Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts

Just now, sweety** είπε:

καλημερα σας!δεν ηξερα που αλλου να γραψω ...ειχα κανει μια αναρτηση στο θεμα χωρισμος και οταν μπηκα να γραψω  ειχε κλεισει λεει και ειχε μεταφερεθ καπου αλλου εχει ενα λινκ αλλα μου βγαζει ερρορ..λογω χρονου δεν μπορω να ψαξω..μηπως ξερει καποια που μπορω να γραψω?

Γεια σου κορίτσι, πρεπει να μπεις στο parents.cafe να κανεις νέο λογαριασμό χρήστη αν δεν εχεις φτιάξει ήδη και θα μπορούσες ισως να αναρτήσεις στις δύσκολες στιγμές ή ανάλογα με το περιεχόμενο που θέλεις να αναρτήσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sweety** είπε:

καλημερα σας!δεν ηξερα που αλλου να γραψω ...ειχα κανει μια αναρτηση στο θεμα χωρισμος και οταν μπηκα να γραψω  ειχε κλεισει λεει και ειχε μεταφερεθ καπου αλλου εχει ενα λινκ αλλα μου βγαζει ερρορ..λογω χρονου δεν μπορω να ψαξω..μηπως ξερει καποια που μπορω να γραψω?

Έχει κ εδω κ στο καφε θέματα με σχέσεις-χωρισμο

Εδώ ισως χρειάζονται έγκριση οι δημοσιευσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σε όλους!

Το όνομα μου είναι Πελαγία, είμαι καινούργια στο φόρουμ και πρώτη φορά που ασχολούμαι  με κάποιο φόρουμ γενικά!

Προσπαθώ σε πρώτη φάση να μάθω πως λειτουργεί  :shock: είδα πολύ ενδιαφέρουσες απόψεις και συνομιλίες , μπράβο σε όλους που προσπαθείτε να στηρίξετε και να βοηθήσετε ο ένας τον άλλον  μέσα από αυτό το φόρουμ .

Καλώς σας βρήκα !:)

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους:D. είμαι Ζωή, μια μαμά  (θαύμα  με μεγάλη προσπάθεια)..που λατρεύει άτακτο μικρό της... Χαίρομαι που θα συζητήσουμε για διάφορα θέματα, γιατί είναι πολύ σημαντικό για να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι η Πένυ και από την αρχή του χρόνου προσπαθούμε με το άντρα μου για το  πρώτο μας μωρό! Χαίρομαι που βρήκα ένα ελληνικό φόρουμ που ασχολείται με αυτό και με άλλα θέματα που αφορούν τα παιδιά και τους γονείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Γειά σας ! Είμαι νέα στην παρεα αν και σας παρακολουθώ σιωπηρα καιρό . Δε σας κρύβω ότι στην περίοδο της εξωσωματικής και της εγκυμοσύνης γενικά μου κρατήσατε όμορφη παρέα σας διάβαζα και έβλεπα όσα ήθελα εγώ να πω και να ρωτήσω . Τώρα μαμά πια θέλω να σας γνωρίσω και να σας ευχαριστήσω 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γειά σας και από μένα!!  Σας διαβάζω εδώ και καιρό για όλες μου τις απορίες.... Και αποφάσισα να γραφτώ και εγώ για να μπορώ να μοιράζομαι μαζί σας τις εμπειρίες μου. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλους :)

Είμαι η Χριστίνα, προσπαθούμε για μωράκι με τον σύντροφό μου εδώ και κάποιους μήνες και σας διαβάζω σχετικά με κάποιες απορίες μου εδώ και λίγο καιρό. 

Καλώς σας βρήκα, καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Christina Kar είπε:

Καλησπέρα σε όλους :)

Είμαι η Χριστίνα, προσπαθούμε για μωράκι με τον σύντροφό μου εδώ και κάποιους μήνες και σας διαβάζω σχετικά με κάποιες απορίες μου εδώ και λίγο καιρό. 

Καλώς σας βρήκα, καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούμε!

Καλή επιτυχία !! Εύχομαι να κρατήσεις ένα μωράκι στην αγκαλιά σου το συντομότερο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
15 ώρες πρίν, Βασιλισσα είπε:

Σας χαιρετω, ειμαι η Βασιλικη. Προσπαθουμε για παιδι και ψαχνουμε για ενα καλο γιατρο.

Εύχομαι γρήγορα εγκυουλα! Σε ποια περιοχή είσαι μήπως κάποια γνωρίζει κάποιον καλό γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Γεια στην ομαδα, δν ξερω πως λειτουργει το σαιτ...βλεπω μονο παλιες δημοσιευσεις!!εμεις προσπαθουμε για παιδακι, τωρα σταματησαμε τις προσπαθειες για λιγο γιατι ο γιατρος μου βρηκε πολυποδακι  ενδομητριο ..ο οποιος εμποδιζει !!!Κ θα το βγαλω λαπαροσκοπηκα..εχει καμια αλλη αντιστοιχη εμπειρια;;

Link to comment
Share on other sites

https://parents.org.gr/forum/discover/unread/

γεια σας πατώντας εδώ βλέπετε τις νέες δημοσιεύσεις

Για τους πολύποδες παρακαλούμε δημοσιεύστε εκ νέου εδω

 

Για θέματα λαπαροσκόπησης δείτε εδω

https://parents.org.gr/forum/tags/λαπαροσκόπηση/

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...