Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts

καλημερα!! ειναι η πρωτη μου δημοσιευση!!!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση !!!!!! εχω καθυστερηση 7 μερεσ!!! στην πεμπτη μερα εκανα τεστ το απογευμα και βγηκε αρνητικο!!!κατα ποσο αυτο ειναι αξιοπιστο???σας παρακαλω βοηθεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!! ειναι η πρωτη μου δημοσιευση!!!θα ηθελα να κανω μια ερωτηση !!!!!! εχω καθυστερηση 7 μερεσ!!! στην πεμπτη μερα εκανα τεστ το απογευμα και βγηκε αρνητικο!!!κατα ποσο αυτο ειναι αξιοπιστο???σας παρακαλω βοηθεια!!!!!

ΛΕΝΕ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΙΣΧΥΕΙ,ΟΤΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟ!ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι κ εγώ νέο μέλος της παρέας αν και σας έχω συμβουλευτεί κ διαβάσει αρκετές φορές στο παρελθόν.

Είμαι 29 χρονών και έγκυος στην 14η εβδομάδα.

Πέρισυ έκανα διακοπή κύησης την 23η εβδομάδα και είχα κ μια παλλίνδρομη την 9η εβδομάδα.Ελπίζω φέτος όλα να πάνε καλά και να καταφερω να κρατήσω ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά μου!

Εύχομαι σε όλους τα καλύτερα..

ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας, σημερα ανακαλυψα αυτο το φορουμ και ενθουσιαστηκα...αντι μετωπιζω ενα προβλημα με την περιοδο και δεν ξεω πραγματικα αν πρεπει να ανησυχησω η οχι!!!ειναι κανονικα να αδιθετησω στισ 21/09 και απο χθες το βραδυ εχω καφε σταγονες και απο το πρωι εχω καφε ροη οχι κανονικη κοκκινη,ποτε δεν αδιαθετουσα νωριτερα απο το κανονικο και ποτε δεν ηταν καφε χρωμα...πρεπει να ανησυχησω;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και απο μενα!!!ειναι η πρωτη φορα που γραφω κ ελπιζω να βγαλω ακρη...Περιμενω κι εγω τον.....μικρο μου πριγκιππα...:D ερωτηση..πως βαζουμε τικερακι???ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας, σημερα ανακαλυψα αυτο το φορουμ και ενθουσιαστηκα...αντι μετωπιζω ενα προβλημα με την περιοδο και δεν ξεω πραγματικα αν πρεπει να ανησυχησω η οχι!!!ειναι κανονικα να αδιθετησω στισ 21/09 και απο χθες το βραδυ εχω καφε σταγονες και απο το πρωι εχω καφε ροη οχι κανονικη κοκκινη,ποτε δεν αδιαθετουσα νωριτερα απο το κανονικο και ποτε δεν ηταν καφε χρωμα...πρεπει να ανησυχησω;;;;

 

Iωάννα έχεις επαφές χωρίς προφυλάξεις; Αν ναι, ΙΣΩΣ να είσαι κι έγκυος και να έχεις κάποια αποκόληση.... Περιμένουμε νέα σου!

TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Iωάννα έχεις επαφές χωρίς προφυλάξεις; Αν ναι, ΙΣΩΣ να είσαι κι έγκυος και να έχεις κάποια αποκόληση.... Περιμένουμε νέα σου!

 

 

οχι δεν ειχα καθολου επαφη μετα απο την τελευταια φορα που αδιαθετησα τον αυγουστο!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειχα καθολου επαφη μετα απο την τελευταια φορα που αδιαθετησα τον αυγουστο!!!!

 

Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου.... Συνεχίζεται ακόμα η ροή σήμερα;

TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου.... Συνεχίζεται ακόμα η ροή σήμερα;[/QUO

χθες δυο τρεισ σταγονεσ το βραδυ ειχα, απο σημερα το πρωι εχω ροη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σου πρότεινα να πάρεις τηλέφωνο τον γυναικολόγο σου.... Συνεχίζεται ακόμα η ροή σήμερα;[/QUO

χθες δυο τρεισ σταγονεσ το βραδυ ειχα, απο σημερα το πρωι εχω ροη!!!

