Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τιμες ιασω-λητω!


Recommended Posts

Εγώ γέννησα τον Αύγουστο στο Λητώ με Φ.Τ. και επισκληρίδιο σε 3κλινο.Πληρώσαμε 2200 το δωμάτιο, 250 τη μαία και 2500 ο γιατρό.Η τιμή του 3κλινου είναι όντως 1700 (έτσι λένε στο τηλέφωνο αν ρωτήσεις) μαζί όμως με τα υπόλοιπα (εξετάσεις μωρού, φάρμακα κλπ) ανεβαίνει.Πάντως είναι πολύ καλό μαιευτήριο και όντως σε προσέχουν πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • yogini

    yogini 49 δημοσιεύσεις

  • nat-left

    nat-left 40 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 39 δημοσιεύσεις

  • Jen.

    Jen. 37 δημοσιεύσεις

εγω εχθες πηγα στο Λητω για να δω συγγενη μου που γεννησε (ειχα να παω 7 χρονια) και εμαθα για τις τιμες του 3κλινου οι οποιες ειναι οικονομικοτερες απο το 6κλινο του Ιασω και αναρωτιεμαι τι ειναι αυτο που τελικα μας χρεωνει το Ιασω? To free parking?

ειναι αστειο και αδικο..σιγουρα βεβαια το Λητω ειναι μικροτερο και παλαιοτερο αλλα και το οτι δεν εχει ανεσεις δεν λεει κατι γιατι για ολα τα επιπλεον ουτως η αλλως πληρωνουμε

 

Ποιος σου ειπε οτι δεν εχει ανεσεις;Δηλαδη τι παραπάνω πιστευεις οτι προσφερει το Ιασω;Η αδερφή μου που γέννησε και στα δύο πιστεύει ότι το Λητώ είναι καλύτερο με διαφορά. Πολύ πιο ανθρώπινο και προσφέρει υπηρεσίες που στο Ιασω δεν υπάρχουν.Το ξέρεις ότι είναι το μοναδικό μαιευτήριο που κάνει μαθήματα στις λεχώνες που είναι το πρώτο τους παιδί για το πως να συμπεριφέρονται στο παιδί;

Δεν είναι τυχαίο ότι και η Ρουβίτσα εκεί γεννήθηκε.:-)))

 

sorry αλλα μαλλον ο τροπος που το διατυπωσα δεν ηταν σωστος..δεν υπονοησα οτι δεν εχει ανεσεις..αντιθετως..απλα σε συγκριση με το μεγεθος του Ιασω ειναι κατι πιο ας πουμε "οικογενειακο"..και σαφως ξερω κοσμο πιο ευχαριστημενο απο το Ιασω..για μενα ειναι μειονεκτημα το οτι ο γιατρος μου ντε και καλα συνεργαζεται με το Ιασω και λογω εμπιστοσυνης και αλλων θεματων πρεπει να τον ακολουθησω ειδαλλως και σε δημοσιο ειμουν πανευτυχης πχ ΕΛΕΝΑ που ειναι εξισου πολυ καλο..

και τωρα βεβαια το οτι η Ρουβιτσα γεννηθηκε εκει στο Λητω σαφως και δεν αποτελει κριτηριο..ασε κιολας που τους εδωσαν την μολις απο τις προσφατες ανακαινισμενες σουιτες διοτι η συγγενης μου λιγους μηνες πριν ειχε δει το μερος σε μαυρο χαλι (προ ανακαινισεως)..και στο φιναλε αν ο γιατρος της Ζυγουλη ηταν στο Ιασω η στο οποιοδηποτε αλλο εκει θα γεννουσε και εκεινη..συνεπως ακυρο το επιχειρημα αλλα το εκλαμβανω ως χιουμορ..και by the way τους παει που εγιναν γονεις οι Ρουβαδες!!

