κανει..

εχω δυο παιδια 14μισο ο γιος μου και 13μισο η κορη μου..

Χαιρομαι ειλικρινα που εγινα μελος και ελπιζω να κλεβω χρονο και να καταφερνω να μπαινω! ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΠΗ ΤΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΝ. ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ.

 

 

 

_ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΠΤ!!!!_ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsia!!eimai kainouria edw mesa!mou aresei opws ta lete metaksy sas kai mphka sthn parea sas!!edw kai 5 mhnes prospathw me ton agaphmeno mou na kanoume paidaki alla tpt....auton ton mhna den exw symptwmata periodou mono ponakia xamhla sthn koilia!h teleutaia mou periodos htan 24/11/09.logika tha prepei na adiathethsw xristougenna alla exw poly agxos kai kanena symptwma kai panta mou prhzotan to sththos mou mia 1-2 evdomades prin.ti na kanw?????

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsia!!eimai kainouria edw mesa!mou aresei opws ta lete metaksy sas kai mphka sthn parea sas!!edw kai 5 mhnes prospathw me ton agaphmeno mou na kanoume paidaki alla tpt....auton ton mhna den exw symptwmata periodou mono ponakia xamhla sthn koilia!h teleutaia mou periodos htan 24/11/09.logika tha prepei na adiathethsw xristougenna alla exw poly agxos kai kanena symptwma kai panta mou prhzotan to sththos mou mia 1-2 evdomades prin.ti na kanw?????

κατερινα καλημερα με λενε χριστινα κ εχω μια μπεμπα εξιμιση μηνων εγω οταν ημουν εγκυος ειχα στην αρχη της εγκυμοσυνης κατι πονους χαμηλα στη κοιλιτσα κ αργοτερα οταν ημουν εναμιση μηνων τασεις για εμετο να ξερεις ειναι νωρις για πολλα συμπτωματα συνηθως μετα τον ενα μηνα κ μετα ξεκιναν τα χυμπτωματα ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος.η συμβουλη μου ειναι να μην αγχωνεσαι θα ρθει το μωρακι αν αγχωνεσαι ειναι χειροτερα πρεπει να εισαι πιο χαλαρη κ μετα τις 25/12 αν δεν σου ερθει η περιοδος παρε ενα τεστ απο το φαρμακειο ειναι πολυ αξιοπιστα.πιστευω πως ολα θα πανε καλα κ τα χριστουγεννα θα παρεις τα καλυτερα κ πιο ευχαριστα νεα που πηρες ποτε ευχομαι να πανε ολα καλα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera se olo to forum! eimai ki egw kainouria, an kai exw poli kairo pou parakoloutho to site. afto isos itan kai i pigi empneusis gia to neo mou epaggelmatiko vima, to edit admin . tha ithela para poli na to episkefteite kai na mou steilete sxolia, kritikes, ti sas aresei kai ti oxi, kai na grafteite an thelete kai sto site mas an sas aresei gia diafores prosfores i sto facebook pou exoyme xekinisei ena fan club (sto edit admin )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μενα!Είμαι 23 χρονών και δεν είμαι ακόμα μανούλα και κατά πως φαίνεται εξαιτίας των οικονομικών θα αργήσω αρκετά ακόμη να γίνω. Στην ιστοσελίδα σας μπήκα τυχαία καθώς πάντα είχα λατρεία στα μωράκια και θέλησα να μάθω κάποια πράγματα για να είμαι έτοιμη όταν έρθει εκέινη η πολυπόθητη ώρα!!!!!!!!Η ενημέρωση που δίνετε ειδικά για τις νέες μανούλες είναι φοβερή και σκέφτομαι πως όταν αποκτήσω και εγώ το μωράκι μου θα εχω μάθει πάρα πολλά για να το μεγλώσω όσο πιο καλά γίνεται!

 

Αυτό που θα ήθελα να μάθω και όσο και αν το έχω ψάξει και δεν το έχω βρεί, είναι τι τιμές έχουν τα jumbo σε ζιπουνάκια,φορμακια,σελτεδάκια,πάνες, σεντόνια,λαβέτες(το έμαθα και αυτό από εσάς) κ.τ.λ.

