Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας, ειμαι η Alky και έχω τη χαρά εδώ και 60 μέρες κοντά να χαίρομαι και να απολαμβάνω την κορούλα μου. Σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες και θέλω να δώσω συγχαρητήρια για την ύπαρξη αυτου του τόσο χρήσιμου φόρουμ!

 

Θα τα λέμε! Να'στε όλοι καλά!

 

KALISPERA NA XERESE TO MORAKI SOU.:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

Μόλις έκανα εγγραφή στο φόρουμ

Το όνομά μου είναι Μαρία και έχω μιασ κόρη 4ων μηνών!:D΄

Γράφτηκα γιατίν έχω εμπιστευθεί πολλές φορες το φόροθμ και έχω βρεί χρήσιμες πληροφορίες!

Ελπίζω να περάσοθμε καλα!:wink:

[link=http://www.mytickerz.com/]noborderhttp://www.mytickerz.com/tickers/a0em0jji1l9amyds.png[/img][/link]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα και απο εμενα με λενε σταυρουλα και θα ηθελα να γινω μανουλα συντομα γραφτηκα στο forum γιατι πιστευω οτι θα παρω πολλες συμβουλες και πιστευω οτι θα κανουμε μια υπεροχη παρεα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τι καντε ? μανουλες κ μπαμπαδες? ποπη τελειωσα με τη μετακομιση ηρενησα επιτελους σπιτι μου σπιτακι μου ο γιος σου αποτι διαβαζω φουλ ενεργεια ε¨? που να μεγαλωσει κι αλλο δεν θα τον προλαβαινετε μια χαρα μαρεσουν τα παιδακια που ειναι μες στην ενεργια αν κ ειναι λιγο κουραση για εμας αλλα αξιζει.καλως ηρθαν κ τα νεα μελη μας.να ρωτησω εχω μια απορια η μικρη μου ειναι 5 μιση μηνων κ ξυπναει ακομα το βραδυ πιο πολυ απο συνηθεια εχετε να μου δωσετε καμια συμβουλη? τα δικα σας μωρα ξυπνανε κ αν οχι ποτε σταματησαν να ξυπνουν?ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας λεγομαι Κωστας...σας διαβαζω αρκετο καιρο και πραγματικα εχω βρει λυσεις σε αρκετα πραγματα που με απασχολουσαν...τωρα ειπα να γραφτω κιολας ...απλως λογω του οτι εργαζομαι απο τισ 7-20.00 το βραδυ ειναι λιγο δυσκολο να συμμετεχω πολυ ενεργα στο πραγματι ενδιαφερον φορουμ ....παντω τα περισσοτερα κυριως ιατρικης πλευρας που ανεβαζετε τα διαβαζω αφου εχω διδυμα 3 χρονων και οπως καταλαβαινετε ειναι στα ντουζενια τους...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!

ειμαι και εγώ καινούρια,αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό.

Δεν ειμαι μανούλα ακόμα αλλα ευχομαι......

καλημερα ζουζουνα καλωσηρθες στο φορουμ στο ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανούλες...και μπαμπαδες μάλλον - μην παρεξηγηθώ..:P

Με λένε Μελλισάνθη, και έχω ένα γλυκήτατο κοριτσάκι 5,5 μηνών περίπου...Είμαι και εγώ μία κουκουβάγια μαμά, το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή. Ελπιζω να τα λέμε συχνά, πρόσφατα σας ανακάλυψα στο ιντερνετ λόγω κάποιων ιατρικών πληροφοριών που έψαχνα και μου άρεσει πολύ η παρέα σας..Ελπιζω να με δεχτείτε και μένα και να τα λέμε συχνα!:D

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες και σε ολους ειμαι η Νικολεττα εχω ενα κοριτσακι τεσσαρων και ενα αγορακι τριων ετων και ειμαι εγκυος στον εκτο μηνα.εχω αδεια κυησης απο τον πρωτο μηνα κι ετσι μου μενει λιγος χρονος για κουβεντουλα

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες και σε ολους ειμαι η Νικολεττα εχω ενα κοριτσακι 4 και ενα αγορακι 3 ετων.

