Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τιμες ιασω-λητω!


Recommended Posts

Xa xa......μ εκανες και γελασα....... :lol: ...να σαι καλα!!!!!

 

κΑΛΕ Με το ζορι χωραμε εμεις και το μωρο.....!!!!! Καρεκλα και πολυ ειναι!!!!

 

Αναλογως την πτερυγα....στη δικη μου το μονοκλινο ηταν σα ντουλαπα......πολυ χαλια....με το ζορι χωραει κρεββατι και πυρεξ.......πολυ καλυτερα το δικλινο......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • yogini

    yogini 49 δημοσιεύσεις

  • nat-left

    nat-left 40 δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 39 δημοσιεύσεις

  • Jen.

    Jen. 37 δημοσιεύσεις

Ευχαριστω πολύ Jen,

 

Την ίδια ακριβώς εντύπωση είχα κι εγω...αν και σε μένα είχε να αντιμετωπισει ένα δύσκολο και άσχημο χειρουργειο. Μου έδωσε να κάνω πολλές εξετάσεις και όταν τα αποτελέσματα τα έδειξα σε άλλον γιατρο μοθ είπε πως ο συνάδελφος κάνει πολύ καλά την δουλεία του. Θα ξαναπάω να τον δώ, μήπως και η δεύτερη συνάντηση είναι καλύτερη...αν και από ότι μου φαίνεται μάλλον έτσι είναι το στυλ του.

By the way, και ο άλλος που πήγα (κ.Πιστοφίδης) με ξεπέταξε λόγω του ότι έτυχε τοκετός....

Άφήστε...μεγάλο μπέρδεμα!!!

 

Ευαχριστώ πολύ!

T9oHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Παρακολουθώ την ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων μεταξύ σας και ομολογώ πως είναι πάρα πολύ βοηθητική!!!! Συγχαρητήρια σε όλες!!!

 

Διανύω και εγώ την 7 εβδομάδα της εγκυμοσύνης και τα έχω σχετικά χαμένα σχετικά με το ποιον γιατρο και άρα ποιο μαιευτήριο είναι το καταλληλότερο για μένα. Στο Έλενα πήγα προχθές μετά από την παρακίνηση μιας φίλης μου για να επισκεφθώ τον κ.Σταυρινουδάκη. Ομολογώ πως ήταν μια από τις πιο σύντομες επισκέψεις που είχα ποτε....βέβαια ο άνθρωπος είχε χειρουργείο, οπότε είναι εν μέρει δικαιολογημένος...

 

Έχετε ακούσει εσεις σχόλια για τον κ.Σταυρινουδάκη?

 

Ίσως ρώτησες και αλλού και απάντησα εκει οτι δεν εχω ακούσει καλά σχόλια. Ειναι συμπατριώτης και επειδή ρώτησα και τη μητέρα και τις θείες μου μου είπαν μακρυά....λένε οτι παλια ήταν καλός αλλα μετά άρχισε τις καισαρικές κι αυτός....τώρα ότι μου είπαν σου λέω....μακάρι να ειναι αλλιώς τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που σας εκανα και γελασατε!!!! τι να κανω βρε; ακομη δεν εχω γεννησει και δε ξερω τα δωματια. Παντως αφου ειναι τοσο στενοχωρα μπορω να εχω ενα δικλινο για παρτη μου δηλαδη να το πληρωσω ολο το δωματιο και στο αλλο κρεβατι να κοιμαται δικος μου ανθρωπος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι το ΙΑΣΩ είναι πλέον "εργοστάσιο", δηλαδή δεν έχεις καθόλου καλή εξυπηρέτηση, εγώ γέννησα πέρυσι το Δεκέμβρη και έφυγα έξαλλη, αλλιώς τα περίμενα και αλλιώς τα βρήκα. :roll: Βασικά δεν επαρκεί το προσωπικό, τρέχαν και δεν έφταναν... Παλιότερα που χρειάστηκα το Λητώ, είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη, άσε που τηρείται κατά γράμμα και το επισκεπτήριο, βασικό!

