Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

''ΕΦΥΓΕ'' Ο ΠΑΠΠΟΥΣ


μανουλα

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Συλλυπητηρια να ειστε καλα να τον θυμαστε. :cry:

 

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ...οι ανθρωποι πεθαινουν οταν σταματαμε να τους θυμομαστε. ζουν μεσα απο εμας που μεταφερουμε τις εμπειριες και ολα οσα εζησαν....

Link to comment
Share on other sites

τα θερμα μου συλληπητηρια :cry: στις 14 γεναρη πεθανε και ο δικος μας παππους,ο πεθερος μου :cry: η μικρουλα δεν νομιζω να πολυκαταλαβε,ο σπυρος λεει οτι ο παππους ειναι στον ουρανο,ενα αστερακι,και παντα θα μας αγαπαει :( .ψυχουλα μου :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Αρχικα και πανω απο ολα συλληπητήρια.... ...................................................Εγω συγκεκριμενα εχασα τον παππου μου μια μερα πριν την εισοδο της μητερας μου στο μαιευτηριο και ο μπαμπας μου ηταν γενικοτερα σε περιεργη κατασταση... Οσο για τον θανατο παππουδων εχω να πω οτι το πιο σωστο ειναι να ενημερωνεται στην πορεια η κορη σας και να απαντατε στις αποριες και τις ερωτησεις που θα σας κανει γιατι εμενα προσωπικα αν και 14 χρονων οι γονεις μου με θεωρουν ακομα ανωριμη και κανουν τα παντα για να αποφυγουν την κουβεντα περι θανατου. Η κατασταση ειναι τοσο ελεεινη που αναγκαζομαι να μαθαινω τα παντα για την μητερα του πατερα μου απο αλλους συγγενεις. Οι οποιοι με κοιταζουν εκπληκτοι μερικες φορες οταν ανακαλυπτουν οτι μερικα πραγματα δεν τα ηξερα. Γι΄αυτο μην φερεις ποτε σε τετοια θεση την κορη σου και μην της δημιουργησεις ποτε κενα στο θεμα θανατος.

Sometimes what you want is right where you left it.

 

μονο 14 χρονων???:?:-o

Link to comment
Share on other sites

το πρωι βαφτιζουμε τον μπεμπη μας. θα παρει το ονομα του παππου Βαιος- Στυλιανος(γιατι γεννηθηκε 26/11 και κοντεψαμε να τον χασουμε:?). θα ηθελα πολυ να ηταν μαζι μας:(. αυριο η ψυχη του θα χαρει ειμαι σιγουρη. πολυ φοβαμαι οτι θα λυγισω στο ακουσμα του ονοματος αυριο:(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...