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι;Αν οι γονείς ζητήσουν να φέρουν το μωρό στο δωμάτιο ενώ υπάρχουν επισκέψεις τους το αρνούνται;Υπάρχει περίπτωση οι γονείς του μωρού να έχουν ζητήσει να μην έρχεται το μωρό στο δωμάτιο όταν υπάρχουν επισκέψεις και έφεραν ως πρόσχημα αυτή την δικαιολογία;Εμένα μου αρέσει αυτή η τακτική γιατί από ότι κατάλλαβα στο μαιευτήριο θα έρθει να με δει και η κουτσή Μαρία και δεν θα ήθελα να έρθει το παιδί σε επαφή με όλους, αλλά θα έρθουν και άτομα που δεν πρόκειται να ξαναδώ από το εξωτερικό και θα ήθελα να δουν το μωρό από το πυρέξ φυσικά. Δεν γίνεται ότι θέλουν οι γονείς;

 

ναι το ζητησαν και αρνηθηκαν.

ειπα..και εγω συμφωνω ως ενα σημειο με το ολο θεμα (λες να θελω το παιδι μου να καταπλακωθει απο την κουτση Μαρια και ολες τις ιωσεις της?..ουτε καν για μενα δεν το θελω) αλλα απο ενα σημειο και μετα ειναι λιγο υπερβολη..για μενα τουλαχιστον..ο καθενας κρινει για τον εαυτο του..

Link to comment
Share on other sites

Γέννησα στο Λητώ τον Αύγουστο και όντως ήταν έτσι αυστηρά.Για εμένα αυτός ήταν και ένας βασικός λόγος για τον οποίο επέλεξα το Λητώ για να γεννήσω (ο γιατρός μου είναι σε 3 μαιευτήρια).

Βασικά θεωρώ ότι στο μαιευτήριο πας για να δεις τη μαμά και όχι το μωρό.Κι έπειτα ο περισσότερος κόσμος δεν είναι διακριτικός και προσεκτικός με τα μωρά.Οπότε πιστεύω ότι πολύ καλά κάνουν στο Λητώ.Θα το δεις και εσύ prosperous όταν με το καλό γεννήσεις ότι δεν θα θες πολλά πολλά με το μωρό, όσον αφορά τους άλλους.Άποψη μου βέβαια.

Όσον αφορά το άλλο που ειπώθηκε, η διπλανή μου ζήτησε να της φέρουν το μωρό σε ώρα επισκεπτηρίου για να το δει ο πατέρας της και της το φέρανε. Και εγώ μια φορά που δεν είχα τελειώσει το θηλασμό, μου το αφήσανε.

Απλά έγινε ένα σκηνικό το καλοκαίρι με το Αρεταίειο (10 μωράκια μολύνθηκαν σοβαρά).Τη μέρα που έγινε,στο Λητώ χτύπησε συναγερμός!Ήμουν εκεί γιατί ήταν οι μέρες που είχα γεννήσει.Φανταστείτε ότι εκείνη τη μέρα ήταν ακόμα πιο αυστηροί από ότι συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να κάνω το συνήγορο του διαβόλου, συμφωνώ με αυτό το είδος τακτικής. Αν και δεν μπορώ να πω οτι ήταν (ή είναι) τόσο αυστηρά όταν γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Όπου τους παίρνει, ανάλογα μάλλον τη βάρδια. Ήμουν και εγώ από αυτές που ήθελα οι δικοί μου να δουν το μωράκι μου και "τσαντιζόμουν", ώσπου πριν κλείσει το 2ο 24ωρο η ζουζούνα μου, την κατέβασαν στη ΜΕΝ με CRP+ (δείκτης λοιμόξεων). Πόσα ακόμη μωράκια στη ΜΕΝ με αυτό το δείκτη θετικό.... Τώρα τι έφταιξε;;;;;;; Όλοι μας και όλα..... Απλά δεν είναι δίκαιο να "τρώνε" τόση αντιβίωση μωράκια ωρών για απερισκεψίες άλλων. Το μόνο σίγουρο αν ήταν δημόσιο μαιευτήριο θα'χαν βγει στα κανάλια. Συμφωνώ, απόλυτα όμως, με την ιδέα να'χουν ένα θάλαμο με τζάμι και να βλέπουν απ'έξω το μωράκι. Τόσα λεφτά παίρνουν, δε θα'πρεπε να το είχαν μεριμνήσει; Ας είναι καλά τα μωράκια μας και εχουν όλη τη ζωή μπροστά τους να τα δει όλος ο κόσμος........

