Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ!!!!!ΣΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ....ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΤΩ!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κι απο μένα, καλως σας βρήκα , ειμαι μελλοντική μητέρα, γεννάω περίπου σε 1,5 μήνα και περιμένω αγοράκι , ειμαι απο Αγιά Λάρισας αλλα λόγω ασχολιών τις περισσότερες μέρες μένουμε στην Λάρισα, αυτα για πρώτη γνωριμία.

Link to comment
Share on other sites

klahspera kai pali......xathika gia ligo kai twra epestrepsa me mia aporia!h periodos mou teleiwse 11/01 kai stis 16/01 irthame se epafh me ton andra mou!apo xthes omws ponaei kai exei prhstei ligo to stithos mou!ti mporei na shmainei an shmainei kati???/

κατερινακι μου καλημερα! σε σκεφτομουν ελεγα τι να κανει αυτη η κοπελα γιατι χαθηκε ετσι? οταν ημουν εγκυος μου ειχε πρηστει το στηθος λιγο μετα το τελος της περιοδου κ απορουσα ....θυμαμε ελεγα γιατι πρηστηκε το στηθος μου ?αφου μου τελειωσε η περιοδος μεχρι που μετα απο ενα μηνα που αρχισαν να με ενοχλουν οι μυρωδιες π.χ. το πρωι το τσιγαρο κ κατι τετοια μεχρι που νομιζα οτι ειχα ιωση...:lol::lol::lol:μετα υποψιαστηκα γιατι ειμαι φανατικη καπνιστρια κ λεω εμενα να μενοχλει το τσιγαρο??? εκανα τεστ κ καταλαβα μετα απο ενα μηνα και :!:μακαρι να ναι αυτο που θες:lol: περιμενω νεα σου φιλακια.

να καλωσορισω ολα τα νεα μελη μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[/b]

καλησπερα πριν λιγο γραφτηκα και εγω στο φορουμ ειμαι μια μανουλα που εχω ενα αγορακι 3μηνων μενω πολλες ωρες μονη και βαριεμαι οταν το μωρακι μου κοιμαται. γιαυτο και γραφτηκα για να σας εχω παρεα πιστευω να με κανεται φιλη σας.

line_flow_blue_beg_micky_time_1256097600_text_ef20e1e3e3e5ebeff220eceff520e5e9ede1e92e2e2e.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα. Μολις εγινα μελος του φορουμ αν και εχει αρκετους μηνες που διαβαζω τις πολυ ενδιαφερουσες συζητησεις σας. Εχω ενα αγορακι 3 χρονων κ περιμενω το 2ο νινι που δεν ξερω ακομα τι ειναι, τον Ιουλιο. Ελπιζω να τα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

με λένε δήμητρα και είμαι καινούργια στο φόρουμ. έχω ένα αγοράκι 3 ετών που το λένε κυριάκο.είναι ένας ακούραστος ανθρωπάκος που έχει απίστευτες αντοχές..:lol:έχοντας πολλές απορίες:rolleyes: σίγουρα θα χρειαστώ τις συμβουλές σας.ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Μαμάδες και μπαμπάδες καλησπέρα.

Ονομάζομαι Σοφία και πριν από ένα μήνα μετακομοίσαμε με τον σύντροφο και τον 11 μηνών γιό μας από την Αγγλία.

 

Ελπίζω εδώ πέρα να βρώ μια πολύ καλή παρέα.

Εύχομαι να τα λέμε συχνά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σε όλους σας σήμερα έγινα μέλος σε αυτή την μεγάλη παρέα αν και παρακολουθώ καιρό συζητήσεις και διάφορα θέματα.

Δεν ξερώ ακριβώς πως λειτουργεί το site αυτό σας μέλος αλλά που θα πάει θα μάθω.

Έχω ένα γιο 18 μηνών και τώρα ξεκινήσαμε προσπάθειες για δεύτερο μπεμπέ!

Πολλές ευχές σε όλους

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους και εγω τζενη ειμαι καινουρια και δεν ξερω και πολλα γιαυτο το φορουμ τυχαια το ειδα τωρα που εχω προβληματα με την κορη μου

πριν 2 μηνες γεννησα το γιο μου και η κορη μου που ειναι σχεδον 4 εχει βγαλει πολυ κακια οχι στο μωρο αλλα σε ολους μας και δεν ξερω πως να την αντιμετωπισω

ουφ............

