Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κι απο μενα. Σημερα μολις γραφτηκα, αλλα σας διαβαζω πολυ καιρό (και στα καλα και στα κακά).

Με λένε Γιώτα και εχω ενα κοριτσάκι 3,5 μηνων πολυ γλυκό και πολύ φρόνιμο (φτου φτου).

CYaip2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Με λένε Μαρία και έχω έναν γιό 2 χρονών.

καλησπερα

με λενε αγγελικη και εχω μια κορη εξι μηνων...ειμαι και εγω καινουρια και στο φορουμ και σαν μαμα!με βοηθησε πολυ σε αποριες που ειχα:!::-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με το καλο ευχομαι να χεις κ συ ενα μωρακι για να μπαινεις απο τωρα στο φορουμ σημαινει οτι το θες πολυ στο ευχομαι ολοψυχα κ αποτι καταλαβα νιοπαντρη να ζησετε με τον αντρα σου

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

με λενε αγγελικη και εχω μια κορη εξι μηνων...ειμαι και εγω καινουρια και στο φορουμ και σαν μαμα!με βοηθησε πολυ σε αποριες που ειχα:!::-)

καλωσηρθες στην παρεα μας αγγελικη να σου ζησει κ η κορακλα

Link to comment
Share on other sites

Tsika καλησπερα ειμαι καλα και εγω και το αγορι μου,κουραγιο με την μετακομιση(εχω μια πολυ καλη φιλη στα Ιωαννινα ο αντρας της εχει φροντιστηριο)περιμενω συντομα νεα σου και φωτο!!

Κωνσταντινα καλωςηρθες στην παρεα μας(ξαδερφουλα θα τα λεμε και απο εδω τωρα)βαλε φωτο του Σταθη να δουν τον παιδαρο τον ανιψιο μου!!!

Ελπιδα μου welcome προφανως εισαι νιοπαντρη μην εχεις αγχος ζησε τον γαμο σου ζησε ωραιες στιγμες με τον αντρουλη σου και το μπεμπε θα ερθει χωρις να το καταλαβεις!!!πολλα πολλα φιλια σε ολες :-D

ποπη σευχαριστω για το κουραγιο αυτες τις μερες τρεχω κ δε φτανω σε λιγες μερες θα χω ξεμπερδεψει ομως κ θα ξεκουραστω φιλια σεσενα κ τον παιδαρο σου θα τα πουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι η Νίκη δεν είμαι ακόμα μανούλα αλλά είμαστε στις προσπάθειες για μωράκι..σε λίγες μερούλες θα γνωρίζουμε!Χαίρομαι που σας γνωρίζω να είστε καλά εσείς και τα μωρούλια σας!

νικη μου ευχομαι να σαι εγκυος κ να χεις καλη εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι η Αφροδίτη και είμαι νηπιαγωγός,ακόμα δεν είμαι μανούλα αλλά θα γίνει και αυτό...είμαι εδώ για κάθε απορία σας στην διαπαιδαγώγηση των παιδιών...Κάποιες ίσως με ξέρετε ήδη από διάφορες συζητήσεις!

Να χαίρεστε όλες τα μπουμπουκάκια σας:rolleyes:

καλωσηρθες αφροδιτη στη παρεα μας θα σε χρειαστουμε σιγουρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα και απο εμενα! με λενε γεωργια και ειμαι μητερα ενος αγοριου 3 1/2 μηνων. Ευχομαι ολοι να ειμαστε υγειης, ευτυχισμενοι και ενωμενοι να μεγαλωσουμε σωστα και γερα παιδια....Ελπιζω να μας δωσει τη χαρα ο Θεος να ακουσουμε απο τα παιδια μας ενα απλο ευχαριστω μετα απο πολλα χρονια για την αγαπη και τις αρχες που θα τους δωσουμε...

καλησπερα γεωργια τι κανεις εσυ κ το αγορακι σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες αλλα και στις εγκυμονουσες μας!!!ελπιζω το μνμ μου να σας βρισκει ολες και ολους εφοσον εχουμε και μπαμπαδες στην παρεα περιφημα!!τσικα τι εγινε τελειωσες με μετακομιση?εγω εχθες επαθα σοκ με τον γιο μου,απορω πως ενα πλασματακι τοσο δα μικρο μπορει να ειναι ξυπνιο και μεσα στην τρελη ενεργεια απο τις 7 το πρωι που σηκωθηκε μεχρι τις 2:30 τα ξημερωματα ειχαμε παει στην μαμα μου για φαγητο το βραδυ και τι να σας πω λειτουργουσε λες και ειχε μπαταριες που δεν τελειωνουν ποτε(φτου φτου φτου) θα μας τεντωσει ολους το αγορι μου:lol:φιλια πολλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειας σας κοριτσια!!!Ειμαι η ελενη και εχω μια κορουλα 4 μηνων και 17 ημερων που την λενε Μαριρενα

Την θηλαζω αποκλειστικα ΑΛΛΑ Εχω πολλες αποριες ως νεα μαμα και ελπιζω να τα λεμε συχνα

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου καλη μου να σου ζησει η μικρουλα σου κ να τη χαιρεσαι.εγω εχω 2 αγγελοδιαβολακια:mrgreen: ευχομαι να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,μανούλες και μέλλουσες μανούλες, αλλά και μπαμπάδες απ'ότι κατάλαβα.. Είμαι μέλος εδώ και ένα χρόνο αλλά τώρα ξεκίνησα να επικοινωνώ μαζί σας.Μου αρέσει πολύ η παρέα σας και θα συνεχίσω συζητήσεις.Είναι πολύτιμα αυτά που μαθαίνω.Έχω μια κορούλα 11 μηνών περίπου.Είμαι ξετρελαμένη μαζί της και με τα συναισθήματα που νοιώθω!!!!!!!

as1cCF20g411210OTMzNDRkfDAwMDE3OWR8TXkgbGl0dGxlIGdpcmwgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι η Μαίρη απέκτησα πριν 6 εβδομάδες το πρώτο μου παιδί... είναι κοριτσάκι και μ' έχει κάνει τρελά ευτυχισμένη! Σας ανακάλυψα πρόσφατα και ομολογώ ότι η παρέα σας μου αρέσει πάρα πολύ.

Εύχομαι σε όλες τις μαμάδες και όλους τους μπαμπάδες της παρέας ό,τι καλύτερο... :-D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε όλους καιολες! ηθελα να με βοηθησετε αν γνωριζετε το κεντρο λογου Παιδικο εργαστηρι και το ikid.θελω να ξεκινησω την κορη μου και εχω μπερδευτει ποιο να διαλεξω

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, ειμαι η Alky και έχω τη χαρά εδώ και 60 μέρες κοντά να χαίρομαι και να απολαμβάνω την κορούλα μου. Σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες και θέλω να δώσω συγχαρητήρια για την ύπαρξη αυτου του τόσο χρήσιμου φόρουμ!

 

Θα τα λέμε! Να'στε όλοι καλά!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...