 

Θα σου έλεγα τώρα κιόλας να παρεις τηλεφωνο τον γυναικολόγο σου....

Πιστεύω ότι κατα 90% είναι ωοριξία, αλλά πάρε ένα τηλέφωνο!

Στείλε μου αν θες π.μ. γιατί αν συνεχίσουμε λογικά το θέμα σου θα μας το βγάλουν από δω οι συντονιστές. Είμαι καινουρια στο φόρουμ και δεν ξέρω καλά τα κατατόπια για να σου πω σε ποιο θέμα να απευθυνθείς.. μπορώ να ψάξω και να σου πω!!

Περιμένω νέα!!

TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

 

Θα σου έλεγα τώρα κιόλας να παρεις τηλεφωνο τον γυναικολόγο σου....

Πιστεύω ότι κατα 90% είναι ωοριξία, αλλά πάρε ένα τηλέφωνο!

Στείλε μου αν θες π.μ. γιατί αν συνεχίσουμε λογικά το θέμα σου θα μας το βγάλουν από δω οι συντονιστές. Είμαι καινουρια στο φόρουμ και δεν ξέρω καλά τα κατατόπια για να σου πω σε ποιο θέμα να απευθυνθείς.. μπορώ να ψάξω και να σου πω!!

Περιμένω νέα!!

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια, δεν μας βγαζουν εξω οι συντονιστες.φοβαμαι να παρω τηλ το γιατρο γιατι φοβαμια μηπως ειναι κατι σοβαρο και γενικοτερα ειμαι πολυ φοβιτσιαρα!!!σε ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

σε ευχαριστω παρα πολυ για τη βοηθεια, δεν μας βγαζουν εξω οι συντονιστες.φοβαμαι να παρω τηλ το γιατρο γιατι φοβαμια μηπως ειναι κατι σοβαρο και γενικοτερα ειμαι πολυ φοβιτσιαρα!!!σε ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον!!!

σοβαρό δεν θα είναι! είμαι σίγουρη πως θα σου πει ωοριξία!

και ισα ισα αν ειναι σοβαρό όπως φοβασαι θα πρέπει να το μαθεις γρήγορα για να το προλάβεις!! Να μην έχεις τραβήγματα μετά!!

Σήκωσε τώρα το ακουστικό και πάρτον τηλεφωνάκ!!!Αντε!!

TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

σοβαρό δεν θα είναι! είμαι σίγουρη πως θα σου πει ωοριξία!

και ισα ισα αν ειναι σοβαρό όπως φοβασαι θα πρέπει να το μαθεις γρήγορα για να το προλάβεις!! Να μην έχεις τραβήγματα μετά!!

Σήκωσε τώρα το ακουστικό και πάρτον τηλεφωνάκ!!!Αντε!!

 

 

τωρα εχω κανονικα κατακκοκινη ροη και αρκετη μπορω να πω!!!!τι να πεισ κανεις τελικα;;;μαλλον αδικα ανησυχησα!!!σε ευχαριστω και παλι!!!σε προσθεσα και στις επαφες μου ωστε να μην χαθουμε!!!καλο βραδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

τωρα εχω κανονικα κατακκοκινη ροη και αρκετη μπορω να πω!!!!τι να πεισ κανεις τελικα;;;μαλλον αδικα ανησυχησα!!!σε ευχαριστω και παλι!!!σε προσθεσα και στις επαφες μου ωστε να μην χαθουμε!!!καλο βραδυ!!!

 

 

Απλά σου ήρθε νωρίτερα τελικά!!! Μια χαρά!!

Και σε ευχαριστώ για το add!! Καλό βράδυ!!!

TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

liaki! καλησπερα! δωσε μου τα φωτα σου! ειμαι καινουρια κ δεν ξερω τι να κανω! Ελπιζω σιγα σιγα να μπαινω και εγω στις συζητησεις σας! Εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων και τωρα προσπαθουμε και για το δευτερο! Μετα απο 2 αποβολες,χλαμυδια και εναν πολυποδα,ξεκιναω προσπαθεια αυτον τον μηνα! Αααα,εκανα και σαλπιγγογραφια και μου εδειξε οτι η αρ,σαλπιγγα ειναι <αχρηστη>!! Ελπιζω μετα απο ολα αυτα να ερθει το μπεμπε!

Link to comment
Share on other sites

liaki! καλησπερα! δωσε μου τα φωτα σου! ειμαι καινουρια κ δεν ξερω τι να κανω! Ελπιζω σιγα σιγα να μπαινω και εγω στις συζητησεις σας! Εχω ενα κοριτσακι 4 χρονων και τωρα προσπαθουμε και για το δευτερο! Μετα απο 2 αποβολες,χλαμυδια και εναν πολυποδα,ξεκιναω προσπαθεια αυτον τον μηνα! Αααα,εκανα και σαλπιγγογραφια και μου εδειξε οτι η αρ,σαλπιγγα ειναι <αχρηστη>!! Ελπιζω μετα απο ολα αυτα να ερθει το μπεμπε!

 

 

Σε καλισπερίζω και σε καλωσοίζω στην παρέα μας!!! Κοριτσάρα μου τι έχεις περάσει....;;; Πόσα άτυχα σου συνέβησαν.... Ο Θεός να σε έχει καλά! και όλες μας με όσα έχουμε περάσει και προσπαθούμε να μείνουμε εγκυούλες!!! Είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρετε με τον αντρούλη σου!!!! Το πρώτο και κυριότερο, είσαι αισιόδοξη για το μέλλον και δεν έχεις αφεθεί σε αυτά που πέρασες και προσπαθείς να προσπεράσεις! Να κάνετε πολύ σεξ και να το ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ!!! Και θα δεις πως εκεί που δεν το περιμένεις θα πρηστείς και θα κυκλοφορείς με μια τεράαααααστια κοιλίτσα!!!!

Να χαίρεσαι το ζουζουνάκι που έχεις και να του δείχνεις την αγάπη σου και να μην καταλαβαίνει το άγχος σου !!! Μάκια πολλά!!! Και ότι θες είμαστε εδώ!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ! Προσπαθώ να κάνω την πρώτη μου δημοσίευση και να συμμετεχω στις πολύ ενδιαφέρουσες συζητήσεις σας (με έχουν βοηθήσει σε πολλά θέματα εως τώρα).

 

Δεν ξερω αν στελνω σωστά το μνμα και καθόλου τη λειτουργια του forum!

 

Αν μπορείτε στείλτε μου απάντηση ότι βλέπετε το μνμα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με λενε ειρηνη και ειμαι 29 χρονων εχω ειδη ενα αγγελουδακι που οποτε θελει γινετε διαολακι ειναι 16 μηνων και ποιοσ μασ πιανει ειμαι εγκιοσ στο δευτερο και ειμαι στο κρεβατι με ενεσεισ εχω ενα προβλημα οπου εχω τρελαθει ενο το μωρο δεν αναπτησετε σωστα μου ειπε ο γιατροσ οτι υπαρχει προβλημα και πρεπει να τερματησουμε την κυηση ακουσαμε καρδια και αλλαξαν ολα δεν τα εξηγω σωστα γιατι δεν γνωριζω αν στελνο σωστα μηνυμα αν δω οτο στελνω σωστα θα ξαναστειλω και θα εξηγησω το προβλημα γιατι ειναι μεγαλη ιστορια

Link to comment
Share on other sites

γειά σας είμαι καινούργια στο φορουμ αυτό, και θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Είμαι έγκυος 5 μηνών και έχω πάθει πάρεση προσωπικού νεύρου (ψύξη) στο μάτι και στο στόμα γενικότερα στο πρόσωπο το έχει πάθει καμία απο έσας και πως το αντιμετωπίσατε?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...