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άσχετο αλλά ποιός ήταν ο γιατρός της ξέρουμε?? :roll:

μήπως τον έχει καμια σας και δεν το ξέρει .. νομίζω ότι βγήκε και μίλησε όταν γένησε η Κάτια .. για ψαχτείτε!! :lol::lol:

Θεοδώρα : 31/03/2006 , Νικόλας : 25/11/2008

All I ever wanted..All I ever needed is here in my arms!!

 

Thank you Roger Waters for bringing this AMAZING show in Greece .. Ευχαριστούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γέννησα στο Λητώ και ήταν πολύ αυστηρά αλλά μου άρεσε! Μου έφερναν την μπέμπα όταν δεν είχα επισκεπτήριο κι έτσι μπορούσα να της αφοσιωθώ και να τη θηλάσω με ηρεμία. Αν είχα κόσμο θα εκνευριζόμουν! Όσοι ήθελαν οπωσδήποτε να τη δουν (παπούδες, θείοι) ήρθαν το πρωί, όπου τα έφερναν 5 λεπτά πριν διώξουν τους επισκέπτες. Είναι καλύτερα πιστεψέ με και καλά να είσαι θα δεις το μωρό και άλλες φορές!

Link to comment
Share on other sites

H Ζυγούλη γέννησε στο Λητω γιατι ο γιατρός της ειναι μέλος της μονάδας υποβοηθούμενης αναπαραγωγής του Λητω και όπως όλος ο κόσμος πήγε και αυτή εκεί που ειναι ο γιατρός της. Δεν σημαίνει τίποτα αυτό πέρα απο το οτι η Ζυγούλη εμπιστεύεται το γιατρό της όπως και οι περισσότερες απο μας.

 

Ο γιατρός της λέγεται Ελπιδοφόρος Δουράτσος - ορίστε και κάποιες πληροφορίες γι αυτόν.

 

http://www.pcos.gr/gr/douratsos.htm

Η κορούλα μου ειναι 6 χρονών και ο μικρός μου 3μιση.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γέννησα στο Λητώ και συμφωνώ απόλυτα να μη φέρνουν τα μωρά σε ώρες επισκεπτηρίου... Φανταστείτε ότι σε διπλανό τρίκλινο δωμάτιο υπήρχαν στιγμές όπου βρίσκονταν μέσα είκοσι άτομα (δεν είναι υπερβολή).

Τα μωράκια είναι πολύ ευάλωτα, γιαυτό όποιος θέλει να τα δει μπορεί να πάει σπίτι με ευθύνη των γονιών......

Οι δικοί μου κατάφεραν να δουν το μωρό, αφού σε ώρες μη επισκεπτηρίου επιτρέπεται ένας συνοδός, οπότε καθόντουσαν εκ περιτροπής!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλες μας γεννάμε εκεί που είναι ο γιατρός μας....

Τώρα αν κάποια έχει την πολυτέλεια να διαλέξει συστήνω ανεπιφύλακτα το Λητώ. Είναι πιο οικογενειακό και προσφέρει τα πάντα. Το καλοκαίρι που γέννησα πλήρωσα 2200 για καισαρική με επισκληρίδιο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Rosoulita, σε τί δωμάτιο πήγες?? Θέλω να δώ πόσο άλλαξαν οι τιμές από το τέλος του 2006 που γέννησα εγω. Βλέπεις, πάλι στο Λητώ θα γεννήσω...

 

Πάντως κι εγώ το συστήνω ανεπιφύλακτα... :D:D:D

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Όλες μας γεννάμε εκεί που είναι ο γιατρός μας....