Ειμαι εγκυος στον εκτο μηνα κι επειδη εχω αδεια κυησης απο τον πρωτο μηνα εχω λιγο χρονο για κουβεντουλα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα αν και δεν ειμαι κανουργια εχω να μπω τοσους μηνες που νιωθω οτι ξαναγυρισα στο σπιτι μου μετα απο μεγαλη περιπλανηση και ηταν μεγαααααλη.Να ειστε ολες καλα με πολυ υγεια και χαρες παμπολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yHWUp3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalispera koritsia, me lene katerina, exo 2,5 xronon koritsaki. tin latrevo, einai h zoi mou.

exo kopsi epafi me ekso kosmo, den mou menei kai polu xronos gia mena. ta itela mia kouventoula mazi sas kai tin parea sas.:P[/QUO

 

Γειάσου Κατερίνα,έχω μια κορούλα 11 μηνών και την λατρεύω επίσης.Δουλεύω κι εγώ και δεν έχω και πολύ χρόνο οπότε στην κυριολεξία ρουφάω κάθε λεπτό μαζί της...Με τις φίλες μου βρίσκομαι αραιά και που.Έχουν κι εκείνες πολύ μικρούλια και ξέρεις...αρρωσταίνουν, οπότε δεν μπορούμε να τα φέρουμε σε επαφή,ούτε κι εμείς να βρεθούμε..έστω για λίγο..Προσπαθώ στη δουλειά,όποτε μπορώ και μέσω του site να λύνω απορίες και να μελετώ τα όσα γράφουν οι υπόλοιποι...

as1cCF20g411210OTMzNDRkfDAwMDE3OWR8TXkgbGl0dGxlIGdpcmwgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!!

ειμαι και εγώ καινούρια,αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό.

Δεν ειμαι μανούλα ακόμα αλλα ευχομαι......

 

 

Καλημερα zoyzoyna. Τα καλυτερα ερχονται, ειναι στο δρομο σου λεω.....

Φιλακια

YMCjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μένα. Είμαι καινούρια κι εγώ εδώ, ανακάλυψα το forum πριν κανα μήνα κι έχω 1-2 μέρες που πήρα μπρος και άρχισα κι εγώ να γράφω!

Η κόρη μου είναι 3χρ 3μηνών, μεγάλο νούμερο όπως όλα τους, και μου μαθαίνει πολύ περισσότερα απ' ότι εγώ εκείνη :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μένα. Είμαι καινούρια κι εγώ εδώ, ανακάλυψα το forum πριν κανα μήνα κι έχω 1-2 μέρες που πήρα μπρος και άρχισα κι εγώ να γράφω!

Η κόρη μου είναι 3χρ 3μηνών, μεγάλο νούμερο όπως όλα τους, και μου μαθαίνει πολύ περισσότερα απ' ότι εγώ εκείνη :wink:

να σουθ ζησει η κορακλα σου καλημερα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.ειμαι πολυ φρεσκια εγγραφη στο φορουμ και ειμαι λιγο χαμενη.εχω τρια αγορια τα θεωρω ευλογια απο το θεο και ευχομαι ολοι να ειμαστε καλα με υγεια και ευτυχια

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!! Με λένε Ελίνα και έχω ένα αγοράκι 18 μηνών τον Παναγιώτη μου. Εύχομαι σε όλες τις μανούλες αλλά και τους μπαμπάδες να χαίρονται τα παιδάκια τους και να έχουν όλοι υγεία.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και αγορια εγώ είμαι λίγο πιο παλιά απο εσάς στο foroum και είπα να σας καλοσορίσω. Καλώς ήλθατε λοιπόν στην ομορφή παρεούλα μας. Ειναι πραγματικά ένα πολύ ενδιαφέρον foroum που θα σας λύση πολλές απορίες που θα δημιουργήσετε καινούργιες φιλίες, θα περάσετε ευχάριστες ώρες.

 

939425cdiy8p6frc.gif

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...