Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SoS Προς Αglaia και οποια μπορει να βοηθησει.


Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ ΚΡΙΣΤΙΝΑ, ευχομαι και εγω σε εσας οτι καλυτερο και σε ολες τις μανουλες υπομονη και για ολα υπαρχει λυση!!!

 

 

Φυσικά και υπάρχει λύση για όλους και για όλες τις συνθήκες .......το κάθε ζευγάρι μαμά και παιδί είναι μοναδικό και επιλέγει αυτό που αποδίδει καλύτερα με γνώμονα την υγεία του παιδιού. Και φυσικά αν χρειαστείς κάτι όποτε και σε ότι μπορώ το ίδιο θερμά θα απαντήσω όπως και όταν θήλαζες....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 229
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ηρ8ε λοιπον ο καιρος και εδωσα στο παιδι γαλα μη υποαλεργικο. Τελικα δεν ειχε αλλεργια στο αγγελαδινο γαλα, και τωρα τρωμε ολες τις κρεμες και στο μεσημεριανο φαγητο, μοσχαρακι! Επισης απο οταν του ξεκινησα το συμπληρωμα, πηρε τα πανω του στα κιλα, και η γιατρος μας ειπε να ξεχασουμε τις εξετασεις αιματος!Το παιδι δεν εχει τιποτα! Απλα πειναγε και δεν ετρωγε οσο επρεπε! Στην τελευταια μετρηση της το παιδι ηταν 8 μηνων και 9100γρ!!!! Ειμαι απολυτα ικανοποιημενη που ειμαστε υγιεστατοι και οι 2! Ουτε εγω πηρα χαπι για να σταματησω τον θηλασμο! Εγινε μεσα σε μια βδομαδα σταδιακα και χωρις κανενα συμπτωμα! Τα κανονισε η φυση!! Τα λεμε ξανα σε αυτο το τοπικ στο επομενο παιδακι (με το καλο!!!)! Ελπιζω η ιστορια μου να βοη8ησει καποια αλλη κοπελα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΑΓΛΑΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.....

ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ (ΚΑΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ)?

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΛΑΧΙΣΤΑ...

ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ??????????

Link to comment
Share on other sites

Πόσες πάνες το 24ωρο;

 

Τι χρώμα έχουν τα ούρα;

 

Μπορεί να θηλάζει συχνότερα; Του προσφέρεις και αρνείται;

 

3-4 ήταν μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα αυτήν την εβδομάδα 2-3

 

δεν έχει αλάξει κάτι στο χρώμα....του δίνω πάντα με το που γκρινιαξει....όποτε και να του το δώσω το στήθος πίνει.....από τον 3 μήνα δε ουρούσε την βραδυνή πάνα παρά μόνο όταν ξύπναγε και την γέμιζε φουλ...

πλεον όμως αργώ να του την αλλάξω καθώς την πιάνω και φαίνεται σαν άδεια...

θα δοκιμάσω το κόλπο σήμερα με το χαρτί και θα σας ξαναγράψω...ευχαριστώ...

σαςευχαριστώ πάρα πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...