Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γράμμα σε ένα παιδί που δεν γεννήθηκε ποτέ


vasdeli

Recommended Posts

Mαριλένα μου, το σημαντικό είναι ότι παρακολουθείς την όλη ιστορία από πολύ νωρίς...μη φοβάσαι...Αν και η χοριακή μεγαλώνει κανονικά ό,τι και να είναι θα το αντιμετωπίσεις ψύχραιμα...Εξωμήτριο αν είχες θα είχες φοβερούς πόνους...Μακάρι αύριο να είναι καλή η χοριακή σου....Όσο για τα καφετιά είχα κι εγώ, ήταν από την εμφύτευση...Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι;

Υπάρχουν κοπέλες εδώ μέσα που ξεκίνησαν με πολύ χαμηλές χοριακές και τώρα κρατάνε τα μωράκια τους αγκαλιά...Έχε πίστη!

Περιμένω νέα σου!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 321
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

euxaristw gia tis apantiseis sas koritsia.xtes imoun poli kala kai iremi.koimithika kai poli kala xwris agxos gia tin xoriaki pou tha kanw simera.

distixws to prwi pou piga toualeta exw aima.mallon apovaletai e?

tha paw na kanw tin analisi vevaia an kai gia na eimai eilikrinis tha anakoufistw an einai apovoli kai oxi ekswmitrio.elpizw simera na exoume mia endeiksi giati auti anamoni me trelenei!den mporw na doulepsw!

2mS6p3.png?t9H6Yah7

1ZAOp2.png?n6Kui1AR

Link to comment
Share on other sites

i xoriaki 99!paei to mwro apovallete.mou eipe na stamatisw kai ta ipotheta kai ta duphaston kai ola kai tha paw to apogeuma na me dei.

eilikrina tha eimai kala an mou pei oti apovallete mono tou kai den tha xreiastw apoksesi i einai ekswmitrio.auto mono thelw afou ftasame mexri edw.at least twra kserw oti teleiwse kai tha mazepsw ta kommatia mou na perimenw tis diakopes na iremisw.tha parw kai mia adeia aurio na paw stin thalassa na iremisw.

2mS6p3.png?t9H6Yah7

1ZAOp2.png?n6Kui1AR

Link to comment
Share on other sites

i xoriaki 99!paei to mwro apovallete.mou eipe na stamatisw kai ta ipotheta kai ta duphaston kai ola kai tha paw to apogeuma na me dei.

eilikrina tha eimai kala an mou pei oti apovallete mono tou kai den tha xreiastw apoksesi i einai ekswmitrio.auto mono thelw afou ftasame mexri edw.at least twra kserw oti teleiwse kai tha mazepsw ta kommatia mou na perimenw tis diakopes na iremisw.tha parw kai mia adeia aurio na paw stin thalassa na iremisw.

 

Λυπάμαι πολύ...Εύχομαι αυτή η ιστορία να ολοκληρωθεί όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα για σένα....:(

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Άγγελέ μου....

 

Νομίζω πως σε ξανασυνάντησα πριν λίγες ώρες...

 

Εκεί, στην οθόνη είδα τα χέρια, τα πόδια, τα δαχτυλάκια σου που με πλησμονή περιμένω να γραπωθούν από πάνω μου...

Είδα εσένα! Είσαι καλά! Μου κουνούσες τα χέρια σου, πιπιλούσες τον αντίχειρά σου...κατάπινες το αμνιακό υγρό...

Άκουσα την καρδιά σου, την είδα να πάλλεται...

Η συγκίνησή μου δεν περιγράφεται....

Σε περιμένω, δεν βιάζομαι, τώρα ξέρω να περιμένω...

 

Σε φιλώ, άγγελέ μου!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ φιλενάδα μου αμάν πια, τα δάκρια τρέχουν πάλι ποτάμια, αλλά αυτήν την φορά είναι από χαρά :D

Αυτό το θέμα είναι το πιο πονεμένο μου και εσύ είσαι η πιο αγαπημένη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε, κορίτσι μου, πώς καταφέρνεις πάντα και μου φέρνεις δάκρυα στα μάτια; :pQUOTE]

 

κοριτσακι μου,σε λιγους μηνες θα κλαις απο χαρα....:P

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε, κορίτσι μου, πώς καταφέρνεις πάντα και μου φέρνεις δάκρυα στα μάτια; :P

Με το καλό να δεκτείς τον Άγγελό σου. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

 

Ευχαριστώ, καλή μου....Δεν ξέρω πως, αλλά μου βγαίνουν αυθόρμητα αυτά τα γράμματα...

