Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts

καλημερα σας μανουλες!!!ειμαι και εγω μια τρελη μανουλα 3 αγοριων! 7χρ 6χρ και 2.5χρ και μετα απο τους 3 αντρες μου ερχεται και η κορη ειμαι στην 23 βδομαδα κυησης τησ μπεμπας μαςςς!!!!! να ειστε ολες καλα και να χερεστε τα αγγελουδια σασ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου. Με λένε Κορίνα, ζω στην Πάτρα και προς το παρόν έχω έναν γιο που είναι 5. Προσπαθώ και για μια κορούλα (κατά προτίμηση), δεν έχει έρθει βέβαια ακόμα, αλλά που θα μου πάει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή :D.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σας!! μόλις έκανα εγγραφή στο site που τόσο καιρό μπαίνω σαν επισκέπτης..!

εύχομαι πρώτα από όλα να αποκτήσω φιλίες και να μαθαίνω καινούρια πράγματα! καλή συνέχει σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

επίσης ήθελα να πω εγώ δεν είμαι μανούλα ακόμα, έχουμε κάποια προβλήματα και είμαστε τελείως στην αρχή, ελπίζω να τα καταφέρουμε και να γίνουμε και εμείς γονείς, το θέλω όσο τίποτα άλλο !! φιλιά !

Link to comment
Share on other sites

γειά σας ξανά από εμένα, είμαι εντελώς καινούρια σε τέτοιο site και δε ξέρω καν πως να συμμετέχω σε συζητήσεις... μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει? δε ξέρω καν πως να δω αν είναι κάποιος On line - έχω και εγώ κάτι που με απασχολεί πολύ σοβαρό και θα ήθελα την εμπειρία σας!! - αζωσπερμία----? φρέσκο το νέο και θέλουμε να κάνουμε και παιδάκι,,,, γίνεται τίποτα??? έχει τύχει σε κάποιους που ξέρετε? αν θέλει κάποιος ας επικοινωνήσει μαζί μου, ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια...ειμαι καινουρια στην παρεα!! :) ειμαι στην προσπαθεια για παιδακι τους τελευταιους 2 μηνες..ελπιζω το parents να φερει γουρι σε μενα και στον αντρα μου και σε ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και από μενα! Είμαι η Δέσποινα και είμαι 27,5 χρονώνκαι 2 χρόνια παντρεμένη. Σας διαβάζω καιρό αλλά αποφάσισα να συμμετέχω από χτες που έμαθα ότι είμαι εγκυος! Ελπίζω να μου φέρετε γούρι!

GlXHp3.png

YCLEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από 'μένα!!! Επισκέπτομαι το site σας καιρό, αλλά, τώρα αποφάσισα να γίνω μέλος.... Το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο!! Διανύω τον 4ο μήνα της 1ης μου εγκυμοσύνης!! :P Έχω ΠΗΤ 27/10 και περιμένουμε κοριτσάκι!!! Μένω εδώ και περίπου ένα χρόνο στην Αθήνα και δε μου αρέσει καθόλου.... :( Είμαι από Δράμα και βρέθηκα εδώ λόγω μεταθέσεως του συζύγου μου, που είναι στρατιωτικός.... Πώς επιβιώνεται σ'αυτή την πόλη...?!?!? Πολλή μοναξιά!! Ελπίζω να μου κρατάτε εσείς παρέα!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Αποφάσισα και εγώ να γίνω μέλος της παρέας σας, γιατι είμαι μια μικρη μέλλουσα μανούλα και έχω πολλές πόλλέεες απορίες! Είμαι στην 6η εβδομάδα και αύριο θα κάνω τον 1ο μου υπέρηχο!

maryyy8 καλως ηλθες!!..εχεις δίκιο για την πόλη μας...μακαρι να μπορουσα να φύγω! Σου ευχομαι υγεία για σένα και το κοριτσάκι σου! Οπως και σε ολους τους γόνεις και σε όλα τα ζευγαρια που θέλουν να κάνουν μωράκι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μενα!

Είμαι 31 ετών με σταθερό κύκλο 25 ημερών και από τις γυναίκες που νιώθουν όχι μόνο την ωορηξία αλλά και σε ποιά πλευρά είναι.

Εδώ και 10 μήνες προσπαθούμε για εγκυμοσύνη... Έχουμε εξεταστεί και οι δύο και ο άντρας μου έχει ένα μικρό θεματάκι μορφολογίας και κινητικότητας σπέρματος. Επειδή τα καθημερινά άγχη δεν βοηθάνε και ο ελεύθερος χρόνος είναι περιορισμένος αποφασίσαμε να πάρουμε πιο δραστικά μέτρα. Αυτόν τον μήνα θα κάνουμε την πρώτη (μακάρι να είναι και τυχερή) σπερματεύγχυση με Clomiphene (2η-6η μέρα) & Pregnil.

 

Φιλιά σε όλες!

Ο επιμένων νικά!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα γλυκιες μαμαδες!σε αλλο τοπικ εγραψα για το φορουμ μας για να μας γνωρισετε και απο κει!αλα θα μπανω και εγω εδω!

με λενε πεννυ ειμαι 27 χρονων και μενω επαρχια ακομα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούργια στο φόρουμ και θέλω και εγώ να

γίνω μανούλα!!!σας διαβάζω αρκετό καιρό και τώρα αποφάσισα να

γίνω μέλος και ελπίζω να μου φέρει γούρι!!!

Εύχομαι σε όσες κοπελίτσες προσπαθούν να μείνουν σύντομα εγκυούλες!!!!:-D:grin::-D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Αποφάσισα και εγώ να γίνω μέλος της παρέας σας, γιατι είμαι μια μικρη μέλλουσα μανούλα και έχω πολλές πόλλέεες απορίες! Είμαι στην 6η εβδομάδα και αύριο θα κάνω τον 1ο μου υπέρηχο!

maryyy8 καλως ηλθες!!..εχεις δίκιο για την πόλη μας...μακαρι να μπορουσα να φύγω! Σου ευχομαι υγεία για σένα και το κοριτσάκι σου! Οπως και σε ολους τους γόνεις και σε όλα τα ζευγαρια που θέλουν να κάνουν μωράκι!

 

 

Tina, πώς πήγε ο 1ος σου υπέρηχος?? Δεν ήταν απίστευτη εμπειρία??? Εύχομαι, να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!! Επίσης, εύχομαι όσες θέλουν να κάνουν παιδάκια να τους τα δώσει ο Θεούλης, γιατί είναι κρίμα ενώ κάποιοι τα πετούν άλλοι να προσπαθούν πολλά χρόνια.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Ονομαζομαι Πολυμνια και ειμαι νεα μαμα ενος αγοριου 6 και κατι μηνων. Ευχομαι να ειστε ολοι καλα και τα παιδακια σας να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα!

Αν μπορεσετε, ας μου πει καποιος πως μπορω να βαλω και εγω υπογραφη στα μηνυματα μου? Ευχαριστω πολυ... Τα λεμε συντομα παλι...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]Ο Άρης ήρθε στη ζωή μου στις 23/11/2010...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...