Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλωσόρισμα νέων μελών στην ενότητα του Kafe au lait!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ds

    ds 104 δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    Elenikat 84 δημοσιεύσεις

  • dooo

    dooo 82 δημοσιεύσεις

  • Λέγκω

    Λέγκω 73 δημοσιεύσεις

Τσα! Μπήκα για λίγο και διαπίστωσα ότι στο φόρουμ αναβίωνει ο εμφύλιος πόλεμος!!!Η να πω καλύτερα συμμοριτοπόλεμος;;;

 

Μάκια!

 

Θα επανέλθω δριμύτερη!

Τατιάνα, μου φαίνεται ότι θα πρέπει να παρατήσω τη δουλειά και να έρθω να σε σώσω από την κατρακύλα!!!

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω ενα καλο νεο....

με χαρα λοιπον σας ανακοινωνω πως τρεις μερες τωρα τρωμε...ναι τρωμε, αρκετα καλα μπορω να πω!!!!!!:D:D:D:D

στα φρουτα, που δεν τρωγαμε ουτε μπουκια, τρωμε 7-9 κουταλακια και στο μεσημεριανο που τρωγαμε 3-4 δεν ξερω ποσα τρωμε τωρα γιατι εχασα το μετρημα....:lol::lol::lol::lol::lol:, το απογευματινο κανονικα οπως πριν(ηταν το μονο που ετρωγε;))

φτου,φτου,φτου μη μας ματιασετε....;):D

ymjE.jpg8APHp3.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Τσα! Μπήκα για λίγο και διαπίστωσα ότι στο φόρουμ αναβίωνει ο εμφύλιος πόλεμος!!!Η να πω καλύτερα συμμοριτοπόλεμος;;;

Γιατί δεν ενημερώνεις ρε κοπελιά κι έχασα επεισόδια;;; Με τα πιεσόμετρα και τα υπογλώσσια είμαι η γυναικα!!!:evil:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

 

Φελίνη με το καλημέρα σου..θέλω πιπερόπιτα.....

 

Σήμερα φτιάξαμε συμμαχικό γαλακτομπούρεκο με την πεθερά μου...βέβαια πάντα η κάθε μια θα βάλει και την πινελιά την πίσω απο την πλάτη της άλλης:lol: δεν βαριέσαι ,αφού δεν μιλούσαμε και πολύ δεν υπήρξαν αντικρουσεις....γι αυτό στα μοναστήρια δουλεύουν όλη μέρα ,για μην μιλάνε και να τσακώνονται..δεν βλέπεις τι γίνεται σε ένα σπίτι με τα τοπ μόντελ ,σαν γατες με σκυλιά...:lol: βρε,έναν γκασμά στην κάθε μια,και στον λόγγο..:lol:

 

Λοιπόν σας τα πρηξα και φεύγω...αφού στείλω πολλά φιλάκια στις παλιές μανούλες που εμφανίστηκαν και ένα μεγάλο καλοσόρισμα στις καινούργιες!!!

 

ΜΑΚΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αναστασία, τοσο καιρο μαζι πηγαιναμε στη Γερμανια...

ελπιζω να καταφερω να μπω αργοτερα, τωρα ο μικρος θελει βολτα!

 

:lol::lol::lol:

τουλαχιστον ειχε η μια την αλλη παρεα....:D

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ααα! και έφτιαξα τα μπανανοβρωμομπισκότα της Χλόης. Μιαμ, μιαμ.....

Σταματήστε με καλέ...θα τα φάω όλα πριν γυρίσουν οι άντρες του σπιτιού:oops::oops:

καλε και γω τα ειχα φτιαξει πριν λιγες μερες. Εννοειται οτι εξαφανιστηκαν σε χρονο ντε τε! ειναι τελεια! τωρα θα τα ξαναφτιαξω!

 

Α, Τατι, εχω εναν μαστορα στο σπιτι κ δε μπορω να λειψω για πολυ. Θα δου ερθω συντομα ομως!

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρίνα πατάς το εικονιδιάκι με τις αποστρόφους που είναι δίπλα στο "quote" σε όσα μηνύματα θέλεις, και στο τελευταίο πατάς "quote"

 

 

Γεια σου ρε Παλαντινάκι! Αυτό έψαχνα! Δώσε στο παιδί το ποντίκι να παίζει και γράψε κι εσύ με την ησυχία σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου ρε Παλαντινάκι! Αυτό έψαχνα! Δώσε στο παιδί το ποντίκι να παίζει και γράψε κι εσύ με την ησυχία σου!

H Σοφία έχει κάτι να πει:

1`η,

μνξοιλ=ιλποκιλπιλ.κκ6 ξμιθνην0οιλιπλο9λίζιο1-'

jv42p3.png

DfUyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τατιάνα, μου φαίνεται ότι θα πρέπει να παρατήσω τη δουλειά και να έρθω να σε σώσω από την κατρακύλα!!!

 

Αυτό είναι απειλή ή υπόσχεση;;;; :-P

Πάντως ο Μικ εκτιμάει αυτή την μεταμόρφωση μου, όλο κομπλιμέντα και τρυφερότητες είναι!:mrgreen:

 

Το ΣΚ θα κάνω σεμινάριο ρεικι!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι απειλή ή υπόσχεση;;;; :-P

Πάντως ο Μικ εκτιμάει αυτή την μεταμόρφωση μου, όλο κομπλιμέντα και τρυφερότητες είναι!:mrgreen:

 

Το ΣΚ θα κάνω σεμινάριο ρεικι!