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!ειμαι καινουργια εδω και θα ηθελα αν μπορουσατε να μου πειτε αν επιτρεπεται στην αιθουσα ωδινων και ο συζυγος..θα γεννησω στο Ελενα και εχω καποιες αποριες.ευχαριστω πολυ

ΤΟΝΙΑ ΧΑΝ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!ειμαι καινουργια εδω και θα ηθελα αν μπορουσατε να μου πειτε αν επιτρεπεται στην αιθουσα ωδινων και ο συζυγος..θα γεννησω στο Ελενα και εχω καποιες αποριες.ευχαριστω πολυ

 

Εχω διαβάσει ότι επιτρέπεται εφόσον εχει παρακαλουθήσει τουλάχιστον 2 τάξεις μαζί σου στα μαθήματα ανώδυνου τοκετού.

Καλύτερα όμως να συννενοηθείς και με το γιατρό σου.

Link to comment
Share on other sites

και για οποιες κοπελες ενδιαφερονται επειδη τωρα γεννησα εχω φρεσκες τιμες.

 

Ζητησα εξακλινο στο Ιασω , με εβαλαν σε τρικλινο για 1 μερα και κατι και μετα σε εξακλινο, γεννησα με επισκληριδιο και καισαρικη και δεν κρατησα βλαστοκυτταρα.

Συνολο πληρωσα 2470.

 

Και σχετικα με το υγειονομικο υλικο, που περιλαμβανεται στην παραπανω τιμη να σας ενημερωσω πως ουσιαστικα αυτα που χρεωνουν ειναι σερβιετες ΤΕΝΑ, μαντηλακια alcosept, εσωρουχα μιας χρησης, ενα αφρολουτρο για την ευαισθητη περιοχη, και κατι χαρτομαντηλα.

 

Ελπιζω να ειμαι κατατοπιστικη γιατι υπηρχε μια συγχηση με τις τιμες σχετικα με υγειονομικο υλικο και επισκληριδιο.

 

Παντως κοριτσια επειδη διαβασα διαφορα μεσα στο φορουμ, η ολη εντυπωση απο το Ιασω και συγκεκριμενα απο το προσωπικο ηταν αψογη. Ολες μας ολες οι κοπελες ηταν ευγενεστατες , προθυμες να μας ςξυπηρετησουν σε οτι κι αν ζητησουμε. Κι αυτο το διαπιστωσα και απο τον -1 οροφο οπου ημουν για τις διαδικασιες εισαγωγης κλπ μεχρι και στον 5ο οροφο ηταν το δωματιο μου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά εγω επέλεξα την κα Γεωργιαδου για γυναικολογο μου. Ειναι τυπικη αλλα και ευχαριστη ταυτοχρονα και τα αντιμετωπιζει ολα με ψυχραιμια- κατι που λειπει απo μενα. Δεδομενου οτι και οι βοηθοι της με βεβαιωσαν οτι αν ολα πανε καλα, ο τοκετος θα ειναι σιγουρα φυσιολογικος και οχι καισαρικη που απεχθανεται, νομιζω οτι εκανα τη σωστη επιλογη. Βεβαια θα εχω να πω περισσότερα μετα τον τοκετο που ειναι και το σημαντικο κομματι της υποθεσης! Απο επισκεψεις τα πρωινα ειναι δωρεαν - ταμειο δημοσίου - και το απογευμα 60E.

 

Έκανες πολύ καλή επιλογή! Και εγώ με την κα Γεωργιάδου γέννησα! Είναι και οικογενειακή φίλη 25 χρόνια! Απίθανος άνθρωπος! Αληθεια γύρισε από την άδεια? θέλω να πάω να με δει! :wink:

¨οσον αφορά τα δωμάτια του Έλενα αν επιλέξεις μονόκλινο ή έστω και δίκλινο σας πληροφορώ ότι δεν έχουν καμία διαφορά από αυτά των ιδιωτικών! Η ξαδέλφη μου γέννησε στο ΙΑΣΩ, ήταν σε 6κλινο (λόγω οικονομικού) και η διπλανή λεχώνα και η μάνα της ήταν κρυωμένες! Εγώ θα πάθαινα κρίση!!! :twisted:

 

 

αρτεμις καλησπέρα, η κα Γεωργιάδου ασχολείτε και με προβλήματα υπογενητικότητας? :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

 

Παρακολουθώ την ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων μεταξύ σας και ομολογώ πως είναι πάρα πολύ βοηθητική!!!! Συγχαρητήρια σε όλες!!!