Τώρα αν κάποια έχει την πολυτέλεια να διαλέξει συστήνω ανεπιφύλακτα το Λητώ. Είναι πιο οικογενειακό και προσφέρει τα πάντα. Το καλοκαίρι που γέννησα πλήρωσα 2200 για καισαρική με επισκληρίδιο.....

 

Είχα ρωτήσει πριν από κανένα δίμηνο για καισαρική για δίδυμα (που στην τελική δεν κοστίζει τίποτα στο νοσοκομείο επιπλέον εκτός από τις εξετάσεις που πληρώνεις χώρια για το δεύτερο παιδί) στο τρίκλινο μου είπαν 2800 + 400 εξετάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη βρε παιδιά για να καταλάβω!Εγώ τον Δεκέμβριο που γεννάω πρώτα ο θεός θα ζητήσω αποκλειστικό θηλασμό. Δηλαδή θα μου τον αρνηθούνε επειδή το δωμάτιο θα έχει κόσμο; Δεν μπορεί ο κόσμος να βγει έξω σε αυτή την περίπτωση, θα είναι από πάνω και θα κοιτάει;

mKndp2.png
Link to comment
Share on other sites

ισως σε αυτη τη περιπτωση να το φερνουν αλλα να ζητουν απο τους συγγενεις να βγαινουν εξω γιατι εγω προχθες ειδα μια τετοια περιπτωση και μαλλον ισχυει αλλα μην το δενεις και σχοινι κορδονι..

Link to comment
Share on other sites

πηρα το πρωι στο λητω και μου ειπαν 3κλινο 2400 με επισκληριδιο μεσα,φαρμακα κτλ και 2800 η καισαρικη. το 2κλινο αντιστοιχα 3200 και 3600. το ιασω εχει την τιμη του τρικλινου γαι το 6κλινο..οι γιατροι σας ποσο σας ειπαν ; εμενα 2000 μαυρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνώμη βρε παιδιά για να καταλάβω!Εγώ τον Δεκέμβριο που γεννάω πρώτα ο θεός θα ζητήσω αποκλειστικό θηλασμό. Δηλαδή θα μου τον αρνηθούνε επειδή το δωμάτιο θα έχει κόσμο; Δεν μπορεί ο κόσμος να βγει έξω σε αυτή την περίπτωση, θα είναι από πάνω και θα κοιτάει;

Είχα ζητήσει και εγώ αποκλειστικό θηλασμό, αλλά κατά περίεργο τρόπο και λόγο η μουμπού πείναγε ανά 4ωρο, ρολόι :roll: ... Ήξερε μάλλον τις ώρες επισκεπτηρίου, τι να πω;; :roll: Δε ξέρω πως είναι στα δημόσια, αλλά στα ιδιωτικά ο κόσμος είναι "αγγελικά" πλασμένος ...

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites

πηρα το πρωι στο λητω και μου ειπαν 3κλινο 2400 με επισκληριδιο μεσα,φαρμακα κτλ και 2800 η καισαρικη. το 2κλινο αντιστοιχα 3200 και 3600. το ιασω εχει την τιμη του τρικλινου γαι το 6κλινο..οι γιατροι σας ποσο σας ειπαν ; εμενα 2000 μαυρα

 

Εγώ που πήρα τηλ πριν κανα μήνα και τόνισα ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ τρεις φορές γιατί μου είπαν 2400 για το 3κλινο???

αααααααα θα τους πάρω τηλ πάλι αύριο...

Τι νομίζουν οτι θ'αλλαξω γνώμη... εδώ άντεξα με τεχνητούς στην κοράκλα μου... τώρα θα κωλώσω εεεεεεε????

:mad:

 

Η άγγελος-γιατρός μου είναι απο άλλο ανέκδοτο οπότε δεν μπορώ να πω για ποσό........

