Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η πρώτη μου δημοσίευση !!


gogga

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κι απο μας. Είμαι μια χαζομαμα η Έφη κι εχω ενα αγορακι 4 μηνων και 14 ημερων που θα ακουει στο ονομα Τριανταφυλλος.

'θηλαζω αει διδασκομενη'

XAICp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!!!

 

Με λένε Λαμπρινή ,είμαι 28 ετών και έχω έναν ξανθό άγγελο μόλις 33 ημερών..Η ιστοσελίδα αυτή είναι πολύ ενδιαφέρουσα καθώς μαθαίνουμε πολλά και ανταλλάσσουμε εμπειρίες!!!

labc81

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μας. Είμαι μια χαζομαμα η Έφη κι εχω ενα αγορακι 4 μηνων και 14 ημερων που θα ακουει στο ονομα Τριανταφυλλος.[/Q

 

 

γεια σου εφη κ τριανταφυλλε! καλωςηρθατε στο φορουμ μας με λενε χριστινα κ εχω μια μικρη 7 μιση μηνων που θα ακουει στο ονομα θελξινοη:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, με λένε Βαρβάρα είμαι 25 χρονών και μόλις μπήκα στον έβδομο μήνα. Δεν έχω ξανασυμμετάσχει σε forum (οπότε δεν τα ξέρω και καλά τα κατατόπια), αλλά είστε τρελό παρεάκι.... έχω μάθει πολλά από εσάς και ότι συμβαίνει με την εγκυμοσύνη μου ή με τις προετοιμασίες σας συμβουλεύομαι!!!:-D

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες και όλους!και καλώς σας βρήκα!

Συγχαρητήρια γαι το καταπληκτικό sie!

είμαι παντρεμένη εδώ και δυόμιση μήνες περίπου και σιγά σιγά σκεφτόμαστε να βάλουμε μπροστά για bebe!!;);)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, με λένε Βαρβάρα είμαι 25 χρονών και μόλις μπήκα στον έβδομο μήνα. Δεν έχω ξανασυμμετάσχει σε forum (οπότε δεν τα ξέρω και καλά τα κατατόπια), αλλά είστε τρελό παρεάκι.... έχω μάθει πολλά από εσάς και ότι συμβαίνει με την εγκυμοσύνη μου ή με τις προετοιμασίες σας συμβουλεύομαι!!!:-D

καλημερα βαρβαρα ευχομαι να χεις καλη γκυμοσυνη αν κ λιγο θας ακομα οτι συμβουλες θες εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

 

πριν λίγο έκανα εγγραφή , αν και έχω διαβάσει αρκετά από τα θέματα στο site.. Egw den exw akomh mpempe , organwnw siga siga to gamo k amesws meta euxomai na pane ola kala k na apokthsw k egw to mwraki mou... Eyxomai se oles kalh xronia k ugeia gia esas k tis oikogeneies sas.

 

Filia

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βαρβαρα ευχομαι να χεις καλη γκυμοσυνη αν κ λιγο θας ακομα οτι συμβουλες θες εδω ειμαστε.

 

 

ευχαριστώ πολύ!!! εσύ να φανταστώ είσαι ήδη μανούλα?

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο έμενα με λένε Φαίη είμαι 26 χρονών και εύχομαι σε όλους τα καλύτερα για τα μωρακία σας....

 

καλώς ηρθες Φαίη!!!

Λινακι μου κοιμήσου..... σε παρακαλώ!!!

  

Link to comment
Share on other sites

για σε ολες τις γλυκες μανουλες :P

θελω καταρχην να σας ευχαριστησω γιατι απο τις δικες σας εμπειριες μαθαινα κ εγω πριν ακομη γινω μελος κ απλα παρακολουθουσα..

ειμαι η κων/να ,25-26 χρονων κ εχω τον ζουζουνακο μου 4+μηνων...

ευχομαι να γνωριστουμε καλυτερα κ να τα λεμε;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας!

 

Εχω λίγες ημέρες που γράφτηκα σε αυτό το forum, αλλά το παρακολουθώ αρκετούς μήνες, κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης μου. Και τώρα συνεχίζω με τον ερχομο της κορούλας μου. Είναι πολύ καλό και σημαντικό να υπάρχουν τέτοια forums γιατι μεταδίδινται εμπειρίες και γνώμες ποικίλες.

 

Καλη συνέχεια και θα τα λέμε.

 



 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!!!!

ειμαι η Ελενη και έχω μια κορουλα τη μικρη μου Μαριρενα που ηρθε και εδωσε νοημα στην ζωη μου πριν απο 7 περιπου μηνες

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμένα, το όνομα μου ειναι Κορινα και είμαι 6 μηνων εγκυος, περιμενω με πολυ ανυπομονησια τον μπεμπη μου. Ειναι το πρωτο μωρακι και διαβαζοντας τα μηνυματα σας εμαθα πολλα πολλα πραγματα που δεν γνωριζα... ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμένα, το όνομα μου ειναι Κορινα και είμαι 6 μηνων εγκυος, περιμενω με πολυ ανυπομονησια τον μπεμπη μου. Ειναι το πρωτο μωρακι και διαβαζοντας τα μηνυματα σας εμαθα πολλα πολλα πραγματα που δεν γνωριζα... ευχαριστω!

καλωσηρθες κορινα με το καλο ο μπεμπης σου να ερθει

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...