 

Διανύω και εγώ την 7 εβδομάδα της εγκυμοσύνης και τα έχω σχετικά χαμένα σχετικά με το ποιον γιατρο και άρα ποιο μαιευτήριο είναι το καταλληλότερο για μένα. Στο Έλενα πήγα προχθές μετά από την παρακίνηση μιας φίλης μου για να επισκεφθώ τον κ.Σταυρινουδάκη. Ομολογώ πως ήταν μια από τις πιο σύντομες επισκέψεις που είχα ποτε....βέβαια ο άνθρωπος είχε χειρουργείο, οπότε είναι εν μέρει δικαιολογημένος...

 

Έχετε ακούσει εσεις σχόλια για τον κ.Σταυρινουδάκη?

 

Ίσως ρώτησες και αλλού και απάντησα εκει οτι δεν εχω ακούσει καλά σχόλια. Ειναι συμπατριώτης και επειδή ρώτησα και τη μητέρα και τις θείες μου μου είπαν μακρυά....λένε οτι παλια ήταν καλός αλλα μετά άρχισε τις καισαρικές κι αυτός....τώρα ότι μου είπαν σου λέω....μακάρι να ειναι αλλιώς τα πράγματα.

 

Ωχ σοβαρά??? κατι θα ξέρουν οι συμπατριώτησές του....Βασικά, εμένα αυτό που με ενόχλησε εκτός του ότι με ξεπέταξε, ήταν ότι στο τέλος μου λέει:Έλα μέσα Σεπτέμβρη να τα πούμε με τα αποτελέσματα και να δούμε αν μπορώ να σε αναλάβω κιολας....και φυσικά έμεινα παγωτο...

 

Δεν ξέρω... λέω να πάω να δοκιμάσω κι εγω την Γεωργιάδου.... Πώς όμως είναι η διαδικασία? Να την πάρω τηλέφωνο???

 

Ευχαριστώ πολύ!

T9oHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Παρακολουθώ την ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων μεταξύ σας και ομολογώ πως είναι πάρα πολύ βοηθητική!!!! Συγχαρητήρια σε όλες!!!

 

Διανύω και εγώ την 7 εβδομάδα της εγκυμοσύνης και τα έχω σχετικά χαμένα σχετικά με το ποιον γιατρο και άρα ποιο μαιευτήριο είναι το καταλληλότερο για μένα. Στο Έλενα πήγα προχθές μετά από την παρακίνηση μιας φίλης μου για να επισκεφθώ τον κ.Σταυρινουδάκη. Ομολογώ πως ήταν μια από τις πιο σύντομες επισκέψεις που είχα ποτε....βέβαια ο άνθρωπος είχε χειρουργείο, οπότε είναι εν μέρει δικαιολογημένος...

 

Έχετε ακούσει εσεις σχόλια για τον κ.Σταυρινουδάκη?

 

Ίσως ρώτησες και αλλού και απάντησα εκει οτι δεν εχω ακούσει καλά σχόλια. Ειναι συμπατριώτης και επειδή ρώτησα και τη μητέρα και τις θείες μου μου είπαν μακρυά....λένε οτι παλια ήταν καλός αλλα μετά άρχισε τις καισαρικές κι αυτός....τώρα ότι μου είπαν σου λέω....μακάρι να ειναι αλλιώς τα πράγματα.

 

Ωχ σοβαρά??? κατι θα ξέρουν οι συμπατριώτησές του....Βασικά, εμένα αυτό που με ενόχλησε εκτός του ότι με ξεπέταξε, ήταν ότι στο τέλος μου λέει:Έλα μέσα Σεπτέμβρη να τα πούμε με τα αποτελέσματα και να δούμε αν μπορώ να σε αναλάβω κιολας....και φυσικά έμεινα παγωτο...

 

Δεν ξέρω... λέω να πάω να δοκιμάσω κι εγω την Γεωργιάδου.... Πώς όμως είναι η διαδικασία? Να την πάρω τηλέφωνο???

