Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλωσόρισμα νέων μελών στην ενότητα του Kafe au lait!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ds

    ds 104 δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    Elenikat 84 δημοσιεύσεις

  • dooo

    dooo 82 δημοσιεύσεις

  • Λέγκω

    Λέγκω 73 δημοσιεύσεις

Χαχαχαχαχαχαχα, να'στε καλά πάλι κλαίω!!!! Είδατε το φόρουμ με άλλο μάτι και η Τάτη θα φτιάξει φάβα!!!!Εγώ μ'αυτό το τελευταίο βλέπω τη ζωή, το σύμπαν και τα πάντα με άλλο μάτι!!!! Συνέχισε φιλενάδα ακάθεκτη!!!! Μουτς!!!

 

Μόλις προλάβω θα φτιάξω κι εγώ ένα μύνημα σεντόνι με multicuote, αλλά τώρα δεν προλαβαίνω έχω πήξει αυτές τις μέρες και δεν έχω τελειώσει ακόμα...Η Λήδα καλά είναι αλλά η γιατρός χθες μας συμβούλεψε να πάει τη Δευτέρα στο σχολείο για να μην τσιμπήσει καμιά ίωση-μπόνους!

 

μάκια, θα σας ξαναγράψω αργότερα!

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημ και πάλι... μη με ρωτάτε δεν ξέρω τι πήγα να γράψω ήμουν σε νιρβανα εκείνη την ώρα!

Εκτός απ'το να έχω δουλίτσα που παράπονο δεν έχω γιατί δουλίτσα έχω, μπορείτε να ευχηθείτε μπας και πληρωθώ και για καμία γιατί μέχρι τώρα δουλεύω ή για γνωριμίες ή για φιλαράκια που αααααααααααααν βγάλουν κέρδος θα βγάλω κι εγώ κάτι. Κοινώς δουλεύω για τη δόξα!!! Μετα θάνατον αναγνώριση για να ζουλεύετε:mrgreen:

Καλημέρα κ συγνωμη για την εισβολη:D:D!!!!!!!!!!

Όχι μόνο εισβάλεις μας κάνεις και κάνει κ@$#δάχτυλα το πιτσιρίκι σου... σκάνδαλο:lol:

ΓΙΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΑΑΑΑ

ελενη σε νιωθω τωρα σας ειδα κι εγω με αλλο ματι!!

Είσαι κι εσύ είναι κι η άλλη... είστε τεχνολογικά φρικιά τι να σας πω τρομάρα σας!

Η πρώην συμπεθέρα μου δουλεύει πολύ και τα νευράκια της έχουν γίνει κρόσια... φαντάζομαι θα μπει κάποια στιγμή σήμερα!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποσο βράζετε την φάβα;;;;

Μαμαλάκης μαρη θα καταλήξεις μέχρι να γεννήσεις! Έλεος ας την σταματήσει κάποιος!!!

Τι φάβα τη βράζεις μέχρι να πιεί το νερό... συνήθως το σακουλάκι (500γρ) με 8 φλ. νερό και κρεμμυδάκι ολόκληρο! Μη βάλεις φωτιά κοπελιά...:cool:

Πρώην συμπεθέρα με πρόλαβες!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλήμ-καλήμ και σαλαμ αλεκουμ κι απο μενα!!:mrgreen:

 

πολύ καλά νέα, εφυγε το σκ#@πετρωμα κι η Ερατω δεν εχει πια δυσκοιλιοτητα, ξαλαφρωσαμε μαζι...χεχε..

 

yioupi η δικια μου ειναι 8 μηνων και της dsουλας 9 σχεδον, νεα γενια του καφε (για τα πιτσιρικια μας λεω......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μην παει το μυαλο σας αλλου...τσ τσ τσ.....!!!!!!)

 

κι επειδη εκτος απο το ονομα εχω κ τη .....χαρη voilà κι απο μενα ενα τραγουδακι 'ανηλικο' και ξεσηκωτικο..................:rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=rMtyIArw32A&feature=related

 

εντιτττττττ κι αλλο κι αλλο:αυτο τα σπαει!!!!http://www.youtube.com/watch?v=rI3GgbFmi4M

Link to comment
Share on other sites

yioupi η δικια μου ειναι 8 μηνων και της dsουλας 9 σχεδον, νεα γενια του καφε (για τα πιτσιρικια μας λεω......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μην παει το μυαλο σας αλλου...τσ τσ τσ.....!!!!!!)