 

Διαβάζω διαβάζω αλλά αυτό δεν μπορώ να μην το σχολιάσω! Μπράβο! Για το σεμινάριο! Για να δούμε εντυπώσεις... Τι θα σου κάνουν κιόλας ή απλά σου λενε διάφορα περί του θέματος? Για πες μας περισσότερα. Ποιος το διοργανώνει?

Link to comment
Share on other sites

Αθηνούλα μου εχουμε και μεις θεμα με το ξυλο . Κοπαναει τα παιδακια στην παιδικη χαρα και μετα απο μονη της τα χαιδευει και λεει "α-ι α-ι " . Να σε καψω Γιαννη να σε αλοιψω λαδι ...Να ανοιξει η γη να με καταπιει νιωθω....

!!!

 

Αλό τι κάνετε???

 

Λαμπρινούλα κρίμα που δεν θα σε δούμε...όσο για το παραπάνω ακριβώς το ιδιο κάνει κι εμενα χαχαχαχα...Και αμα τη ρωταω σε ασχετες φασεις τι κανουμε τα παιδακια ετσι κάνει αλλα το live της βγάζει αλλα...χαχαχα

 

Εμείς καλά ...βολτάρουμε λόγω καιρού...

 

Βασω...δυσκοιλιοτητα...κουλουρακι θεσσαλονικης....αυτο μονο σου λεω....(θυμηθηκα αλλες εποχες ...ρευστοτητας) κι εμενα στουμπωμενο ειναι εχει φτασει βραδυ και τιποτα...

ολα μαζι συννενοημενα είναι??

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελένη υποτίθεται θα έχω ρεικι 1ου βαθμου, ξερεις θα εναποθέτω τα χέρια μου και θα περνάει ο κολικός στον μπέμπη!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Δεν ξέρω πολλά, η κουμπαρούλα μου με έψησε που ασχολείται σοβαρά με διαλογισμό, και επειδή το οργάνωνει σπίτι της που είναι 3 λεπτά με τα πόδια από το δικό μου λέω να το κάνω.

 

Θα σας πω την Δευτέρα... Ο δάσκαλος λέει ότι κάνει καλό στις έγκυες ...

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε! Ενας φίλος μου ασχολιόταν και ομολογώ ότι μια φορά που παραπονιόμουν για πονοκεφαλους και ενταση γενικότερα ενιωσα καλύτερα όταν μου έκανε κατι... αλλα ασχολιόταν και με κρανοϊερά οπότε δεν ξερω τι ...

 

Στελίτσα καλωςηρθες! (και συνομηλικες αν κρινω απο το username)

Τι ξαφνικη ροή νέων μελών στο καφέ είναι αυτη?

Το πιο μικρο μωράκι είναι της Elenikat.

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!

 

 

 

Καλά συγγνώμη βρε Ελενάκι μου αλλά τόσο καιρό που έβλεπες τις άλλες να το κάνουν δεν σου πέρασε από το μυαλό να ρωτήσεις πως το κάνουν;;;;

 

 

 

Λοιπόν έχεις δει κάτω δεξιά που λέει quote; Δίπλα έχει ένα ", πατάς αυτό για κάθε μήνυμα που θες να παραθέσεις και όταν πατήσεις απάντηση σου βγαίνουν όλα τα μηνύματα στη σειρά...

 

ΓΙΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΑΑΑΑ

ελενη σε νιωθω τωρα σας ειδα κι εγω με αλλο ματι!!

 

Ε;;Ε;;; πως σου φαίνεται;;;;

Είδες και εσύ το φόρουμ με άλλο μάτι;

 

Ποσο βράζετε την φάβα;;;;

 

οοοοοοhhh yesssshhh!!!! επιτέλους το κατάλαβα! αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω....:lol::oops:

 

Η Αφρο που είναι και θέλω να τη ρωτήξω.... πως φτιάχνεις τις σουπιές με σπανάκι;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μουουουουουου!!!!!!Μπαίνω για μια σύντομη καλησπέρα.Εμείς τα πάμε καλά με δουλειά και baby-sitter,με τον ύπνο σχετικά καλά,έχουμε και πισωγυρίσματα βέβαια,αλλά εν γένει καλά.Καλώς ορίσατε τα καινούργια μέλη!!Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!!Φιλούρες!

I love mummy's milk!

 

squsqusvi20080821_-8_Konstantinoulis+is.png

oaNOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιέεεεεεες!

Τι καλά που τα λέτε εδώ μέσα!

Σας διαβάζω και μου φτιάχνετε το κέφι. Λίγο προλαβαίνω να γράψω...

Θα αναπληρώσω!!!

 

Καλως ήρθατε οι νεώτερες!!

Στελίτσα να σου ζήσει το αστεράκι σου!

 

Λεγκώπουλο! Δουλειές να έρχονται πάντα... Ο Θοδωρίκος τι κάνει?

Link to comment
Share on other sites

γιαμ γιαμ ευχαριστωωωωωωωω

 

 

Μμμμ τώρα κατάλαβα από που σε ξέρω... Από το φαν κλαμπ! Έχουμε τον ίδιο γιατρό! Χεχεχε

 

Στελλιτσα καλώς ήρθες, ναι η Ελένη θηλάζει το νο2!!!!!

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...