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Προτείνω να την πάρεις τηλέφωνο αρχικά και θα σου πει αυτή πως να κλείσεις ραντεβού πρωινά απογευματινά. Εγώ τουλάχιστον αυτό έκανα. :)

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

κι εγω έκλεισα τελικά να παω στην κα Κωνσταντινίδου...εχουν γεννήσει δυο γνωστές σ'αυτήν και την έχουν θεά....μια φορά που την ειδα μου φάνηκε πολύ καλή και έδινε σημασία στις εξετάσεις ενω οι άλλοι γιατροί δεν μου έλεγαν τίποτα (εννοώ έδινε σημασία και στις λεπτομέρειες). Πάντως το ξέρω οτι ειμαι κομπλεξική αλλα νιώθω απίστευτα άνετα με τις γυναίκες γυναικολόγους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο εξυπηρετηση και εγω εχω να πω τα καλυτερα , ολοι τους ! Δεν εχω κανενα παραπονο απολυτος!

Εγω πληρωσα τον Μαρτιο για γεννα με καισαρικη και επισκληριδιο(+2 μερες σε 3κλινο =70 , ακουογραμμα στο μωρο -νομιζω 35 Ευρω και κατι εξτρα δικες μου εξετασεις ) συνολο 2.670 Ευρω.

Παντος και η διπλανη μου με φυσιολογικη γεννα και επισκληριδιο εδωσε 2.350.

Οσο για το γιατρο εδωσα 2.000

eNortjK1UrIwNrMwVrIGXDAS2gKo16.png[/

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, υπάρχει καμία που γέννησε πρόσφατα στο Ιασώ σε δίκλινο με φυσιολογικό τοκετό ή και καισαρική να μου πει πόσο της πήγε τελικώς εκτός φυσικά από την αμοιβή του γιατρού? Αν είναι εύκολο να μου πει π.χ. το δωμάτιο τόσο, η επισκληρίδιος - αναισθησιολόγος τόσο, υγειονομικό υλικό τόσο, φαρμακευτική αγωγή κλπ... Ευχαριστώ.

Σας λατρεύω κοριτσάρες μου!

Link to comment
Share on other sites

για δικλινο δε γνωριζω παντως στο εξακλινο που εκλεισα, η τιμη ηταν μεσα μαζι με το υγειονομικο υλικο, και αναφερω σε αλλο ποστ τι περιλαμβανει μεσα.,

 

Νομιζω σε διαφορα ποστ σε αυτην την ενοτητα αναφερουν πολλες κοπελες το κοστος για καθε δωματιο.

Εγω με καισαρικη + επισκληριδιο σε εξακλινο πηγε 2470

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ......ΕΠΕΙΔΗ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΟΩΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ(ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΑΦΥΛΟΚΟΚΚΟ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ) ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ!!!!!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟ ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΘΕΛΩ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΝΤΒ ΗΔΗ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΙΑΤΡΟΣ!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....

ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ ,ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ,ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Παρακολουθώ την ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων μεταξύ σας και ομολογώ πως είναι πάρα πολύ βοηθητική!!!! Συγχαρητήρια σε όλες!!!

 

Διανύω και εγώ την 7 εβδομάδα της εγκυμοσύνης και τα έχω σχετικά χαμένα σχετικά με το ποιον γιατρο και άρα ποιο μαιευτήριο είναι το καταλληλότερο για μένα. Στο Έλενα πήγα προχθές μετά από την παρακίνηση μιας φίλης μου για να επισκεφθώ τον κ.Σταυρινουδάκη. Ομολογώ πως ήταν μια από τις πιο σύντομες επισκέψεις που είχα ποτε....βέβαια ο άνθρωπος είχε χειρουργείο, οπότε είναι εν μέρει δικαιολογημένος...

 

Έχετε ακούσει εσεις σχόλια για τον κ.Σταυρινουδάκη?

 

Ίσως ρώτησες και αλλού και απάντησα εκει οτι δεν εχω ακούσει καλά σχόλια. Ειναι συμπατριώτης και επειδή ρώτησα και τη μητέρα και τις θείες μου μου είπαν μακρυά....λένε οτι παλια ήταν καλός αλλα μετά άρχισε τις καισαρικές κι αυτός....τώρα ότι μου είπαν σου λέω....μακάρι να ειναι αλλιώς τα πράγματα.