Link to comment
Share on other sites

και εγω συστήνω ανεπυφύλαχτα το Λητώ γιατι ειναι πιο ανθρώπινο και προωθεί τον θηλασμό καθώς επίσης κανει και σεμινάρια για τις νέες μαμαδες και τελικά είναι και οικονομικότερο . Εγώ που γέννησα τον Μάρτιο 2008 πλήρωσα 2100 με μια δόση επισκληριδίου και όλες τις εξετάσεις του μώρού σε τρίκλινο και επιπλέον 2000 πήρε η γιατρός μου .

G3gY.jpg.png

glitterfy-flpbk14122317355834.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Να προσθεσω κι εγω την εμπειρια μου.Γενναω στο Ελενα και ο γιατρος μου ζητησε 1200.Να σας πω την αληθεια μου φανηκαν πολλα...Ομως αισθανομαι πιο ασφαλης που εχω ενα συγκεκριμενο γιατρο να με παρακολουθει σε ολη την εγκυμοσυνη.Ειναι ψυχολογικο μαλλον...Παντως δεν ειναι κι ευκολο για ολες μας να δινουμε αυτα τα επιπλεον χρηματα.Εγω μπηκα στο μηνα μου σημερα κι ακομα δεν εχω καταφερει να συγκεντρωσω ολο το ποσο...

Ουφ...τον ειπα τον πονο μου!αντε να δουμε τι θα γινει...

.png.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ γέννησα στο Λητώ πριν 3 εβδομάδες περίπου. Αυτό που κάνουν με τα μωρά είναι ότι καλύτερο. Ειδικά για μανούλες που επιλέγουν 3κλινα δωμάτια κι ο κόσμος είναι πολύς την ώρα του επισκεπτηρίου. Δεν μπορεί να είναι το νεογέννητο μωρό σου μέσα στο δωμάτιο (το οποίο είναι πολύ ευαίσθητο σε μικρόβια κτλ) και να έρχονται από πάνω του οι συγγενείς με ότι μικρόβια έχουν επάνω τους. Κι εγώ ήθελα να το έχω συνέχεια δίπλα μου αλλά αν θυμηθώ τι γινόταν από τους συγγενείς τις διπλανής μου.... ο κακός χαμός. Δέκα-δέκα έρχονταν. Γιατί να εκθέσω το μωρό μου σε τόσα μικρόβια; Και γιατί να πρέπει να το θηλάσω παρουσία κοινού; Εγώ στους δικούς μου συγγενείς είπα να έρθουν άλλη μέρα στο σπίτι, εκτός αν ήθελαν να έρθουν να δουν εμένα, όχι όμως το μωρό. Όταν πεινούσε και το έφερναν σε ώρα επισκεπτηρίου, έδιωχναν όλους τους επισκέπτες από το δωμάτιο εκτός απ' τους μπαμπάδες. Μόνο αυτοί επιτρέπονται όλες τις ώρες.

PhC7p3.pngXCt8p2.png
Link to comment
Share on other sites

[Εγώ που πήρα τηλ πριν κανα μήνα και τόνισα ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ τρεις φορές γιατί μου είπαν 2400 για το 3κλινο???

αααααααα θα τους πάρω τηλ πάλι αύριο...

Τι νομίζουν οτι θ'αλλαξω γνώμη... εδώ άντεξα με τεχνητούς στην κοράκλα μου... τώρα θα κωλώσω εεεεεεε????

:mad:

 

Η άγγελος-γιατρός μου είναι απο άλλο ανέκδοτο οπότε δεν μπορώ να πω για ποσό........

 

εχω την εντυπωση οτι η ιδια τιμη θα ναι..ρωτα παλι βεβαια. κι εμενα η γιατρος 2000 ειπε

Link to comment
Share on other sites

εχθες 12/11 μιλησα με Ιασω και μου ειπαν οτι μεχρι στιγμης ισχυει το τιμολογιο της 11/12/2007 και οτι δεν ξερουν αν και ποτε θα αλλαξει (αν γινει κατι ειπαν μαλλον απο τελη του Δεκεμβρη..)

 

συνεπως, για Φυσιολογικο Τοκετο..