 

Σόρρυ για το μεγάλο ποστ

Να είστε καλά και να χαίρεστε τα μικροζουζούνια σας!!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

eyxaristw poly xristina moy gia tis eyxes sou!!!prospathw na elegxw to agxos mou alla oxi kai apolyta...tha kanw ypomonh 3meroules kai euxomai na mh dw periodo...an exw kala nea tha sou ta pw!!!!merry christmas kai na xairesai thn mpempoula sou!!!!!

κατερινα καλημερα! τι κανεις? για το αγχος σε καταλαβαινω απολυτα.καλα χριστουγεννα σου ευχομαι με χαρουμενα νεα!!! απο τριτη που θα επιστρεψω στο γραφειο θα μπορω να μαθω τα νεα σου:!: οποια κ να ειναι τα νεα να ξερεις πως ολα θα πανε καλα τα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera koritsia!!eimai kainouria edw mesa!mou aresei opws ta lete metaksy sas kai mphka sthn parea sas!!edw kai 5 mhnes prospathw me ton agaphmeno mou na kanoume paidaki alla tpt....auton ton mhna den exw symptwmata periodou mono ponakia xamhla sthn koilia!h teleutaia mou periodos htan 24/11/09.logika tha prepei na adiathethsw xristougenna alla exw poly agxos kai kanena symptwma kai panta mou prhzotan to sththos mou mia 1-2 evdomades prin.ti na kanw?????

 

γεία σου και απο μενα κατερινα 22,είμαι η Σοφια από Κύπρο και εχω ένα αγοράκι 20 μηνων και είμαι εγκυος 6 βδομάδων στο δεύτερο μου μωρό.Αυτο που θα σε συμβουλευσω ειναι να περιμένεις ακομα 2 μέρες και να κάνεις ένα τεστ.εγω είχα τελευταία περίοδο 11 /11 και 12 /12 έκανα τεστ και βγήκε θετικο.στο ευχομαι ολοψυχα να σαι και συ έγκυος.

:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, με λένε Μαρία και είμαι 12 εβδομάδων έγκυος. Νοιώθω εντελώς χαμένη, δε ξέρω τίποτα για όλο αυτο που με περιμένει και πολλές φορές ψάχνω να βρω απαντήσεις στις δικές σας εμπειρίες.

Καλως σας βρήκα!

Μάφι:D

γεια σου Μαρία .να μην νοιωθεις χαμένη απολαυσε την εγκυμοσυνη σου ζησε τισ μαγικες αυτες στιγμες που θα νοιωσεις το μωρο σου και ολα γινονται.οτι θες μπορεισ να με ρωτησεις εχω ηδη ενα μωρο 20 μηνων και ειμαι εγκυος στο δευτερο μου 6 εβδομαδων.φιλακια:-)

:oops:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, με λενε Παναγιωτα και ειμαι καινουρια στο forum.

Σας παρακολουθω βεβαια πολυ καιρο και μου διναιτε αρκετο κουραγιο μιας και δεν εχω γινει ακομα μανουλα και δυστυχως πριν απο δυομιση μηνες εχασα το μωρο μου στον ενατο μηνα. Τωρα προσπαθουμε παλι με τον αντρα μου και ευχομαι με την βοηθεια του θεου να γινουμε τελικα γονεις το 2010. Ευχομαι ολοι να εχουμε καλες γιορτες και ενα ευτυχισμενο 2010.

bunbunavi20100923_-8_Emmelia+is.pngdogdogard20130212_-6_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Με λένε Δήμητρα και έχω ένα γιό 5 χρονών, τον Μάριο.

Μετά από ένα χρόνο που είμαι απλή αναγνώστρια του parents αποφάσισα να γίνω και μέλος!

Καλές γιορτές σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας .. Ονομαζομαι Διαλεχτη και εν αναμονη για το πρωτο μου παιδι.. Ελπιζω για αγορι αλλα και κοριτσι να ειναι πιστευω θα το αγαπαω εξισου..

Καλες γιορτες και καλη χρονια :D

EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...