Ζηλεύει η ζουζούνα σου, συμφωνώ με την Χριστίνα. Αυτό όμως είναι και το φυσιολογικό. Να της αφιερώνεις χρόνο και να της ζητάς να σε βοηθήσει με το μωρό, ( απλά πραγματάκια ) έτσι θα σκεφτεί ότι είναι χρήσιμη. Μπορεί να πιάσει! Βέβαια ανάλογα με τον χαρακτήρα του παιδιού.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 15Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ .ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ.ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ!

ouQHp3.png

w1tfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολους. ειμαι η ελενη και ειμαι νεο μελος. πιο πολυ κανω test για να δω την πρωτη μου δημοσιευση....

παρ΄ολα αυτα ήθελα να σας πω καλως σας βρηκα, να μας ζησουν τα ζουζουνια μας και να ειμαστε παντα καλα για να μπορεσουμε να τα μεγαλωσουμε σωστα και να γινουν καλοι, υγειεις και ευτυχισμενοι ενηλικες.

 

oHq0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Είμαι η Βιβή, έχω ένα αγοράκι 6,5 ετών και ελπίζω σύντομα να μπορέσω να του κάνω αδερφάκι. Εδώ και πολύ καιρό επισκέπτομαι το forum για πληροφορίες και σήμερα, βλέποντας ότι πλέον μπαίνω καθημερινά χωρίς να είμαι μέλος, αποφάσισα να γραφτώ για να μην αισθάνομαι ότι "κλέβω" πληροφορίες και για να συμμετέχω στην τόσο όμορφη παρέα σας!

 

Φιλιά σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και καλώς σας βρήκα!!!! άργησα βέβαια λίγο να σας βρω και έχω ήδη 3 παιδάκια.....αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν χρειάζομαι τις συμβουλές σας. Χαίρομαι που έγινα μέλος αυτής της παρέας και συγγνώμη αν τυχόν κάνω κάποια λάθη στη χρήση γιατί είναι η πρώτη φορά που γράφομαι σε forum και γενικά επικοινωνώ με άλλους. Καλό βράδυ λοιπόν σε όλους και τα λέμε. :-D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα..

Εγώ ανήκω στις ''απελπισίες'' - δεν είμαι μαμά και κατά πως φαίνεται δεν θα γίνω και εύκολα, για να μην πω καθόλου...

Μια πρώτη συνάντηση, καταστροφική, με σύμβουλο-γιατρό εξωσωματικής με οδήγησε στο site. Και απ' ότι βλέπω δεν είμαι μόνη.

Λυπάμαι που συμβαίνουν όσα συμβαίνουν και εύχομαι τα καλύτερα για όσους προσπαθούν.

 

fUnk_u2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι 27 κ σας παρακολουθω καιρο . νομιζω οτι ηρθε η ωρα να πω και εγω τις δικεσ μου εμπειριες , :P εχω κ 2 μωρακια 2 χρονων κ το αλλο ειναι 10 μηνων , χαρικα που ,μπηκα στην παρεα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες!:-)Μετα απο τοσο καιρο που σας παρακολουθω αποφασισα κι εγω να μπω στην παρεα σας!!!Με λενε Λιτσα και ειμαι μια μανουλα με 3 ομορφα παιδια!!!Το μεγαλυτερο 14 χρονων,το μεσαιο 10 χρονων και το μικροτερο μολις 6,5 μηνων!!!Για οσες καταλαβαν ειμαι η πιο ευτυχισμενη μητερα του κοσμου!!!

Link to comment
Share on other sites

catherine 78 καλησπερα!!!Σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!Σιγουρα θα εχεις μαθει και τι φυλο ειναι!Ωχ παραλειψη!Με λενε Λιτσα,εχω 3 παιδακια και μολις πριν 6,5 μηνες γεννησα κι εγω!!!Μολις σημερα μπηκα κι εγω σε αυτην την ομορφη παρεα με τα πολυ ενδιαφεροντα θεματα!Ειναι η πρωτη φορα που επικοινωνω μεσω φορουμ.Συγνωμη αν υπαρχουν λαθη!!!Φιλακια!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:D:D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...