Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ MEDIMALL ...


Recommended Posts

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα και πάλι γλυκιά μου,

Όπως σου είπα και την προηγούμενη φορά, θεωρώ τον Βασιλόπουλο πολύ καλό γιατρό και άνθρωπο, αλλά το κέντρο δεν μου εμπνέει ιδιαίτερη εμπιστοσύνη. Εγώ ήξερα χρόνια τον πατέρα του τον οποίο είχα γυναικολόγο και μετά γνώρισα και τον ίδιο..και ο πατέρας του εξαιρετικός επιστήμονας!

Απλά αποφάσισα να αλλάξω γιατρό μετά από 2 αποτυχημένες εξωσωματικές μαζί του και ο πρόεδρος του Ιασώ που είναι φίλος μας με έστειλε στον Μαστρομηνά..τώρα τι να σου πω..να φαντασθείς οτι ούτε εγώ αλλά ούτε και ο άντρας μου έχουμε πρόβλημα απλά θέλω να κάνω εξωσωματική γιατί εδώ και 1, 5 χρόνο που προσπαθούμε δεν έχει τύχει να μείνω έγκυος και είπα να επισπεύσω την κατάσταση..παρόλο λοιπόν που δεν αντιμετωπίζουμε κανένα πρόβλημα, με 2 εξωσωματικές δεν έμεινα έγκυος!!!

Όλα τυχερά είναι θεωρώ και σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά Καλή Επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

kalispera!!xronia polla!!ti ekanes telika kali mou?egw kanw xwriaki 2 maioy ..ti na pw anipomnw....!!exw k kati ponakia periodoy k prismeno stithos ti na pw de kserw...ti ekanes esi telika??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κοριτσια καλημερα. ειμια καινουργια στο φορουμ. εχω κανει 2 εξωσωματικες τωρα παω για τριτη. Γνωριζει καμια το γιατρο Βασιλοπουλο Ιωαννη κανει εξωσωματικη στο medimall. αν γνωριζει καμια σας τιποτα ενημερωστεμε .Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
κοριτσια καλημερα. ειμια καινουργια στο φορουμ. εχω κανει 2 εξωσωματικες τωρα παω για τριτη. Γνωριζει καμια το γιατρο Βασιλοπουλο Ιωαννη κανει εξωσωματικη στο medimall. αν γνωριζει καμια σας τιποτα ενημερωστεμε .Ευχαριστω

 

Τον γιατρό δεν το ξέρω αλλά το κέντρο έχει πολύ καλούς γιατρούς.

Εγώ έμεινα έγκυος εκεί, μετά από 3 αποτυχίες στη Διάγνωση. Το περιβάλλον είναι ωραίο, καθαρό. Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα. ειμια καινουργια στο φορουμ. εχω κανει 2 εξωσωματικες τωρα παω για τριτη. Γνωριζει καμια το γιατρο Βασιλοπουλο Ιωαννη κανει εξωσωματικη στο medimall. αν γνωριζει καμια σας τιποτα ενημερωστεμε .Ευχαριστω

 

kalispera agelik!edw k ena xrono o giatros mou ein o basilopoulos exw na pw ta kalitera ws giatro k anthropo!!!proxwra afoba k tha me thimithis!egw ekana tin proti mou prospathia emeina me tin proti..ton aprili alla distixows eixa palindromi stis 7 ebdomades.ksekinao septemri pali k ennoeitai den ton allazo me tipota to giatro!!!k to kentro poli kalo k fantastiko prosopiko!!perimeno nea sou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

καλημερα κοριτσια!Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σας.Και εμενα μου φαινεται καλος γιατρος, ειχα και μια φιλη που εμεινε εγκυος με αυτον τον γιατρο γιαυτο πηγα.Eve σε βοηθησε να μεινεις εγκυος ή ειναι απλα γυναικολογος σου?

Οσο για το κεντρο εγω πηγα μια φορα καλο φαινεται.Ευχομαι ολες μας να μεινουμε εγκυες με το καλο και να κρατησουμε τα αγγελουδια μας αγκαλια!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

κοριτσια καλημερα. ειμια καινουργια στο φορουμ. θελω να κανω εξσοσοματικη σε φισικο κικλο. αν γνωριζει καμια σας πιοσ το κανει κε τι κοστειζι αωτη ι δειαδικασια,

ενημερωστεμε .Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα,

Δεν έχω συνέλθει ακόμη από την πρώτη αποτυχημένη προσπάθειά μου στο medimaul. Ο Γιατρός μου είναι ο κ. Προκοπάκης. Ευγενικός και συμπαθής, αλλά πολλοί μου προτείνουν τον Γάτο και σαν γιατρό αλλά και σαν κέντρο συνολικά. Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Δεν έχω συνέλθει ακόμη από την πρώτη αποτυχημένη προσπάθειά μου στο medimaul. Ο Γιατρός μου είναι ο κ. Προκοπάκης. Ευγενικός και συμπαθής, αλλά πολλοί μου προτείνουν τον Γάτο και σαν γιατρό αλλά και σαν κέντρο συνολικά. Τι να κάνω;

 

Γεια σου niki39, κι εγω πρωτη προσπαθεια στο medimall με τον Ξυδια και ειμαι σε αναμονη της χωριακης. Για να ειμαι ειλικρινης και τωρα να μην πετυχει, εγω και δευτερη και τριτη φορα αν χρειαστει εκει θα ξαναπαω και με τον ιδιο γιατρο. Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη γενικοτερα και με το προσωπικο και με τον τροπο που χειριζονται το οικονομικο και στις επεξηγησεις τους σε οσες αποριες κι αν ειχα.

Η γνωμη μου ειναι να πας εκει που εσυ θα νιωθεις πιο ανετα, ειδικα στα δικα μας τα θεματα, ο γιατρος ειναι πολυυυυυυυ προσωπικο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα και εγώ στο medimall κάνω την πρώτη προσπάθεια.προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένη από τη συμπεριφορά και του κ. Ξυδιά αλλά και του υπόλοιπου προσωπικού και όσες φορές ρώτησα κάτι μου το εξήγησαν αναλυτικά.μου κάνει εντύπωση που διαβάζω το αντίθετο από κάποιες κοπέλες.ελπίζω το αποτέλεσμα να δικαιώσει την επιλογή μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλα ο ΞΥΔΙΑΣ δεν υπαρχει....ΑΝΘΡΩΠΟΣ με ΑΛΦΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟ.....

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΗΤΑΝΕ ΠΑΛΛΙΔΡΟΜΗ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ....ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΓΙΑΤΡΟΥΣ....ΤΟΝ ΞΥΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΦΟΒΑ....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΥΦΛΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΝΙΩΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

;)Χαμογελα....αισιοδοξια...ονειρα....:wink:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,

Ο γιατρος μου ειναι ο Βασιλοπουλος στο ιασω που ειναι και στο medimall.

Με χειρουργησε το καλοκαιρι για δερμοειδεις κυστες στις ωοθηκες εκανε εξαιρετικη δουλεια ειναι πολυ καλος γιατρος ενημερωμενος και πολυ γλυκος σαν ανθρωπος, θελω να κανω εκει την εξωσωματικη αλλα οι τιμες του ειναι απλησιαστες. Οποτε πρωτη φορα θα κανω με τον τρομπουκη σπυρο που ειναι στο Ελενα Βενιζελου καιαν δεν θα παω στον Βασιλοπουλο.

Καλη επιτυχια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...