 

ευτυχως που το εσωσες γιατι ημουν ετοιμη να παρεξηγηθω

οοοοχι πως εμεις δεν ανηκουμε στην νεα γενια:rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια για την υποδοχηηηηηηηη!!!!!!!

Κ εγώ κ εγω στη νεα γενια!! δεσποινις ετων τριανταεννια!!:mrgreen:

(Ε όχι κ 39!!)

 

Μόλις κοιμηθηκε κ είπα να πιω ένα καφεδακι (βρηκα έναν αρωματικο στιγμιαίο πολύυυυυυυυ ωραιο). Φαγητο δεν κάνω σήμερα αφού θα βγούμε έξω μολις σχολάσει από δουλεια το στεφάνι, της ντουντούς το έχω έτοιμο από χτες οπότε είμαι χαλαρη... λέμε τώρα.. το σίδερο κ το σκουπισμα δεν το υπολογίζω:rolleyes:

 

Ας παραθεσω κ εγώ τι αρέσει στη ντουντου μου σε περίπτωση που δεν ξερετε το σιντακι

http://www.youtube.com/watch?v=kJT6P4f1qYw

έχει πολυ ωραια τραγούδια

 

ακούω κ άλλες προτασεις.. α! η συντροφια του νεστωρα δεν την ξετρελαινει...

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites

εντιτττττττ κι αλλο κι αλλο:αυτο τα σπαει!!!!http://www.youtube.com/watch?v=rI3GgbFmi4M

Κοπελιά ήρθες καθυστερημένη... σ'εχω στην προηγούμενη σελίδα (απλά πανηγυριζω:lol:) Ουστ ανήλικο!:mrgreen:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!

 

 

 

Καλά συγγνώμη βρε Ελενάκι μου αλλά τόσο καιρό που έβλεπες τις άλλες να το κάνουν δεν σου πέρασε από το μυαλό να ρωτήσεις πως το κάνουν;;;;

 

 

 

Λοιπόν έχεις δει κάτω δεξιά που λέει quote; Δίπλα έχει ένα ", πατάς αυτό για κάθε μήνυμα που θες να παραθέσεις και όταν πατήσεις απάντηση σου βγαίνουν όλα τα μηνύματα στη σειρά...

Πάντα είχα την απορία αλλά είχα πιο σοβαρά πράγματα να πω από το να ρωτήσω γι αυτό... Οπότε όλο το αγνοούσα, μέχρι που μια νύχτα κατά τις 4 που δεν ήταν κανένας μέσα για να γράψω, έψαξα και το βρήκα... Άρα η φώτισή μου οφείλεται ολοκληρωτικά στην τσουλουφίτσα!

Βασική προϋπόθεση για να φανεί το " είναι να έχεις κάνει log in....

 

Φυσικά στο ερώτημα σου δε μπορώ να απαντήσω που να με βάλεις κάτω και να με βασανίσεις!

 

Και για να δείτε ότι μαθαίνω γρήγορα.... Ούτε εγώ μπορώ να απαντήσω στην ερώτησή σου...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα-καλησπερα

αργησα να γραψω σημερα γιατι πριν που εκατσα λιγο στο pc χαζευα παλι το θεμα "βοηθεια για κουμπαρα"!!.....

τελος παντων, εχω να σας πω πως κατι γινεται με τη ζυγαρια που ζυγιζω τη μικρη τα εχει παιξει μαλλον, μου δειχνει 200gr διαφορα απο τη μια μετρηση στην αλλη:?

θα δειξει.....

τι κανετε???????:-D:-D:-D:-D

οι.... αυπνες?????:(

ymjE.jpg8APHp3.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια εσεις που είστε κ πιο έμπειρες.. πειτε μου πληροφοριες για γυναικα που κραταει μωρα..

πχ:

Ποσα χρηματα παιρνουν για πόσες ώρες..

αν προκυψει εγώ να έχω άδεια κ να μην έρθει η γυναικα την πληρώνω κανονικα?

Με τη μερα πληρώνονται? με την ώρα? πώς?

Κάνουν κ άλλες δουλειές???

Μερσιιιιιιιιιι

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα-καλησπερα

αργησα να γραψω σημερα γιατι πριν που εκατσα λιγο στο pc χαζευα παλι το θεμα "βοηθεια για κουμπαρα"!!.....