 

ΒΒ Οικονομικη Θεση: 1.890 ευρω συμπεριλαμβανομενου Υγειονομικου Υλικου και συγκεκριμενων εξετασεων Εργαστηριακων και Ιατρικων

 

ΒΒ4 Θεση (4κλιν): 1.990 ευρω Προσοχη: ΔΕΝ συμπεριλαμβανονται τα παραπανω που αναφερονται στην ΒΒ οικονομικη θεση (6κλινο) αρα θα χρεωθουν επιπλεον.

 

ΒΒ3 θεση (3κλινο): 2.090 ευρω ομοιως με ΒΒ4 στο τι ΔΕΝ συμπεριλαμβανεται

 

ΒΑ2 θεση (2κλινο): 2.850 ευρω ομοιως με ΒΒ4 και ΒΒ3 στο τι ΔΕΝ συμπεριλαμβανεται

 

Α1: 5.200 ευρω ομοιως με προηγουμενα στο τι ΔΕΝ συμπεριλαμβανεται

 

ΛΟΥΞ: 7.150

 

ΣΟΥΙΤΑ: 11.950

 

Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΓΙΑ ΦΤ χρεωνεται επιπλεον των ως ανω τιμων απο 400 εως 600 ευρω αναλογως θεσεως και αφορα την ναρκωση και την πληρωμη αναισθησιολογου

 

ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ

 

ΒΒ Οικονομικη 2.050 ευρω συμπεριλαμβανεται Υγειονομικο Υλικο και συγκεκριμενες εξετασεις Εργαστηριακες και Ιατρικες

 

ΒΒ4: 2.170 ευρω Προσοχη: ΔΕΝ συμπεριλαμβανονται τα παραπανω που αναφερονται στην ΒΒ οικονομικη θεση (6κλινο) αρα θα χρεωθουν επιπλεον.

 

ΒΒ3: 2.250 ευρω ομοιως με ΒΒ4 στο τι ΔΕΝ συμπεριλαμβανεται

 

ΒΑ2: 2.850 ευρω ομοιως με ΒΒ4 στο τι ΔΕΝ συμπεριλαμβανεται

 

Α1: 5.450 ευρω ομοιως με ΒΒ4 στο τι ΔΕΝ συμπεριλαμβανεται

 

Λουξ: 8.150 ευρω

 

Σουιτα: 12.800 ευρω

 

ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ χρεωνεται επιπλεον 300 ευρω σε ολες τις κατηγοριες (ναρκωση κα αμοιβη αναισθησιολογου)

 

Οι ασθενεις που θα μεταφερονται σε αλλη κατηγορια κλινης απο αυτη που εχουν αρχικα δηλωσει θα επιβαρυνονται (παρολο που ειναι υπαιτιοτητα της κλινικης αρα και απαραδεκτο να γινεται αλλα αναφερεται στον τιμοκαταλογο) 25 ευρω ανα βραδυα απο Οικονομικη Θεση σε 4κλινο, 35 ευρω σε τρικλινο και 50 ευρω σε δικλινο..

ΠΡΟΣΟΧΗ ομως: Αν σας πανε σε αλλη κατηγορια κλινης πχ για δυο μερες απο 6κλινο σε 4 κλινο θα χρεωθειτε επιπλεον 50 ευρω (25 και 25) αν ομως σας πουν οτι βρεθηκε κρεββατι στο 6κλινο καλυτερα να κανετε τον κοπο να πατε γιατι θα εχετε χρεωθει μονο τα 50 ευρω ειδαλλως αν πειτε δεν πειραζει και παραμεινετε στο 4κλινο θα πληρωσετε στο τελος οσο θα πληρωνατε αν ειχατε παει εξ αρχης στο 4κλινο..εκει ειναι παγιδα και μαλλον τελικα αρκετοι την πατανε..

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει κουρτίνες, είναι όοολες μια παρέα! :D

 

Παντως -σαν επισκέπτης μέχρι τώρα- δεν έχω δει σε κανένα μαιευτήριο κουρτίνες ανάμεσα στα κρεββατια. Μόνο σε νοσοκομεία.

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...