 

Ωχ σοβαρά??? κατι θα ξέρουν οι συμπατριώτησές του....Βασικά, εμένα αυτό που με ενόχλησε εκτός του ότι με ξεπέταξε, ήταν ότι στο τέλος μου λέει:Έλα μέσα Σεπτέμβρη να τα πούμε με τα αποτελέσματα και να δούμε αν μπορώ να σε αναλάβω κιολας....και φυσικά έμεινα παγωτο...

 

Δεν ξέρω... λέω να πάω να δοκιμάσω κι εγω την Γεωργιάδου.... Πώς όμως είναι η διαδικασία? Να την πάρω τηλέφωνο???

 

Ευχαριστώ πολύ!

 

Προτείνω να την πάρεις τηλέφωνο αρχικά και θα σου πει αυτή πως να κλείσεις ραντεβού πρωινά απογευματινά. Εγώ τουλάχιστον αυτό έκανα. :)

 

Ναι αυτό θα κάνω! Ευχαριστώ Πολύ και αν δεν κάνω λάθος το τηλ της είναι 6944474537.

 

Και μία δεύτερη ερωτηση: μήπως έχει κάποια πληροφορίες για τον κ.Πιστοφίδη?

 

Ευχαριστώ πολύ.

T9oHp3.png
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δε τον γνωριζω αλλα τον εχει ως γυναικολογο μια γνωστη μου. Νομιζω οτι και τα 4 παιδια της τα γεννησε σε αυτον, μου τον ειχε προτεινει και μενα και ειναι ευχαριστημενη.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου και να γεννήσεις σίγουρα σε δημόσιο νοσοκομείο μετά απο όσα σου συνέβησαν. Στο νοσοκομείο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ που εχει και την καλύτερη νεογνολογική (εκεί πάνε όλα τα βρεφάκια) είχε η θεία μου τον καθηγητή Αντζακλή (ειναι και διευθυντής) νομίζω οτι θα άξιζε να τον δεις μιας και θα εισαι στα πλεόν σίγουρα χέρια και θα έχεις πολύ λιγότερο άγχος μην συμβεί κάτι. Μπορείς να ρωτήσεις εμπειρίες κάποια απο τις κοπέλες εδω που τον έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε ζητήσει εξάκλινο, αλλά επειδή δεν υπήρχε, μας πήγαν σε δίκλινο και την τρίτη μέρα μας μετακομίσαν σε εξάκλινο. Κοίτα, δεν είχε καμία διαφορά στην "φοβερή" εξυπηρέτηση του συγκεκριμένου ιδρύματος και πληρώνεις μεγάλη διαφορά . Στριμωγμένη αισθάνεσαι και στο δίκλινο. Μπορείς να τους τηλ.να μάθεις ακριβώς τις τιμές, τις λένε και από το τηλέφωνο. Κατά την ταπεινή μου γνώμη το καλύτερο είναι το τετράκλινο (όχι τρίκλινο!) γιατί έχει δύο τουαλέτες και έχεις περισσότερη ησυχία από το εξάκλινο, σαφώς.

Βέβαια και στο δίκλινο, αν της διπλανής σου είναι το πρώτο μωράκι... περίμενε πολλή φασαρία και πολύ επισκεπτήριο. Εσείς θα δείτε αν αξίζει να πληρώσετε τόσα χρήματα για το δίκλινο.

Πάντως όπως είπε και ο γιατρός μου και φίλος, ή έχεις τα λεφτά και πας σε μονόκλινο, ή μετά πας στο εξάκλινο! Εγώ στην επόμενη γέννα... ελπίζω να πάω σε τετράκλινο.

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites

Πρίν 3 μήνες το 2κλινο+επισκληρίδιος στο ΙΑΣΩ έκανε 4.100 ευρώ, το 3κλινο 3.300 ευρώ και το 4κλινο 3.150 ευρω. Εγώ πήγα σε 6κλινο, μου είχαν πεί 2.300 αλλά με τα φάρμακα μου βγήκε τελικώς 2.900 ευρώ. Νομίζω οτι το καλύτερο είναι το 4κλινο, έχεις και λίγη άπλα και 1 τουαλέτα ανά 2 άτομα, άσε που έχουν παραβάν στη μέση και είναι σαν 2κλινο. Για τις τιμές μπορείς να πάρεις τηλ. στο ΙΑΣΩ και θα σου πούνε.

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...