τελος παντων, εχω να σας πω πως κατι γινεται με τη ζυγαρια που ζυγιζω τη μικρη τα εχει παιξει μαλλον, μου δειχνει 200gr διαφορα απο τη μια μετρηση στην αλλη:?

θα δειξει.....

τι κανετε???????:-D:-D:-D:-D

οι.... αυπνες?????:(

 

 

Εδω εδω αυπνηηηηηη....

Το βραδυ ξυπναει 1000 φορές... πάντως χτες έσκασε δόντι..

αν κ δεν πιστευω οτι ξυπναει για αυτο.. μάλλον ξυπναει από συνηθεια για ΒΖ.....

κλαψ θελω να κοιμηθω 6 ωρες συνεχόμενααααα...αν κ 2 ώρες συνεχόμενα δεν θα μου κακοέπεφταν:mrgreen:

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Ας παραθεσω κ εγώ τι αρέσει στη ντουντου μου σε περίπτωση που δεν ξερετε το σιντακι

http://www.youtube.com/watch?v=kJT6P4f1qYw

έχει πολυ ωραια τραγούδια

 

ακούω κ άλλες προτασεις.. α! η συντροφια του νεστωρα δεν την ξετρελαινει...

 

 

τελειοοοοοοοο!!!!!!

κι αλλο του ιδίου:mrgreen: :http://www.youtube.com/watch?v=bUasvxEragA&feature=related αφιερωμενο στα αρρωστουλικα

 

Κοπελιά ήρθες καθυστερημένη... σ'εχω στην προηγούμενη σελίδα (απλά πανηγυριζω:lol:) Ουστ ανήλικο!:mrgreen:

 

τι να κανω Λεγκω μου, προηγουνται οι πρεσβυτεροι:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: (στην εφερα!)

Link to comment
Share on other sites

Καλήμ..!

Καλωσήρθατε οι καινούριες! Χαιρόμαστε να μεγαλώνει η παρέα!:D

Τελικά δεν θα απαντήσω ούτε για το ", ούτε για τη φάβα...άργησα αλλά τι να κάνω? Τώρα κοιμήθηκε η Σοφία.

 

yioupi η δικια μου ειναι 8 μηνων και της dsουλας 9 σχεδον, νεα γενια του καφε (για τα πιτσιρικια μας λεω......:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: μην παει το μυαλο σας αλλου...τσ τσ τσ.....!!!!!!)

και για να μην ξεχνιόμαστε ακολουθούμε τη σειρα:

Η Σοφία μου 7 μηνών, ο Άγγελος της Αφροδίτης 6 μηνών και η Τσουλουφίτσα της Ελενηκατ 1 μήνα :D;-)

για τα επερχόμενα...το έχω πει τόσες φορές ΒΑΛΤΕ ΟΛΕΣ ΠΗΤ!!!!Όλο ξεχνάω και βαριέμαι να μετράω:mrgreen:

 

Τα νέα μας τώρα...

Αποφάσισα να δοκιμάσω και ρυζάλευρο (βιολογικό χωρίς ζάχαρη-χωρίς γάλα, μη με βαρέσετε) στη Σοφία και προς το παρόν το τρώει -3η συνεχόμενη μέρα:D Απο αύριο λέω να ξαναδοκιμάσω και φρούτα μπας και...

Ο Κωστής έμεινε πρώτη φορά εχθές στον παιδικό ΚΑΙ για ύπνο. Δεν κοιμήθηκε μεν, χουζούρεψε όμως 1,5-2 ωρίτσες και όταν τον πήρα ήταν άλλο παιδί...γκρίνια μηδεν:shock: και...

ταρατατααααααααα!!!!!

Κοιμήθηκε όλο το βράδυ!!!!!!!:cool::D:D:D:D:D

(μόνο το λέω φοβάμαι ότι δεν θα ξαναγίνει)

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ααα! και έφτιαξα τα μπανανοβρωμομπισκότα της Χλόης. Μιαμ, μιαμ.....

Σταματήστε με καλέ...θα τα φάω όλα πριν γυρίσουν οι άντρες του σπιτιού:oops::oops:

 

 

και εμεις θελουμε μπισκοτακια....στειλτε και απο δω λιγα....:D:D:D:p:p

ymjE.jpg8APHp3.png

Είσαι ο άγγελος μου!!

Link to comment
Share on other sites

Ααα! και έφτιαξα τα μπανανοβρωμομπισκότα της Χλόης. Μιαμ, μιαμ.....