 

Αχ φιλενάδα μου αμάν πια, τα δάκρια τρέχουν πάλι ποτάμια, αλλά αυτήν την φορά είναι από χαρά :D

Αυτό το θέμα είναι το πιο πονεμένο μου και εσύ είσαι η πιο αγαπημένη μου!!!

 

Αχ,Αρχοντούλα μου...αυτό το θέμα ήταν η αφορμή να σε γνωρίσω(εσένα και τον Swiftako μου)...και είμαι πολύ χαρούμενη γι' αυτό! βγήκε και ένα θετικό

 

Βρε, κορίτσι μου, πώς καταφέρνεις πάντα και μου φέρνεις δάκρυα στα μάτια; :pQUOTE]

 

κοριτσακι μου,σε λιγους μηνες θα κλαις απο χαρα....:P

 

Μακάρι....πασχαλίτσα μου!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Ναι, αλλά λες να μου κάνει πάλι την ανατροπή;:D

Χθες, έφαγα και την πρώτη μου αξιοπρεπή κλωτσίτσα!!!!:mrgreen:

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά λες να μου κάνει πάλι την ανατροπή;:D

Χθες, έφαγα και την πρώτη μου αξιοπρεπή κλωτσίτσα!!!!:mrgreen:

Σιγά μην σε αφήσει σε ησυχία τώρα :D :D :D

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

'Αγγελέ μου....

Θα είσαι η μία και μοναδική...

Πάντα θα κατέχεις ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου...

Σ' ευχαριστώ για όλα, για ό,τι μου έμαθες, για ό,τι με δίδαξες, για όσο με πόνεσες... Όλα γίνονται για κάποιο λόγο...

 

Θα σ' αγαπώ για πάντα!

 

Πριν δυο μέρες έμαθα ότι το αδερφάκι σου που έρχεται είναι σίγουρα πλέον αγοράκι...Ξέρω γιατί έγινε έτσι...Για να είσαι αναντικατάστατη και μοναδική...Το αντίθετο-όπως μου είπε μια καλή μου φίλη- θα βόλευε και θα ανάπαυε μονάχα εμένα..Και είχε δίκαιο...

 

Σε παρακαλώ, πρέσβευε εκεί πάνω για μας, για τα αδέρφια σου, για το αγοράκι που έρχεται...

 

Σ' ευχαριστώ!

Σ' αγαπάω, η μαμά σου!:)

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ, βρε κοριτσάκι μου, γιατί με συγκινείς πάντα τόσο πολύ;

Είσαι μοναδική ψυχή και όσοι σε έχουν κοντά τους είναι πολύ τυχεροί.

 

Μπα...Αρχοντούλα μου!!!

 

Μια γκρινιάρα είμαι.....αλλά το αγγελούδι μου με βοήθησε πολύ σ' αυτό (το τρίτο...αγγελούδι)

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει κοπελια?Θα πλανταζω καθε φορα?

Μακαρι να σε εκανα μια αγκαλια.Θα περιμενω μεχρι την επομενη επισκεψη.Σιγουρα καταληξαμε στο γαλαζιο για να ξερω.....(χι χι).

Πολλα φιλια και στους 5.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει κοπελια?Θα πλανταζω καθε φορα?

Μακαρι να σε εκανα μια αγκαλια.Θα περιμενω μεχρι την επομενη επισκεψη.Σιγουρα καταληξαμε στο γαλαζιο για να ξερω.....(χι χι).

Πολλα φιλια και στους 5.

 

Δημητρούλα μου!!!!

 

Όταν ξανασυναντηθούμε(από Νοέμβρη, πρώτα ο Θεός, θα είμαι Αθήνα μέχρι τη γέννα) θα φαίνεται και η δική σου κοιλίτσα!!!!!

 

Το γαλάζιο είναι γεγονός! :D

 

Σε φιλώ, είμαι τόσο χαρούμενη για σένα!!!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα να βρισκομασταν κοριτσαρα μου παλι θα την εβλεπες την κοιλια μου(χα χα).Λοιπον θα ψαξω σωστο χρωμα να συνδυασω το γαλαζιο....

 

Υπερβολές!!! Πάντως πριν 2 μήνες τίποτα δεν φαινότανε!:D

 

Αν υποψιαστώ ότι θα έχω μια από τις υπέροχες δημιουργίες σου, μόλις με το καλό γεννήσω, θα τρελλαθώ!:cool:

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...