Σταματήστε με καλέ...θα τα φάω όλα πριν γυρίσουν οι άντρες του σπιτιού:oops::oops:

 

 

Καλώς σε βρήκαμεεεε

Πες συνταγή αν μπορείς γιατί πήρε κ ο συζ μπανανες κ εγώ κ δεν ξερω τι να τις κάνω..

ελπίζω να μην έχει γάλα η συνταγή επειδή απέχω λόγω της αλλεργιας της μικρής...

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! καλε τι γινεται εδω μεσα??? Η μια δουλευει η αλλη μαγειρευει η τριτη κ η τεταρτη αλλαζουν μάτια... παει χαλασε ο κοσμος....

 

βέβαια είστε πολλες κ από ότι καταλαβα γνωρίζεστε καλά κ εγώ θα είμαι λίγο σαν τον εξωγηινο.....μονο την Αφροδίτη γνωρίζω επειδή γραφουμε στο τοπικ της αλλεργιας ...

Καλημέρα κ συγνωμη για την εισβολη:D:D!!!!!!!!!!

ποια ειναι κυρια, δεν την γνωριζω :mrgreen:???? δεν κανω εγω παρεα με παρ'ολιγο σαρανταρες!!!! -Καλα την κυρια καθηγητου της εξαιρω!!! Μυρτουλι μουουουουουουουουουου θα σε αφηνα εσενα απειραχτη???, μου λειψατε που δε σας ειδα το Σκ, γι'αυτο σας πειραζω! Τι λετε θα τα πουμε?

 

αναστασία, τοσο καιρο μαζι πηγαιναμε στη Γερμανια...

ελπιζω να καταφερω να μπω αργοτερα, τωρα ο μικρος θελει βολτα!

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

ποια ειναι κυρια, δεν την γνωριζω :mrgreen:???? δεν κανω εγω παρεα με παρ'ολιγο σαρανταρες!!!! -Καλα την κυρια καθηγητου της εξαιρω!!! Μυρτουλι μουουουουουουουουουου θα σε αφηνα εσενα απειραχτη???, μου λειψατε που δε σας ειδα το Σκ, γι'αυτο σας πειραζω! Τι λετε θα τα πουμε?

 

 

λοιπόν-λοιπόν για να αποκαταστησουμε την αληθεια:

Είμαι παραλίγο(ή παραπολύ) τριάντα αλλά προς τα πάνω!!!!!!:cool::cool:

D9kvp2.png?3X2batCM

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκαμεεεε

Πες συνταγή αν μπορείς γιατί πήρε κ ο συζ μπανανες κ εγώ κ δεν ξερω τι να τις κάνω..

ελπίζω να μην έχει γάλα η συνταγή επειδή απέχω λόγω της αλλεργιας της μικρής...

Η συνταγή εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1363026&highlight=banana+oatmeal#post1363026 λίγες σελίδες πιο πίσω:wink: χωρίς γάλα, αυγά, ζαχαρη:-P

 

και εμεις θελουμε μπισκοτακια....στειλτε και απο δω λιγα....:D:D:D:p:p

 

Απαπαπαπα!!! δεν φτλανουν ουτε για μενα:oops:

 

Αφρο, καλή βόλτα!

KbCJp2.pngEYukp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπ, καλησπ...

 

Για να μην ξεχάσω επειδή έχω κι εγώ τη δικαιολογία της εγκυμοσύνης μήπως μπορείτε να με ενημερώσετε τι πρέπει να κάνω για να δω κι εγώ το forum με αααάλλο μάτι. να δω τα " και να καταφέρω να κάνω multiquote???

 

Καλωσήρθατε οι καινούριες κοπελιές, να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!

 

Εγώ σήμερα πήρα λίγο τα πάνω μου γιατί χτες η άτιμη γαστρεντερίτιδα με έριξε στα πατώματα του μπάνιου, 11 φορές περικαλώ μέσα σε 12 ώρες έκανα εμετό, μην προσθέσω και τις διάρροιες. Στο τσακ τα γλίτωσα τα έκτακτα! Κι εκεί που χαιρόμουν ότι τουλάχιστον έχασα κανένα 2κιλο τώρα πάλι ονειρεύομαι σοκολάτες! Πάω καλά???

 

Επίσης, ο Γώγος μου άρχισε να τρώει και συνειδητοποίησα τι πέρασε όλες αύτές τις μέρες αφού είχε 1 εβδομάδα αφαγία και διάρροια! Ουστ, ουστ παλιογαστρεντερίτιδα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...